Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Мансардный дом из газогблока на УШП

Михаил Викторович

Рекомендовані повідомлення

Сказати що я вражений, це нічого не сказати.

Вони витрачають купу матеріалів, лише для того щоб провести навчання та тестування будіельників... Інша планета, як і з роботизацією виробництв. В них роботи піддони збирають...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Які зауваження є до такого монтажу пирогів утеплення підпокрівельного простору мансардного поверху?
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Натрапив на таке відео, де наш колєга по "нещастю" робить пінобетон в домашніх умовах.

Хтось зустрічався з таким утепленням перекриття та підпокрівельного простору мансарди?

В Україні хтось робить такі речі?

 

 

Якщо дійсно його можна робити в домашніх умовах, то це буде самий афігенний утеплювач з точки зору герметичності утеплення.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

робить пінобетон в домашніх умовах.

Хтось зустрічався з таким утепленням перекриття та підпокрівельного простору мансарди? Якщо дійсно його можна робити в домашніх умовах, то це буде самий афігенний утеплювач з точки зору герметичності утеплення.

Дах деревяний трохи грає по розмірам при зміні вологісного режиму.

Як на мене від цього підуть тріщини в пінобетоні, і не буде доброї герметичності. Далі в порівнянні з ватою це в рази більша вага, та на 50% гірші теплоізоляційні властивості.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хтось зустрічався з таким утепленням перекриття та підпокрівельного простору мансарди?

В Україні хтось робить такі речі?.

 

Я у себе використав для утеплення плаского даху та підлоги цокольного поверху пінополістиролбетон. Це суміш пісчано-цементного розчину з пластифікатором та кульок пінополістиролу. Щільність у ньго теж Д200. Замішували у великому бетонозмішувачі на місці, на дах подавали за допомогою пневмонасосу по товстому шлангу. Як утеплювач, матеріал чудовий. Але конструктивної міцності не має. Якщо не робити зверху цементної стяжки, кульки пінопласту викришуються від ходіння по ньому. Для плаского даху такий бетон - чудовий спосіб вивести потрібний нахил покрівлі. Але стяжку 5 см треба обов'язково передбачити. Мембрану кріпив до стяжки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дах деревяний трохи грає по розмірам при зміні вологісного режиму.

Як на мене від цього підуть тріщини в пінобетоні, і не буде доброї герметичності. Далі в порівнянні з ватою це в рази більша вага, та на 50% гірші теплоізоляційні властивості.

 

там в теме про стяжки есть уже консилиум специалистов по бетону между деревянными лагами.

нои смогут сделать как надо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Переставив унітаз з одного місця на інше, але щось пішло не так і відсічний клапан в "Коломбо Статус" перестав перекривати воду. Шо я йому тільки не робив... Подумалось, що можливо якась гумова втулка десь по дорозі загубилась. Вирізав з гумової рукавиці, поставив на подачі і був вражений створеним звуковим ефектом. Прямо реактивний літак перед злетом, або коли йде на форсаж

 

Слухаєм))))))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Недільку похворів і всьо, до праці!

 

Попередньо виклали діагональний варіант ялинки, який взагалі не хоіли розглядати, але його і залишили, а відкинули перший та другий варіант.

 

Старт нашої кахельної ялинки.

IMG_20171223_200100.thumb.jpg.8752f8f4ef13b578fbd694f0463653c9.jpg

IMG_20171223_200111.thumb.jpg.31c4e5912abc9ae591e15f8b6de1387f.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

слой клея от души

 

Так, від душі, аж 8 мм досягає в деяких місцях)))) А шо ж його робити, коли хочеться без порогів взагалі по всьому дому, а базовий рівень закладено ще літом в одній кімнті?

Змінено користувачем Михаил Викторович
орфографічні і синтаксичні помилки
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, від душі, аж 8 мм досягає в деяких місцях)))) А шо ж його робити, коли хочеться без порогів взагалі по всьому дому, а базовий рівень закладено ще літом в одній кімнті?

а в сторону самовыравнивающихся смесей, чтобы поднять уровень пола не смотрели?

по деньгам в сравнении с клеем там разница и не большая должна быть, но после самовыравнивающейся смеси уровень пола подымете да и пол должен быть ровным. Ну и слой клея будет потоньше, что упростит работу

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а в сторону самовыравнивающихся смесей, чтобы поднять уровень пола не смотрели?

по деньгам в сравнении с клеем там разница и не большая должна быть, но после самовыравнивающейся смеси уровень пола подымете да и пол должен быть ровным. Ну и слой клея будет потоньше, что упростит работу

 

Дивився, думав, але не буду її використовувати.

Щоб повністю вийти в один рівень площини і зменшити товщину клейової суміші до 3-4 мм, мені потрібно мінімум 0,3 м3 самовирівнюваної суміші (60м2 на висоту 5мм). В кілограмах це буде приблизно 450 кг = 18 мішків по 25 кг. Ціна більш-менш нормальної наливайки Bau-mit 150 грн = 2700 грн. Клей я вже купив Ceresit СМ177 PRО з урахуванням цих товщин і перепадів.

В прикріпленому файлі червоними овалами відмічені місця де залишилось укладати кахлі. Рівень кахлів з коридору на однобємний простір кухні та гостьової кімнати можна плавно змінити і зробити як водну сторону так і в другу перепад 3-4 мм і на відстані 5 м того взагалі не буде видно.

Я в ванній кімнаті навколо зливного трапу в душ в радіусі 1,2-1,4 м зробив перепад 12 мм і то його не видно.

 

Окремо про клей Ceresit СМ177 PRО - дуже потужний клей! Якщо простий Ceresit СМ177 можна було відчухати після 24 годин застигання, то PRO потрібно зразу вичищати та стирати з кахлів, по потім прикладати значно більші зусилля.

585214883_.png.314176627a887ca5bf19456d45d51eb0.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[QUOT

 

 

п.с гідроізоляцію -на стінах і підлозі -робив. два рази промазував

 

Чим саме робили гідроізоляцію?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[QUOT

 

 

п.с гідроізоляцію -на стінах і підлозі -робив. два рази промазував

 

Чим саме робили гідроізоляцію?

 

Перепрошую, але ви напевно видалили адресата, якому задаєте питання стосовно гідроізоляції (я так розумію питання про гідроізоляцію душової кабіни), бо я гідроізоляцію душової кабіни не робив.

 

Добавлено через 3 минуты

п.с гідроізоляцію -на стінах і підлозі -робив. два рази промазував

 

Схоже питання до вас sergij68

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перепрошую, але ви напевно видалили адресата, якому задаєте питання стосовно гідроізоляції (я так розумію питання про гідроізоляцію душової кабіни), бо я гідроізоляцію душової кабіни не робив.

 

Добавлено через 3 минуты

 

 

Схоже питання до вас sergij68

 

 

 

 

 

церезіт CL 51 Гідроізоляція Express

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як би я брав себе на роботу для укладки кахлів, то напевно не взяв би, бо такий швидкий в укладці кахлів, як лінивець в шлюбний період... А так як я собі не платю гроші за виконану роботу, то так і терплю поки що себе...

Перше фото - 5 м2 за суботу + 1м2 в вечір пятниці.

Решта фото - ще 5 м2 за сьогодні.

Коротше кажучи, моя межа 5 м2/день...

Завтра на меньшій товщині клею спробую з самовирівнювальними клинами. Планую взяти в Епіцентрі. Хтось мав досвідроботи саме з епіцентрівськими клинами?

 

P.S. Клей правильно називаэться СМ117 PRO (я трохи раніше обізвав його СМ177)...

IMG_20171224_223707.thumb.jpg.bbbed37e284a26c27e4e0dfa58946344.jpg

IMG_20171225_223807.thumb.jpg.42d86e5164135f2e1ed14e1e01db7568.jpg

IMG_20171225_223824.thumb.jpg.42a087d6f5aa4f9fc4de973c16c3473d.jpg

IMG_20171225_223935.thumb.jpg.64702befc1f8f8947808ac0f31c9f8cd.jpg

IMG_20171225_223908.thumb.jpg.a14dc0012e1de4d946ec91c9b85887c5.jpg

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На скільки % потрібно більше плитки при такій розкладці як у Вас, відносно стандартної розкладки? В мене теж схожа плитка на коридор придбана
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На скільки % потрібно більше плитки при такій розкладці як у Вас, відносно стандартної розкладки? В мене теж схожа плитка на коридор придбана

 

Плюс/мінус кількість плитки потрібна буде однакова що при такій розкладці, що при стандартній, як ви сказали. Якби я цей малюнок спробував би укладати, повернувши на 90 градусів що в одну, що в іншу сторону, то там зявлялись би косі різи під стінами і які там були б витрати - геть не берусь гадати...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Даний опис присвячений тим хто вирішив власноруч укласти кахлі в себе вдома не маючи в цьому досвіду. Хоч один, хоч стопіцот квадратних метрів.

Професійних плиточників прошу пролистувати далі, хоча може що знайдете цікавого...

1. Вирівняйте всю поверхню підлоги під майбутню товщину кахлів. Маю на увазі, якщо у вас товщина кахельних плиток в різних кімнатах буде різною і ви захотіли без порогів укласти плитку між кімнатами - зважте на різну товщину кахлів. Два міліметри і навіть півтора - грають роль... Це дуже впливає на швидкість укладання.

2. Почали укладати з хрестиками - кладіть до кінця з хрестиками.

3. Почали укладати з системами вирювнювання клин+зачіп - укладайте тільки з ними, і тільки з одною системою.

4. Перш ніж починати укладати - визначтесь з малюнком та подумайте над майбутніми нюансами при укладанні кахлів та можливими наслідками: перпендикулярні зазори між питками, при укладанні ялинкою, почали розходитись на 1-1,5 мм .

5. Якщо у вас різної товщини плика та перепади по основі від 2 мм до 5 мм - не забувайте при виликій товщині клейового слою змащувати також і саму кахелину.

6. Якщо товщина клейовго слою перевищує 8 мм і більше - зубчатим шпателем наносьте клей також нна самі плитки.

7. Намагайтесь робити так, щоб вся площина кахельної плитки мала дотичні до клею (хоча б гребенями), це забезпечить рівномірне навантаження на всю площину плитки та убезпечить від розломування.

8. Не жміться на наколінники ( епіцентр 250 грн) - бомбезна штука...

 

Ось результати на 30.12.2017 укладання...

Залишилось 30 м2...

 

Трішки пізніше зроблю огляд систем вирівнювання від Епіцетру (дешево і сердито і головне практично).

IMG_20171231_140729.thumb.jpg.05ceae1f8335c3a176dc83473f2c9d27.jpg

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Системи вирівнювання "клин+основа" - розумний дядько придумав цю систему.

Придбав в Епіцентрі те що було - клини "Експерт" 50 шт - 57 грн, і основа "Експерт" 100 шт - 51 грн.

 

picture.php?albumid=7202&pictureid=89277

 

В описі даного "інструменту вказано, що дозволяє укладати плитку з зазорами товщиною 1,5мм. Ну, так думав лише виробник даної системи, оскілки він не враховує трапецевидний профіль стиків кахлів... і там ну ніяк не виходить 1,5 мм...

Тим не менеше, сама система мені сподобалась і я вирішив перевірити всі наявні системи "клин+основа" представлені в Епіцентрі (я не їхпрацівник і їх не реламую, просте співпадіння) та при повторному заїзді за основами, придбав ще два варіанти клинів з основами.

 

picture.php?albumid=7202&pictureid=89274

 

Загальне для всіх таких систем - потрібен інструмент для затискання клинів.

Варіант "Експерт" і "BUILD TECNIC" дуже схожі між собою як ціною, так і розмірами клинів, за виключенням того, що "Експертівський" клин роздвоєний, а той ні. І от з роздвоєним мені більше сподобалось працювати, оскілки для затискання такого клину підходить звичайнісінький газовий ключ.

Самий дорогий варіант ТМD-tools - 30-ть шт клинів 70 грн і 30-ть основ стільки ж коштують (плюс/мінус кілька грн можу помилятись), але з усіх варіантів виглядають самими надійними та вагомими. Єдиний нюанс - в основи є розмежувальна перетинка, яка не дозволяє звести дві плитки біля самої основи ближче ніж на 1,7 мм, тому я залишив їх на закуску на вхідні кахлі (опишу пізніше як ними працювалось).

 

picture.php?albumid=7202&pictureid=89276

 

Що важливо при роботі з системаи вирівнювання:

1) після зубчатого шпателю зібрати гребені клею біля сусідніх встановлених кахелин - убезпечить від вилізання клею між швами плиток

 

picture.php?albumid=7202&pictureid=89302

 

2) після завершення денної укладки кахлів, забезпечити можливість встановлення основ після застигання клею під кахлями

 

picture.php?albumid=7202&pictureid=89298

 

3) якщо висота клейового слою велика - нанесіть клей також на саму плитку

 

picture.php?albumid=7202&pictureid=89283

 

4) якщо висота клейового слою ДУЖЕ велика - зробіть такий самий гребінь і на плитці

 

picture.php?albumid=7202&pictureid=89304

 

5) наколінники застібайте навхрест

 

picture.php?albumid=7202&pictureid=89305

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трохи результатів роботи:

 

picture.php?albumid=7202&pictureid=89264

 

picture.php?albumid=7202&pictureid=89262

 

https://www.stroimdom.com.ua/forum/picture.php?albumid=7202&pictureid=89280

 

Так виглядає мокрий, але чистий кахель)))

picture.php?albumid=7202&pictureid=89266

 

А це картопляники по моєму фірмовому рецепту ;)

picture.php?albumid=7202&pictureid=89265

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за дуже докладний і опис роботи і нюансів, Скільки потрібно наборів вирівнюввльної системи жля укладки 50м2 плитки?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за дуже докладний і опис роботи і нюансів, Скільки потрібно наборів вирівнюввльної системи жля укладки 50м2 плитки?

 

На укладання 2-3 м2 йде близько 100-130 пар "клин+основа".

Між укладанням перших плиток та наступного замісу клею, в мене проходиь від трьох до чотирьох годин (перерви, інші якісь роботи, щоб віпочивали коліна), тому перші клини я вже збиваю і використовую на наступні площі.

Клинів достатньо придбати 150 шт - три упаковки по 50 шт - це 160 грн, а основ - близько 2500 шт - це 25 упаковок по 100 шт - це близько 800 грн.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...