Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Тепловые насосы ENTHEOS - полный беспредел!!

kabzon

Рекомендовані повідомлення

Трубы VALROM, самый лучший и дорогой украинский производитель.

С какими производителями сравнивали?Мне, как продавцу этого сегмента, очень интересно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ТС и производитель друг друга давно видели/встречались ?

... Тепер я трохи просіфоню написане Вами вище. Ви трохи лукавите:...

HumanKM...Странно... Вам нравится (одобряете) оправдательное сообщение №17 (касается всех) от производителя... а через 6 дней Вы его "сифоните"... Причём правильно... Так кто из Вас здесь (прости Господи) шабашник а кто честный человек?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ТС и производитель друг друга давно видели/встречались ?

 

HumanKM...Странно... Вам нравится (одобряете) оправдательное сообщение №17 (касается всех) от производителя... а через 6 дней Вы его "сифоните"... Причём правильно... Так кто из Вас здесь (прости Господи) шабашник а кто честный человек?

 

загалом я не займаю ні однієї сторони в даному питанні, адже переконаний, що як би ми не хотіли, та всю правду не взнаємо, тому в обох сторін будуть як плюси так і мінуси. Я наприклад не виключаю що Євгеній нормальний і проблема не вньому, а можливо і навпаки... Ви знаєте де правда? Переконаний що ні. Тому і конструктив можна знаходити як в доводах однієї сторони, так і іншої. Я не буду кидати каміння в один бік. То ж не шукайте де я на чієму боці...

 

Добавлено через 6 минут

С какими производителями сравнивали?Мне, как продавцу этого сегмента, очень интересно.

 

Нажаль не назву виробників так як не намагався їх запам"ятати. Але повірте - багато пройшло ПЕ через мої руки. Я зупинився на валрум. А порадив мені його товариш. Він показав як він робить проколи в десятки метрів, сверлить в валрумі дірку поперек, чіпляє стальку і трактором затягує. Будь який інший ПЕ що продавався в нашому регіоні сталька розпускала навпіл. Потім Валрум має відмітки метражу які відповідають дійсності, адже потраплявся ПЕ з відмітками, ти скважину буриш, по міткам відрізаєш і вкидаєш в ствол, а він шурх і на два-три метри туди (тобто там не 50 як на мітках а 48м. Ну і ще на завязку - стійкість до УФ. Інші ПЕ стають мякими, легко перегинаються і тд і тп. Розумію що любий ПЕ не любить УФ, та валрум переносить його найкраще.

Можливо є й кращий ПЕ, та він точно не в цій ціновій категорії

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При процесі буріння свердловини Абсолютно до сраки будівельне сміття на глибині 1-2 метра

Мова їшла про копання а не буріння

Про уход бурового розчину - це Ви шось взагалі не те ляпнули. Буровий розчин готується на основі спеціального виду глини - бентоніту. Використовується саме для утримання ствола свердловини (щоб не обвалювалося) і для перекриття водоносних слоїв для запобіганню уходу води яку Ви використовуєте для буріння. Якщо за допомогою бентоніту Ваші буровики не можуть зупинити водопоглиняння при бурінні, то вони не буровики а аматори. Бентоніт і совкова лопата цементу подана штангою на ту глибину де відбувається водопоглинання перекриють все шо тіки можна. Ще не було такого щоб не перекрило. ПС: бентоніт коштує не дорого і йде його дуже мало. Думаю на ті 7 свердловин, Вам знадобилося 0,5 мішечка бентоніту.

Якщо Ви ніколи не стикалися з тим, що уся яма бурового розчину уходить за 2 секунди в свердловину, то саме Ви і є аматором, без образ. Це називається пустоти, або каверни. Ви за мить втрачаєте увесь розчин, про ніяке буріння далі не йдеться.

Зацікавив термін - повна відсутність грунтових вод. Поясните?

uk.wikipedia.org/wiki/%D2%90...BE%D0%B4%D0%B8

Це означає, щ на глибині 25 метрів не було грунтової води. Це критично для теплоспроможності свердловин, і було прийняте рішення робити горизонтальну ділянку.

Поясню чому обрана глибина 25 метрів. Техніка Ваша слаба для буріння, погано підіймає шлам. На 25 метрів можна пробуритися за годину-дві. А на 40-60 метрів піде ввесь день. Чим воду качаєте? Якщо фекальним насосом 2- 2,5кВт, то ясно що більше 30м, вам нічого робити. Мотопомпа грязева? Тоді можна до 50 метрів - але буритимете день одну свердловину. І саме тому Вам вигідно пробурити 4-5 свердловин по 25 метрів, ніж 2 по 50м. Загалом я небачу в цьому нічого поганого чи кримінального, але пояснення має бути відповідним (чесним).

Шановний, як довго Ви займалися бурінням? В яких регіонах? Скільки кілометрів відбурили? Ми буримо кожен день. Працювали в Київській, Чернігівській, Полтавській, Херсонскій, Черкаській, Одеській, Харківській, Вінницькій областях. Ви дійсно вважаєте, що я не знаю що таке бентоніт? :) або як проходити пливуни?

Ми буримо різними помпами на глибину зазвичай до 60 метрів. Ваш мішочок бентоніту на 7 свердловин це мабуть жарт дня :) ви навіть не спитали, який там переріз, які грунти. Наприклад, в Броварах в районі Епіцентру бентоніт загалом не потрібен, Ваш мішочок залишиться лежати в бусі, але приїдьте до села Троєщина, і з тим мішочком Вам гарантовано завалить всю колону вже на 8 метрах. Це називається геологія.

Екскаватор мені викопав під цокольний поверх 160 кубів за 8 годин, і при цьому половину погрузив в вантажівки що вивозили землю і ще встиг спланувати мені землю на ділянкі навколо котловану (висипав та розрівняв 30 см грунту. Тому для закладки Ваших контурів (при хорошому екскаваторі та екскаваторнику) за день робиться все, ну нехай за два.

То ж радійте, Вам пощастило :) поїдьте зараз до Одеси і покопайте там камяну глину, або навіть до Нових Петрівців і там покопайте. І не дай Вам Боже, щоб там на ділянці був насипний грунт, в якому тоне екскаватор (не якесь там фуфло а JCB)

 

Вам в плюс - труба валрум. Якщо ще й 10 атмосферну берете, то два плюса. Я незнаю що треба було зробити 10атм валруму щоб він пошкодився об контур заземлення. Думаю там щось хтось недоговорює.

Треба було добряче протрамбувати траншеї екскаватором.

 

Думаю що з пошкодженням труб є якийсь секрет або в замовника, або в виконавця.

Нема ніякого секрету. Ви помітили, як багато фото ушкоджень контуру надав ТС? :)

Отож. Власне ми усунули єдине ушкодження контуру в землі від заземлення. Доречі, Валром дійсно найкраща труба, погоджуся з Вами. Але навіть вона погано витримує ковш екскаватора :)

 

Добавлено через 7 минут

С какими производителями сравнивали?Мне, как продавцу этого сегмента, очень интересно.

УПК, Планета Пластик, еще несколько Киевских производителей, названия извините некогда вспоминать. Валром единственная сохраняет жесткость во всем диапазоне температур, и сохраняет форму, когда из нее делается зонд. Эти качества очень важны, когда запихивается зонд. За пару сотен километров был только один брак самой трубы. Поэтому работаем только с ней.

Змінено користувачем Entheos
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можна питання?

Це означає, що на глибині 25 метрів не було грунтової води. Це критично для теплоспроможності свердловин, і було прийняте рішення робити горизонтальну ділянку.

Якщо на 25м не було води, і це критично, то чому не критично що на глибині 2м(?) горизонтальної ділянки води теж немає? Чи вона там є?

Невже копати в будівельному смітті було простіше ніж добурити скважини?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Треба було добряче протрамбувати траншеї екскаватором.

Евгений, во-первых вы только что утверждали, что ваша труба позволяет ездить технике, кроме того ваши бурильщики обещали то же самое - никаких ограничений по передвижению техники сверху контуров.

 

Но то, с каким упорством вы утверждаете, что мы злостно трамбовали это место протечки техникой, заставляет меня задуматься: может вы просто не знаете как обстоит дело на этом участке?

В месте протечки физически невозможно ездить техникой. Так же техника не ездила и в котельной, под полом.

 

Приглашаю вас ко мне на объект, чтобы вы лично смогли убедиться в причинах прорывов, померять глубину заложения контуров и сообщить ее наконец-то мне.

Также приглашаю вас ко мне в Революционное, чтобы вы убедились, что автоматика так и не работает.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нових Петрівців

 

Балатон? знакомый массив. Там только на 2 метрах вода и есть, самое тупое место для ТН. Ближайшая вода на 50м и не всегда есть, следующий горизонт 90-105м.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Балатон? знакомый массив. Там только на 2 метрах вода и есть, самое тупое место для ТН. Ближайшая вода на 50м и не всегда есть, следующий горизонт 90-105м.

Балатон , точно :)

Делаем там 4-й обьект уже. Угв 1 метр, потом сплошная бронебойная глина. Бурили 40 метров, в конце вроде наблюдался слабый водонос, так одно название. Но грунт принципе ниже +2 на подаче не уходил к концу сезона, результат хороший.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Балатон , точно

 

будьте осторожны там грунты в движении, мы находили там такие места где дома тонут, приходилось не помню как называется технология стеклом заливать.

Положите трубы, а они на соседний участок заползут.

Я лет 10 назад там 2 озера копал чоб понизить грунтовые воды. Болото оно и в Африке болото. А лет 15-20 назад товарищ пытался подвал построить, так теперь там знатные караси водятся.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

будьте осторожны там грунты в движении, мы находили там такие места где дома тонут, приходилось не помню как называется технология стеклом заливать.

Положите трубы, а они на соседний участок заползут.

Я лет 10 назад там 2 озера копал чоб понизить грунтовые воды. Болото оно и в Африке болото. А лет 15-20 назад товарищ пытался подвал построить, так теперь там знатные караси водятся.

Да вроде 4 года полет нормальный

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Євгеній, чому б Вам не поїхати до замовника і не поспілкуватися - він Вас відкрито запрошує. Візьміть фотоапарат з собою, заодно нам фото викладете проблем. Ми - читачі та учасники форуму - нам з одного боку всерівно чим закінчиться Ваш конфлікт, а з іншого хотілося б принести якусь користь, допомогу..., та вияснити для себе та своїх друзів чи варто купувати в Вас ТН, а інші продавці взнають чи варто зв"язуватися з таким замовником.

 

Для мене особисто вкотре стає зрозумілим що косяки є з обох сторін. Ви знайшли один одного.

 

Їдьте до покупця, який завжди правий. Вирішуйте, шукайте компроміс, фотографуйте і показуйте нам. Миріться. В перепилюванні горлянок одне одному нічого хорошого не буде.

 

ПС: візьміть когось з форуму нейтральною стороною. Хоч і мене :D, тіки забрати з дому і додому привезти, бо дружина не зрозуміє :D

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Евгений, во-первых вы только что утверждали, что ваша труба позволяет ездить технике, кроме того ваши бурильщики обещали то же самое - никаких ограничений по передвижению техники сверху контуров.

 

Но то, с каким упорством вы утверждаете, что мы злостно трамбовали это место протечки техникой, заставляет меня задуматься: может вы просто не знаете как обстоит дело на этом участке?

В месте протечки физически невозможно ездить техникой. Так же техника не ездила и в котельной, под полом.

 

Приглашаю вас ко мне на объект, чтобы вы лично смогли убедиться в причинах прорывов, померять глубину заложения контуров и сообщить ее наконец-то мне.

Также приглашаю вас ко мне в Революционное, чтобы вы убедились, что автоматика так и не работает.

 

Вы готовы рассчитаться за систему и отдельно за гвс, если я лично приеду и включу Вам гвс?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы готовы рассчитаться за систему и отдельно за гвс, если я лично приеду и включу Вам гвс?

да я готов уже вас и отвезти туда-назад за свой счет, и товарища выше прихватим.

И стяжку товарищу сразу поправлю,- самому интересно.

По дороге есть классный кабак, - (У Сестер), приглашаю.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да я готов уже вас и отвезти туда-назад за свой счет, и товарища выше прихватим.

И стяжку товарищу сразу поправлю,- самому интересно.

По дороге есть классный кабак, - (У Сестер), приглашаю.

 

Спасибо, я тронут. Буду рад познакомиться с хорошим человеком :)

Товарища за компанию обязательно :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Балатон? знакомый массив. Там только на 2 метрах вода и есть, самое тупое место для ТН. Ближайшая вода на 50м и не всегда есть, следующий горизонт 90-105м.

Нормально там с водой. У меня ТН на Балатоне. Сначала пробовали сделать вода-вода. Горизонт 2-10м - есть вода. Померяли поток - 2м3 в час. Маловато. Точнее, на пределе. Потому и решили сделать 4*60м. Вода есть на 30м, но маловатенько. Следующая на 50-55м. Там уже вполне пристойно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы готовы рассчитаться за систему и отдельно за гвс, если я лично приеду и включу Вам гвс?

Евгений, похоже у вас сложилось впечатление, что мне просто очень хочется с вами лично встретиться, к сожалению это не совсем так. Возможно вы не заметили, но выше я писал о целом ряде проблем.

Я готов оплатить всю сумму, если ВСЕ эти проблемы будут устранены.

 

Добавлено через 7 минут

Евгений, с вами получается странный диалог. Вы говорите:

Треба було добряче протрамбувати траншеї екскаватором.

На что я отвечаю:

 

Евгений, во-первых вы только что утверждали, что ваша труба позволяет ездить технике, кроме того ваши бурильщики обещали то же самое - никаких ограничений по передвижению техники сверху контуров.

 

В месте протечки физически невозможно ездить техникой. Так же техника не ездила и в котельной, под полом.

Приглашаю вас ко мне на объект, чтобы вы лично смогли убедиться в причинах прорывов, померять глубину заложения контуров и сообщить ее наконец-то мне.

Также приглашаю вас ко мне в Революционное, чтобы вы убедились, что автоматика так и не работает.

 

И вы в ответ:

Вы готовы рассчитаться за систему и отдельно за гвс, если я лично приеду и включу Вам гвс?

:shock::shock::shock:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Евгений, похоже у вас сложилось впечатление, что мне просто очень хочется с вами лично встретиться, к сожалению это не совсем так. Возможно вы не заметили, но выше я писал о целом ряде проблем.

Я готов оплатить всю сумму, если ВСЕ эти проблемы будут устранены.

Поскольку я не понимаю, о каких еще проблемах кроме глюков ГВС идет речь на данный момент, пожалуйста сформулируйте их еще раз, и как Вы видите их устранение, для того чтобы Вы рассчитались за проект?

Готов лично приехать, все устранить и все проконтролировать за компанию с форумчанами.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нормально там с водой

 

ну ну сей час высотки рядом поставят и будет у Вас вместо 2-10м 1-(-1) м,- т е. под воду уйдете. Сегодня на полевом,- рядом с вами наблюдал как уровень поднялся до 30 см,- все лето было 2м.

И вообще здесь спор до кульминации доходит,- чувствую чо если б я пообещал электричку за свой счет нанять ,- моему кошельку ничего не угрожало бы.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Собственно, изначальная тема не имеет решения на форуме. Пока это все "спуск эмоций". Мне кажется, что уже всем очевидно - косяки были с обеих сторон. Поэтому, обоим участникам спора надо отбросить эмоции и сесть за стол личных переговоров. Только уже на объективной основе - каждая из сторон должна предоставить свои претензии и свое видение решения, потом "Вы мне скажете свою цену, я вам свою, мы посмеемся и начнем переговоры".
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поскольку я не понимаю, о каких еще проблемах кроме глюков ГВС идет речь на данный момент, пожалуйста сформулируйте их еще раз, и как Вы видите их устранение, для того чтобы Вы рассчитались за проект?

Готов лично приехать, все устранить и все проконтролировать за компанию с форумчанами.

Евгений, все проблемы описаны выше. Перечитайте тему еще раз.

Хотелось бы знать как ВЫ видите их устранение.

Мое предложение остается в силе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Простите что вмешиваюсь, просто интересно стало.

Я правильно понял, что тепловым насосом управляет комнатный терморегулятор за 20 долларов с Али-экспресс?

 

attachment.php?attachmentid=595554&d=1513764955

 

Если да, то я частично понимаю эмоции заказчика.

 

А что тогда выполняет функции защиты теплообменников и компрессора?

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Евгений, все проблемы описаны выше. Перечитайте тему еще раз.

Хотелось бы знать как ВЫ видите их устранение.

Мое предложение остается в силе.

 

Уважаемый Андрей.

Описанные в теме проблемы с контуром, а именно 1 текущая муфта в полу и 1 повреждение трубы об контур заземления были нами устранены еще задолго до появления этой темы. Иначе Ваши тепловые насосы сейчас бы не работали не только на гвс, но и на отопление.

Налицо только одна актуальная проблема: зависание при нагреве бойлера. Это не было частью заключенного с Вами договора. Тем не менее, эту проблему мы предложили приехать и устранить, если Вы гарантируете, что заплатите 100000грн за тепловой насос и геотермальный контур согласно договора, и отдельно за установленные элементы для гвс.

Если есть еще какие-то проблемы, о которых в теме не упомянуто, сформулируйте их, пожалуйста, чтобы мы подготовили инструмент и материалы для соотв. работ.

После чего озввучьте, пожалуйста, когда Вы готовы нас принять.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...