Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бюджетний комблок на УШП з плоским дахом.

yur43

Рекомендовані повідомлення

По моїм прикидкам тепловтрати моїх 100м.кв менше 2кВт.годину.

Правда добудована минулого року веранда 10м.кв з 70% склінням сильно псує цю картину і зимою і літом. Вона споживає тепловтрат як пів-хати .

По технології задоволений, хіба що гіпс не подобається мені в штукатурці.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Dendnepr сказал:

Комблок 150 какое теплосопротивление имеет?

3.99 (м²•˚С)/Вт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, omozhyn сказал:

3.99 (м²•˚С)/Вт

Почитал, что 5.04. Комблок 150 это 150 мм утеплителя. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Dendnepr сказав:

Почитал, что 5.04. Комблок 150 это 150 мм утеплителя. 

Чорний пінопласт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Другий день з відключеннями електрики. Життя без світла немає. Дістав з хламу старий генератор, він не працював років 10. Почистив карбюратор, долині 250 грам масла і свіжого бензину 92. Завівся, працює. Але глохне при запуску холодильника. Бойлер 0.5кВт, насос 0.5кВт, всі зарядки і світло до 0.2кВт. Треба обмежувати споживання. Або кохве, або плита. Але разом ні. 

Порадував автоматичний перемикач резерву, все робить сам. Ще тільки додати якесь реле часу, щоб глушило генератор через хвилину після появи мережі. 

Всерйоз думаю про гібридну сонячну систему з акумуляторами. Дуже дорого в Україні. З Китая вдвічі дешевше, + мито + ПДВ вже стає не вдвічі а на 25% дешевше. Але без гарантії.

PXL_20221012_154530500.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, yur43 сказал:

Порадував автоматичний перемикач резерву, все робить сам. Ще тільки додати якесь реле часу, щоб глушило генератор через хвилину після появи мережі. 

Можно поставить реле напряжения. обычный зубр

Змінено користувачем Dendnepr
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Скільки кубів розчину пішло на стіни? Чи можна вирахувати скільки розчину йде в один блок? Відро, два?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вирахувати дуже просто. Стіна має товщину і площу, помноживши їх маємо об'єм. У бетонозмішувача і відра теж є свої параметри.

Стіни комблока мінімальної товщини мають 15см, я вважаю цього цілком досить для несучих стін будинку до трьох поверхів. Внутрішні перестінки я лив 10см, мені теж сподобалось. При більшій товщині краще укладається бетон, при меншій - можливі пустоти.

Технологія мені однозначно сподобалась.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Багато питань про технологію задають в ЛС. Стараюсь відповісти всім. Може з запізненням.

І тут наткнувся на опус 

 

де некто, якого я навіть не знаю, наводить мої фото у приклад як не треба будувати.. 

Це якийсь конкурент AVcom ? Він пропонує кращу технологію? Ні. Він продає кирпичі :)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ви же брали блоки разом з внутрішніми гіпсовими панелями?

Я брав тільки пінопластові блоки. Всередині прикручував їх до листів фанери. І мені не вдалося рівно викласти стіни - їх трішки розперло. Доведеться на етапі відділки фасаду зчесати пінопласт в одну площину.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гіпс якраз і надає жорсткості і прямизни конструкції до заливки. Також товщина пінопластових блоків важлива, при 20 см вони набагато рівніші.

Санвузол лився з OSB, там заливка  добре нерівна. Я санвузол довго рівняв цементним клеєм. Фініш мікроцементом. Але на тих стінах цвяхи можна рівняти, вони мені дуже подобаються. 

Фасадне вирівнювання теркою - дуже проста робота. 

Пінопласт AVcom мене переконав брати чорний, я дуже вдячний їм за це. Він міцний і дуже теплий. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не став брати у них ОСБ. Використав ламіновану фанеру для опалубки. І заливав на висоту 1 м. Мабуть, тому і порозпирало. Ну і від браку досвіду. Ну то таке, вирівняю.

Я не став брати гіпсові панелі, бо не вірив, що вийде рівно. Внутрішні стіни у мене мають десь пару сантиметрів нерівності. Я щось таке і очікував. Все одно штукатурити.

Блоки теж взяв чорні, тільки 300 мм товщиною. Теж задоволений вибором. З газоблоку ніколи би собі не став будувати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, Ihor Chumak сказав:

 заливав на висоту 1 м.

Жах! Тиск внизу був немалий. 

30см чорного пінопласту це супер!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Ihor Chumak сказал:

З газоблоку ніколи би собі не став будувати.

Обоснуйте.))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Gitan сказав:

Обоснуйте.))

може тому що повинно бути в стіні щось тверде?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Рекуператор працює в режимі витяжки. Видно роботу системи розморожування. Циклічно вимикається приточний вентилятор. Конденсат тече теж поривами. Температура вимкнення +2С, увімкнення+3С.

Змінено користувачем yur43
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Скотини в дворі прибавилося.

На фото чотири тварини, не кожен побачить. Справа біля трьох котів спить їжак. Як темніє, вони разом гуляють.

IMG_20230502_171250.jpg

  • Лайк 12
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приїхав тепловий насос, який я купив у Китаї ще в жовтні. Думав що вже і не побачимось.

На перший погляд зібрано нормально. Правда він досить великий. Є непотрібні мені функції - охолодження, робота з бойлером, геліосистемою.

Я так розумію, ЕРВ тут немає, просто капіляр. Датчики протока цікаві, лопатки такі. Пара датчиків температури просто висять в бухті, то до бойлера і сонячного колектора.

2023-05-03-12-05-37-266.jpg

2023-05-03-12-05-50-311.jpg

2023-05-03-12-06-01-778.jpg

Змінено користувачем yur43
  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розбираюсь з тепловим насосом (ТН) www.china-heat-pump.com/ru/dc-inverter-ground-source-heat-pump-with-high-cop/

Підключив до системи, розводку стидно виставляти, не було у мене в роду сантехніків, одні криворукі ледарі ..

Довго не запускався, хотів кращий протік по геоконтуру. Виявилось що теплоносій заліпив фільтр ЦН такою розовою глиною, її я вибрав грам 200-250. Ще як заливав, думав шо за таке слизьке на дні бочки. А в фільтрі воно набилося і зменшувало циркуляцію. Разів 10 того фільтра чистив. Теплоносій роз'їдає і подразнює шкіру . 

Зараз все працює. Інвертор шукає правильні оберти, на деяких виникають шуми і резонанси, але в цілому працює тихо. Оберти обмежуються тільки для режиму бойлера, але в тому режимі ТН не керується зовнішнім термостатом. Тепла і холода маса, від електрокотла на 7,5 кВт такого точно не було, залишилось тільки навчитись керувати. Всередині є датчики на довгих дротах для бойлера і повітря. Це чудо все бачить, але я його ще не повністю розумію.

Пробував пряме охолодження через труби в стелі - холодить відчутно.

Змінено користувачем yur43
  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отака дурна компоновка в геотермальників, займає масу місця. 

Налаштував по температурі подачі опалення, так він чітко виходить в режим. Оберти залежать від встановленої температури, в мене 25С. При охолодженні геополя до 0С по подачі в землю, автоматично увімкнеться допоміжний електрокотел. При охолодженні поля до -2С ТН вимкнеться на цикл з повторами. Все програмується, налаштувань багато.

Традиційно переробив охолодження модуля інвертора. Пробував крутити годину взагалі без охолодження, радіатор був 28С. Поставив менший вітряк від компа на 5Вт з модулем автоматичного регулювання і власним блоком живлення. З заводу стояв вітряк 30 Вт, 220в, шумів.

2023-05-08-20-04-01-748.jpg

2023-05-08-20-04-27-888.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 07.05.2023 в 23:23, yur43 сказал:

Розбираюсь з тепловим насосом

Скільки коштувало задоволення?

13 часов назад, yur43 сказал:

При охолодженні геополя до 0С по подачі в землю, автоматично увімкнеться допоміжний електрокотел

У вас свердловина, чи закапані зонди?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...