Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Воздушный солнечный коллектор

Seluk

Рекомендовані повідомлення

Куда дешевле?

Лист металу коштує 110 грн метр квадратний, фарба - ще гривень 20. З баночок буде вдвічі-втричі дорожче, а найбільший клопіт - то таки зібрати їх до купи. З лстом простіше, імхо.

Да и воздух будет соприкасаться с холодным стеклом, эффективность падает.

В баночному варіанті повітря теж контактує зі склом і охолоджує поверхню баночок. Ті ж самі втрати.

А что лист метала под стеклом да и ещё и покрашеный , вы потом будете дышать краской?
А тут погоджуюся на 100%. В разі повітряного опалення - не варіант, баночки однозначно краще. Хоча можуть бути питання по герметику.

Але я планую гарячим повітрям нагрівати теплоносій в теплій підлозі, в мене контур буде повністю закритий, повітря не буде входити в будинок.

І ще питання. Що буде ефективніше - скло чи 4 мм сотовий полікарбонат?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що буде ефективніше - скло чи 4 мм сотовий полікарбонат?

Поликарбонат сам по себе боится УФ лучей. Добавки для защиты от УФ снижают его светопропускные способности, до 85% при падении лучей под 90градусов (это про 4мм). Применение поликарбоната допускаются при температуре от -30 до +120, а это уже достижимая для ВСК.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В баночному варіанті повітря теж контактує зі склом і охолоджує поверхню баночок. Ті ж самі втрати.

не зовсім зрозуміло де у вас буде рухатись повітря що нагрівається. між склом і листом металу ?

в баночному варіанті воно рухається всередині банок, а між склом і банкою воно нерухоме, тому й тепловтрати малі

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

між склом і листом металу ?

Так. Принаймні, така ідея була.

в баночному варіанті воно рухається всередині банок, а між склом і банкою воно нерухоме

Воно теж там рухається, нагрівається - піднімається, охолоджується - опускається. Просто воно ніяк не використовується в опаленні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Воно теж там рухається, нагрівається - піднімається, охолоджується - опускається. Просто воно ніяк не використовується в опаленні.

куди піднімається/опускається ?

воно в замкнутому просторі який прогрівається майже одночасно

можу погодитись лише на незначний броунівський рух, але наголошую він незначний

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може і не значний. Але це нагріте повітря не використовується для опалення. Тобто, ця енергія втрачається? Або, як мінімум, не використовується.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

make-solar-energy-work-for-you

, є трохи алюмінію листового, якщо так робити не варто, то яка оптимальна конструкція для колектора?

?x=6&y=5&w=203&h=257

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В баночному варіанті повітря теж контактує зі склом і охолоджує поверхню баночок. Ті ж самі втрати.

стекло можно взять со стеклопакета, энергоэффективное - которое плохо пропускает тепло, лист железа отодвинуть от него на несколько см, за железом сделать воздушные каналы с ППУ.- он 150 градусов держит, у меня чуть есть, могу кому подарить.

?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у меня чуть есть, могу кому подарить.

В листах він чи як? Ніколи навіть не бачив вживу.

В Черкаси немає змоги переслати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня в 20:00 по Интеру в программе '"Пидсумки" будет о бо мне ролик, если интересно смотрите )).
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

за железом сделать воздушные каналы с ППУ.- он 150 градусов держит,

існує думка що

Плиты для теплоизоляции, изготовленные из пенополиуретана, выделяют в воздух токсичные соединения полиизоцоанатов, способные вызвать аллергию или астму. При нагревании ППУ-плит отопительными батареями или солнечным светом выделение полиизоционата усиливается.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

існує думка що

Но материал супер?

Ладно воздуховоды поделать позади листа с оцинкованного монтажного профиля и утеплить?

В Черкаси немає змоги переслати?

Куски после утепления дома, могу переслать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Куски после утепления дома, могу переслать.

Буду дуже вдячний. То, що шматки - так а яка різниця, в принципі? ІМХО, але для такого утеплення без різниці.

А який приблизно об"єм? Просто треба подумати, куди отримувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене питання з"явилося. В СК в баночках стопроцентно активно розвиваються грибки, мікроби, воно ж все в будинок йде. Як боретеся?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене питання з"явилося. В СК в баночках стопроцентно активно розвиваються грибки, мікроби, воно ж все в будинок йде. Як боретеся?

 

Баночки прогріваються до температури більше 100*С тому мікроби там не виживуть.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно в пик солнца отключить вентилятор и прожарить периодически коллектор. Там 120 темп легко будет.У меня третий сезон эксплуатации пошёл, ничего там внутри нет.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо прожарити, фарба не злущується?

І все ж питання, з чого робили колектори зверху та знизу СК? Як герметизували?

І скільки банок йде на метр квадратний?

В мене тут проблема намалювалася - де у прийомних пунктах не питав про баночки, скрізь навідріз відмовляються продавати! Вони привчили, щоб їм приносили сплющені баночки і не хочуть перевчати. Реально засада. Я вже і двірників спробував підпрягти - результат нульовий поки що. Тепер, як йду по вулиці, очі самі зиркають туди-сюди в пошуках баночок. ППЦ.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...