Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будинок для IT-шника

samson.ua

Рекомендовані повідомлення

Добавлено через 9 минут

Да можно заработать намного больше, чем наэкономиш на стройке, но стройка тут идёт как отдых, потому что смена деятельности.

 

після 3-х років будівництва це вже не відпочинок для мене, задовбався шукати працівників, на швидке будівництво "під ключ" грошей нема, будуюсь тільки на ЗП, тому все по фазах :)

 

 

отчего ж - монтаж котеленки 1-2 куе. электрика + щитовые еще 1-2 куе.

 

нормальная себе экономия, насчет интересно согласен.

а вот общестрой - мокрогрязные стяжки штукатурки я не люблю категорически

 

серьезная экономия была бы если бы вы еще кровельные работы своими силами делали.

 

Но я лично в последний момент дрогнул и отдал профи, но у меня до от земли до нижнего края свеса 7 метров.

 

Для мене робота це також своєрідне хоббі, ще з дитинства як погрузився у тему ІТ так вже 20 років не вилажу і дуже подобається, головне не стояти на місці і іти в ногу з технологіями за які платять замовники, наприклад сьогодні у моді DevOps і тут зп від 3К і далі, залежно від досвіду, проекту і т.д.

Я б не вникав у будівництво зовсім, але приходиться майже у все (ну крім стяжки від мастерка і опалення від Сергій84) інакше це капець просто як всі халтурять і навіть не спеціально, а тому, що не вникають глибоко у тему яку роблять. Для мене це дивно, тому, що коли хочеш бути гарно оплачуємим спеціалістом - ти повинен доволі глибоко зануритись у свою "основну тему" і по мірі можливості у суміжні. Нажаль 90% працівників роблять як всі і нічого іншого не хочуть вчити, а навіщо, хтось їх всеодно візьме і заплатять ці ж гроші. Це пІчалька... ну таке, наболіло :)

 

Ось зараз наприклад хотів попросити одного із форумчан зробити мені аудит тепловтрат із аеродверями, але поспілкувавшись з ним зрозумів, що треба приклеїти до відкосів пароізоляційну стрічку зсередини, щоб тест вийшов повноцінний, інакше полюбому буде витік повітря через незакриту піну. Тому прийдеться це зробити самому, не шукати ж людину яка наклеїть це все за короткий час.

 

 

Доречі питання, у мене відкоси ще не заштукатурені, пароізоляційна стрічка при монтажі вікон була приклеєна до профілю, при встановленні все запінили, але стрічка все ще не приклеєна до відкосу. Трохи порився по форуму, ось що планую зробити:

1. підрізати піну в рівень з рамою вікна

2. нанести шар клею (для газоблоку) на відкос для того щоб закрити "пори" газоблоку і вирівняти поверхню

3. приклеїти пароізоляційну стрічку до цього "поштукатуреного клеєм" відкосу

4. можливо є сенс ще купити банку СТИЗ-В і нанести його на піну перед тим як клеїти пароізоляційну стрічку?

 

Підкажіть плз хто як бачить це питання...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Замість пароізоляційної стрічки мені зовні все замастили СТИЗ-А, а в середині СТИЗ-В. Перш ніж клеїти стрічку, перевірте скільки часу вона може простояти у відкритому вигляді.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И заодно проверьте как он, этот стиз держаться будет. Я имел не очень хороший опыт. Пришлось отрывать и переделывать.

Лучший результат был при нанесении полиуретанового компаунда и на него, сразу же, стиз. У меня кирпич.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Запустив опалення, за 3 дні холодного будинку з"їло 300 кВт :):D

Підняло температуру у будинку з 10 до 18 градусів, температуру на котлі виставив на 30 градусів. Тепер опустив до 27 і походу опущу ще до 25. Споживання на котлі 2-3 кВт, можливо вже впало до 1, не перевіряв

Котел мені при запуску не оплломбували, тому замовив вчора термостат COMPUTHERM Q7 RF і підключу до котла, набридло їздити на будівництво просто щоб прикрутити температуру.

 

Вентиляцію теж час від часу запускаю у режимі "зниженні вологості", при цьому вона 20 хв працює - 40 хв відпочиває (вологість впала з 75 до 60%). Забір повітря зараз іде змішаний, десь 30% через грунтовий теплообмінник і 70% зі стіни напряму, тому на вході у рекуператор температура +1, на виході брудного повітря +2. У будинку забір 17-18С, подача 15-16. Тобто температура повітря яке подається у кімнати десь на 1,5-2 градуси менша ніж та яка забирається. Не знаю добре це чи ні, ще не жив. Якщо перейду на 100% забір повітря з грунтового теплообмінника вхідна температура повинна бути +3+4 градуси у морози, побачимо яка буде дельта. Зручно що вентиляція будує графіки, можна бачити ситуацію у будинку.

 

так як будинок ще не введений в експлуатацію (сьогодні їздив у ДАБІ виправляти "помилки" у декларації про закінчення будівництва) то чомусь думав, що не можна робити двохзонний елеткротариф, виявилось даремно і я втрачаю гроші :) декілька днів тому по дорозі на роботу заїхав у КиївОблЕнерго у Вишневому, за 10 хв дійшла черга до віконця - і просто написав заяву на параметризацію лічильника по тарифу день/ніч...:o все безкоштовно, так як у мене вже стоїть лічильник який це вміє ... чому я чього раніше не зробив...

А от для електротарифу пільгового чи збільшення потужності - треба щоб будинок був введений в експлуатацію. Займусь цим як тільки введу. Зараз 14 кВт, хочу підняти до 20, побачимо чи вийде. Поки не горить

humidity.thumb.png.1983eec2b9211357cd669e3ad001d423.png

temp.thumb.png.37fde4c8d894184760959db3f6b2c55e.png

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Забір повітря зараз іде змішаний, десь 30% через грунтовий теплообмінник і 70% зі стіни напряму

о! я чет не допер до смешения ) байпас и перекрывать да а смешение нет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

о! я чет не допер до смешения ) байпас и перекрывать да а смешение нет

 

у мене воно вийшло якось випадково. Відкрив задвижки обидві на два входи і думав що рекуператор братиме повітря по найкоротшому шляху через стіну, там десь 1-2 метри до установки. А ні, він ще гарно тягне через 50-метровий грунтовий... сам здивувався.

 

А ще у мене птахи виклювали термоізоляцію трас кондиціонера... зарази... обмотував різними щільними плівками, навіть гідроізоляцією - всеодно клвали по ночам, аж до міді вигризли :)

Прийшлось намотати халабуду, після цього вони стали селитись поруч на вході грунтового теплообмінника, у мене там сітка щоб сміття не потрапляло, тепер там сидять по ночам горобці, гріються і гадять, сітка наче все затримує :D їм там тепло, коли не працює рекуператор тепло напевно із ГТО піднімається, те що треба для них... спробую якось обмежити їм доступ

IMG_20190831_170930.thumb.jpg.cc9c09f28a0c95cae82c915a97c3f436.jpg

IMG_20190914_171448.thumb.jpg.070bc70c04ed21465376753aa93685b3.jpg

IMG_20190914_171454.thumb.jpg.b9202f0848dd96fba73940e3f9c32a94.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Вітаю з хорошим результатом. В останній час приходжу до висновку, що системний підхід представників сфери IT, та їх здатність до self education, дає змогу досягати кращих результатів ніж деякі професійні забудовники. Принаймні щодо повітропроникності огороджувальних конструкцій є така тенденція.

 

attachment.php?attachmentid=683363&stc=1&d=1581536925

PEREVIRENO.jpg.1a6842f74a36abf584c0840095fc81d2.jpg

  • Лайк 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, Андрій за чудово проведене тестування і обладнання. Робив його більше для виявлення якихось мега дірок які ще можна було б заробити поки не пізно. До тесту не готувався взагалі, лише накінець проклеїв пароізоляційні стрічки на вікнах (відкоси і верх над вікнами), підставочні профілі не трогав, саме через них і "дуло" набільше. Якщо задатись ціллю і зробити гарно підвіконня з відкосами і ізолювати одне місце в димарі (шидель має міце для збору конденсату і ревізійний люк через який теж гарно продуває, навіть відчувається рукою) то думаю можна вийти на значення 0.6, але мені гарні цифри не принципові.

 

На підході роботи по плитці і малярці... це жесть які зараз ціни на це все :p

 

А ще тестування виявило питання по рекуператору, чомусь приток дає більше повітря ніж витяжка (хоча обивда двигуни працюють на практично однакових обертах), треба буде після фінішних робіт і встановлення всіх решіток відбалансувати систему, наче є така можливість у налаштуваннях

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
для тех кто не в курсе что это где можно почитать?

спасибо

 

Сорри, история с ГТО так и осталась без завершения. Я дом продал, уехал в Канаду, а новый владелец решил систему не доделывать (его право).

 

Автору спасибо за тему - читать в удовольствие :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 місяців потому...
  • 2 роки потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...