Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Садовий обприскувач. Досвід використання. Який обрати ?

Мебляр

Рекомендовані повідомлення

3 години тому, FOX.kissfm сказав:

з таким баком, то лише для города. для дерев хоча б 10л

А що заважає 2-3-4 заправки зробити і використати хоть всі 50 літрів роблячи невеликі паузи?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В обычных, со встроенным аккумулятором - заряда хватает на несколько обработок. По характеристикам там якобы 8ач аккум стоит и 6 часов работы. Где-то так и есть. Т.е. 1.5 ач китайских на 1 час работы опрыскивателя. 

Имеющийся у Вас аккумулятор вполне должен отработать весь сад на одном заряде. А у Вас их два и легко меняются. 

Змінено користувачем Dendnepr
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, TaurosRMK сказал:

А що заважає 2-3-4 заправки зробити і використати хоть всі 50 літрів роблячи невеликі паузи?

А Ви фізично це колись робили?Піде купа часу на дозування та ходіння туди-сюди.

Я маю 2 звичайних кітайця,ще жодного разу не розрядів їх в 0,хоча було і працював по 6-8 годин без перерви.На мій погляд краще за 1500 грн купити 16 літрового кітайця і якщо тяжко,то просто не заливати його повним.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Действительно. Основной вес в опрыскиватель - это вес раствора. Сам бак весит немного. А помпа и аккум есть что в маленьком, что в большом опрыскивателе. У меня китаец rztk. Нормально работает. Единственный недостаток - накладку бы утепляющую на ту стенку, где спина. Надо приклеить изолон какой-то. 

А. И ещё почти сразу потерял нижнюю защёлку ремня. Пришлось купить новые ремни в сборе. 100 грн с доставкой вышло

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 годин тому, TaurosRMK сказав:

якраз такий шуруповерт маю, там є зарядка і 2 акумулятори 2Аг

Скільки їм років? Бо зазвичай після 5 треба міняти і краще перейти на 18в лінійку, там більше інструменту і можна мати 2 акки по 6Аг, бо 2 по 2Аг для тріммера наприклад це буде мало, але 18в 10л оприскувачі в них задорогі (12000грн), якби теж по акціі 4000, то взяв, а заради наявності аккумів немає сенсу, в мене дружина вже 4 роки бігає з Flora Ergo 12 л, то дешевше буде міняти кожні 5 років оприскувач ніж той аккумулятор

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Dendnepr сказав:

Действительно. Основной вес в опрыскиватель - это вес раствора. Сам бак весит немного. А помпа и аккум есть что в маленьком, что в большом опрыскивателе. У меня китаец rztk. Нормально работает. Единственный недостаток - накладку бы утепляющую на ту стенку, где спина. Надо приклеить изолон какой-то. 

А. И ещё почти сразу потерял нижнюю защёлку ремня. Пришлось купить новые ремни в сборе. 100 грн с доставкой вышло

У мене також цей обрискувач, для жінки він заважкий ((  і хоч ніколи він повним не заливається, бо зазвичай дозування препаратів розраховується на 10 літрів, але спина дуже відчуває ту вагу ((..купила для себе обрискувач на 5 літрів, буду колотити у 20 літровій діжці розчини і заливати, залити то справа 5 хвилин спина буде вдячна...по акумулятору у мене до rztk питань нема, вистачає надовго і навіть після зими він не був розряждений в "0"

image.png.d4eabd84eb104f58f8d142f37268b8cb.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, мастерок сказав:

А Ви фізично це колись робили?Піде купа часу на дозування та ходіння туди-сюди.

Я маю 2 звичайних кітайця,ще жодного разу не розрядів їх в 0,хоча було і працював по 6-8 годин без перерви.На мій погляд краще за 1500 грн купити 16 літрового кітайця і якщо тяжко,то просто не заливати його повним.

Ходіння туди-сюди це не кілометри, всі дерева і кущі на невеликій ділянці біля будинку, далеко ходити не потрібно. Про дозування, можна розвести розчин в каністрі 10л і залити 2 бачки. Як на мене не виглядає проблемою на яку потрібно багато часу. А якщо китайця 16л і важко всі 10л носити, то все рівно потрібно ділити розчин на 2 заправки, не одне і те саме виходить? 

Це ж не змагання хто швидше використає 10л розчину, пауза на дозаправку 5+5л якраз буде як відпочинок в порівнянні з тяганням 10л в одному бачку. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 хвилин тому, normal сказав:

Скільки їм років? Бо зазвичай після 5 треба міняти і краще перейти на 18в лінійку, там більше інструменту і можна мати 2 акки по 6Аг, бо 2 по 2Аг для тріммера наприклад це буде мало, але 18в 10л оприскувачі в них задорогі (12000грн), якби теж по акціі 4000, то взяв, а заради наявності аккумів немає сенсу, в мене дружина вже 4 роки бігає з Flora Ergo 12 л, то дешевше буде міняти кожні 5 років оприскувач ніж той аккумулятор

З моменту покупки 4.5 роки, поки наче не швидко розряджаються. Поки немає потреби в великій кількості акумуляторного інструменту, щоб переходити на 18В, тільки шуруповерт на акумі і його вистачає. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 хвилин тому, TaurosRMK сказав:

не одне і те саме виходить? 

З точки зору фінансів, ні, не одне і те саме. В мене Форте акумуляторний (16л) купувала по акції за 1000грн. Зараз вони не набагато дорожче коштують. Так, повним відчувається вага перші пару дерев, потім забуваєш, що він бултихає за спиною. Але я більше ніколи не згодна носити, хай і вполовину від ваги мого Форте, той, що треба носити на плечі, бо добре знаю, що таке 5л помпового на плечі або в руці.

Мене, наприклад, напружує бігати до садового крану, щоб заправити оприскувач 5литрами. В моєму саду, де багато дорослих хвойних, це ні про що. Як приклад. Якщо обробляю Актеліком рослини, то прискати треба не тільки зверху по кроні, ще і всередину запустити штангу та добряче там побризкати. І наскільки мені вистачило б тих 5-ти літрів? І скільки разів треба бігати на заправку оприскувача? Зараз, коли сад, майже, дорослий і рослин багато, я передала оприскування в обов'язки чоловіка. Берусь за оприскувач тільки в разі якихось локальних завдань. І тут краще мати ще один чи два оприскувача на невеликий літраж.

Якщо той оприскувач купується для жінки, то треба в неї і питати, чи підходить їй оприскувач на 5 літрів. Бо кожен тут буде розповідати про свій погляд-досвід-зручність і аргументи в кожного під свої забаганки. А вам треба, щоб жінка не казала потім, що зробили помилку і треба інший купляти.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, TaurosRMK сказал:

А що заважає 2-3-4 заправки зробити і використати хоть всі 50 літрів роблячи невеликі паузи?

Якщо э бажання - будь ласка, потім розповісте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 Так у чому і весь цимус,жінка лише має бажання,от якби вона мала якій не якій досвід,то точно б визнала що хоче і людина взагалі нічого тут не писала.Тут можно мабуть лише спробувати змоделювати ситуацію,повішати аналогічну вагу на плече і в 2 раза більшу на спину,хоча б звичайні сумку та рюкзак.Також не забувайте що коли сумка сбоку,одна рука по любому зайнята нею,вільна лише друга,та що з штангою,а коли рюкзак на спині,то ліва рука абсолютно вільна для любых додаткових робіт,наприклад гілку відсунути чи маску поправити.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дружина має досвід, тому і зажадала акумуляторний оприскувач меншого літражу.

 

25.03.2024 в 16:21, TaurosRMK сказав:

Дружина активно зайнялася обприскуванням дерев, кущів, тому хоче акумуляторний обприскувач. Є ручний на 10л, але він вже декілька років служить і почав протікати в різних місцях штанги, шланг пошкоджено, потрібно вручну підкачувати, а також він на одне плече, трохи не зручно 10л носити. Тому шукаю акумуляторний.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Миротворец сказав:

якщо дружині важно - можна поставити на колеса)

О, а це варіант. Можна придумати повозку, якщо біля дому, то взагалі має бути без проблем. Я схожу придумав для генератора, щоб його вручну кожного дня не таскати (минулу зиму приходилося).

4 години тому, allanek сказав:

Дружина має досвід, тому і зажадала акумуляторний оприскувач меншого літражу.

Я б не сказав що вона хоче меншого, спочатку казала що хоче 10-12л по типу таких бюджетних китайських. Але коли почали дивитися що сам такий обприскувач важить 5-6 кг, плюс 10л розчину, то вже трохи важко буде навіть на спині носити. Вихід хіба що не наливати повний, а тільки половину, в сумі 10-11 кг буде легше. Почав дивитися що є до 10л, той Макіта на 5л попався, подивився відео, наче не поганий, тому і запитав тут чи хтось такими користується. Але як бачу всі хто відповів користуються 10-16 літровими. Дружина ніби не проти 5л, але каже задорого як для обприскувача. В цілому я згоден що не дешево для 5 літрового і без акумуляторів, але дивлячись на ті 10-16 літрові, які зроблені на одному заводі і лише кольором відрізняються, то відгуки переважно негативні - акумулятор не тримає заряд, рвуться ремені, штанга пропускає, протікає бачок і може затікати у відсік до акумулятора, все що в середині може триматися на соплях, дехто щей доробляє такі обприскувачі. І це щось не дуже спонукає прямо зараз взяти і купити один з таких обприскувачів, щоб потім вилізли проблеми. Поки думаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, TaurosRMK сказав:

О, а це варіант. Можна придумати повозку, якщо біля дому, то взагалі має бути без проблем. Я схожу придумав для генератора, щоб його вручну кожного дня не таскати (минулу зиму приходилося).

 

не варіант (( у мене є помповий на колесах, залишила під гербіциди..він же не по асфальту   їздить, треба переставляти, переносити, грунт, трава і т.і

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • irina1969 змінив заголовок на Садовий обприскувач. Досвід використання. Який обрати ?
2 години тому, TaurosRMK сказав:

І це щось не дуже спонукає прямо зараз взяти і купити один з таких обприскувачів, щоб потім вилізли проблеми. Поки думаю.

Яка зараз якість Форте мені невідомо, в нас він вже років 5 і нема ніяких претензій до нього. Все працює, заряд тримає, штанга влаштовує. І що добре було, то те, що був сервісний центр.  Як зараз, то не знаю. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 14.02.2018 в 19:06, ninanina сказал:

Общий вид опрыскивателя:

1088664514_.jpg.2dfc610575a161e472c96b7fcd768fac.jpg

Всем хорош,можно сказать идеальный,но...Эта гребанная лямка наискосок для ношения-это полный аллес...На плече неудобно и тяжело,а перекинуть через шею-удушит большой вес...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у меня вот так второй опрыскиватель. Отличная вещь, легкий и удобный. Сейчас применяю как раз для мелких работ. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...