Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Посоветуйте оборудование

andron66

Рекомендовані повідомлення

Опять по кругу пошли, дайте ночной скриншот, ставлю пончик, в дальних углах ничего не будет видно

 

ну так це нічний скріншот - 22 година. Прислали ж вище 22 годину. Чого ж по коло? Вам яку годину треба?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так на Ваше прохання виставив ролік. Вам подобається Моботікс? - ще "залию". В мене дома камера - не проблема. І я "постив" фрагменти з дійсних камер, а не з ютуба. Ваш останній - не з України. Я Вам порадив, зверніться до місцевого дистрибютора - він може дати камеру на тест. І Ви, як професіонал з продажу, для всієї спільноти скажете свою думку. Я думаю, це важливо для тих, хто ставить чи не ставить Вам "лайки".

Это похоже на поиски с перламутровыми пуговицами- вот какая Вам разница - откуда ролик? Законы физики поменяются? Я выложил файл, описал методику подсчёта кадров - в чём может быть подвох?)

А камеры я просто так ненужные не складирую. Тем более, что к рыбим глазам в исполнении Хика и Моботикса пока отношусь не очень приветливо - сам подход не нравиться, есть лучше.

Тепер по суті. На мою думку, кількість кадрів - дуже важливо. Але ще більше важливо якісне і деталізоване зображення. А також залежить від задачі, швидкості обєкту, місця встановлення і т.п. І якщо я Вам "постив" стоп-кадр, то це значить, що я маю запис з якого і роблю ці кадри. Звичайно не кожен кадр якісний. Це в ночі. Але якщо я Вам переслав номер авто, то значить задача виконана.

Так в том то и дело, что если не каждый кадр качественный, а их всего 4-6 к/с -то шанс на успех значительно уменьшаются. Номер авто видно, ОК - а вот лица людей нет. Почему - потому что не получилось, мало было исходных кадров.

 

Камера на відстані більше 50 м, без ІЧ і реєстратора. Ніхто не говорить, що Моботікс ідеальний.

Какая разница на каком расстоянии камера-тут дело только в оптике. Я выкладывал ролики, где в темноте Хиковская камера видит лицо человека в цвете без ИК на значительно большем расстоянии. Да, это поворотная камера с зумом - а у Моботикс такие есть?

Але Ви інсталятор, як Ви сказали, що багато інсталяцій маєте. Покажіть з власних інсталяцій вирішення подібних задач і Вас будуть "лайкати" вздовж і впоперек. Я приєднаюсь, якщо це краще, ніж у Моботікс.

Слушайте, что это за жаргон - будут лайкать вздовж и впоперек, Вы ведь не подросток. А про покажите - Вам правильно ответили, не всё что есть можно показывать. Что можно - я иногда показываю, но остальное оставим за пределами этого форума, это другая жизнь других людей.

И главное. Мне нет нужды восхвалять один бренд или уничижать другой. Наоборот - мне выгодны продажи любого обсуждаемого нами бренда. Поэтому если я посчитаю, что интересно буду предлагать Моботикс, я буду его предлагать. И если бы я обратился в Юнитоп (или кто сейчас им занимается), мне бы ответили согласием на предложение сотрудничать, и я мог бы подхваливать Мх - да, дорого, но зато какая вещь, какое качество. Но я не могу это делать, потому что не чувствую это внутри, этих превосходств за такую цену.

Т.е. Вы привязаны к Моботикс, а я нет. Исходя из этого Вам уже тяжело быть объективным.

 

Вот скажите тезисно, какие глобальные изменения в камерах Мх за последние 3-4 года? Или характеристики и функции 5 летней давности актуально на века?

Я вот не знаю, реально - поделитесь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Внимание - 22 июня, как бы самый длинный день :D 22 часа в эти дни, как 16 в декабре. Так , что не надо :). Шумов достаточно!

Вот кстати- цветной скрин это 2Т42, Ч/Б - это неплохая 3 МП камера от Хика.

На качество снимка внимание не обращаем - это не основной, а вторичный поток с камеры, который сильно урезан, канал интернета на отдачу в настоящий момент там крайне низок и в макс качестве чтобы посмотреть через Интернет придётся ждать - просто смотрим как 2Т42 вытягивает по освещённости. Подчеркну- камера которая перешла в Ч/Б режим достаточно неплохая.

20160623214807.jpg.e1ce44d05936662020ac3d59b2a93d62.jpg

20160623214845.jpg.10dc54997c30cd9b15c2b548a9059d6c.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так в том то и дело, что если не каждый кадр качественный, а их всего 4-6 к/с -то шанс на успех значительно уменьшаются. Номер авто видно, ОК - а вот лица людей нет. Почему - потому что не получилось, мало было исходных кадров.

 

udpvstcp.thumb.jpg.9f22dfc0eeeb8e97450bc1c9f656eff7.jpg

 

Вибачте, але це і справді по колу: і кадри і відстань і PTZ камери(особливо). Я з вами не конкурую на цьому форумі в продажах. Я за повноту інформації. Камера лише інструмент вирішення задач. Але Ви не знаєте різницю в кодеках, тому такі твердження по кадрам. Питання безпеки це не питання швидкості, а питання деталізаціі(якості) в більшості випадків.

Я переглянув Ваші пости, але вибачте, не знайшов роліки "где в темноте Хиковская камера видит лицо человека в цвете без ИК на значительно большем расстоянии." В день є, але в темноті без ІЧ не знайшов.

 

Що стосується відмінностей Моботікс від інших, то, навпевно, краще до виробника(в них інформативний сайт) та до місцевого партнера, як на мене вони доповнють те, що не має у виробника. Це їх робота, а не моя. Я можу розповідати тільки про своє. Але вибачте, Ви позіцінуєте себе як фахівця на цьому форумі (кількість постів і тем в яких Ви приймаєте участь) і не можете вивчити чи хоча би розібратись, чим відрізняється Моботікс від Хіка, Аксіса, Боша, Дахуа, Авіджелона? В еру інтернет це дивно виглядає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[ATTACH]513588[/ATTACH]

 

Вибачте, але це і справді по колу: і кадри і відстань і PTZ камери(особливо). Я з вами не конкурую на цьому форумі в продажах. Я за повноту інформації. Камера лише інструмент вирішення задач. Але Ви не знаєте різницю в кодеках, тому такі твердження по кадрам. Питання безпеки це не питання швидкості, а питання деталізаціі(якості) в більшості випадків.

Я переглянув Ваші пости, але вибачте, не знайшов роліки "где в темноте Хиковская камера видит лицо человека в цвете без ИК на значительно большем расстоянии." В день є, але в темноті без ІЧ не знайшов.

 

Що стосується відмінностей Моботікс від інших, то, навпевно, краще до виробника(в них інформативний сайт) та до місцевого партнера, як на мене вони доповнють те, що не має у виробника. Це їх робота, а не моя. Я можу розповідати тільки про своє. Але вибачте, Ви позіцінуєте себе як фахівця на цьому форумі (кількість постів і тем в яких Ви приймаєте участь) і не можете вивчити чи хоча би розібратись чим відрізняється Моботікс від Хіка, Аксіса, Боша, Дахуа, Авіджелона? В еру інтернет це дивно виглядає.

 

Странно выглядит, когда Вас, человека не жалеющего сил и времени на выискивании информации о кол-ве персонала (!) Хика и других моментов, спрашивают о простых вещах-какие новые технологии появились у Моботикс за последние годы (!!), в чём прогресс-а в ответ тишина. Вернее-я не я и хата не моя)

И хватит уже заниматься манипулирование и рассказывать кто и как себя позиционирует и о том имеется у меня (других) знания или нет. Заканчиваются аргументы -переходим на личности?)

Ну и сравнение Моботикс vs Авиджелон с их 30 Мп моделями и фокусным до 400 мм (номер тогда представляете со скольких...сотен метров виден, а не с 50) явно не в пользу Мх.) Или...?))

P.S.Потратьте время, посмотрите красивый ролик, снятый на 7К(!) камеру Авиджелон, отличия которого от Моботикс Вы нам расскажите, или не расскажите. Разрешение ролика по ссылке можно выставить и выше 1080, если экран позволяет. И не бойтесь, ролик с Ютуб, но он не кусается.

.

P.P.S.

Пожалуйста, покажите с реальной камеры 12Мп фиш-ай 20к/с. Не имею ничего против. Просто покажите, но не ролик с Ютуб, а "живую".

Вот специально попросил, достали мне камеру о 12 Мп, а именно Dahua DH-IPC-EBW81200P, заявлено 15 к/с. Немножко не ту, но всё равно, я хотел Хик о 20 к/с, ролик с Ютуб я выкладывал, но Вы считаете его фейком видимо)

В итоге ролик с реальной камеры, камера лежит на столе, стол находиться в Киеве, подсчитаете пожалуйста кадры и скажите правда ли:

1)Скорость съёмки в максимальном качестве, т.е. кол-во кадров/секунду, данной Дахуа в макс качестве (12 Мп) соответствует заявленному производителем и составляет 15 к/с, что почти в четыре раза превосходит показатель 6 к/с указанного Вами Моботикс?

2)Правда ли, что при этом разрешение Дахуа в 2 раза выше?

Ведь Вы же призываете к поиску истины и информации, чтобы читатели могли сделать осознанный выбор? Тогда по пунктам 1 - да/нет, 2 - да/нет.

Вот ссылка всего 17 Мб.

Змінено користувачем uafisher
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

P.S.Потратьте время, посмотрите красивый ролик, снятый на 7К(!) камеру Авиджелон, отличия которого от Моботикс Вы нам расскажите, или не расскажите. Разрешение ролика по ссылке можно выставить и выше 1080, если экран позволяет. И не бойтесь, ролик с Ютуб, но он не кусается. Ссылка.

P.P.S.

 

Скрін, який я в запостив вище - це і є порівняння Авіджелона і Моботікс. Схожих по технічним параметрам, але різних по кодеку. І якщо, Ви помітили, то ліве зображення "розсипане". Це наслідок протокола, який використовує Авіджелон в камерах з кодеком 264 (більшість виробників його використовують) . Звичайно на камері 25 кадрів. Більше ніж на камері Моботікс. Але результат показовий. Але це кодек 264. У Авіджелона є "рідний" гарний кодек. Але вартість камер з цим кодеком в рази дорожче від того, що Ви пропонуєте на цьому форумі.

 

Що стосується 30Мп. Ви порівнюєте 6 Мп Моботікс і 30Мп Авіджелон? Я вірно зрозумів? І я підтверджую, що 6Мп це менше ніж 30Мп. Але розподільча здатність НDTV, 4K, 7K і тд. не є параметром якості зображення. Це розподільча здатність сенсора. І це Ви самі підтверджуєте, коли сперечаєтесь про 17 дол за камеру. РЗ цих камер майже однакова, але Ви кажете, що якість різна чи ні?

У Моботікс поки не має 30Мп. Коли появиться така камера, тоді і порівняємо. Авіджелон гарний і технологічний виробник, але нішевий, як на мене. На мою думку високо-Мп камери це цікаво і це майбутнє. І до цього рухаються всі виробники. Але з початку зявляться кращі і менш енергоємкі процесори і високошвідкісні канали звязку з більш-менш недорогими ЖД.

До більошої РЗ рухається і Моботікс, напевно. В мене 3Мп камери 22 і 24 серії. А зараз випускаються 25 серія з 6 Мп. Через два три-роки 12 або 30 Мп чи 60Мп. Це залежить не від Моботікса, а від розробників сенсорів. 30 МП - це деталізація, але не завжди багато пікселів це якісна картинка. У Авіджелона - якісна. Але це певний клас задач. Але треба сказати про вартість цієї камери. "Боді" - 13-15 тис дол. Обєктив 1500-3000 дол. Додайте ще сервер(реєстратор) + ліцензіі. Тобто, що Вам подобається ціна чи якість? Напевно, якість. Якість, яка коштує 20К дол за 30 Мп. 666,6 дол за ОДИН мегапіксель. І разом з цим Вам не подобається Моботікс за ТАКОЮ же якістью за 600 евро за 6Мп. 100 евро (110 дол) за ОДИН мегапіксель. В 6 раз Авіджелон дорожче (це тільки камера, в системі ще вище) за ту саму якість. Про надійність Авіджелона в Украіні даних немає. Можемо припустити, що надійний продукт - наче, в Канаді зроблений. Тобто відношення магапіксель/ціна (припустимо, що якість однакова) у Моботікс в 6 раз менша. Мені не зрозуміло, що Ви хотіли сказати про Авіджелон. Я вже мовчу про платний софт + потужні сервера(кодек) + додатково аксесуари (кожух, наприклад).

Є другий момент для такий камер - одна точка спостереження. Для певних задач має сенс - великі парковки, площі і тд. Де ви ставите одну камеру і спостерігаєте за великою площою. Мені самому подобається ідея, що чим менше камер тим краще. Але це залежіть від обєкту спостереження і переміщення. Не завжди обєкт рухається на камеру. І мені задється, що такі камери з такою ціною можливо використовувати там де з комунікаціями є певні обмеження. В інших випадках дуже сумнівно, хіба що алергія на Моботікс.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

AN12,

я позволил себе прочитать Ваш пост очень по диагонали, причина - Ваш стиль не отвечать на прямые и простые вопросы, пример выше. Вот пока Вы не позволите себе на них ответить, мне просто не интересно продолжать этот диспут, т.к. похоже на пустословие. А уровень моего уважения к Вам как к профессионалу опукается до уровня дешёвого барыжничества и передёргивания.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ведь Вы же призываете к поиску истины и информации, чтобы читатели могли сделать осознанный выбор? Тогда по пунктам 1 - да/нет, 2 - да/нет.

 

Я ж говорив, що не рахую кількість кадрів ключевим факторів для більшості задач. А Ви мені знову про кількість кадрів. ПІдтверджую, що у Моботікс не має на 6Мп 25 кадрів. Для певних задач "маловато будет", але для задач на цьому форумі достатньо. Для мене важливо якість зображення і деталізація. Якщо вона на "столі" в Києві виведіть її в інтернет для оцінки "живої" якості, як це робить дистрибютор Моботікс в Україні і не тільки в Україні.

 

Добавлено через 7 минут

AN12,

я позволил себе прочитать Ваш пост очень по диагонали, причина - Ваш стиль не отвечать на прямые и простые вопросы, пример выше. Вот пока Вы не позволите себе на них ответить, мне просто не интересно продолжать этот диспут, т.к. похоже на пустословие. А уровень моего уважения к Вам как к профессионалу опукается до уровня дешёвого барыжничества и передёргивания.

 

Тю, я аж перелякався, що Ви так швидко "по диагонали". Що я перекрутив? Вартість? Я розбираю тільки технічні особливості і їх ефективність. До чого тут "дешёвого барыжничества и передёргивание"?

 

Уафішер, я про обмін інформаціі. І не в такому стилі. Ми маємо обмінюватись знаннями і досвідом, а не образами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ми маємо обмінюватись знаннями і досвідом, а не образами.

 

Мій досвід підказує мені що м-х програє по декільком параметрам одразу камерам набагато дешевшім, тому мало знайдеться бажаючих на цю продукцію.

Візьміть 2 скріни з передостанньої сторінки цієї теми, камера конкуруючої компаніі коштує мнінмум в 5-6 разів дешевше, зображення буде чітким всю ніч, на вашому скріні якщо вимкнути ліхтар не буде видно НІЧОГО. Власне там і з ліхтарем картинка не дуже

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мій досвід підказує мені що м-х програє по декільком параметрам одразу камерам набагато дешевшім, тому мало знайдеться бажаючих на цю продукцію.

Візьміть 2 скріни з передостанньої сторінки цієї теми, камера конкуруючої компаніі коштує мнінмум в 5-6 разів дешевше, зображення буде чітким всю ніч, на вашому скріні якщо вимкнути ліхтар не буде видно НІЧОГО. Власне там і з ліхтарем картинка не дуже

 

1.На камері зі стовпом 0 люкс(на сенсорі). Відстань до стовпа 45-50 м. Я ж присилав кадр без стовпа в 22.07. Ви, напевно, не уважно читаєте. Картинка не дуже тому, що 0 люкс і без ІЧ прожектора. Це можливості сенсора працювати при такому освітленні.

2. По ціні камери. Якщо Ви мали на увазі цю камеру Hikvision DS-2CD2T42WD-I8. То це 4Мп камера, а не 3Мп, як вказали. Коштує вона 4600 грн. Моботікс дорожче - 16 тис, але Моботікс 6Мп, змінні лінзи від 9 град до 360 град, вбудована аналітика і далі по списку. Це різні камери.

Для Хіка треба реєстратор - Моботіксу ні. Але це знову по колу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1.На камері зі стовпом 0 люкс(на сенсорі). Відстань до стовпа 45-50 м. Я ж присилав кадр без стовпа в 22.07. Ви, напевно, не уважно читаєте. Картинка не дуже тому, що 0 люкс і без ІЧ прожектора. Це можливості сенсора працювати при такому освітленні.

2. По ціні камери. Якщо Ви мали на увазі цю камеру Hikvision DS-2CD2T42WD-I8. То це 4Мп камера, а не 3Мп, як вказали. Коштує вона 4600 грн. Моботікс дорожче - 16 тис, але Моботікс 6Мп, змінні лінзи від 9 град до 360 град, вбудована аналітика і далі по списку. Це різні камери.

Для Хіка треба реєстратор - Моботіксу ні. Але це знову по колу.

 

Вы ж поймите, среднестатистическому заказчику бесполезны технические подробности, если задача решается (хорошая картинка ночью) он это купит, если нет (как у вас на скриншотах) можете хоть до посинения рассказывать про можливостi сенсора - снимете оборудование и вернете деньги, прецеденты были

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы ж поймите, среднестатистическому заказчику бесполезны технические подробности, если задача решается (хорошая картинка ночью) он это купит, если нет (как у вас на скриншотах) можете хоть до посинения рассказывать про можливостi сенсора - снимете оборудование и вернете деньги, прецеденты были

 

Так у Моботікс картинка в ночі. А у Вас розмови, що Хік чи Дахуа набагато краще. Останнє, що Ви показували зображення біля десятої години, потім з ІЧ прожектором. Так де в ночі? І знову в балачки.

 

Ось ніч. Перша година. Світло від фар. Номер. 2,4 люкса на сенсорі. Кольорова камера. Без ІЧ прожектора. У Вас є краще і дешевше - в студію!

 

3006_0053.thumb.jpg.42879eecff9403d313fc4a672740669b.jpg

 

Хто проти?

 

У вас що не має кадрів з ваших інсталяцій? Так і скажіть ми тільки продаємо. Інсталюють інші. Які в цьому проблеми? Ви не відповідаєте за виробників, як і я. Але на біле говорити чорне, тільки, щоб не чіпали те що ви ЗАРАЗ продаєте - це смішно. Завтра ви будете продавати щось інше. Анріал1975 - великими буквами- я з вами не конкурую в продажах на цьому форумі - але можу ділитись своїми думками, як і всі інші.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так у Моботікс картинка в ночі. А у Вас розмови, що Хік чи Дахуа набагато краще. Останнє, що Ви показували зображення біля десятої години, потім з ІЧ прожектором. Так де в ночі? І знову в балачки.

 

Ось ніч. Перша година. Світло від фар. Номер. 2,4 люкса на сенсорі. Кольорова камера. Без ІЧ прожектора. У Вас є краще і дешевше - в студію!

 

[ATTACH]514485[/ATTACH]

 

Хто проти?

 

У вас що не має кадрів з ваших інсталяцій? Так і скажіть ми тільки продаємо. Інсталюють інші. Які в цьому проблеми? Ви не відповідаєте за виробників, як і я. Але на біле говорити чорне, тільки, щоб не чіпали те що ви ЗАРАЗ продаєте - це смішно. Завтра ви будете продавати щось інше. Анріал1975 - великими буквами- я з вами не конкурую в продажах на цьому форумі - але можу ділитись своїми думками, як і всі інші.

 

Я кстати вообще ничего не выкладывал :))

Как раз установками и занимаюсь, поэтому имею свое мнение, я его уже выше приводил, могу еще написать-ваше оборудование по соотношению цена-качество сливает чуть ли не самым дешевым моделям фирменных китайцев.

По кадрам с инсталляций - как и предыдущие ваши оппоненты считаю некорректным выкладывать кадры с объектов

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я кстати вообще ничего не выкладывал :))

Как раз установками и занимаюсь, поэтому имею свое мнение, я его уже выше приводил, могу еще написать-ваше оборудование по соотношению цена-качество сливает чуть ли не самым дешевым моделям "

По кадрам с инсталляций - как и предыдущие ваши оппоненты считаю некорректным выкладывать кадры с объектов

 

Це мої камери. Які обєкти?

 

На рахунок "чуть ли не самым дешевым моделям фирменных китайцев." - повністю згоден. Я Вас в цьому підтримую. І не то ще "сливает", а взагалі самий гірший китайський гараж на порядок више (на два), ніж галімі німецькі компанії. Це не тільки видно по ціні і зовнішньому вигляду, але ще і по надійності. Тут я на Вашому боці. Вибачте за мої кадри. Що маю, то маю. Поки що "юзаю" галіму "Германію" і збираю на 2Т72 або 82. :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це мої камери. Які обєкти?

 

На рахунок "чуть ли не самым дешевым моделям фирменных китайцев." - повністю згоден. Я Вас в цьому підтримую. І не то ще "сливает", а взагалі самий гірший китайський гараж на порядок више (на два), ніж галімі німецькі компанії. Це не тільки видно по ціні і зовнішньому вигляду, але ще і по надійності. Тут я на Вашому боці. Вибачте за мої кадри. Що маю, то маю. Поки що "юзаю" галіму "Германію" і збираю на 2Т72 або 82. :flag1:

 

Не расстраивайтесь, разбогатеете, купите себе оригинальный китай

:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось ніч. Перша година. Світло від фар. Номер. 2,4 люкса на сенсорі. Кольорова камера. Без ІЧ прожектора. У Вас є краще і дешевше - в студію!

Если фары выключить, там хоть шлагбаум будет видно? А что там вообще видно, пока солнце не встанет?

 

Добавлено через 17 минут

Ось ніч. Перша година. Світло від фар. Номер. 2,4 люкса на сенсорі. Кольорова камера. Без ІЧ прожектора. У Вас є краще і дешевше - в студію!

 

Как же все относительно.

Вот 11 часов вечера, осень. Свет от фар. Номер, ххх его знает сколько люкс на сенсоре, Цветная камера. Без ИК прожектора. Угадайте сколько стоит такая камера.

Там где передний номер, от камеры до номера метров 5.

Там где задний номер, метров 30.

Камеры одинаковые.

0-media_11_10_21_22_40_31_156_88996784-0-00-08-656.jpg.e7c6c747d26c33ce2dc120e1f13ed70b.jpg

3-media_11_10_20_19_35_20_812_159258136-0-00-06-851.jpg.99b59f7dc453cb4cdc2282595a828350.jpg

3-media_11_10_20_19_35_20_812_159258136-0-00-10-988.jpg.4bc3bbf6cf0e2c1173785939c2a28ae0.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если фары выключить, там хоть шлагбаум будет видно? А что там вообще видно, пока солнце не встанет?

 

Добавлено через 17 минут

 

 

Как же все относительно.

Вот 11 часов вечера, осень.

 

Дякую, що виставили ці кадри, але тут освітленна достатньо добре територія. Це видно по кадру. Це не темне місце. Якщо Ви звернули увагу на моєму кадру 2,4 люкса, які вимірює сам сенсор. На Ваших кадрах набагато більше. І не зрозуміло, що за формат, 2 і 3 кадр яка машина?Також не велика площа кадра, що також збільшує чутливість сенсора, а на моєму велика територія з темними місцями, що змушує експозицію находити середнє між темним (80% кадра) і світлим. Додати зустрічне світло передніх фар з яким камера справляється. Але Ваш також варіант недорогих рішень і кому марка машини не важлива.

 

Добавлено через 13 минут

А вот еще ночью номера....и не только номера.

 

Це вже кадри непогані, але вони постановочні, відстань невелика і камера Хік 1,3 МП за 8-12 тис грн. Якщо зрівнювати з Моботікс, який коштує від 11 до 16 тис гр за 6Мп. Навпевно, Моботікс дорожче з 6Мп, ніж Хік з 1,3 Мп. Тобто видно, що як тільки "орігінальний китай" так і ціна европейська. Гарні сенсори у Соні однаково коштують, що для Хіка, що для інших.

 

Дякую за Ваші останні кадри. Вони переконливі на рахунок ціна/якість/можливості.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я там выше задавал вопрос, о том, что показывает камера, когда возле шлагбаума не стоит авто с включенными фарами.

И второй вопрос, как вы 1 месяц обеспечиваете запись (сколько у вас камер). Очень часто это требование архив глубиной 1 месяц.

 

Верхние кадры - это аналоговая камера. Сейчас она стоит доларов 70 может быть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вот еще ночью номера....и не только номера.

 

Ну вот взяли и на 5й странице все испотрили, можно было еще страниц на 10 растянуть

зы, что то уж машинки подозрительно знакомые, да и место :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я там выше задавал вопрос, о том, что показывает камера, когда возле шлагбаума не стоит авто с включенными фарами.

И второй вопрос, как вы 1 месяц обеспечиваете запись (сколько у вас камер). Очень часто это требование архив глубиной 1 месяц.

 

Верхние кадры - это аналоговая камера. Сейчас она стоит доларов 70 может быть.

 

1. Звичайно, авто з фарами додає більше світла, що краще для сенсора.

Але маючи технології, які запитували вище, камера в майже повній темноті без ІЧ прожектора, щось бачить. "щось бачить" - це певний субєктивний параметр.

 

083_23-18-49.thumb.jpg.75275caccc3fddf8693aadaef7dfff11.jpg

 

083_21-51-51.thumb.jpg.013e8d6bce148918ee5c91a90b800395.jpg

 

083_23-00-38.thumb.jpg.2e5fe100f35eee917b666a1b995b8a72.jpg

 

2. Запис це по задачі, кому 1 міс, кому 14 днів, кому 1 дня вистачає. Я писав вже, що використовую картки 16 - 256 Гб. В залежності від кількості подій, зони і РД. Я отримую повідомлення певних налаштувань, які є важливими для мене. І не має необхідності писати все, якщо подій не має. Цим займається аналітика камери і я отримую результат. Це і зменшує архіви і не має потреби для "домашніх" задач використовувати реєстратори (у Моботікса іх не має) чи NAS. Але знову це залежіть від задачі. По потребі можливо поставити NAS.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Судя по фото, после захода солнца, если машин с включенными фарами нет поблизости, то и камера ничего не видит?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...