Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Инвертор для солнечных батарей

Seluk

Рекомендовані повідомлення

В 18.04.2023 в 23:26, volomoto сказал:

якщо ви отримаєте свої 4 кВт, то це буде змінна напруга високої частоти

після цього в мене є плата формування чистої синусоїди на 4.5квт, яка живиться постійною (випрямленою з цих модулів) напругою

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
В 28.04.2023 в 17:03, yur43 сказал:

Та і реле напруги Новатек, наприклад, має верхній поріг 290в. І сенс тоді від нього.

Доброго дня. Як результат з вашим ЗТ, оформили?
Дуже цікавить питання стосовно Zubr.

На даний момент пробую оформити ЗТ, можу сказати що це ще то кіно)

В моїй ситуації, під час тел розмови з працівником РЕМу мені було озвучено наступний алгоритм:

1. Подати документи (заява, однолін. схема, паспорти пристроїв, паспорт торчки приєднання ітд.

2. Після розгляду заяви буде заміна лічильника

 

В результаті:

1. Документи подано

2. Через кілька днів приїхали електрики, пофоткали інвертор, дах з панелями, лічильник (на ел. опорі), сказали чекати на подальші повідомлення і поїхали.

Далі діло завмерло, пройшов майже місяць, по телефону не можливо було зрозуміти який статус питання. Після фізичного візиту виявилось що є відмова, про яку вже 3 тижні вони мене не можуть повідомити, бо у них це листом, а листи розносять голуби.

Так ось, відмова через те що у шафці лічильника відсутнє реле напруги (зрозуміли по фото яке зробили їні інспектри). Виявляється я мав забезпечити монтаж цього реле заздалегідь, і тільки тоді подавати документи.

Виникає риторичне питання, якщо РЕМ (чи підрядники ) будуть міняти лічильник, то чому саме тоді не встановлювати Zubr)))

Наступне не риторичне  питання, якщо я буду забезпечувати монтаж реле, то яке реле я повинен встановити, D6, чи D2, якщо підключенн у мене 380В а генеруюча установка 220.

Наступне питання, в яку сторону це реле розвертати, вхід до стовпа, чи до інвертора,я також вперся в безлуздість цієї схеми.

 

Інвертор Гібрид Luxpower SNA 5000

 

 

Змінено користувачем dondimon
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мене так і не підключили. Вже раза 4 перемальовують схему. За реле нічого не говорили, головне щоб воно було. В шафку я поставити його не можу, вона опломбована РЕСом. Ціна оголошена 7-8 кгрн. Також відмова за відмазкою.  

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, yur43 сказал:

мене так і не підключили. Вже раза 4 перемальовують схему. За реле нічого не говорили, головне щоб воно було. В шафку я поставити його не можу, вона опломбована РЕСом. Ціна оголошена 7-8 кгрн. Також відмова за відмазкою.  

В моєму випадку сказали:

1.писати заяву на розпломбування щоб поставити туди Zubr (який саме і яким саме боком ніхто не знає)

2.Повторно подавати заяву + документи на ЗТ, де вже має бути нового зразка однолінійна схема, на котрій зображено Zubr (який саме і яким саме боком ніхто не знає)

ну і після цього знову приїдуть фоткати, потім мабуть в мене знову відмова, нерви ітд)) Голвне не забули у відмові написати що повторний огляд СЕС платний))

Цирк та й годі. 

Товариство, можливо в когось є розуміння якого  Zubr-а та як туди поставити?

Бо це якась дуристика))

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

може ми з нашими 5 кВт їм нецікаві. За 30 кВт озвучували ціну 1700 $. Я так розумію 700 лічильник і кругла сума презент.

А ми з тої генерації за мінусом споживання мало що заробимо шоб давати на лапу. Через що нафік.

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, yur43 сказал:

може ми з нашими 5 кВт їм нецікаві. За 30 кВт озвучували ціну 1700 $. Я так розумію 700 лічильник і кругла сума презент.

А ми з тої генерації за мінусом споживання мало що заробимо шоб давати на лапу. Через що нафік.

Можливо і так як ви кажете. Маю настрій ще разок спробувати, але треба трохи підготуватись). 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 30.06.2023 в 17:44, yur43 сказал:

а який лічильник рекомендують?

Доброго дня. Не дійшло до рекомендацій, наразі маю цю відмову, думаю що з чим робити

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...

Хто може підсказати , взяв інвентор Must на 1 кват пік 2 кват, основне для котла , але зробили скважину і насос бере 1450 ват. і інвентор через 7 сек. відключається. Шо можна зробити не міняючи інвентора і насоса?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Діма сказал:

Хто може підсказати , взяв інвентор Must на 1 кват пік 2 кват, основне для котла , але зробили скважину і насос бере 1450 ват. і інвентор через 7 сек. відключається. Шо можна зробити не міняючи інвентора і насоса?

 

Ничего

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Діма сказал:

Хто може підсказати , взяв інвентор Must на 1 кват пік 2 кват, основне для котла , але зробили скважину і насос бере 1450 ват. і інвентор через 7 сек. відключається. Шо можна зробити не міняючи інвентора і насоса?

 

Підключити насос до іншого джерела живлення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Діма сказал:

В мене два варіанти або таймер на 5 сек і пауза. Або якось зменшити потужність насоса до 1000 ват. 

Верный путь спалить инвертор или насос или все вместе

У вас два варианта либо отказаться от насоса либо менять инвертор со всеми вытекающими

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, Діма сказал:

Хто може підсказати , взяв інвентор Must на 1 кват пік 2 кват, основне для котла , але зробили скважину і насос бере 1450 ват. і інвентор через 7 сек. відключається. Шо можна зробити не міняючи інвентора і насоса?

 

Не вмикати

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 29.02.2024 в 21:24, Діма сказал:

Хто може підсказати , взяв інвентор Must на 1 кват пік 2 кват, основне для котла , але зробили скважину і насос бере 1450 ват. і інвентор через 7 сек. відключається. Шо можна зробити не міняючи інвентора і насоса?

 

Чудес не буде , міняти доведеться.

5 стадій прийняття  реальності-

Гнів , заперечення , торг , депресія , прийняття.

Тож на якій ви стадії ? 

 

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 04.03.2024 в 22:35, dneprstab сказал:

Чудес не буде , міняти доведеться.

5 стадій прийняття  реальності-

Гнів , заперечення , торг , депресія , прийняття.

Тож на якій ви стадії ? 

 

.... і малювати фломастєрами

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Dalet сказал:

.... і малювати фломастєрами

Тільки якщо це буде розмальовка Luxpower,😁

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Доброго дня. Порадьте з вибором.

З огляду на невизначеність щодо стабільності енергозабезпечення та потенційно дуже ймовірним зростанням ціни електрики хочу підстрахуватися та обладнати квартиру інвертором потенційно з сонячними панелями.

Що вже маю: павервол 51,2 вольт 100 ач на Lifepo4.

Що планую: інвертор та якщо домовлюсь про встановлення на даху своєї багатоповерхівки сонячних панелей, то і панелі.

Інвертор пригледів Growatt SPF 3500 ES. Чому цей? Та начитився інтернетів. Кажуть що нормальна робоча конячка без вибриків. З огляду на ціну - влаштовує. Є звісно кращі, крутіші, сучасніші, але ж тоді дивлюсь в півтора - два рази дорожче. Питання є, наскільки він гучний? Бо де його пхати: в загальному коридорі чи у ванній кімнаті (вона велика і водою його не забрискаю). Якщо трохи собі жужжить, як витяжний вентилятор то хай жужжить собі у ванній кімнаті, якщо двері там закриті, то таке не турбує.  По навантаженню 3,5 кВт цілком вистачить

Панелі взагалі не знаю що і які.

Під інвертор по напрузі його старту від панелей у 120 вольт, що треба мінімум 4 штуки панелей то я зрозумів. Мабуть що на 4 штуках поки що і зупинюсь. Є в мене на дачному господарстві поворотний гусак під лебідку. Заводське виконання, поворотна частина на опорних підшипниках, вантажопідйомність 125 кг можна спробувати на ньому трекер на 2 панелі змайструвати. На 4 то навряд, бо ті 125 кг (а мо й усі 250 бо заводський совдеп мав бути із запасом міцності) на вертикальне навантаження і х.з скільки там на скручування від вітрових навантажень. Але штукенція дебела, дві панелі точно потягне.

Отаке. Що порадите по інвертор у та по панелях.

Ще питання. Ось є стаціонарні панелі Екофло на 400 ват. Дорогезні. Дорогезні тому що дуже хороші чи тому що Екофло? Хоча вони трохи подешевшали, було 24 тис. за пару, тепер 18. Чомусь дивлюсь, що  американцям ці панелі подобаються, хоч вони там коштують ще дорожче. Дивно.

Чого на них дивлюсь? Тому що їх можна взяти в оплату частинами і цілий рік потроху виплачувати. Але і з урахуванням оплати потроху, відсотків 20 за маркетинг я ладен доплатити, я якщо 50% за панель, а 50% за назву Екофло, то ну його на.

Усе планую виключно для власного споживання без усіляких прицілів на зелений тариф

Змінено користувачем Yurii_
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 07.04.2024 в 19:11, Yurii_ сказал:

Якщо трохи собі жужжить, як витяжний вентилятор то хай жужжить собі у ванній кімнаті, якщо двері там закриті, то таке не турбує

щось страшнувато)))

 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...