Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Посоветуйте оборудование

andron66

Рекомендовані повідомлення

Судя по фото, после захода солнца, если машин с включенными фарами нет поблизости, то и камера ничего не видит?

 

Ага. Це ж звичайна Стандартна Кольорова Камера Моботікс. Що з неї взяти більше? А так з Вами згоден, щоб бачити в повній темноті треба або тепловізор або камеру нічного бачення або машину з фарами. Хоча з другої сторони шлагбаум ж. Тобто наче для машин. Звичайно є індівідуми, що до власного шлагбаума підїзджають виключають світло, підіймають шлагбаум, проїзджають, опускають шлагбаум і далі включать фари. Але, якщо Ви бачите на другому кадрі, то на шлагбаумі є ліхтарики, що підсвічують і для таких випадків. У Моботікс є тепловізор. Але навіть про це не подумали. Тут Вам дякую, що значить незаангажована думка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А так з Вами згоден, щоб бачити в повній темноті треба або тепловізор або камеру нічного бачення або машину з фарами.

Не выдавайте свои мысли за мои. Я ничего про тепловизор или камеру ночного видения не говорил. Вы манипулируете. И пойманы за руку, слово, за что можно поймать на форуме? :)

 

Вообще-то ни для кого не секрет, что существует много камер у огромного числа производителей с высокой светочувствительностью. На них производителем в паспорте так и написано, что минимальная освещенность при которой камера будет показывать 0,1 Люкс например. Или вот еще лучше 0,01 Лк. И изображение с этой камеры даже в таких условиях, как у вас на фото, информативнее. пятно под лампочкой со шлагбаумом хорошо. Но метр в сторону и у вас черное пятно. Нет не так -тьма на видео! А у других производителей видно было бы забор, дорогу, кто по ней идет, перебегает или едет. Это все было бы видно. Какой показатель у вашей камеры минимальной освещенности?

 

Про ИК освещение писать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

с высокой светочувствительностью. На них производителем в паспорте так и написано, что минимальная освещенность при которой камера будет показывать 0,1 Люкс например. Или вот еще лучше 0,01 Лк.

 

Так, написано. І у Моботікс написано.

 

Чувствительность:

цветная съёмка:

0,1 люкс (t=1/60сек) • 0,005 люкс (t=1/1сек)

Черно-белая съёмка:

0,02 люкс (t=1/60сек) • 0,001 люкс (t=1/1сек)

 

www.mobotix.com/rus_RU/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82%D1%8B/%D0%9A%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D1%8B/Allround-M25

 

Але на відміну від багатьох, Моботікс пише і час витримки для цих значень чутливості.

Якщо Ви бачите на кадрі з камери в верхньому правому куті вказана чутливість в люксах і витримка в секундах.

 

По ІЧ краще не пишіть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо Ви бачите на кадрі з камери в верхньому правому куті вказана чутливість в люксах і витримка в секундах.

Кроме этой информации, больше в кадре ничего рассмотреть не получается...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По ІЧ краще не пишіть.

Кстати, а подобрать под нее ИК-прожектор что мешает? вроде как выбор сейчас есть

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кроме этой информации, больше в кадре ничего рассмотреть не получается...

 

:lol:

 

тут важливо, що Ви хочете побачити і що Ви можете побачити.

 

Добавлено через 2 минуты

Кстати, а подобрать под нее ИК-прожектор что мешает? вроде как выбор сейчас есть

 

Нічого не заважає. Там де потрібно, напевно, ставлять. Мова йде про те, що можливості камер Моботікс такі, що виключають необхідність ІЧ (не завжди).

 

І на цій камері він не зможе працювати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І на цій камері він не зможе працювати.

А что так? Камера работает в двух вариантах матрицы?

- днем в цветном варианте хорошо видно, ночью без дополнительного освещения ничего не видно

- днем и ночью в ЧБ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что так? Камера работает в двух вариантах матрицы?

- днем в цветном варианте хорошо видно, ночью без дополнительного освещения ничего не видно

- днем и ночью в ЧБ?

 

Камера кольорова (сенсор кольоровий). Моботікс випускає окремо камери з кольоровим сесором і окремо з ч/б. Це камера кольорова(сенсор).

ІЧ прожектор працює з ч/б сенсорами.

 

Як Ви бачити на кадрах, що навіть без додаткового світла ми бачимо лінію перетину для людей і машин. Якщо не має світла, звичайно, як і всі інші камери (інших виробників) ми не будемо бачити. Але, і це важливо, при маленькому світлі (місячне сяйво, св.діоди і тд) ми вже щось бачимо. Іншим треба ІЧ, білий і тд. Якщо я заміню згодом на ч/б камеру,а ще краще буду бачити в темний час. Мені це важливіще ніж в день. Колір майже не важливий для мене. Важлива чутливість в ночі.

Змінено користувачем AN12
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А если:

HDCVI (High-Definition Composite Video Interface) - интерфейс передачи по коаксиальному кабелю на дистанции до 500м видеоизображения высокой четкости - HD (1280x720) и FullHD (1920×1080), а также аудиоданных и сигнала управления двухсторонней направленности. По доступной цене! Без задержек! Без приемников-передатчиков!

 

Стоит ли связываться?

 

ещё как стоит !! я его сейчас на объектах токо и ставлю !! качество картинки за смешные деньги супер !!

 

самый бюджетный вариант вот такой kontur-sb.com.ua/sistemy-videonabljudenie/cams/hd-cvi/hdw11100.html

 

показывает очень прилично !! есть ещё со звуком !! такие камеры но чуть дороже в раойне 50 у.е !

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Во как. :lol:

 

Добавлено через 10 минут

 

 

дахуашні і хіки також китайські. останній, кажуть, фінансується кпк. .

 

цікава стаття.

 

security.ua/top/week/hikvision-stanovitsya-pod-znamena-kommunistov/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

цікава стаття.

 

security.ua/top/week/hikvision-stanovitsya-pod-znamena-kommunistov/

Что статья! Я вот недавно видео в кинотеатре видел, так там показывали вторжение инопланетян. А мы его отбили. Тоже интересно.

P.S. Вернусь с отпуска, отпишусь по сути, сейчас не хочется.

 

Добавлено через 17 минут

Кстати, а подобрать под нее ИК-прожектор что мешает? вроде как выбор сейчас есть
Самый правильный вариант работы с ИК - две матрицы и два объектива. Один для дня (цвет), второй - для ночи (ИК, монохром - ч/б). Ещё раз - два объектива, две матрицы.

Если матрица/объектив один - тогда объектив должен быть оптимизирован для работы с ИК/наличие фильтра ИК, иначе могут быть проблемы. Т.е. на самом деле далеко не со всеми камерами любых производителей явно гарантированно есть смысл применять ИК прожектор. У Моботикс видимо камеры которые не могут работать с ИК не имеют данных параметров. А вот есть ли камеры, которые могут при таком желании заказчика работать с ИК - вопрос. Хотя мало ли что хочет заказчик/инженер, Моботиксу виднее).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если матрица/объектив один - тогда объектив должен быть оптимизирован для работы с ИК/наличие фильтра ИК, иначе могут быть проблемы. Т.е. на самом деле далеко не со всеми камерами любых производителей явно гарантированно есть смысл применять ИК прожектор. У Моботикс видимо камеры которые не могут работать с ИК не имеют данных параметров. А вот есть ли камеры, которые могут при таком желании заказчика работать с ИК - вопрос. Хотя мало ли что хочет заказчик/инженер, Моботиксу виднее).

 

 

А що ІЧ прожектор працює з кольорим сенсором? Це як? Ви знаєте приклад? ІЧ прожектор працює з ч/б сенсорами чи я помиляюсь? У Вас досвід більше - шарьтесь.

 

Для тих хто в броньваному потязі :), повторюю ще раз: в мене встановлена КОЛЬОРОВА (один кольоровий сенсор) камера Моботікс. Ця німецька компанія випускає камери або з кольоровим сенсором або ч/б сенсором або з двома роздільними сенсорами кольоровий(окремо) і ч/б (окремо). В мене перший варіант. Використовуючи третій варіант можливо з ІЧ, якщо цього потребує задача. Тобто, камери Моботікс можуть і працють з ІЧ, якщо це необхідно по задачі. Я не використовую. Достатньо кольрового сенсора з "білим" світлом

.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що ІЧ прожектор працює з кольорим сенсором? Це як? Ви знаєте приклад? ІЧ прожектор працює з ч/б сенсорами чи я помиляюсь? У Вас досвід більше - шарьтесь.

 

Для тих хто в броньваному потязі :), повторюю ще раз: в мене встановлена КОЛЬОРОВА (один кольоровий сенсор) камера Моботікс. Ця німецька компанія випускає камери або з кольоровим сенсором або ч/б сенсором або з двома роздільними сенсорами кольоровий(окремо) і ч/б (окремо). В мене перший варіант. Використовуючи третій варіант можливо з ІЧ, якщо цього потребує задача. Тобто, камери Моботікс можуть і працють з ІЧ, якщо це необхідно по задачі. Я не використовую. Достатньо кольрового сенсора з "білим" світлом

.

Шаряться студенты, прогуливающие пары)

ИК прожектор не работает с чем-то. Ему вообще всё равно что происходит, его диоды испускают волны в ИК диапазоне. Для видеонаблюдения обычно используют 800-950 нм, не выше, из-за неоднородности чувствительности матрицы во всём диапазоне ИК. Т.е. Ик просто "светит".

А вот со светом работает объектив/камера.

В силу восприимчивости матрицы камеры к ИК диапазону производители по разному подходят к решению данного вопроса. Некоторые ставят постоянный ИК фильтр. Некоторые "электронный", что плохо. Есть разные варианты, разные проблемы - например камера с электронным фильтром при искусственном освещении может зелёный цвет показать... фиолетовым к примеру. А есть ещё проблема Ик коррекции - из-за разницы в длины волн ИК и видимого спектра точка фокуса будет смещаться в зависимости от принимаемого объективом камеры излучения - света ИК диодов или дневного света. Поэтому какое-то время назад начали выпускать объективы с ИК коррекцией, и установка Ик прожекторов совместно с камерами (объективами) без ИК коррекции бессмыслена, точнее под вопросом.

Сейчас в основном камеры с режимом день/ночь. И в основном используют механический Ик фильтр - пластинку с напылением. Днём фильтр активен (в рабочем положении), при снижении освещённости камера активирует ИК подсветку и автоматически убирает фильтр. В таких камерах- их наверное 90% на рынке сейчас, по крайней мере в IP, один сенсор способен видеть и днём и ночью - днём в цвете, ночью с ИК - в монохроме естественно. Это самое универсальное решение, на сегодняшний момент. Пусть не лучшее, но универсальное.

Ответ понятен?

А то что немецкая фирма выпускает три типа камер-это понятно. Один тип камер способен выдавать цветное изображение, но ИМХО с меньшей чувствительностью - т.е. хуже своего "брата" работает при низком освещении. Второй тип - который Ч/Б- как и все в камеры в монохроме при прочих равных имеет более высокую чувствительность, но изображение только ч/б, какого цвета проехал Мерседес или Ланос не понятно. А разговоры о том, что "работа в цвете не важна" мне кажутся немного смешными - опять же для большинства задач охранного и информативного видеонаблюдения. И есть третий тип (это S15D и М15 за 800 и 1 000 евро соответственно?), который совмещает два объектива (и матрицы?), один для цвета днём, второй Ч/Б для ночи, и вот этот третий тип способен работать с ИК прожекторами, хотя встроенной ИК подсветки для него не предлагается - я всё правильно понял?

ИМХО - то, что только один тип таких камер может работать с ИК- это уж никак не достижение и не конкурентное преимущество бренда как такового для типового применения камер видеонаблюдения. Как бы Вы это не пытались это преподнести как достоинство. Обеспечить возможность бесперебойной работы даже одного фонаря для камеры без ИК- поверьте есть далеко не всегда, хотя даже в таком случае есть много нюансов.

Сродни этому и Ваши высказывания, что скорость съёмки в 4-1 (четыре - один!!) кадра в секунду при 6Мп в 2016 г. на камере за NNN евро - это более чем достаточно и приемлемо. Кстати выше 6 Мп у Моботикс и предложений нет.

Кстати, Вы сомневались что Хиквижен/Дахуа при 6 и 12 Мп могут снимать со скоростью 15-20 к/с, просили выложить видео на обозрение - я это сделал, не подошло, мол заграничное. Выложил киевское видео - а вот обратной связи никакой.. В тоже время Вы как-бы призываете к "обмену опытом", и что в случае чего Вы первый кто признает и т.д.

Время на вычисление соотношения Мп/$ у Авиджелон у Вас есть, а дать простой ответ - я мол проверил, нет у Хика 20 к/с при 12 Мп, враньё всё это, поймал за руку -или наоборот, я проверил, насчитал всё таки заявленные кадры/с, был неправ нет?

В сумме всё эти вещи (имеется в виду отсутствие прогресса у Мх, а не Ваше поведение, которое иногда похоже на ребячество, а не на разговор взрослого человека) подводит меня к одному слову в отношении Мх - застой.. Слава прошлых дней и отличное ПО.

Вот я выше задавал Вам несколько вопросов. Ни на один не получил ответа, кроме вокруг да около. Повторю один вопрос: за период с 2011 по 2015 г. какие новинки, технологии, принципиально новые позиции по камерам появились у продвигаемого Вами бренда (только не надо, что Вы тут ничего не продаёте, а это всего лишь обмен опытом). Ответ будет - Мх на таком уровне, что выше прыгать нет смысла?)

И вот опять вспомню Авиджелон, пока он мой любимчик). Так вот эта компания из США выпускает камеры не только о 30 Мп, но и камеры имеющую ИК подсветку легко на 70 м. Вот это я называю идти в ногу со временем.

И кстати они работают по общепринятому протоколу Onvif. Общепринятому многим, но не Мх. А это протокол, который обеспечивает коммутацию устройств различных производителей, соответственно Авиджелон можно легко встроить в существующую систему стороннего производителя с поддержкой этого протокола (таких производителей/устройств миллионы -Авиджелон/Ареконт/Аксис/Бош...Дахуа/Хивкижен), а вот поддержка Onvif со стороны Мх только "ожидается".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я всё правильно понял?

 

1. Я радий, що Ви зайшли на сайт Моботікс і трохи почитали "матчасть". Це корисно.

2. Авіджелон - канадська компанія. Але Ви настільки любите цього виробника, що, напевно, помились. Не зрозуміло, як Хік/Дахуа вживаються в одній голові з Авіджелоном за >1000 дол? Але то таке - життя.

3. Я не дивився Ваш "ролік" - він з розшіренням .dav. Звичайно я міг найти, чим його продивитись. Я його не продивився, тому не коментував. Але то таке. Я Вам пришлю "ролік" в .mxg і ми квиті. Залишимось кожен на своєму.

4. Дивно, що Ви хочете, якось образити інших людей тільки через те, що Вашу компетентність поставили під сумнів. Оцінювати Моботікс, як "застой", продаючи Хік/Дах це говорить тільки за Ваш професійних фах. Розмови на рівні штампів - залишилось додати "фашистів", "бЕндеру" і "ви все врете". І наша розмова "спеціаліста" та користувача Моботікс перейде на новий рівень.

5. На рахунок швидкості кадрів і більше 6Мп - це шедеври. Скільки Ви встановили камер більше 6Мп (хоча би більше 2Мп) і де? Мені здається, що Ви не маєте досвіду встановлення чи налаштування камер. Можливо я помиляюсь. Ви продавець - звідси цей набір загальних фраз та штампів. Мрієте про Мерседес, але найкращій автомібіль Ланос - тому, що продаєте. Практично неможливо якось аргументовано з Вами сперечатись. Вибачте, але інколи такий "брєд" (і такі пости.....), що навіть і не знаєш як відповісти.

6. Універсальне рішення завжди гірше. Чутливість ч/б сенсора вище ніж в "універсального" зі шторкою. У Моботікс в середині камери немає рухливих частин. Це надійніше. Що важливо для таких систем.

7. Про кольри в безпеці. Це певний міф, який і досі використовується в продажах. Колір в камері залежить від світла , яке падає на обєкт, вечір, ранок, день, відстань.. тд. Поки що машини шукають по типу, номеру, а не коліру. Колір є одним із параметрів пошуку - не більше. В ночі чи в сутінках, який колір, якщо Ваш Хік сам перейде в ч/б режим?

8. Онвиф це певний компроміс. До того ж специфікація Онвиф для підримки різних камер різна. Моботікс не використовував, тому що має своє ПО і аналітику. Онвіф це "договорняк" між розробниками ПО, які не виробляють камери і виробниками камер, які не "пишуть" ПО. Скільки ПО Хіка підтримує виробників камер? Це певна стандартизація. Тут є питання на рахунок безпеки самої камери при підтримці Онвіф.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

AN12

Вы полегче на поворотах, пожалуйста...

А то я тоже попрошу уже Вас, рупора Мх, повторить или ознакомиться со своей матчастью - Media Player Classic прекрасно воспроизводит .dav файлы. Этот же плеер рекомендован ..."немецкой компанией" как средство просмотров файлов с камер этой же компании. Так что можете кидать .mgx, мне не страшно, даже наоборот - сделайте такое одолжение - видео с людьми в кадре и при полной темноте (я его уже кстати прошу не один месяц, видимо не хотите позориться?).

Также можете ознакомиться с документацией на собственные камеры, в которых поддержка ONVIF указана как "ожидается". Или ознакомиться с речью одного из директоров Мх, по -моему ещё в 2015 г. он говорил, что собственный кодек лучше, но конечно, нельзя заставлять клиента, который вложил сумму в систему на Авиджелоне (мой любимчик, Вы правы - из Канады) теперь заставлять потратить равноценную сумму на замену всей системы -только из-за того, что Мх не совместим.

Понимаете- проблема не в Авиджелон, и остальных из моего списка, который Вас так взбудоражил.

Проблема в совместимости.

Откуда слово "договорняк" с таким оттенком я не понимаю, но я воспринимаю как плюс, если в свою систему я могу интегрировать Мх, Панасоник, ...кого захочу. И эти кого-захочу такую возможность мне предоставляют. Благодаря ONVIF. А иначе - я английский учить не буду, пусть они учат немецкий. ОНВИФ -это удобство для владельца, для пользователя.

И Мх совсем не перекрывает все потребности владельца.

Поворотные камеры - нет. Вариофкала- нет. Моторизованного объектива нет. Спиддомов - нет. А почему нет Вы кстати в курсе? А появятся, пока не изменят свой кодек? Это бредовые вопросы?

С разрешением более 6 Мп- нет. С высокой скоростью записи - нет. С расширенным динамическим диапазоном - нет. Про ИК - молчу, нет.

 

Понимая, что неправилен такой подход Мх и собирается внедрять ONVIF. В ManagementCenter он может уже и есть, а вот на самих камерах видимо нет.

Ссылочку на интервью сбросить - или опять не найдёте желания её прочитать?

За то что "цвет это миф" посмешили опять же. Особенно с учётом того, что у Вас почему-то не более чувствительная ЧБ, но более грубая цветная камера). Логика не прослеживается, а машинки знаете ли не всегда в кадре номерной знак чистый показывают, даже днём.

Вы не отвечаете на конкретные вопросы. О чём это говорит - о боязни ответа на них, либо о отсутствии самого ответа. Что ответ Вам не известен, или не смогли его узнать- я сомневаюсь. В сумме с тем, что например запрошенный Вами видеоматериал Хиковской камеры Вами не просмотрен, хоть и могли это сделать - вывод такой: объективность Вас не интересует. А раз раньше Вы утверждали, что именно она (обмен информацией, чтобы потребители могли сделать выбор самостоятельно), а не продажи Мх Вас и интересует - явное несоответствие слова и дела.

Значит Вы, простите, врёте.

Как-то не к лицу это в принципе, и уж тем более при продвижении камер за 1000 Евро..

А что касается меня - в отличии от Вас я работаю так, что выбор одного бренда передо мной не стоит. Я не работаю на Хик и пр. - мои посты не продиктованы моей выгодой от продвижения Хик либо Авиджелон и др. Моя выгода - в удовлетворении клиента. Если необходимо - я поставлю Дахуа. Необходимо - Ареконт (это кстати компания из США, если я не ошибаюсь, и тоже поддерживает и ONVIF и ИК). А могу тайванскую Геовижен. Необходимо будет установить камеру с тепловизором и это будет Мх - думаю я и это смогу решить. Понимаете - я независим от бренда, я предлагаю варианты. В отличии от Вас - которому трудно признавать минуса бренда, с которым он связан. Поэтому моё мнение независимо нааамного более Вашего.

Так что не надо углубляться в эфемерный анализ с целью понять чем я занимаюсь. Я не только продаю, но прекрасно умею и устанавливать и настраивать оборудование. Опыт некоторый есть. Ваши выводы в связи с этим смешны для меня и могут сойти за попытку сделать хорошую мину при плохой игре.

Так что если готовы ответить деньгами - пригласите меня, и убедитесь- я с радостью Вам установлю Хик или Ареконт.

 

И главное. Работа - эта работа. Жизнь важнее. Вы не ребёнок для прописных истин, но скажу - попытки укусить выглядят некрасиво и всем видны, а заканчиваются порой печально. Не доводите к этому. С наилучшими.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прямо баталии на страницах темы. Но все же ... взгляд со стороны.

Поддержу uafisher, во всех своих сообщениях, видно, что специалист, очень часто безвозмездно раздает профессиональные советы на лево и на право, нуждающимся тут на форуме. Специалист не "зацикленный" на одном бренде, через руки которого прошли различные модели видеорегистраторов и камер видеонаблюдения, разбор и рекомендаци от и до, выложенные видео и фото с реальных обьектов. И второй человек на этом форуме AN12, который постоянно на протяжении нескольких лет пишет- "МоботХ , МоботХ,МоботХМоботХМоботХМоботХМоботХМоботХМоботХМоботХМоботХМоботХМоботХМоботХМоботХМоботХМоботХМоботХМоботХМоботХМоботХМоботХМоботХМоботХ" и в конце всегда скромно так, мол я не продаю эти камеры. Смешно все это наблюдать. Особенно мультиоргазм от МоботХ, как будто в природе больше нет камер, и признавать очевидные преимущества отказывается. Я конечно понимаю, что каждый хвалит свое "болото". Но отличие этих двух форумчан как раз, в незаангажированости. Независимая у фишера и неприятие у ан12. Думаю, кто хотел сделал уже свои выводы...

 

"Стыдить лжеца, шутить над дураком

И спорить с женщиной — всё то же,

Что черпать воду решетом:

От сих троих избавь нас, боже!.."

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

До чого ця дурня, що Ви написали? Щось є на рахунок теми? Що ж Вам так Моботікс поперек? Хіба я оціюю Вас, Ваші пости чи судження? Чого така агресія до іншої думки? Де в моїх постах я пропонував купити щось? Я експлуатую Моботікс і пишу виключно про нього. Ви не знаючи Моботікс оцінюєте його. Дурня повна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До чого ця дурня, що Ви написали? Щось є на рахунок теми? Що ж Вам так Моботікс поперек? Хіба я оціюю Вас, Ваші пости чи судження? Чого така агресія до іншої думки? Де в моїх постах я пропонував купити щось? Я експлуатую Моботікс і пишу виключно про нього. Ви не знаючи Моботікс оцінюєте його. Дурня повна.

 

Извините, но чепуху пишете вы, последнее сообщение вообще перл на перле, даже комментировать не хочется.

 

Онвифа нет, цвета нет, ночного видения нет, чего там еще нет?

Если вы действительно пользователь-пользуйтесь на здоровье (ога, совсем не палевная реклама раздела) только навязывать ТАКУЮ свою думку никому не нужно.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Извините, но чепуху пишете вы, последнее сообщение вообще перл на перле, даже комментировать не хочется.

 

Онвифа нет, цвета нет, ночного видения нет, чего там еще нет?

Если вы действительно пользователь-пользуйтесь на здоровье (ога, совсем не палевная реклама раздела) только навязывать ТАКУЮ свою думку никому не нужно.

 

Ух, як переконливо. Ви випадково не в одній конторі працюєте?

Онфів поки не має. Він потрібен для інтеграціі з іншим ПО. Відкритий SDK. Камери інтегровані в десятки інших програм. Як на мене це фіча - не більше. Моботікс повна система зі своїм кодеком, ПО і аналітикою. Тому Онвіф був не наразі. Те, що вони обявили, що добавлять - супер. Можливо менше дурних запитань буде. Для побудови системи будинка чи стадіона достатньо і власного кодеку і ПО. Не підтримує реєстратор Хіхуа камери Моботікс. І що? Реєстратор Бош не підтримує Хіхуа. Хоча Хіхуа має Онвіф.

 

По коліру взагалі не зрозуміло. Один опуси на сторінку, у другого окремі слова не зрозуміло до чого відносяться.

 

По віденью, а що нічне бачення є у Хіка чи Дахуа? Моботікс не баче в повній темряві, але бачить при досить низькому освітленні. Кадри висилав. ІЧ вбудованого в камеру немає, але якщо треба можно ставити додатково. Я не використовую. Комусь треба, які проблеми поставити окремо і ближче до обєкту, а не там де камера. Чим ближче світло до обєкту тим більше світла потрапить на сенсор. А за світло чи ІЧ чи "біле". Чим більше тим краще, але якщо камера справляється з меншою кількістю світло, то що тут не так?

 

Нічого не навязую, а розповідаю, що знаю і навіть не рекомендую. Ви самі стимулюєте такі пости, коли пишите про те, що навіть в руках не тримали. Я з Вами не сперечаюсь по Хіхуа. Тому що не знаю. Ви оцінюте Моботікс тільки зі своїх уявлень, а не досвіду чи знань.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Нічого не навязую, а розповідаю, що знаю і навіть не рекомендую. Ви самі стимулюєте такі пости, коли пишите про те, що навіть в руках не тримали. Я з Вами не сперечаюсь по Хіхуа. Тому що не знаю. Ви оцінюте Моботікс тільки зі своїх уявлень, а не досвіду чи знань.

 

Всего лишь хотел написать, что если в чем то не разбираетесь, лучше не давать советов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы полегче на поворотах, пожалуйста...

 

1. сделайте такое одолжение - видео с людьми в кадре и при полной темноте (я его уже кстати прошу не один месяц, видимо не хотите позориться?). - Повна темрява це скільки люкс? Я висилав скріни при русі людей 2 люкса. Чи є це повною темрявою?

 

- По Онвіф моя точка зору. Як коментує Моботікс і що він планує, то справа не моя. Онвіф наскільки я знаю повязаний з кодеком Н.264. У Моботікс інший кодек. Тому Онвіф був не потрібен. Можливо, коли в камерах буде можливе використання одночасно кодека Н.264 і свого кодека, тоді і зявиться підтримка Онвіф.

- ПО Авіджелон підтримує камери Моботікс з власним кодеком. І таких програм, що підтримують Моботікс - десятки чи сотні. Згоден, що певна сумістність має бути, але підтримка ПО інших камер не свідчить, що всі функції цієї камери підтримується. Є певні специфікації Онвіф. Крім того у Моботікс відкритий SDK, що дозволяє інтегрувати в інше ПО без проблем.

- Я власник камер МХ. Мої потреби перекриває повністью.

 

"Поворотные камеры - нет." - не має, погоджуюсь. Можливо, колись і випустить. Не знаю, що вони планують. ПО МХ підтримує інші поворотні камери. Поворотні камери це невелика кількість задач. Десь в пресі писали аналітики, що не більше 12 відсотків всіх задач по відеоспостереженню. Недоліки- фактор оператора, архів і тд. До речі, на базі камери S15 можливо зібрати, наприклад, 100х ПТЗ камеру на поворотній платформі. ПО МХ це підтримує. Є 100х камери у Хіка чи інших з 6МП сенсором?

 

- "Вариофкала- нет." - був. МХ зняв з виробництва, як непотрібний. Фіксовані лінзи перекривають, напевно, потреби.

- "Моторизованного объектива нет. Спиддомов - нет. А почему нет Вы кстати в курсе?" - по цьому вище написав. Чого не має цих типів камер? - до МХ. Я користувач. Ідеологія МХ - в середині камери нічого рухомого. Можливо це пояснює. Але світ змінюється. МХ разом з ним. Може і з явиться.

 

 

- "С разрешением более 6 Мп- нет." . - немає вище 6Мп, поки. Але і нижче не має. Всі камери 6Мп.

 

"С высокой скоростью записи - нет. С расширенным динамическим диапазоном - нет. Про ИК - молчу, нет." - вибачте, але це дурня. Що це значить? велика швидкість, діапазон і тд. Я ж роліки виставляв, рух обєктів з нормальною швидкістью. Діапазон - в тіні, в сонці, в півтемряві і тд. Коли Ви це починаєте писати, навіть бракую слів. Ви ж себе позіцінуєте, як спеціаліст. А пишете дурню.

 

- "За то что "цвет это миф" посмешили опять же. - яке це має відношення до того, що в ночі колір ви не розпізнаєте?. Моя думка, що колір такий же важливий, як і форма, напрямок, деталі і інші моменти при аналізі ситуаціі. Але в більшості випадків, колір має менше значення при пошуку обєкта. Якщо грабують будинок, то не перелазять паркан в помаранчевих штанях та блакитному ватнику.

 

- Вы не отвечаете на конкретные вопросы. УАФІШЕР - я відповідаю на питання, які мають зміст, а не флуд. В мене не має намірів забирати Ваш хліб в продажах на цьому форумі, а відстоюю свою думку на певні речі, які я знаю. Я не пропоную купувати камери Моботікс, я не приймаю участь в обговорені тем, які не мають відношення до того, що я знаю. Я пишу тільки тоді, коли мій досвід експлуатаціі камер, які в мене є, буде комусь цікавий. І мій погляд на безпеку.

- Значит Вы, простите, врёте. - ні. Я сперечаюсь.

 

11. А что касается меня - в отличии от Вас я работаю так, что выбор одного бренда передо мной не стоит. Моя выгода - в удовлетворении клиента. - будь-ласка. Хто проти? Ви продавець. Це Ваш певний погляд на щось. І Ваша робота. Але на мій погляд - Ви навязуєте її, як безальтернативну. Це Ваше право, але це Ваш погляд на речі. Є ще мій і інших. І це не дає Вам право говорити, що щось гірше чи краще, якщо Ви його не знаєте. Я сперечаюсь тільки з цим. Ви поставити все, що приносить користь в першу чергу Вам. І це нормально. Але зовсім не говорить, що це вирішую задачу кліента і це найкраще, що є.

 

- "которому трудно признавать минуса бренда, с которым он связан". - в кожного є недоліки. Час показує їх кількість. Як тільки у МХ їх буде більше ніж переваг, я зверну на це увагу. Перша камера, яку я встановив, працює вже більше 5 років. Без змін якості зображення і без сервісу - це М22. Друга камера 14 серїї вже більше 3 років. Зараз я можу оцінити всі недоліки, які є в цього виробника. Звичайно вони є. Але вони обєктивні. Моботікс не виробляє сенсори, процесори чи лінзи. І якщо буде більш швидкісний процесор, то проблема кількості кадрів зникне(хоча вона дещо декларативна). На ринок вийде новий 30Мп чи 60 Мп сенсор - зникнуть питання по деталізації (хоча і 6Мп для переважної кількості задач достаньо - звичайно бажано більше). До речі, Ви говорите, що у МХ не має більше 6Мп, а самі продаєте 2-3 Мп. Це як? Скільки у Хіка чи Дахуа моделей з сенсором більше 6Мп? У МХ всі камери 6Мп. Концепція Моботікс - це саме головне. Що камера є системою, яка не потребую ні додаткових компьютерних потужностей чи додаткових програм. І надійність камер. В цьому і є мій вибір на користь Моботікс.

 

Не має зовсім намірів Вас чимось образити, але і Ви не будьте таким категоричним в тих речах, які Ви не знаєте на цей момент.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

- По Онвіф моя точка зору. Як коментує Моботікс і що він планує, то справа не моя. Онвіф наскільки я знаю повязаний з кодеком Н.264. У Моботікс інший кодек. Тому Онвіф був не потрібен. Можливо, коли в камерах буде можливе використання одночасно кодека Н.264 і свого кодека, тоді і зявиться підтримка Онвіф.

- ПО Авіджелон підтримує камери Моботікс з власним кодеком. І таких програм, що підтримують Моботікс - десятки чи сотні. Згоден, що певна сумістність має бути, але підтримка ПО інших камер не свідчить, що всі функції цієї камери підтримується. Є певні специфікації Онвіф. Крім того у Моботікс відкритий SDK, що дозволяє інтегрувати в інше ПО без проблем.

- Я власник камер МХ. Мої потреби перекриває повністью.

 

Очередная простыня с оправданиями: "мерседесу 20 лет, ржавчина по кузову, нет правого колеса, но это же мерседес!"

По теме:

Отсутвие онвифа означает, что если в компании видеонаблюдение построено на каком-то своем софте, она не сможет к нему подключить ваши камеры. Минус кусок рынка.

Если уже есть готовая система и нужно добавить камеру- мх не выберут -нет онвифа- еще минус кусок рынка

Нет инфракрасной подсветки - еще минус огрооомный кусок рынка. Поверьте, большинству потребителей глубоко побоку как достигается ночная картинка, они ваши камеры просто не купят.

Запись на СД карту - еще минус кусок рынка, все у кого требования по глубине архива тоже не купят.

Остался еще какой то кусок где эта продукция будет востребована при такой цене?

Сильно сомневаюсь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пока вы тут сутками на форуме ищите достоинства камеры Моботх, каждые несколько минут в Украине продается камера другого бренда. Предлагаю считать МоБотокс мерседесом среди камер видеонаблюдения. Пусть ее покупают, те кто хочет "понтов" или ви ай пи персоной. В остальных 99% случаев продолжаем покупать и ставить Хики, дахуа, аксисы, панасоники, сони, самсунги, ареконты, эвиденсы, и т.д. и т.п. Для статистики пусть хоть у одного форумчанина будет МоБотокс.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[quote=unreal1975;3976431

Сильно сомневаюсь

 

Вже стомився на це відповідати, хоч зайдіть на сайт виробника чи місцевого партнера почитайте уважно можливості і технічну специфікацію. Почитайте і про кодек і про світло і про запис на карту і про ціну. Такими постами Ви себе дискредитуєте, як можливого спеціаліста на цьому форумі. Якщо ця компанія майже 10 років в Україні, то напевно є для неї ринок.

 

Добавлено через 7 минут

Пока вы тут сутками на форуме ищите достоинства камеры Моботх, каждые несколько минут в Украине продается камера другого бренда. Предлагаю считать МоБотокс мерседесом среди камер видеонаблюдения. Пусть ее покупают, те кто хочет "понтов" или ви ай пи персоной. В остальных 99% случаев продолжаем покупать и ставить Хики, дахуа, аксисы, панасоники, сони, самсунги, ареконты, эвиденсы, и т.д. и т.п. Для статистики пусть хоть у одного форумчанина будет МоБотокс.

 

Свої пропозиції відправте в Моботікс. Вони будуть тішитись, що є люди що вважать іх продукцію одной з найкращою на ринку порівнючи з класикою автопрому. І якщо Моботікс займає один відсоток на ринку це також непогано, як на мене. Гамна завжди в світі більше ніж якісної продукції. Такий на сьогодні у нас ринок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...