Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будинок для IT-шника

samson.ua

Рекомендовані повідомлення

все сталь, без пластика

 

це така задумка (чому?) чи зробили як зробили? Бо я також маю деяке упередження стосовно пластика але не досить вагомі )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це така задумка (чому?) чи зробили як зробили? Бо я також маю деяке упередження стосовно пластика але не досить вагомі )

 

типу не екологічно, можливі запахи, налипання чогось через статику і т.д.

але реально думаю можна і пластиком (тільки не каналізаційним). У мене всеодно 50м грунтового теплообмінника це рижа каналізаційна труба 200 діаметру :) Тому та сталь у будинку як би вже не дуже екологічно виходить :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

теплообмінника це рижа каналізаційна труба 200 діаметру

 

ну в мене так само, правда 250 рижа закопана. я більш за все через статику і наліпання переймаюсь, хтось каже шо наліпає хтось каже шо ні ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

нарешті настав той день коли я провів собі оптику (інтернет) і зміг запустити вентиляцію :) Всі фішки Maico розкриваються тільки коли підключаєшся до неї консольним кабелем або через інтернет з ноута чи з телефону.

Тепер можу керувати системою і бачити всі параметри.

Поки працює перший день. Із того що побачив - грунтовий теплообмінник у спеку норм працює. При 430м3 потоці повітря видає стабільно 16-17 градусів. Я виставив у налаштуваннях рекуператора макс температуру у кімнаті 20 градусів - він відкрив байпас всередині і повітря поступає напряму без теплообмінника. Працює як кондиціонер, правда опускатись нижче 22 градусів всеодно не хоче, напевно не вистачає об"єму при невеликій різниці :)

Нещодавно Мастерок залив мені стяжку (доречі дякую за неї, гарно зробив) тому вологість все ще дуже велика. При 70% рекуператор примусово переходить у макс режим роботи, типу для просушки... При цьому ці 70% не можна підняти, тобто німці чомусь вирішили що це вже критично, ну побачимо яка буде вологість якщо буде забиратись повітря із сан-вузлів. Софт якщо чесно сируватий, є питання до деяких режимів роботи (перехід у режим приточки при якому вимикається витяжний вентилятор і навпаки) - при цьому чомусь перекриваються заслонки Belimo і система починає створювати собі вакуум :) тут питання до фірми яка підключала це все, сподіваюсь пофіксять.

overview.thumb.png.643c39de6f706f18717cfa0ead1a64bf.png

Temperature.thumb.png.782ef73d47ae888e95400aec15a4c622.png

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Давненько не писав, за літо

- "склали" камін

- зробив відмостку

- зібрали щиток (по плану 1 резервована лінія з виведеними розетками по будинку для холодильника/морозилки, серверної, і т.д.) Також вивід під генератор і інвертор (чи APC смартупс?) на цій же резервованій лінії

- зашили гіпсокартон 2 поверх. Дуже довго шукав людей, всі хочуть робити відразу "під ключ", щоб із маляркою, а ми ж люди не багаті, все по етапам :)

- мокру стяжку (с) by Мастерок :)

- котельню з котлом на 9квт і "косвенником" на 160л

Ну якось так, побачимо чи витягне котел будинок, по рохрахункам так... але то ж теорія. Знизу пару фоток для історії. Щось воно якось дорого це будівництво, може не варто було лізти у це... гм

IMG_20191030_110111.thumb.jpg.95a99090e5b3f7cde174de326f5b3f07.jpg

IMG_20191030_110121.thumb.jpg.8a656c5f7fd3e1d5b17bbabdac3ad1e0.jpg

IMG_20191030_111543.thumb.jpg.a10389777957a6c47863b8e3ec42034e.jpg

IMG_20191030_111601.thumb.jpg.1783d98fdecbeade214cbc943413d2ed.jpg

IMG_20191030_111604.thumb.jpg.1d32735c3646450d7017222da156252e.jpg

IMG_7861.thumb.jpg.fe23cd00864a4158c13c37139bead21c.jpg

IMG_20190708_155309.thumb.jpg.76f802192898648f29ce25bae5d7d9b7.jpg

IMG_20190518_162058.thumb.jpg.5a978810677ab79897ed8848d817fd8a.jpg

IMG_20190521_194841.thumb.jpg.39b28e32f04a4a245f0ffd8fe2465b19.jpg

IMG_20190712_073820.thumb.jpg.1fc60dbecd2b99a10c82ea7068eb7dbb.jpg

IMG_20190712_073913.thumb.jpg.231b2e309731c6e9508d2d84777e3fcf.jpg

IMG_20190812_103952.thumb.jpg.97022acf851b84860567f33d2af8fbb6.jpg

IMG_20190817_184642.thumb.jpg.cc80ee22ea09f7750583e0bee7b46e9b.jpg

Змінено користувачем samson.ua
  • Лайк 15
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

другий поверх походу будемо робити самі, чорнова штукатурка вже є і вона +- норм (теж самі робили) для шпалер підійде :D

З цінами на малярку я прозріваю...

 

Під час різних етапів робіт які роблять спеціалісти у мене постійно виникає бажання стати то маляром, то електриком то сантехніком :)

 

Тепер морально і фінансово готуюсь до приходу людини яка буде робити плитку на весь перший поверх.

 

На другому поверсі у нас радіатори, я от думаю чи може варто було теж теплу підлогу, у знайомих є дуже комфортно, навіть влітку не холодно на плитці... але вже пізно, тому маємо те що маємо :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я правильно вижу у вас в щите 14 дифавтоматов хагер? )

 

угу, це тільки на 1 поверсі 14. На другому ще декілька :)

Захотілось повного відмежування від спрацювання узо по групам, щоб не страждали споживачі у разі чого. Правда так трохи дорожче вийшло :Search: Взагалі у мене лише 1 УЗО протипожежне.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Правда так трохи дорожче вийшло

трохи? )) я так думаю 14 дифів це тисяч 20?

 

Добавлено через 1 минуту

щоб не страждали споживачі у разі чого

 

шоб коли одного вбиває інший мав можливість додивитися серіал )) варіант

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

трохи? )) я так думаю 14 дифів це тисяч 20?

 

Добавлено через 1 минуту

 

 

шоб коли одного вбиває інший мав можливість додивитися серіал )) варіант

 

ну якщо замінити їх на автомати + ще 5-6 узо на різні групи добавити то теж трохи грошей потягне і не факт що помістилось би. До того ж 1 хагеровський діф мені дешевше 1тис обійшовся, гарні знижки зробили, тому не все так погано :)

Хоча можна було якийсь eaton, вони теж норм... :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Паливна зроблена дуже красиво. Жаль буде її портити, якщо прийдеться додати систему очистки води
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Паливна зроблена дуже красиво. Жаль буде її портити, якщо прийдеться додати систему очистки води

 

 

Котельню робив Сергій84, за що йому дуже вдячний, дуже якісно, ще не проживаю у будинку, але сам підхід і виконання - на висоті. Залишили місце і підключення для водоочистки, тут проблем не буде. Аби гроші були :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось воно якось дорого це будівництво, може не варто було лізти у це... гм

 

Инженерку (як ИТшник) ви можете зробити самотужки

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Инженерку (як ИТшник) ви можете зробити самотужки

 

По личному опыту экономия получается не космическая но интересно, в инженерке материалов много)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По личному опыту экономия получается не космическая но интересно, в инженерке материалов много)

 

отчего ж - монтаж котеленки 1-2 куе. электрика + щитовые еще 1-2 куе.

 

нормальная себе экономия, насчет интересно согласен.

а вот общестрой - мокрогрязные стяжки штукатурки я не люблю категорически

 

серьезная экономия была бы если бы вы еще кровельные работы своими силами делали.

 

Но я лично в последний момент дрогнул и отдал профи, но у меня до от земли до нижнего края свеса 7 метров.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Инженерку (як ИТшник) ви можете зробити самотужки

 

 

Инженерку говорите, тут недавно просчитал 2 шкафа дспшных 4мх1.8м. Прайс без фасадов вышел под 40к. Заказ просто порезаного ДСП с поклееной по периметру кромкой в размеры с фурнитурой 15к... Скрутить заняло 3 дня. Я чесно не хотел крутить эти шкафы :lol:

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

отчего ж - монтаж котеленки 1-2 куе. электрика + щитовые еще 1-2 куе.

 

нормальная себе экономия, насчет интересно согласен.

а вот общестрой - мокрогрязные стяжки штукатурки я не люблю категорически

 

серьезная экономия была бы если бы вы еще кровельные работы своими силами делали.

 

Но я лично в последний момент дрогнул и отдал профи, но у меня до от земли до нижнего края свеса 7 метров.

 

АйПишники, если мы говорим про погромистов, такие ребята что эта экономия легко перекрывается работой на дом, которая более эффективна чем провода крутить (не на много но пока да). Интересно - факт, "смена активности", "поработать руками", "жить в том что сделал сам" это все безусловно, но вопрос экономии очень вторичен и спорен).

Сужу сугубо по себе - делаю инженерку сам в основном по причине интереса, смены деятельности и потому что "проще самому чем объяснить как хочу и почему" но отчётливо понимаю что по деньгам я проиграл, мог бы за время потраченное на стройке заработать больше головой, но "ниочем не жалею"))

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

АйПишники, если мы говорим про погромистов, такие ребята что эта экономия легко перекрывается работой на дом, которая более эффективна чем провода крутить (не на много но пока да). Интересно - факт, "смена активности", "поработать руками", "жить в том что сделал сам" это все безусловно, но вопрос экономии очень вторичен и спорен).

Сужу сугубо по себе - делаю инженерку сам в основном по причине интереса, смены деятельности и потому что "проще самому чем объяснить как хочу и почему" но отчётливо понимаю что по деньгам я проиграл, мог бы за время потраченное на стройке заработать больше головой, но "ниочем не жалею"))

Как мне нравится ваш подход.Прям как у моего мужа. Только по факту- во время сделанное руками IT - шинка дополнительный доход не вписывается. Это гипотетический доход. Это как недополученная прибыль. Может быть, а может не быть. Но все, что вы сделали своими руками, если нормально сделали, естественно. Оно уже есть. Здесь и сейчас, а не гипотетически.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну это сугубо личное наблюдение, я работаю в айти на себя и это доход вполне себе дополученый потенциально, работы хватает почти всегда и "на того парня", другое дело что хочется смены обстановки, не все же работу работать ))
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну это сугубо личное наблюдение, я работаю в айти на себя и это доход вполне себе дополученый потенциально, работы хватает почти всегда и "на того парня", другое дело что хочется смены обстановки, не все же работу работать ))

 

Да можно заработать намного больше, чем наэкономиш на стройке, но стройка тут идёт как отдых, потому что смена деятельности.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обычно если хотят отдых до находят себе какое то хобби. Кому та стройка нравится может, пыль, грязь и т.д:D я б наверное уток уже на пруду хлебом кормил, чем та стройка:beer:
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обычно если хотят отдых до находят себе какое то хобби. Кому та стройка нравится может, пыль, грязь и т.д:D я б наверное уток уже на пруду хлебом кормил, чем та стройка:beer:

 

Ну вот потому только там где не пыль/грязь, есть куда подумать и без тяжестей ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну вот потому только там где не пыль/грязь, есть куда подумать и без тяжестей ))

А вот и нет. Я на той неделе взял в руки перфоратор и насверлил полсотни отверстий для подрозетников. Придут электрики - будут видеть что и куда вести. Потому что смещение подрозетников на 5-10 см будут портить мне всю красоту. По временным затратам это выгоднее, чем постоянно к ним ездить и уточнять, перемерять...

Вот еще кухню дорисую - опять поеду

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вот и нет. Я на той неделе взял в руки перфоратор и насверлил полсотни отверстий для подрозетников. Придут электрики - будут видеть что и куда вести. Потому что смещение подрозетников на 5-10 см будут портить мне всю красоту. По временным затратам это выгоднее, чем постоянно к ним ездить и уточнять, перемерять...

Вот еще кухню дорисую - опять поеду

 

Ну я тоже насверлил, потом отдал соседу коронку и он тоже насверлил ))) это нормально

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...