Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Какой выбрать ламинат?

Olegx86

Рекомендовані повідомлення

Только что, DimaF сказал:

Ну да.

У меня ТП выставлен зимой на 35, не жарко, просто комфортно.

35 градусів чого? Підлоги, чи води в системі? 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, ngstil сказал:

35 градусів чого? Підлоги, чи води в системі? 

Верно говорят. Одно дело темп. подачи в системе, другое темп. стяжки под паркетом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ngstil сказал:

35 градусів чого? Підлоги, чи води в системі? 

Ну я почем знаю!?)

Вентиль на гребенках стоит, там шкала 30-45 градусов.

Ну и ногами чувствуется почти температура тела, коты тоже с удовольствием валяются на полу)

Змінено користувачем DimaF
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, DimaF сказал:

Ну я почем знаю)

Вентиль на гребенках стоит, там шкала 30-45 градусов.

Если темп. стяжки будет 28 - то и воздуха в комнате примерно столько-же ну минус 1-2 градуса. Вы сможете жить в доме при темп. воздуха 26-27? 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Malchish сказал:

Если темп. стяжки будет 28 - то и воздуха в комнате примерно столько-же ну минус 1-2 градуса. Вы сможете жить в доме при темп. воздуха 26-27? 

С чего вдруг?

В доме 20-21 градус.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, DimaF сказал:

С чего вдруг?

В доме 20-21 градус.

Значит стяжка прогрета и покрытие пола соотв. только до 19-20, но никак не до 28. Если конечно вы не топите улицу (в доме сквозняки не гуляют и окна/двери закрыты)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, DimaF сказал:

Ну я почем знаю!?)

Вентиль на гребенках стоит, там шкала 30-45 градусов.

Ну и ногами чувствуется почти температура тела, коты тоже с удовольствием валяются на полу)

Ось і відповідь. Ви регулює те температуру на котлі. Температуру води. І не враховує те тепло втрати. Якщо б ви нагріти підлогу до 28 градусів, ви б не могли дихати нормально в кімнаті. Дуже жарко))) 

Та і більшість підлог не рекомендують нагрівати вище 28 градусів. Це стосується не тільки ламінату. І меблі з ДСП в такій температурі по розсихаються. 

Навіть якщо ви поставите воду 45-60, то підлога буде прогріта на 21-24 градуси (це якщо нормально все зроблено). 

Ми ведемо розмову про різні температури))) 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Malchish сказал:

Надежнее - да, по теплоотдаче от ТП - тоже да. Дешевле - наврятли, только если сами уложите, ну и тут сильно зависит от цены самой плитки/ламината.
Тут вопрос больше в ощущениях - лично у меня плитка/керамогранит не ассоциируется с гостинной а тем-более со спальней, есть люди - которым норм, а мне больше нравится пол из дерева в разных его вариациях. Ламинат - просто самая дешевая вариация "деревянного" пола, но если хороший ламинат - смотрится отлично, сложно отличить от паркетной доски. Если смотреть ценник на укладку более ЭКО "деревянного" пола типа паркетная доска, натуральный паркет и т.д. - там он такой, что возвращаешся опять к выбору ламинат или керамика :)..
p.s. Паркет стандартный считаю вообще технологией прошлого века и рудиментом союза, - с ним столько гемора после укладки, да и эстетика так-себе (за исключением особых случаев - типа космически дорогих паркетов с рисунком или всяких штучных, экзотических и т.д..)   

согласен с Вами. по ощущениям дерево приятнее. не подскажите где лучше покупать ламинат и какой бюджетный ламинат хороший? 

я так понимаю что под ламинат должен быть идеально ровный пол? у меня сейчас плита, я смонтирую теплый пол и залью стяжку под него. потом сверну нужно подлить самовыравнивающуюся стяжку? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Malchish сказал:

Значит стяжка прогрета и покрытие пола соотв. только до 19-20, но никак не до 28. Если конечно вы не топите улицу (в доме сквозняки не гуляют и окна/двери закрыты)

Вы уже подали заявку на нобелевскую премию в этом году!?

Новые открытия в термодинамике!!!

1 час назад, ngstil сказал:

Ось і відповідь. Ви регулює те температуру на котлі. Температуру води. І не враховує те тепло втрати. Якщо б ви нагріти підлогу до 28 градусів, ви б не могли дихати нормально в кімнаті. Дуже жарко))) 

Ну и вы в соавторы)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Дмитрий Давыденко сказал:

согласен с Вами. по ощущениям дерево приятнее. не подскажите где лучше покупать ламинат и какой бюджетный ламинат хороший? 

я так понимаю что под ламинат должен быть идеально ровный пол? у меня сейчас плита, я смонтирую теплый пол и залью стяжку под него. потом сверну нужно подлить самовыравнивающуюся стяжку? 

За ламинатом это Вам к Виктории - ник PoliMira на форуме, она и посоветует и цену хорошую даст.

Самовыравнивающуюся не нужно лить если обычную стяжку сделают просто нормально и прямыми руками. Так чтоб залить стяжку стиральной доской, чтоб она под ламинат не подходила, нужно еще сильно постараться.. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, DimaF сказал:

Вы уже подали заявку на нобелевскую премию в этом году!?

Новые открытия в термодинамике!!!

Ну и вы в соавторы)

В этом еще не раздавали, пока только за прошлый год получил 😜

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, DimaF сказал:

Вы уже подали заявку на нобелевскую премию в этом году!?

Новые открытия в термодинамике!!!

Ну и вы в соавторы)

Вам треба з Академіком разом писати фантастику. Вас переконати не можливо. Ви вважаєте, якщо температура води 30- градусів, значить і підлога 30! Ок, вважайте як ви бажаєте. А ось термодінамику, хоча б шкільний курс, вам повторити не завадить. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Дмитрий Давыденко сказал:

согласен с Вами. по ощущениям дерево приятнее. не подскажите где лучше покупать ламинат и какой бюджетный ламинат хороший? 

я так понимаю что под ламинат должен быть идеально ровный пол? у меня сейчас плита, я смонтирую теплый пол и залью стяжку под него. потом сверну нужно подлить самовыравнивающуюся стяжку? 

По ламінату, звертайтеся. Можу теж підказати та допомогти придбати. 

По стежці - треба заливати відразу під Нагольна покриття. 

Ламінату допускає перепади до 2-3 мм на  метр. А це не сама гарна сяжка. Залити краще дуже легко. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 31.10.2022 в 22:53, Дмитрий Давыденко сказал:

а якщо монтувати звичайну фанеру на стіни? дуже гано виглядає в інтер‘єрі.

також якщо фарбувати стіни. в фарбах нема ніяких шкідливих домішок?

 

В 31.10.2022 в 22:53, Дмитрий Давыденко сказал:

 

Куди б ви фанеру не монтували, на підлоги чи стіни - кількість шкідливих речовин у ній менше не стане. Але не закрита фанера у інтер'єрі шкодить значно більше. У конструкціях підлог я своїм клієнтам навчився повністю блокувати викиди шкідливих речовин з фанери, яка є підкладкою під паркетні покриття. Це не складно. А от як вам нашкодить більшість: ДСП, ДВП, ламінатів, багато яких лаків, клеїв і т.і., як це самостійно виявляти і як з цим боротися - Я подробно розказую у своїх роликах, які створюю спеціально для Замовників - які ведуть будівництво самостійно, без архітекторів, та для недоучених інсталяторів, які крім як когось хаяти - нічого більше не вміють, бо у своєму житті нічого не створили. Знайти мої роліки дуже просто - під кожним моїм постом є підпис, а у ньому "БАЗА ЗНАНЬ ТДЄ" (просто натисніть на посилання у підпису і все). Там, серед інших - є два роліки про екологію, про шкідливі речовини, про те хто конкретно - по фаміліях та компаніях видає не відповідаючі міжнародним еко нормам так звані "європейські сертифікати" на різні ламінати, ДСП, ДВП, клеї, лаки ..., і чому в цих сертифікатах немає більшості шкідливих речовин, і за якими критеріями визначаються шкідливі речовини в Україні, у міжнародних екологів, та у деяких євросертифікаційних компаніях. Там я прямо показую усі сертифікаційні документи та методики контролю шкідливих речовин, та порівнюю їх, показуючи де брешуть ті хто видає евросертифікати і хто це робить конкретно - по компаніях та фаміліях!

Стосовно є шкідливі речовини чи немає у фарбах (лаках і т.д). 

Деякі дурні стверджують що ті шкідливі речовини є скрізь - це не вірно. Наприклад у дереві чи в олії яку ві споживаєте - їх немає. А от коли вони таки є, то їх кількість визначається ДОЗОЮ. Якщо ви зїсте 2кг чорної ікри, то це тех може вам нашкодити :) 

Я тут багато разів читав про те що деякі недостатньо досвідчені люди намагаються писати про те, що шкідливих речовин не потрібно боятися до температури у 28 градусів :) 

А що при 27 , чи при 20, чи при 0 градусів вони не виділяються у повітря приміщень? 

Ті дурні хто пише цей маразм навіть в своєму життті не бачили жодного визначення шкідливих речовин, наприклад: що таке органічний розчинник з точки зору міжнародних еко-організацій. У моїх роліках про це як раз йдеться. Ви навіть туж Вікі можете відкрити і побачити що органічним розчинником вважається речовина ..... з точкою кипіння менше 250 градусів, а точніше -90...+250 (а еврофальсифікатори зменшили цю цифру до 200 - щоб більшість нових шкідливих речовин які містяться у сучасних матеріалах, які до речі не мають запаху, такі як Н-метіл-піролідон, Н-етіл піролідон і далі по переліку - не класифікувалися як органічні розчинники, і вигадали їм нову назву - коалесценти). Так от порівняйте 250 градусів і навіть 200 градусів і декларуємі деякими "спеціалістами" 27-28 градусів :) 

А знаєте звідки ці цифри взялися? Я поясню. Майже усі виробники матеріалів з вмістом шкідливих речовин роблять виміри цих самих речовин при температурі 20 градусів і 50% відносної вологості повітря в умовах лабораторій. Але деякі компанії роблять такі ж виміри при 25 градусах при вологості до 60% - за власним технічним регламентом. В обох випадках вже при цих температурах рівень аміаку, фенолу та формальдегіду (це викиди які йдуть з ДВП та ХДФ плит які є основою усіх ламінатів) які відображаються у Протоколах випробувань - вже при цих температурах показують максимально дозволену норму для здорової людини. Збільшення температури на кожен наступний градус приводить до значного збільшення цих шкідливих речовин понад діючі навіть самі жорсткі норми. Тому і вимірів при 27-28, а тим паче при 30 градусах які зазвичай бувають не тільки у підігріваємих підлог взимку, але і від Сонячного тепла влітку (!) ви ніде не побачите! Їх ні один виробник у здоровому глузді - ніколи не публікує. Я про це вже быльше 10 років тому надрукував статтю "АНТИЛАМИНАТ" - ви її швидко можете знайти в інеті просто по пошуку "антиламинат". Я там показую конкретні сертифікати і протоколи випробувань плит ДВП та ХДФ які є основою усіх ламінатів, самі подивіться.

Але і це не головне. От уявіть собі умовного продавця ламінату (фенери, ДСП і т.д). Ви до нього приходите і він вам "заліває" про повну безпечність його матеріалів, і показує вам якійсь модний "бамажко" іноземного походження та багато багато еко маркувань на етикетках цього ж товару. І ви в оце все починаєте вірити, так само як у мантри новомодних церков :) 

А це не що інше як НЛП, яке застосували саме для вас. Звідки ви знаєте що то що ниписано на тій "бамажко" відповідає дійсному вмісту того що вам пропонують купити? В більшості випадків це не так. Я не стверджую що усі матеріали так фальсифікують, але ж це ні хто не перевіряє! А перевірити доволі просто, і я наочно показую у своїх роликах як це роблю особисто Я, і як я здаю об'єкти своїм замовникам з НУЛЬОВИМИ показниками по формальдегіду та органічним розчинникам. Причому роблю це у повній відповідності до діючих норм. 

У цьому пості я нікого не агітую щось купувати! Я тільки довожу до відома людей ще одну точку зору, більш фахову, ніж ту яку тут намагаються декларувати деякі люди без освіти та кваліфікації. 

Ще раз - у підпису є посилання "БАЗА ЗНАНЬ ТДЄ, від професіоналів - замовникам", а там - два ролики про екологію та екомаркировку. Витратьте час - подивіться і все зрозумієте. Якщо захочете передивитися і інші мої роліки: про підготовку основ, про нюанси укладання покриттів у сучасних монолітно-каркасних будинках, а також про мою продукцію, яка до речі УСЯ ПРОЙШЛА ПРОЦЕДУРУ НЕЗАЛЕЖНОГО ПІДТВЕРДЖЕННЯ ВІДПОВІДНОСТІ І ЯКОСТІ і отримала Українські Сертифікати Відповідності - буду вдячен якщо подивитесь.

Я тут на форумі, і не тільки тут, багато разів пропонував: візьміть у виробника який завгодно ламінат чи паркетну дошку, принесіть її до мене в офіс, і ми на ваших очах проведемо поравняльні вимірювання вмісту шкідливих речовин газоаналізатором, вимірявши рівень формальдегіду та органічних розчинників:

- у вашому зразку;

- у зразку мого паркету;

- у воздуху приміщення,

і вам все одразу стане зрозуміло!

Деякі виробники і навіть львівські паркетні компанії які укладають у Києві так і зробили, приїхали, виміряли, у минулому та цьому році. В результаті я їм пообіцяв що ніде не буду публікувати фото показів приладу при цих вимірюваннях, бо то - українські виробники та мої партнери, які використовують мої матеріали для підготовки основ та підкладки під паркетну дошку - кілометрами у місяць. Врешті решт - кожен має право труїтися скільки хоче - за власний кошт.

І на останок "мантра від мене" - нікому тут стосовно екології на слово не довіряйте, довіряти можна виключно показам газоаналізатора, які ви бачите на власні очі. Усе інше - лапша на вуха від продавців та інсталяторів.

Змінено користувачем Академик
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.11.2022 в 13:51, Дмитрий Давыденко сказал:

согласен с Вами. по ощущениям дерево приятнее. не подскажите где лучше покупать ламинат и какой бюджетный ламинат хороший? 

я так понимаю что под ламинат должен быть идеально ровный пол? у меня сейчас плита, я смонтирую теплый пол и залью стяжку под него. потом сверну нужно подлить самовыравнивающуюся стяжку? 

Головне подивіться ролики. Не заважайте уваги на сертифіковані прилади, не заважайте уваги на сертифікованих спеціалістів, довіряйте людині з ніком "Академік", та його китайському газоаналізатору. Він вже цим фільтром 100500 будинків перевірив і "довів", що він знищує формальдегід краще ніж газета комарів. А якщо ви ще купите в нього все, що він запропонує, то він на планеті аміак знешкодити, та зірку смерті перетворить на пил))) 

Пробачте за іронію і сарказм. Але коли читаю трепалогію тупоголовую, само закоханих совкодрочерів - мене нудить. А щоб уберегтися від цього, просинається іронія. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почитал пост Академика и понял.. все пора завязывать с чипсами и пиворм 😷. Мало того что меня мой ламинат травит каждый день, так если чипсы еще жрать - эта связка как скоростной трамвай несет меня в концирогенно-формальдегидный ад..

Змінено користувачем Malchish
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Malchish сказал:

Почитал пост Академика и понял.. все пора завязывать с чипсами и пиворм 😷. Мало того что меня мой ламинат травит каждый день, так если чипсы еще жрать - эта связка как скоростной трамвай несет меня в концирогенно-формальдегидный ад..

ага. я думал вредные привычки и плохая экология наносит главный ущерб здоровью.

короче жизнь приводит к смерти)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Только что, ~SUNSET~ сказал:

Добрый вечер! А по ALSAPRO подскажите? Очень мало отзывов нашла. Спасибо!

Как я понимаю, это тоже самое, что и Alsapan и Beauty Floor - один и тот же завод

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 03.12.2022 в 20:20, ~SUNSET~ сказал:

Добрый вечер! А по ALSAPRO подскажите? Очень мало отзывов нашла. Спасибо!

Алсапан це! Дивіться відгуки там

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...

Добрий день. Робимо ремонт в двушці, треба положити 50 кв.м. ламінату. Були сьогодні у Леокерамиці і в живу сподобався та підходить під дизайн-проект ламінат Ламинат Beauty Floor SAPPHIRE 448 Сент Джеймс (leoceramika.com/ru/product/laminat-beauty-floor-sapphire-448-sent-dzheyms_254877)... Пишуть 33 клас ... Підкажіть як він по якості та досвіду використання. Франція наче, але не дуже розповсюджений у нас, тому трохи смущає ... Підкладка під нього буде тиха хода 3 мм від Барлінек ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, ПроФФесорюга сказал:

Добрий день. Робимо ремонт в двушці, треба положити 50 кв.м. ламінату. Були сьогодні у Леокерамиці і в живу сподобався та підходить під дизайн-проект ламінат Ламинат Beauty Floor SAPPHIRE 448 Сент Джеймс (leoceramika.com/ru/product/laminat-beauty-floor-sapphire-448-sent-dzheyms_254877)... Пишуть 33 клас ... Підкажіть як він по якості та досвіду використання. Франція наче, але не дуже розповсюджений у нас, тому трохи смущає ... Підкладка під нього буде тиха хода 3 мм від Барлінек ...

Добрий день. Це дійсно з заводу Франції. Вже в цій темі обговорювали, що ламінат Alsapan та Beauty Floor це один і той самий виробник. Різниця тільки в тому, що завозять 2 різних компанії, тому і назви різні) У мене навіть лист офіційний від них десь був, що ламінат Beauty Floor з того ж самого заводу! Єдине що помічала, що у Alsapan роздрібна ціна завжди йшла дорожче. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...