Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Посоветуйте оборудование

andron66

Рекомендовані повідомлення

В теме все свелось к цене оборудования, и это правильно. Сегодня заехал на Троещенский вещевой рынок (сто лет там не был). Многообразие всякой мелочевки, резиновых тапочек по 25 грн, клея по 10 грн, часов, батареек, изоленты, тряпок, вещей, джинсы, и т.д. и т.п. и народу не пройти. И в то же время, куча туева вещей продается в магазинах по цене в разы выше. И это абсолютно РАЗНЫЙ товар. Так и с камерами. Камера за 100 у.е. от Хика и камера за 17 у.е. от ноунейм производителя это как часы за 50 грн. и за 5000 грн. И те работают и те, но второй раз купить такой товар желания не возникнет.

 

Прохожему,

1. такие камеры, как у Вас, мне стыдно предлагать клиентам.

2. угол обзора камеры низкий

3. цветопередача отвратительная

4. резкости нет

5. это еще конструктив камеры, крепеж, исполнение, температурный режим, работу при солнце, снеге. дожде, морозе я не видел...

6. ночью там все грустно, правда?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот AN12 любит демонстрировать стоп кадры, видео выкладывать не любит. Причина - мало качественных стоп кадров по причине низкой скорости съёмки определённого дорогого бренда, особенно при низком освещении.

 

Так на Ваше прохання виставив ролік. Вам подобається Моботікс? - ще "залию". В мене дома камера - не проблема. І я "постив" фрагменти з дійсних камер, а не з ютуба. Ваш останній - не з України. Я Вам порадив, зверніться до місцевого дистрибютора - він може дати камеру на тест. І Ви, як професіонал з продажу, для всієї спільноти скажете свою думку. Я думаю, це важливо для тих, хто ставить чи не ставить Вам "лайки".

 

Тепер по суті. На мою думку, кількість кадрів - дуже важливо. Але ще більше важливо якісне і деталізоване зображення. А також залежить від задачі, швидкості обєкту, місця встановлення і т.п. І якщо я Вам "постив" стоп-кадр, то це значить, що я маю запис з якого і роблю ці кадри. Звичайно не кожен кадр якісний. Це в ночі. Але якщо я Вам переслав номер авто, то значить задача виконана. Камера на відстані більше 50 м, без ІЧ і реєстратора. Ніхто не говорить, що Моботікс ідеальний. Але Ви інсталятор, як Ви сказали, що багато інсталяцій маєте. Покажіть з власних інсталяцій вирішення подібних задач і Вас будуть "лайкати" вздовж і впоперек. Я приєднаюсь, якщо це краще, ніж у Моботікс.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да сплошь и рядом видео с хиквижена и моботикса.Кто хотел , уже сравнил. Там где моботикс решает задачу за 1000 евро, хиквижн справляется с ней за 300 долларов. Что Вы пытаетесь доказать?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да сплошь и рядом видео с хиквижена и моботикса.Кто хотел , уже сравнил. Там где моботикс решает задачу за 1000 евро, хиквижн справляется с ней за 300 долларов. Что Вы пытаетесь доказать?

 

400 евро це по-перше. 1200 евро коштує двохобєктивна. У Хіка також по такій ціні є камери. Вже про це говорили. Не вводьте в оману людей, що Хік дешевий. У Моботікс одна лінійка камер. І одна ціна. В середині всі камери Моботікс однакові. Така політика Моботікс. Погано чи це добре - мені однаково. Для мене важлива ціна і що я за це отримаю.

 

І покажіть, який раз прошу, не з ютуба, а те, що ви продаєте - де з 50 м зі стандартним обєктивом без ІК читається за 300 дол номер. А то одні розмови і метрові коменти і роліки ютуба. Ви ж продаете чи монтуєте, покажіть роліки, кадри червня. Для цього і створений цей форум - для обміну інформацією. Я замінню свій Моботікс на Хік, якщо він виконує мої задачі.

 

Я підтримав "Прохожого" з його коментарем на ціну і можливості. При такій конкуренціі і Хік начне продавати по 16 дол. І якщо Ви не бачите різницю між Хіком і Моботікс, то є люди, які не розуміють нащо платити 100 дол, якщо є 1Мп за 16 дол. Я думаю, що Ви розумієте різницю. Але Ви продаєте Хік. Тому Ваші коменти субєктивні.

 

Ви не знаете Моботікс і не знаете, що він може, а що ні. Нічого не доказую. Я раджу те, що сам використовую. Це форум? Вільний?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не продаю камеры, я продаю решения. И за более чем 10 лет работы я использовал в решении аж 1 камеру моботикс, и более пяти ( а может и более) сотен хика, ктс, праксиса, самсунга, инфинити, евиденса, сони, панасоник, люкскама, и тд. и т.п. Если бы я, как Вы говорите, продавал бы моботикс, я бы остался без работы и без денег, которые мне платит заказчик. И в более половины случаев, заказчик "голосует" кошельком за предлагаемые решения. Да и конкуренция присутствует на этом рынке. Не нравится Хик, - покупайте моботикс. Статистика продаж хика и моботикса уже приводилась, все очевидно.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да сплошь и рядом видео с хиквижена и моботикса.Кто хотел , уже сравнил. Там где моботикс решает задачу за 1000 евро, хиквижн справляется с ней за 300 долларов. Что Вы пытаетесь доказать?

Да все просто, чтобы мо%кс хорошо билось в гугле

Любая камера рядом со шлагбаумом с опцией антизасветки решит ту же задачу не хуже и будет на порядок дешевле

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да все просто, чтобы мо%кс хорошо билось в гугле

Любая камера рядом со шлагбаумом с опцией антизасветки решит ту же задачу не хуже и будет на порядок дешевле

 

Це вже навіть смішно. Будь-ласка, покажіть . Я не маю нічого проти. Можливо, Ви продаєте камери, що вирішують таку задачу за 100 дол. Прохожий продемонструє за 17 дол. Хто проти цього? Найкращій доказ це запис або стоп-кадри з ваших камер. І чого Ви так переживаєте, що десь щось буде "битися"? В своїх постах Ви і Ваші колеги постійно вказують назву камер і модель. Це що? Я на цьому форумі тільки пропоную рішення, а не виробника і не продаю МХ. І тільки в тих задачах, де схожі з моєю. Я показую, як працють ті чи інші технології. Для мене це порада та моя власна думка. Для Вас- комерція. Це що форум Хіка? Люди самі вирішать, що ім купувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо, Ви продаєте камери, що вирішують таку задачу за 100 дол. Прохожий продемонструє за 17 дол. Хто проти цього? .

 

В "бизнесе" камер, дешевле $300-500 просто не существует, так как это напрямую отражается на кошельке инсталятора. Любая камера должна обязательно различать номера с расстояния не менее 50 метров... Хорошо хоть не должна скорость машин мерять и сравнивать с базой угнаных авто.

Мне чуть выше прямо сказали - "я такие камеры своим клиентам даже не предлагаю".

То есть какая бы задача ни стояла, ее бюджет начинается в тысячах баксов (и это не удивительно, так как стоимость работ напрямую завязана на стоимость оборудования). Установив клиенту систему за $300 получить $100 или же за то же время установить систему за $3 000 и заработать $1 000.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це вже навіть смішно. Будь-ласка, покажіть . Я не маю нічого проти. Можливо, Ви продаєте камери, що вирішують таку задачу за 100 дол. Прохожий продемонструє за 17 дол. Хто проти цього? Найкращій доказ це запис або стоп-кадри з ваших камер. І чого Ви так переживаєте, що десь щось буде "битися"? В своїх постах Ви і Ваші колеги постійно вказують назву камер і модель. Це що? Я на цьому форумі тільки пропоную рішення, а не виробника і не продаю МХ. І тільки в тих задачах, де схожі з моєю. Я показую, як працють ті чи інші технології. Для мене це порада та моя власна думка. Для Вас- комерція. Це що форум Хіка? Люди самі вирішать, що ім купувати.

Да, не вопрос, будут вам ролики, быстро правда не обещаю

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне чуть выше прямо сказали - "я такие камеры своим клиентам даже не предлагаю".

То есть какая бы задача ни стояла, ее бюджет начинается в тысячах баксов (и это не удивительно, так как стоимость работ напрямую завязана на стоимость оборудования). Установив клиенту систему за $300 получить $100 или же за то же время установить систему за $3 000 и заработать $1 000.

Вы врете, умышленно или не умышленно, Вам решать.

Но стоимость работ, привязанная к стоимости оборудования - это глупость!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не продаю камеры, я продаю решения. И за более чем 10 лет работы я использовал в решении аж 1 камеру моботикс, и более пяти ( а может и более) сотен хика, ктс, праксиса, самсунга, инфинити, евиденса, сони, панасоник, люкскама, и тд. и т.п. Если бы я, как Вы говорите, продавал бы моботикс, я бы остался без работы и без денег, которые мне платит заказчик. И в более половины случаев, заказчик "голосует" кошельком за предлагаемые решения. Да и конкуренция присутствует на этом рынке. Не нравится Хик, - покупайте моботикс. Статистика продаж хика и моботикса уже приводилась, все очевидно.

 

Супер, що на цьому форумі є люди, що знають стількі різних камер. Цілком серьозно.

1. Що за камеру(модель) Моботікс Ви продали чи інсталювали? І коли?

2. Моботікс в Україні біля 10 років. Я їх знаю не менше 5. І якщо вони до цих пір, то, напевно, хтось купляє. І якщо подивитись по проектам на сайті, то різні задачі. Можливо клас різний з тим, що Ви продаете.

3. Повністю згоден, що у нас всіх гаманці різні, то хай ми і рахуємо і вибираємо виходячи з різної інформаціі. І продавці і ті хто має досвід з певної есплуатаціі щогось розмістять на форумі інформацію, а ті, хто робить запити, вивчать і проаналізують та приймуть рішення, на що їм потрати свої кошти. Хіба не так? Але навязувати чи не давати підтвердження це є "впарювання". Думка Прохожого чи Ваша чи моя важлива для кожного, хто читає цей форум. Чим більше думок, тим якісніший вибір чогось. Я не знаю Хіка, але знаю МХ, тому що експлуатую його. Ви навпаки. Давайте обмінюватись інформацією, а не робити висновки.

4. ЗАЗ чи Джіллі продаються, напевно, більше европейських авто, але це не означає, що вони гірше. Популярний не означає кращий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. В те далекие времена моботиксом занимался Ромсат. В 2007 году, при проекте на IP камерах , мы искали решение для заказчика , видеонаблюдение за строительной площадкой. Извиняюсь, моботикс мы смотрели тогда, и устраивали презентацию заказчику. Но в результате, выбор был сделан в пользу Axis 223м. (которая до сих пор работает на другом обьекте заказчика). Так что, ошибся, все таки моботикс мы тогда не продали.

2. Согласен.

3. Согласен. Я читаю Ваши сообщения уже года два-три, где настойчиво оглашается , что моботикс вы не продаете. Но все это время тянете за уши моботикс. За все это время, уже выкладывались скриншоты и видео при сравнении камер моботикс и других производителей, напиано много страниц сравения на этом форуме. Что вы хотите увидеть, что еще сравнить, конкретнее пожалуйста...

4. без комментариев.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что вы хотите увидеть, что еще сравнить, конкретнее пожалуйста...

 

Я нічого не хочу. Я маю Моботікс і виключно виставляю матеріали з нього, якщо хтось запитує поради і я бачу, що підійде моє рішення, то пропоную його. Так і було цей раз.

Був запит, я відповів 24.05 13.08 - де ніякого слова Моботікс не було. Через три години вже був напад і конкретна модель Хіка. То про що мова може йти?

 

І останнє. Ви продаєте камери, а не рішення. Тому це і дивно, що за 10 років у Вас не має під рукою простих кліпів, кадрів з тих інсталляцій, що Ви робили. Де Ви би мене і інших на цьому форумі переконали, що Ви не привязані до бренда, а пропонуєте насправді рішення тих чих інших задач.

 

Тепер про конкретніше: Бачити хочу, як камера іншого виробника при 0.1 люкс на відстанні хоча би 20 метрів працює без ІЧ. І яке зображення. Це стандартна задача?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я нічого не хочу. Я маю Моботікс і виключно виставляю матеріали з нього, якщо хтось запитує поради і я бачу, що підійде моє рішення, то пропоную його.

:D:D:D

 

Бачити хочу, як камера іншого виробника при 0.1 люкс на відстанні хоча би 20 метрів працює без ІЧ. І яке зображення. Це стандартна задача?

:D:D:D

 

І останнє. Ви продаєте камери, а не рішення. Тому це і дивно, що за 10 років у Вас не має під рукою простих кліпів, кадрів з тих інсталляцій, що Ви робили.

1. Я имею что показать и поверьте этого у меня много. Есть оооочень интересные кадры... Но я не имею морального права выкладывать на всеобщее обозрение, видео с камер наблюдения моих клиентов.

 

2. 99% камер, которые мы используем работают с ИК "подсветкой".

 

3. Ночное видео с 20 метров, я выложу при возможности.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Собственно первый скрин:)

переключилась в ночной режим...

Прошу обратить внимание - в 22.07 камера ещё держалась за дневной режим, шумов ИМХО не очень много при этом.

P.S. Красивые клумбы)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу обратить внимание - в 22.07 камера ещё держалась за дневной режим, шумов ИМХО не очень много при этом.

P.S. Красивые клумбы)

Внимание - 22 июня, как бы самый длинный день :D 22 часа в эти дни, как 16 в декабре. Так , что не надо :). Шумов достаточно!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне, то-же кажется, что шумов многовато(а чего с-нно хотеть от "мыльной" матрицы:)), сегодня выложу сравнительное фото с Panasonic Lumix DMC-LX7, паралель, конечно не совсем корректная, но...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Внимание - 22 июня, как бы самый длинный день :D 22 часа в эти дни, как 16 в декабре. Так , что не надо :). Шумов достаточно!

 

Не надо что?

Это камера далеко не с самым низким требованием к освещённости, она так даже и не позиционируется. Но если рядом с ней поставить 80% остального Хика и Ко то они 22 июня, 16 декабря и 81 марта перейдут в ч/б режим значительно раньше, а в цвете НЕ будут вытягивать по освещённости при уменьшении светового потока - например в сумерках. По крайней мере при активированным WDR на 2T42. У меня есть объекты где установлены обе модели - и 2T42 и другие не дешёвые Хики.

А насчёт шумов-всё относительно, шумы есть- но камера на грани, максимально усиливает сигнал, держась за цвет. Это кстати можно пробовать "крутить".

 

Добавлено через 2 минуты

Мне, то-же кажется, что шумов многовато(а чего с-нно хотеть от "мыльной" матрицы:)), сегодня выложу сравнительное фото с Panasonic Lumix DMC-LX7, паралель, конечно не совсем корректная, но...

 

Лучше сравнивать с Марками от Кенона)

Мы к сожалению не можем фотокамеры использовать в видеонаблюдении.

Даркфайтер надо брать)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

AN12? хотел спросить еще. Почему Вы выбрали себе моботикс, а не другую камеру?

 

На той час, нічого кращого не було. Зараз у багатьох технології стали продвинуті, наприклад, зображення - небагато заводів, хто виробляє сенссори. А думаю, що і Моботікс ставить Соні сенсори. Хоча іх викупила Коніка, то можливо сенсори будуть інші. Але поки, що я не бачу, щоб загалом (якість камери(німці), надійність, можливості) в когось було краще. Окремі функціі у багатьох є. Але вартість/можливості, мені здається, найкращі. Але це субєктивно. Мій досвід. Коли я купував ціни були кусючими, а зараз з виходом нових камер (а в мене ще 22 і 24 лінійка) ціни стали набагато краще. В планах домофон Т25 (два). Я не бачу в Україні з такими можливостями і за такі гроші щось навіть подібного. Тому я не чіпляюсь ні до Хіка ні до іншого обладнання. Все по задачам і можливостям купуючого. Але вважаю, що не хіком єдиним з дахуа технологіями. Тисячі виробників. Інформацією ми маємо обмінюватись. А робити категоричні заяви чи рекомендаціі смішно. Приклади і досвід експлуатаціі дає можливість комусь вибрати, а не просто моделі камер вказувати. Як на мене, то потрібно не специфікаціями чи цінами, а загрозами оперувати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Собственно первый скрин:)

переключилась в ночной режим...

 

достатньо добре.

 

майже час такий же, але на два дні раніше. камера кольрова з двома модулями.

 

dual.thumb.jpg.21c87d606d989cdc68b0e05616cc2e2b.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

достатньо добре.

 

майже час такий же, але на два дні раніше. камера кольрова з двома модулями.

 

[ATTACH]513385[/ATTACH]

Опять по кругу пошли, дайте ночной скриншот, ставлю пончик, в дальних углах ничего не будет видно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...