Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Выбор стабилизатора напряжения

Alekso87

Рекомендовані повідомлення

7 часов назад, Фрай сказал:

Та шо ви говорите? )))

Если бы вы наверняка знали решение то давно бы уже черкнули в приват, чувак, у тебя проблема за которую не все знают,

а у меня есть готовое решение и стоить оно тебе будет в районе такой-то цифры.

Если устраивает могу записать в очередь и тд, если нет иди нафиг.

И фсё, больше никаких соплей и умного лица! pleasantry.gif.e76e5f3e0a3cd089101e2bf480d15b4b.gif

 

Вы так ничего и не поняли...... хотя я все написал, и не один раз. Это первый момент. А второй, не работаю с не понимающими. Нет смысла

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что было раньше, курица или яйцо бо щось не пригадаю коли я звертався до вас з конкретним проханням щось мені продати чи надати допомогу? :pardon:
Бажання мої загальмувались ще при спілкуванні. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Може хтось пропустив чи не знав

 

Доброго дня, шановні партнери!
Повідомляємо Вам про зміну технічних характеристик трифазних апаратів серії Герц номіналів 25-160А від 20.11.2023.
Від вказаної дати, у разі потреби продажу даних моделей клієнтам, на об’єктах яких використовуються сонячні панелі, ліфти з рекуперацією та інші прилади, які можуть подавати напругу на вихід стабілізатору потрібно при замовленні додавати примітку для менеджера: спец. виконання (SUN) чи «зелений тариф». Такі моделі будуть доступні під замовлення із строком поставки 3-5 тижнів.
Всі серійні моделі вказаної серії від 20.11.23 будуть виконуватися у версії без функції «зелений тариф».
З повагою,      Команда ПП «НВФ «Елєкс»

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, dneprstab сказал:

Може хтось пропустив чи не знав

 

Доброго дня, шановні партнери!
Повідомляємо Вам про зміну технічних характеристик трифазних апаратів серії Герц номіналів 25-160А від 20.11.2023.
Від вказаної дати, у разі потреби продажу даних моделей клієнтам, на об’єктах яких використовуються сонячні панелі, ліфти з рекуперацією та інші прилади, які можуть подавати напругу на вихід стабілізатору потрібно при замовленні додавати примітку для менеджера: спец. виконання (SUN) чи «зелений тариф». Такі моделі будуть доступні під замовлення із строком поставки 3-5 тижнів.
Всі серійні моделі вказаної серії від 20.11.23 будуть виконуватися у версії без функції «зелений тариф».
З повагою,      Команда ПП «НВФ «Елєкс»

А чо ж тіко 3ф???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28.10.2023 в 23:44, Leader9 сказав:

Стаб веде заміри на своєму вході і підганяє вихід під "норму". А от що він має робити коли на виході у нього більше ніж на вході? Для нього такі дії не передбачені...

У Кванта то штатний режим, він вміє вдувати реверсом. Так Сергій, наче, казав.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dalet сказал:

А чо ж тіко 3ф???

Так продав 3Ф на 160А на фазу і копієчка какнула якась.
А так будуть дзвонити одні геморойщики 😂

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, porterlv сказал:

У Кванта то штатний режим, він вміє вдувати реверсом. Так Сергій, наче, казав.

Але ж в оф. мануалах цього не зазначено.
Тобто якщо що - нічого не обіцяно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго здоров'я, шановне панство.


Схоже що маю потребу купити стабілізатор. Бо останнім часом напруга все частіше і частіше стає 160-180в...


Будинок, 3 фази, вводний 25А (почитавши сторінки теми, схоже що краще на номінал вище стаб ставити). Споживання стандартне: насос скважини, пральна та посудомийна машини, електро духовка, електро плита, кондиціонер інверторний, холодильники - все це розкидано по різним фазам.
Бюджетом омріяног quant'а не потягну (тим більш що 3 штуки ж потрібно).


Модуль-С наче вже зникли (не зміг адекватно знайти).
Залишається той самий Ампер У 9-1/32А чи Мережик 9-7?
Чи можливо я пропустив ще подібні по характеристикам та вартості варіанти?


Дякую 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 27.11.2023 в 17:16, trueman сказал:


Модуль-С наче вже зникли (не зміг адекватно знайти).
Залишається той самий Ампер У 9-1/32А чи Мережик 9-7?
Чи можливо я пропустив ще подібні по характеристикам та вартості варіанти?

Хто куди зник? Все працює.Вчора тільки на виробництві був.

В мене питання - а чого порізані версії ампер/мережик на 9 см ступенів ? Не 12 , 16 ? Чи та ж Укртехнологія , яка як і Модуль тірісторна , а не сімісторна

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оскільки тема називається вибір стабілізатора напруги.
І багато суперечок який краще вибрати , то враховуючи велику аудіторію цього форума є питання-
чи цікаво потенційному покупцеві мати нагоду протестувати стабілізатор в реальних умовах ?
Перейду до суті-
Зараз ми , тобто MEDIASERVICE маємо нагоду дати на ТЕСТДРАЙВ наступні стабілізатори напруги

1.QUANT-9 !!!
2.Елекс Ампер 9-1/40 v2.0
3.Елекс Герц 16-1/32 v.2.0
4.Елекс Герц 16-1/50 v2.0

Так ,звісно це безкоштовно на термін 3-5 діб .
Звісно треба залишити страховий внесок.
Але - ви тестуєте як забажаєте , окрім зануренння в кислоту ,поливання водою та іншою ##йні.
Знаходимось ми у Дніпрі-але хіба це проблема ? Тож чекаю ваших коментарів та запрошую на тестдрайви.

 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, dneprstab сказал:

Хто куди зник? Все працює.Вчора тільки на виробництві був.

Не знайшов я чогось сайту виробника, де можна було б інструкцію почитати та передивитися точні характеристики декількох моделей, дізнатись про гарантію та де саме сервіс знаходиться :(

Цитата

В мене питання - а чого порізані версії ампер/мережик на 9 см ступенів ? Не 12 , 16 ? Чи та ж Укртехнологія , яка як і Модуль тірісторна , а не сімісторна

Намагався економити 😆 але чим більш читаю та вникаю, тим більш бачу що дійсно потрібно більш ступенів та більш технологічна начинка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, trueman сказал:

Не знайшов я чогось сайту виробника, де можна було б інструкцію почитати та передивитися точні характеристики декількох моделей, дізнатись про гарантію та де саме сервіс знаходиться :(

Виробництво та сервіс у Дніпрі.Гарантія 3 роки.Завод виробляє для різних замовників під їх назви.Отже на ринку ви можете зустріти окрім заводської назви МодульС наступні марки - NanoTech , Sigmavolt , Торстаб . Ну і Delta.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Цитата

 

Фрай писал:

О, треба сьогодні розібрати стаб і пропилососити, дякую за нагадування.

всеодно не на гарантії.

от тільки чи не звиздоне струмом

 

Сказав - зробив! )

Відкрутив кришку і чогось стремонувся, хоча рукав порохотяга й пластиковий, але краще на свічку одягнути … )

вимкнув

Був приємно здивований, не чекав такого стану за майже 10 років експлуатації

IMG_0138.thumb.jpeg.72e50b77d6478ebee65cd8b58d6278e4.jpeg
 

бо колись чистив телевізор то там такий жах був з пилу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Фрай сказал:

здивований, не чекав такого стану за майже 10 років експлуатації

бо колись чистив телевізор то там такий жах був з пилу.

Судя по трасформатору и автомату, это Volter СНПТО-14 ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Верно, СНПТО-14пт, изначально хотел взять без пт, у ш порог был круче, но наш гл.энергетик убедил на этот, у него якобы погрешность меньше 2-3% против 9%

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.12.2023 в 00:49, Фрай сказал:

Верно, СНПТО-14пт, изначально хотел взять без пт, у ш порог был круче, но наш гл.энергетик убедил на этот, у него якобы погрешность меньше 2-3% против 9%

Якщо є можливість зробити ревізію електролітів на платі керування та захисту.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сам розберусь лише якщо будуть механічні пошкодження, а от дефектувати те, що не має ознак несправності мені недоступно.
Эх, шкода далеко до Дніпра.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Фрай сказал:

Сам розберусь лише якщо будуть механічні пошкодження, а от дефектувати те, що не має ознак несправності мені недоступно.
Эх, шкода далеко до Дніпра.

Ризикую залишитися без роботи , але просто замінити електроліти і все.Бюджет 100 грн.

Але коли зламається , так легко вже не вийде

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Панове, вибачте, що в цю гілку питання не до вибору стаба.

У мого друга на дачі за його відсутності вибило вхідний парний автомат біля лічильника. До автомата напряму підключено релейний стаб Елекс гібрид У9-1/32A v.2.0 . Всі прилади навантаження після стаба були вимкнені. Чи міг стаб без навантаження за якихось умов викликати спрацювання автомата?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Знахарь сказал:

Панове, вибачте, що в цю гілку питання не до вибору стаба.

У мого друга на дачі за його відсутності вибило вхідний парний автомат біля лічильника. До автомата напряму підключено релейний стаб Елекс гібрид У9-1/32A v.2.0 . Всі прилади навантаження після стаба були вимкнені. Чи міг стаб без навантаження за якихось умов викликати спрацювання автомата?

Так , це сюди . Чисто теоретично міг - або реле клемануло , або сімістори пробились...або автомат вуличний вже трохи втомився , а у момент переключеня обмоток є комутаційні викиди...тож гадати можна довго.
Ну а далі то що було - включився і працює , чи як ?

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую! Так, включився та робить. Просто не можемо збагнути, що вимкнуло автомати. До лічильника ніхто не підходив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Знахарь сказал:

Дякую! Так, включився та робить. Просто не можемо збагнути, що вимкнуло автомати. До лічильника ніхто не підходив.

Можливо був стрибок напруги.Всі релейники вони трохи тугі на швидкість , тому міг намагатися все то швидко зарегулювати , але не встиг.
Це як варіант.Якщо буде системно це робити-тоді в сервіс

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...