Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бюджетний комблок на УШП з плоским дахом.

yur43

Рекомендовані повідомлення

лучше каучуком. специальным сантехническим. можно потолще взять.

 

Типа такого:

rozetka.com.ua/211551943/p211551943/

 

ссылка чисто для примера, думаю, по цене можно найти поинтереснее

 

В Эпицентре листовой утеплитель 10 мм на основе каучука, цена 100 грн за м/п

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Задовбався я штукатурити, позвав хлопців.

 

Первых шесть лет всегда тяжело! А потом привыкаешь)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@FTR, планував освоїти всі спеціальності, але не завжди вистачає терпіння.

 

Главное вовремя остановиться)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Був дощ.

Поштукатурили котельню.

Спочатку грунтовка. Потім вирівнююча штукатурка стартовою гіпсовою сумішшю. Потім армування сіткою з подальшим штукатуренням. Шліфування, фінішне шпаклювання і покраска.

IMG_20201001_135404.thumb.jpg.fa3f6bc68870f8469b08292a696e4b84.jpg

IMG_20201001_135420.thumb.jpg.ff6634a8f3c5011431d384b8f63770e0.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Був дощ.

Поштукатурили котельню.

Спочатку грунтовка. Потім вирівнююча штукатурка стартовою гіпсовою сумішшю. Потім армування сіткою з подальшим штукатуренням. Шліфування, фінішне шпаклювання і покраска.

 

Яку стартову штукатурку використовували?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@FTR, старт памятаю називався Плато. Був ще мішок кнауфа, але говорили що липне і зерно , і крупинки.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@FTR, старт памятаю називався Плато. Був ще мішок кнауфа, але говорили що липне і зерно , і крупинки.

 

Мне рекомендовали старт Ротбанд от Кнауф.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Затягнули сіткою все. Потім мають перетерти, я грунтую і наносимо акрилову декоративну штукатурку.

IMG_20201003_171718.thumb.jpg.cd4da8ee41805c8b11d7b03999cb02da.jpg

IMG_20201003_123910.thumb.jpg.a258463ccc8c307259f8d418ae0a5254.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Затягнули сіткою все. Потім мають перетерти, я грунтую і наносимо акрилову декоративну штукатурку.

 

Для внутренних и наружных работ необходимы разные материалы. Я писал про внутренние работы.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Загрунтували армуючий шар кварц-грунтом, затонованим під майбутній колір. Чекаємо, мають привезти мозаїку. Хлопці нанесуть мозаїку, а ми з дружиною через пару днів її захистимо лаком.

Зараз роблю закінчення для мембрани. Профіль гіпсокартонний 27мм прикручую однією поличкою до стіни. На іншу поличку монтажною стрічкою прикручую ПВХ мембрану. Мембрану обріжу в кінці процесу.

Фотки будуть пізніше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маємо наносити мозаїчну штукатурку ( мраморна крошка). Є сумніви в рівності стін. В деяких місцях штукатурка утворила нерівності 5 мм. Міряв у сусіда правилом їх стіну, менше 3 мм. За армування і штукатурку просять 100 грн/ м.кв.

Чи нормальна це ціна, при такій нерівності ?

Screenshot_20201018-132641_Viber.thumb.png.9c13d6da2d2e14c5d00fac17313d4f20.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маємо наносити мозаїчну штукатурку ( мраморна крошка). Є сумніви в рівності стін. В деяких місцях штукатурка утворила нерівності 5 мм. Міряв у сусіда правилом їх стіну, менше 3 мм. За армування і штукатурку просять 100 грн/ м.кв.

Чи нормальна це ціна, при такій нерівності ?

Правилом міряти стіну , для подальшого візуального сприйняття , це не зовсім вірно. Якщо стіна попадає у зону бокових променів заходячого сонця , то подивіться на неї при заходячому сонці . Після нанесення мозаїки , стіна буде виглядати точно так саме , буде повторювати всі нерівності стіни.

Для порівняння вартості , при вище зазначеному способі нанесення армуючого шару: перепад , (при умові прикладання привила 2м. , в будь-якому місці) становить 0мм.: 1c9de5993de5.png

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@andrey_ka, приїзджайте до мене виправити нерівності і нанести завершаюче покриття

На жаль , це навряд чи можливо. Щоб нанести фінішне покриття , мені як мінімум потрібно було б закласти фундамент.:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Запустив опалення.

Збирав півтора дня. Одне місце прокапує.

Котел порадував. Обмежив потужність на половину, температуру 22С.

Незрозуміле налаштування розходомірів. Коли їх закручуєш, покази падають, коли викручуєш - теж. Більше двійки покази не ростуть.

Систему збирав з старих запасів і підножного хламу. Насос шумить, він новий, але лежав без роботи років п'ятнадцять.

IMG_20201027_162913.thumb.jpg.f0aa2f6231292fcc75eb92ab8e331cf5.jpg

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Запустив опалення.

Збирав півтора дня. Одне місце прокапує.

Котел порадував. Обмежив потужність на половину, температуру 22С.

Незрозуміле налаштування розходомірів. Коли їх закручуєш, покази падають, коли викручуєш - теж. Більше двійки покази не ростуть.

Систему збирав з старих запасів і підножного хламу. Насос шумить, він новий, але лежав без роботи років п'ятнадцять.

 

А что за белая коробочка?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Narval, контролер зонального керування. Ще не підключав його.

Про розходоміри подивився роліки на ютубі, вже зрозумів.

Насос поставив на першу швидкість, тихо.

Розходоміри всі на 2.

Змінено користувачем yur43
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доробили фасадні стіни і запустив зональне керування котлом.

Контролер працює наступним чином: терморегулятор зони просить тепло, вмикається електричний клапан на колекторі, затримка увімкнення котла 2 хвилини, щоб клапан встиг відкритися, вмикається котел і гріє потрібну зону чи кілька. В терморегуляторі є іоністор- акумулятор, годинник працює без живлення до тижня. В період дії нічного тарифу запрошена температура наприклад 20С, в період денного тарифу 18С.

За рахунок високої теплоємності будинку він за день вихолодає на 0,5С , відповідно котел вдень буде вмикатися тільки у сильні морози. Це теорія. Практика покаже результати з часом.

IMG_20201028_161918.thumb.jpg.2555c9218c60236c730dc36057770e88.jpg

Змінено користувачем yur43
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За рахунок високої теплоємності будинку він за день вихолодає на 0,5С , відповідно котел вдень буде вмикатися тільки у сильні морози. Це теорія. Практика покаже результати з часом.

А как вы узнали насколько дом охлаждается за день ? Как я понимаю в зиму вы еще с отоплением не входили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В будинку тепло, але волого. Вдень провітрюю, вночі грію.

Хочу ще залити плиту під веранду. Повна аналогія з будинком, пінопласт, плита але 10 см, бетонні стінки з колонами, плоский дах з ПВХ.

Ще питання: склопакети на вікнах і дверях втягнулися і такі лінзи на відображеннях, це нормально? На них страшно дивитися, так вони напряглися..

IMG_20201031_150807.thumb.jpg.f455dbb1016be9599ffc76ae44934159.jpg

IMG_20201031_150937.thumb.jpg.7f1860f0007bc9341efdf30ab5d49503.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будинок підсихає. Всередині тепло. Прогнози обіцяють морози.

Потрохи розвожу електрику. Зіштовхнувся з дефіцитом провода ППВ 2*1. Його або немає, або є по ціні вищій за 2*1,5

А для чого мені на люстру тих 1,5.. З люстри стирчать дротики 0,3 мм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...