Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Психически нездоровый сосед что делать?

жительЗп

Рекомендовані повідомлення

З сусідами воювати - життя не мати. Поставити на місце треба. Але постійна війна нікому на користь не іде. Тимбільше прихована. Хіба інші сусіди потішатимуться з двох дураків.

 

 

Ranch що за балончик, уточніть будь ласка. Маю на нього потребу. Нічого не маю проти сусідського кота навіть у себе на майданчику а от як би від машини чи дверей відвадити без шкоди тварюці - це би було гарно :)

 

Посмотрите в интернете их большое количество. Я пользовалась каким то где в названии было "stop cats in garden". Прямо вся эта фраза была в названии.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ь.В погребе кроме закуси нашли початую бутылку водки.Обрадовались,употребили,закусь то есть.

Двое воров,защищённые государством никак не могли знать,что старый дед там хранил,какой-то яд,от чего именно,уже не помню.

Один ворик сдох.

Дедушке было 70,ему дали срок то ли 7 то ли 10 лет.

 

Если хотите найти справедливость,сначала нужно найти много денег.

 

Ну и какую статью деду пришили?хранение яда или домашняя халатносиь без этикетки?) Похоже на легенду

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну и какую статью деду пришили?хранение яда или домашняя халатносиь без этикетки?) Похоже на легенду

 

Непредумышленное подходит, хотя да, похоже на легенду

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это было в новостях примерно лет 6 назад.Закладку на новость не делал.Точнее ничего сказать не могу.Там вроде и не упоминали номера статьи.

Вырос в то время,когда родители ещё учили не врать.Но сейчас отец(43го)уже пару раз мне сказал:"Синку,навіщо я навчив тебе казати правду?".

А взагалі тема не про мене.І в кожного може бути приблизно така сітуація і кожен із нас беззахисний перед законом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это было в новостях примерно лет 6 назад.Закладку на новость не делал.Точнее ничего сказать не могу.Там вроде и не упоминали номера статьи.

Вырос в то время,когода родители ещё учили не врать.Но сейчас отец(43го)уже пару раз мне сказал:"Синку,навіщо я навчив тебе казати правду?".

А взагалі тема не про мене.І в кожного може бути приблизно така сітуація і кожен із нас беззахисний перед законом.

 

У знакомых сосед на даче подключил 220 к внутренним решеткам на окнах в дом. Лезли воры и одного неудачно долбануло током насмерть. Хозяину дали тюремный срок((( но там он сознательно это делал. Так что с законом все возможно.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У знакомых сосед на даче подключил 220 к внутренним решеткам на окнах в дом. Лезли воры и одного неудачно долбануло током насмерть. Хозяину дали тюремный срок((( но там он сознательно это делал. Так что с законом все возможно.

И что тут не понятного?

Закон частную собственность и жизни граждан страны не защищает.

Зато правомерно по закону защищает посягательство на жизнь ВОРОВ.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Батько розказував про аналогічний випадок з забором. Троянди крали, кинув чувак фазу, злодій повис на паркані. Власнику дали реальний строк...
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Батько розказував про аналогічний випадок з забором. Троянди крали, кинув чувак фазу, злодій повис на паркані. Власнику дали реальний строк...

 

Так что бороться с соседями надо с оглядкой. Не разбрасывать провода, капканы и яды где попало. Где то излишне любопытный сосед на оголенный провод наступит, а где то яд собачка занесет на свой двор где ребенок его поднимет и съест.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мій батько останні років 15 кидав фазу на ручку погріба(на внутрішню,там двоє дверей).Поїду скажу,що не треба цього робити.Якось неохота носити передачки батькові,якому 75років.

Нехай краще воріки винесуть увесь погріб,чим сяде мій батько за якогось ублюдка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Исходя из безбашенности советов и предложений, предлагаю переименовать тему в "Клуб психически нездоровых соседей" :lol: Змінено користувачем #roofinspector
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мій батько останні років 15 кидав фазу на ручку погріба(на внутрішню,там двоє дверей).Поїду скажу,що не треба цього робити.Якось неохота носити передачки батькові,якому 75років.

Нехай краще воріки винесуть увесь погріб,чим сяде мій батько за якогось ублюдка.

 

Поддерживаю!

Мой дед ставил капкан на волка, в погребе, на случай если воры. Угадайте кто в капкан попался?..... правильно, он сам, когда забыл его убрать :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хоть самоборону никто еще у себя дома не отменил?) Понятно.что придется доказывать угозу жизни и здоровья. Типа заорали убью...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Типа заорали убью...

Если вы сделали что-то большее в ответ, чем заорали - сам убью, то сядете. УК чтит право ЗК на свой промысел.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если вы сделали что-то большее в ответ, чем заорали - сам убью, то сядете. УК чтит право ЗК на свой промысел.

 

Ну шмальнуть в воздух я могу как предупреждение

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну шмальнуть в воздух я могу как предупреждение

Шмальнуть ви маєтє право тільки у повітря.

Якщо,випадково попадете у воріка-вам стаття.

До речі.У населених пунктах заборонено шмаляти у повітря.Теж стаття якась.

Так шо від воріків треба відбиватися виключно руками і ні в якому разі не пошкодити їх шкурку.Пошкодиш,буде стаття.Вибачте за погану українську,колись навчався в руському класі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мій батько останні років 15 кидав фазу на ручку погріба(на внутрішню,там двоє дверей).Поїду скажу,що не треба цього робити.Якось неохота носити передачки батькові,якому 75років.

Нехай краще воріки винесуть увесь погріб,чим сяде мій батько за якогось ублюдка.

 

 

Може нетреба 220 напругу, достатньо буде 12 ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шмальнуть ви маєтє право тільки у повітря.

Якщо,випадково попадете у воріка-вам стаття.

До речі.У населених пунктах заборонено шмаляти у повітря.Теж стаття якась.

Так шо від воріків треба відбиватися виключно руками і ні в якому разі не пошкодити їх шкурку.Пошкодиш,буде стаття.Вибачте за погану українську,колись навчався в руському класі.

 

Попереджувальний у повітря, наступний на ураження у випадку небезпеки і виключно на моїй приватній власності, але треба мати клепку і шмаляти гумою а не свинцем і все буде добре і по закону, стріляти ви можете в населенному пункті лише за необхідності, а саме загроза власній безпеці

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Загрозу ще треба довести. Якщо у вас немає вогнепальних поранень - її довести вкрай важко. А те що вас обізвали - в Україні за це вбивати заборонено.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може нетреба 220 напругу, достатньо буде 12 ?

12 мало.Коли сусіди бойлєр заземлили на батарею,то електрики пояснили,що вбиває від 42В.Але із школьного циклу фізики треба пам,ятати і про Ампери.

Тут нехай розкажуть електрики а не ми ділетанти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 мало.Коли сусіди бойлєр заземлили на батарею,то електрики пояснили,що вбиває від 42В.Але із школьного циклу фізики треба пам,ятати і про Ампери.

Тут нехай розкажуть електрики а не ми ділетанти.

 

))суки.. меня все детство лупашило в ванной. Никто так и не вычислил урода)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хоть самоборону никто еще у себя дома не отменил?) Понятно.что придется доказывать угозу жизни и здоровья. Типа заорали убью...

 

Где-то с месяц назад ВСУ сказал, что если двое залезли к тебе в дом - можно валить не спрашивая. Что у них в руках - не имеет значения.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Где-то с месяц назад ВСУ сказал, что если двое залезли к тебе в дом - можно валить не спрашивая. Что у них в руках - не имеет значения.

 

У нас не прецедентное право. Так что, повезет не всем )

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Где-то с месяц назад ВСУ сказал, что если двое залезли к тебе в дом - можно валить не спрашивая. Что у них в руках - не имеет значения.

 

А если один?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Загрозу ще треба довести. Якщо у вас немає вогнепальних поранень - її довести вкрай важко. А те що вас обізвали - в Україні за це вбивати заборонено.

А хто каже вбивати, є гумові кулі, у випадку небезпеки надавати по сраці, я думаю що після пострілу у повітря будь які бажання у нападника зникнуть, на крайняк 12 калібр з гумовою кулею саме воно ))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...