Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Мансардный дом из газогблока на УШП

Михаил Викторович

Рекомендовані повідомлення

Под плитку гидроизоляцию сделали?

 

Ні, не робили. А потрібно було?

Я зустрічав різні варіанти в літературі та на форумах по організації безпіддонних душових і в цілях гідроізоляції взяв водостійку затирку для швів, а кахлі і так воду не пропускають.

 

Добавлено через 3 минуты

Гарно у Вас все виходить, я теж хочу піддон з плитки, трап вже купив, ще потрібно вимурувати стінку з газоблоку 10см.товщ., розмір планую 90*110см., ось такі двері знайшов, що думаєте за ьакий варіант? remdom.com.ua/goods-1003-dushevaya-dver-atlantis-acb-30-100.html

 

Дружина вичитала на форумах, що ряд китайських скляних душових "лопаються" не знати від чого. Тому до цього питання будем підходити виважено. Власне можливо хтось на форумі і має досвід експлуатації якісних скляних дверей та кабін, але ми в пошуках.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, не робили. А потрібно було?

Я зустрічав різні варіанти в літературі та на форумах по організації безпіддонних душових і в цілях гідроізоляції взяв водостійку затирку для швів, а кахлі і так воду не пропускають.

 

Добавлено через 3 минуты

 

 

Дружина вичитала на форумах, що ряд китайських скляних душових "лопаються" не знати від чого. Тому до цього питання будем підходити виважено. Власне можливо хтось на форумі і має досвід експлуатації якісних скляних дверей та кабін, але ми в пошуках.

 

Не буду утверждать что обязательно, но себе сделал.

Кабину купил и поставил от Харьковского производителя. Бельгийское стекло, толщиной 8 мм.

gc.kh.ua/ru/products-services/%D0%B4%D1%83%D1%88%D0%B5%D0%B2%D1%8B%D0%B5-%D0%BA%D0%B0%D0%B1%D0%B8%D0%BD%D1%8B-%D0%B8-%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BA%D0%B8/%D0%B4%D1%83%D1%88%D0%B5%D0%B2%D0%B0%D1%8F-%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BA%D0%B0-%D1%84%D1%80%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0%D1%8F-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B4%D0%B2%D0%B8%D0%B6%D0%BD%D0%B0%D1%8F-detail

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не буду утверждать что обязательно, но себе сделал.

Кабину купил и поставил от Харьковского производителя. Бельгийское стекло, толщиной 8 мм.

gc.kh.ua/ru

 

Повне посилання на сайт відкривається не коректно, залишив лише головну сторінку.

 

Час покаже, але за логікою, повинно працювати.

Стосовно скла. Також зустрічав в наших маркетах скло від Харківської компанії, дружина для них контекстну рекламу організовувала для сайту. Подобається, але дивимося ще варіанти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

agnes.ua/ru/catalog_category/dveri-v-nishu/ А за такий варіант що скажете?

 

Напевно не поганий варіант, а так нічого не скажу, бо ще серйозно не вивчав ринок скляних дверей у душову кабіну. Покищо лише кахелем викладемо душ та підлогу в уванній кімнаті і окреслимо контури душової кабіни поліетиленом до кращих часів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Напевно не поганий варіант, а так нічого не скажу, бо ще серйозно не вивчав ринок скляних дверей у душову кабіну. Покищо лише кахелем викладемо душ та підлогу в уванній кімнаті і окреслимо контури душової кабіни поліетиленом до кращих часів.

 

 

а ми вивчали, вивчали- та і поставили перегородку з газоблоку :grin:, одну сторону облицювали плиткою. між перегородкою і стіною -повісили шторку .

чому не скляну ? спитав знайомих -які працюють в готелях, де скляні перегородки в душових кабінах . прибирання цієї краси- те ще задоволення , будь яка краплина води залишає слід.

як варіант - матове скло , не так замітно.

а перфекціоністи - купують зразу і стяжку для вікон , після прийняття водних процедур "стягують " воду і витирають насухо. :crazy:

 

 

п.с гідроізоляцію -на стінах і підлозі -робив. два рази промазував

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а ми вивчали, вивчали- та і поставили перегородку з газоблоку :grin:, одну сторону облицювали плиткою. між перегородкою і стіною -повісили шторку .

чому не скляну ? спитав знайомих -які працюють в готелях, де скляні перегородки в душових кабінах . прибирання цієї краси- те ще задоволення , будь яка краплина води залишає слід.

як варіант - матове скло , не так замітно.

а перфекціоністи - купують зразу і стяжку для вікон , після прийняття водних процедур "стягують " воду і витирають насухо. :crazy:

 

Ми до цього готові!:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пара слов по поводу дверок в душ:

оно конечно красиво и все такое

но мыть его то еще удовольствие

мало того что само стекло постоянно заляпавыется брызгами, так еще все вот эти стыки, задвижки, профиля и прочее с кучей трудноступных щелей, которые чтобы вымыть нормально, так надо чуть ли не дверь разбирать.

А не вымытое раздражает жутко своей желтизной.

для себя с женой решили что никаких дверок, шторку в душ и достаточно.

Никаких невров не хвататет на поддержание дверок в чистом состоянии :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...для себя с женой решили что никаких дверок, шторку в душ и достаточно.

Никаких невров не хвататет на поддержание дверок в чистом состоянии :D

 

Я ещё дальше пошёл. Дверку изначально не планировал. Как раз шторку хотел. Поехал в Эпик за шторкой и завис на её креплении... Телескопические штанги для шторок стартуют что-то от 80см минимум. У меня проём меньше - около 68см, если правильно помню. Штанги запечатаны. Рогапилы-продавцы разумеется не в курсе - можно ли укоротить штангу. Купить штангу за 400грн, вскрыть и выяснить, что конструкционно её нельзя укоротить, я не решился. И здорово, что не купил. Как выяснилось позже - она нафиг не нужна в нашем случае.

П.С.: тёмный матовый кафель на полу душевой пачкается пипец как...Реально придётся протирать пол после каждого приёма душа...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.... Купить штангу за 400грн, вскрыть и выяснить, что конструкционно её нельзя укоротить...

 

 

 

 

был остаток "мебельной" трубы - его и приспособил. были сомнения насчёт водостойкости - за почти два год намёка на коррозию-не заметил.

 

Добавлено через 6 минут

Никаких невров не хвататет на поддержание дверок в чистом состоянии :D

 

 

может -НЕГРОВ ?:grin:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ещё дальше пошёл. Дверку изначально не планировал. Как раз шторку хотел. Поехал в Эпик за шторкой и завис на её креплении... Телескопические штанги для шторок стартуют что-то от 80см минимум. У меня проём меньше - около 68см, если правильно помню. Штанги запечатаны.

Я использовал хромовую мебельную трубу из эпика и крепления к ней посаженные на клей. Таким образом любой размер возможен.

IMG_20171130_013358.thumb.jpg.5ee9c52e2bc4244074c6c502002b3cd7.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ещё дальше пошёл. Дверку изначально не планировал. Как раз шторку хотел. Поехал в Эпик за шторкой и завис на её креплении... Телескопические штанги для шторок стартуют что-то от 80см минимум. У меня проём меньше - около 68см, если правильно помню. Штанги запечатаны. Рогапилы-продавцы разумеется не в курсе - можно ли укоротить штангу. Купить штангу за 400грн, вскрыть и выяснить, что конструкционно её нельзя укоротить, я не решился. И здорово, что не купил. Как выяснилось позже - она нафиг не нужна в нашем случае.

П.С.: тёмный матовый кафель на полу душевой пачкается пипец как...Реально придётся протирать пол после каждого приёма душа...

 

 

У меня все кабинки ушли в прошлое

Угловая ванная от 150Х150 ( можно с масажом) решает все эти проблемы

Она совмещает и душ и ванную и еще коечто и не нужны ни дверьки ни шторки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня все кабинки ушли в прошлое

Угловая ванная от 150Х150 ( можно с масажом) решает все эти проблемы

Она совмещает и душ и ванную и еще коечто и не нужны ни дверьки ни шторки

Разве что если Ваша ванная заглублена в пол. Знаете, это когда верх ванны в уровень с плоскостью пола? Тогда я понимаю как она может быть душевой кабиной.

П.С.: я уже два месяца как запустил свою душевую. Только тогда сообразил - как же я соскучился именно по душевым! В квартире только ванная. А я полжизни провёл в душевых стадионов, спортивных комплексов, банных комплексов, бассейнах и т.п.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня все кабинки ушли в прошлое

Угловая ванная от 150Х150 ( можно с масажом) решает все эти проблемы

Она совмещает и душ и ванную и еще коечто и не нужны ни дверьки ни шторки

 

Ми ванну, як девайс, не планували взагалі з самого початку проекту, оскільки плануємо спільне проживання з батьками дружини, а вони вже не молоді люди, хоча і з порохом в порохівницях. Але роки будть брати своє, тому ми на першому поверсі обмежуємось лише душовою кабіною. На мансардному поверсі, за бажанням сина, плануємо повноцінну ванну, але то буде не скоро (і чи взагалі буде)... Власне мансардний поверх будую лише через бажання сина мати балкон. Люблю я його...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Результат прогресу "доморощених кахельників" після другиг вихідних (ніби других...) Правда вчорашній день був справжнім вихідним - я повернувся з навчання з заводу зі Львову і ми пиячили :beer: на дні народження в родичів! Можливо саме через це сьогодні кахлі лягали на клей рівно і без нервів!

IMG_20171203_193801.jpg.e5d2d09879f99652a2ba113cf7bc220a.jpg

IMG_20171203_193750.jpg.b47758a011995349ae1276214002e58a.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Подумалось, що тему можна було б назвати "Будівництво вихідного дня". Так от, прогрес в "Будівництві вихідного дня" станом на 17.12.17 такий:

- Ванну кімнату "вклеїли". Залишилось затерти шви, кілька сітнових кахелин та трохи плінтусів.

- Уклали кахлі в другій кімнаті. Бюджетний варіант кахлів від Церсаніту SANDWOOD BEIGE 18,5*59,8.

- Не знаю які його технічні характеристики - стійкість до зношування і т.д, але так сподобався цей варіант, що на однообємний коридор з кухнею та вітальною кімнатою, придбали такий самий кахель. Дуже цікаво змінює відтінок, від легкого червонуватого до світло соломяного кольору, в залежності від освітлення.

Визначаємось з варіантом напрямку укладки малюноку розкладки у вигляді "ялинки". Перший варіант - вістря "ялинки" дивляться вздовж коридору, Другий варіант - вістря "ялинок" дивляться в стіни коридору. Є ще третій варіант "ялинки" - діагональне розміщення вістрів "ялинки" стінам коридору, але нам такий варіант не сильно подобається...

Скоро у відпустку і до різдва думаємо завершити кахельні роботи по будинку...

IMG_20171217_222734.thumb.jpg.6373b989930ada6e0c5de9fb6aeddf79.jpg

IMG_20171208_230431.thumb.jpg.6f722de1717c228c56b3d0cbcaa68a9d.jpg

IMG_20171209_174418.thumb.jpg.285c69fc83c531eec8f7def30eba9417.jpg

565397060_1.thumb.jpg.fb378f312fc37cd8f617f313949710ee.jpg

1298752900_2.thumb.jpg.a212158fcb252e5eb1dc1af269304368.jpg

IMG_20171217_222758.thumb.jpg.7557526b5b6c44767c061b908dd4d129.jpg

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не памятаю, що я робив і звідки взялась така думка, але зявилась ідея зробити відмостку такого типу. Намалював в Paint нашвидкоруч.

71383084_.png.607b8a36bcf03ed7f6b473dcf2a68431.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не памятаю, що я робив і звідки взялась така думка, але зявилась ідея зробити відмостку такого типу. Намалював в Paint нашвидкоруч.

Что-то непонятно. Утеплять отмостку на высоту цоколя?

Что там за слои и чем/зачем разделены?

Опирать на ЭППС?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і кріпити брусок до еппс...?

 

Звичайно ні ))))

Зробити якісь бетонні закладні, можливо металеві чи склопластикові.

Ідея така, щоб ще більше утеплити саму плиту УШП хоча б збоку. Від стіни зробити зріз під нахилом від будинку, гідроізолювати для того, щоб вода вільно могла стікати до краю відмостки. А терасною дошкою та стаціонарними клумбами по периметру відмостки облагородити зовнішій вигляд такої відмостки... Здається, має вийти гарно.

 

Добавлено через 9 минут

Что-то непонятно. Утеплять отмостку на высоту цоколя?

 

Так, утеплювати на висоту цоколя.

 

Что там за слои и чем/зачем разделены?

Розділені вони, тому що там вийде три слої ППС по 10 см кожен

 

Опирать на ЭППС?

 

Власне, про це написав вже. Подумаю щоб якісь закладні зробити.

Повторюсь, це поки що лише роздуми. щоб і гарно і ефективно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

щоб і гарно і ефективно...

В данном случае у вас выходит не столько утепление отмостки, как дополнительное утепление цоколя толщиной от 60 см до 1,2 м. Вы точно считаете, что данное утепление эффективно согласно расчетам? И второй вопрос стоимости всего добра?

По поводу красиво так же не совсем понятно, если сверху ЭППС будет что-то декоративное: щебень, доска, бетон...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не памятаю, що я робив і звідки взялась така думка, але зявилась ідея зробити відмостку такого типу. Намалював в Paint нашвидкоруч.

 

ось тут гляньте/попитайте https://www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=2414059&postcount=1207

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В данном случае у вас выходит не столько утепление отмостки, как дополнительное утепление цоколя толщиной от 60 см до 1,2 м.
Можна і так це назвати...

 

Вы точно считаете, что данное утепление эффективно согласно расчетам? И второй вопрос стоимости всего добра?

По поводу красиво так же не совсем понятно, если сверху ЭППС будет что-то декоративное: щебень, доска, бетон...

 

Ні, ще нічого не рахував, це ж поки що думки)))

Стосвоно краси.

З південної сторони будинку планується тераса розмірами: ширина 2,5-3 м і довжина 7-8 м. Так от, організація відмостки терасною дошкою буде продовженням по периметру всього будинку тераси, тільки на меншу ширину.

Стосовно вартості добра - власна оселя це вже не дешево.

 

Добавлено через 1 минуту

ось тут гляньте/попитайте https://www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=2414059&postcount=1207

 

О, саме так, дякую за підказку. Тільки по закінченню терасної дошки нафігачити ще клумб з квітами та якоюсь вічною зеленню!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стосовно вартості добра - власна оселя це вже не дешево.

Я говорю о стоимости ЭППС и эффекта от него. Террасная доска, брусчатка, бетон или щебень - это выбор индивидуальный более со стороны дизайна, чем технический.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

Визначаємось з варіантом напрямку укладки малюноку розкладки у вигляді "ялинки". ...QUOTE]

 

 

 

для початку -перевірте , чи плитка має кути в 90 град.

в свій час відкинув такий варіант - дуже "кострубата" ялинка получалась, та і відходів буде менше при стандартній розкладці..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...