Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Повышение тарифов на электроэнергию для населения с потреблением более 500 кВт в мес.

БеLка

Рекомендовані повідомлення

56 минут назад, GarryBar сказал:

Конечно надо. Конденсационный котел или электрокотел на 24квт будет стоить 1000 евро. Сколько будет стоить тепловой насос на такую же мощность? Вот на такую разницу вы заплатите меньше за отопление за 10лет. Но по итогу то на то и выйдет, при условии если очень повезет и насос раньше не крякнет. 

Это так только если газ подведен. В большинстве случаев стоимость ТН равна стоимости подвести газ в дом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, tesla2176 сказал:

Электробойлер 100л - 160-180 кВт в месяц

Очень похоже на мои данные, что интересно +-10% повторяются из месяца в месяц

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, GarryBar сказав:

Конечно надо. Конденсационный котел или электрокотел на 24квт будет стоить 1000 евро. Сколько будет стоить тепловой насос на такую же мощность? Вот на такую разницу вы заплатите меньше за отопление за 10лет. Но по итогу то на то и выйдет, при условии если очень повезет и насос раньше не крякнет. 

Мені не потрібна така потужність. У мене тепловирати будинку не перевищують 10 кВт на годину при різниці температур 50 градусів.  Тепловий насос повітря-вода обійшовся аж в 2800 в еврах (заплатив 3 000 баксів за обладнання та встановлення). з 16го року працює і не потребує ніякої уваги. Кондиціонери та холодильники у людей працюють десятиліттями без жодних вкладеннь, а от тепловий насос на опалення, чомусь, повинен виходити з ладу? Чому?

 

2 години тому, Kirill_Dnepr сказав:

18 - название модели, исходящее из мощности.

А уже потом маркетинг включился и на эту топку пишут 3-22 квт уже :)

В любом случае, даже в идеальных условиях, мощность камина эта очень зыбкая величина. Она зависит от влажности дров, времени года, ветренности погоды, атмосферного давления и пр.

 

Посидеть то кайфово, а вот пепел убирать не очень, пиликать ее потом лениво.

Не зовсім так. Є сайт виробника де вказвні всф характеристики. І назва не має жодного відношення до потужності (невже у мене 570 кВт?)

Щодо прибирання золи, то у мене зольник на відро і якщо не пхати туди незрозуміло що, то два - три рази за сезон зняти ришітку та винести зольник, пропилососити камін та прибрати не напрягає аж ніяк. Так само як винести сміття з дому, прибрати речі, попрати та попрасувати. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, GarryBar сказал:

  Зайдите в сервис по ремонту холодильников или кондиционеров. На десятилетия есть что чинить - я бы так выразился.

Не передергивайте. В стране миллионы, если не десятки миллионов, холодильников и кондиционеров.

По поводу инвестиций с дом. Обустройство геополя ТН и есть инвестиция. В сам ТН местного разлива мощностью +- 12 кВт: 

- Старт-стоп 1500-2000 $

- инвертор  до 3000 $

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, GarryBar сказал:

Кусок газовой стальной трубы в легкодоступном месте вы сравниваете с километрами труб закопаными в землю на которой сверху тротуарка? 😃

  

 Ну да, и все они стоимостью 5-10к дол.. 

Вы обобщаете свою ситуацию с подключением к газовым сетям. Рад, что у вас оно стоит 1000 $. А у меня 5000.... Мне выгоднее поставить ТН. 

А ваша удовлетворение покупкой газа на год закончится 31.12.2021 Посмотрим, что будет с ценой. Уже сейчас куб газа перевалил за 600 долл. А в свете проблем с транзитом вероятность рентабельности отопления газом по сравнению с электрокотлом крайне низка.  Включите вы свой эл. котел и будете прицениваться к ТН.

И при чем тут цена "все они стоимостью 5-10к дол.. " Вы ж намекнули на статистику поломок. Смею предположить, что % отказов 0,00.... от общего числа устройств в эксплуатации. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, GarryBar сказав:

Название в студию. Самому интересно что это за чудо такое на 10квт за 3к долл..

Cooper-Hunter CH-HP16 з буквами. Тільки не 10 а 16 кВт по теплу. В комплекті зазвичай пропонують і бойлер, але у мене був від дражице і тому від бойлера відмовився. Подивився в паспорті що купляв його влітку 12 року. Досі працює без жодних закувженнь.

45 хвилин тому, GarryBar сказав:

Ну да, и все они стоимостью 5-10к дол.. 

Яким чином ціна впливає на надійність? 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Humanite сказал:

Cooper-Hunter CH-HP16 з буквами. Тільки не 10 а 16 кВт по теплу. В комплекті зазвичай пропонують і бойлер, але у мене був від дражице і тому від бойлера відмовився. Подивився в паспорті що купляв його влітку 12 року. Досі працює без жодних закувженнь.

Яким чином ціна впливає на надійність? 

Получается 9 лет отработал уже, может есть общее потребление за это время?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, mib сказав:

Получается 9 лет отработал уже, может есть общее потребление за это время?

Ні. Окремого обліку не встановлював. Нема сенсу. А зараз навіть неможливо подивитись споживання по роках в особистому кабінеті, бо поміняли і все що було викинули на смітник. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Humanite сказал:

Ні. Окремого обліку не встановлював. Нема сенсу. А зараз навіть неможливо подивитись споживання по роках в особистому кабінеті, бо поміняли і все що було викинули на смітник. 

Жаль

но в теории наверно уже начали экономить я в том смысле что оьорудование уже окупилось на фоне прямого нагрева электро котлом

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, mib сказав:

Жаль

но в теории наверно уже начали экономить я в том смысле что оьорудование уже окупилось на фоне прямого нагрева электро котлом

Я вважаю що обладнання відробило років за 5 в порівнянні з електричним котлом і втричі дешевше за підведення газу.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Humanite сказал:

Я вважаю що обладнання відробило років за 5 в порівнянні з електричним котлом і втричі дешевше за підведення газу.

Да скорее так и есть у вас дом побольше если пересчитать на мой и не вникать в тарифы прошлых лет то получается следующее

у меня на отопление уходит в год в среднем 6000 кВт и 2400 на ГВС итого 8400 в год

тариф возьмем средний 1,1 я имею ввиду между день и ночь

получается 9240 грн или по среднему курсу 25 370$
 

сор возьмем средний 3 я понимаю что летом на гвс он 5 но зимой он скорее 2 средний по отоплению по моей статистике почти 3 вот пусть средний и будет 3 думаю спорить не станете

370/3 и умножаем на 2 получаем 250$ в год экономии или 2250$ за 9 лет

Получается на моих 92 квадрата он бы еще не окупился но на ваших 180 если не путаю получается уже 4500$ так что грубо вы уже в 1500 в плюсе 

похоже на правду?

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, Kirill_Dnepr сказал:

Ну считайте так.

По расходам за годы проживания.

ГВС ежемесячно стабильно  80-90 кубов.

 

700 квт годин енергії

17 кубів води температурою 40 гр

Або 550 л гарячої води на добу, або 40-50л за годину коли ніхто не спить...

У вас там платна баня ?)))

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, mib сказал:

Да скорее так и есть у вас дом побольше если пересчитать на мой и не вникать в тарифы прошлых лет то получается следующее

у меня на отопление уходит в год в среднем 6000 кВт и 2400 на ГВС итого 8400 в год

тариф возьмем средний 1,1 я имею ввиду между день и ночь

получается 9240 грн или по среднему курсу 25 370$
 

сор возьмем средний 3 я понимаю что летом на гвс он 5 но зимой он скорее 2 средний по отоплению по моей статистике почти 3 вот пусть средний и будет 3 думаю спорить не станете

370/3 и умножаем на 2 получаем 250$ в год экономии или 2250$ за 9 лет

Получается на моих 92 квадрата он бы еще не окупился но на ваших 180 если не путаю получается уже 4500$ так что грубо вы уже в 1500 в плюсе 

похоже на правду?

Ан нет чуть загнул я умножив на 2, ГВС то не удвоился от площади но в любом случае уже в + пошли

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Міненерго розробило законопроект для корпоратизації Енергоатома
 

Цитата

«Який результат ми очікуємо від корпоратизації? По-перше, це оптимізація структури компанії та ефективне управління. По-друге, покращення кредитного портфеля і доступ до світових ринків капіталу. По-третє, розвиток потужностей і вихід на європейський ринок електроенергії після синхронізації з ENTSO-E. «Енергоатом» має значний потенціал для експорту, історично наші станції будувалися саме з такою метою», – підсумував Герман Галущенко.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, Kirill_Dnepr сказав:

Короче 18-я мощнее чем 570, не знаю где ещё посмотреть, но и в инструкции у меня тоже так стоит мощность.

Звісно-звісно. Навіщо дивитись у якогось виробника на офіційному ресурсі, якщо він там пише не те, що ви бажаєте. Вони лише 18 топку по потужності, а всі інші за якимись іншими пвраметрами називали. І то виключно підлаштовуючись під вас, бо лише одна людина в світі може бути правою, а навіть те, що пише виробник в технічному описі - то він лише помиляється.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обленерго перейдуть в управління Міненерго, ПУП – Енергоатома
 

Цитата

Рішенням Ради національної безпеки та оборони, яке набрало чинності указом президента №452 від 28 серпня і опубліковане на сайті керівника держави, Кабінет міністрів спільно з Фондом держмайна України (ФДМ) до 31 серпня повинні виключити з переліку об'єктів великої приватизації та переліку об'єктів малої приватизації пакети акцій операторів систем розподілу електричної енергії (обленерго), які належать державі, з подальшою передачею їх в управління Міністерства енергетики

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Сергей_84 сказав:

700 квт годин енергії

17 кубів води температурою 40 гр

Або 550 л гарячої води на добу, або 40-50л за годину коли ніхто не спить...

У вас там платна баня ?)))

Сім'я 3 чол.1 санвузол.2 рушникосушарки( ванна і кухня) , рециркуляція,БКН -150л-67м3 за липень. 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, Kirill_Dnepr сказав:

От нее такая прет энергия тепловая и излучение, что и минимальной мощности достаточно для комфорта в комнате.

Я це знаю. Тому і полюбляю взимку сидіти перед каміном, коли полум"я придушене повітрям, червоне та плавне виникає з нівідкуди і в нікуди зникає. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, serg179 сказал:

Сім'я 3 чол.1 санвузол.2 рушникосушарки( ванна і кухня) , рециркуляція,БКН -150л-67м3 за липень. 

1 водяна рушникосушарка розміром 1200 на 500 приблизно за місяць безперервної роботи на воді температурою 50 градусів бере 100 квтгод енергії або приблизно 12,5 кубів газу.

Це я на всякий випадок для тих, хто не хоче заморочуватись з таймером,який би вимикав рециркуляцію  в нічний час, коли вона не потрібна.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Сергей_84 сказав:

1 водяна рушникосушарка розміром 1200 на 500 приблизно за місяць безперервної роботи на воді температурою 50 градусів бере 100 квтгод енергії або приблизно 12,5 кубів газу.

Це я на всякий випадок для тих, хто не хоче заморочуватись з таймером,який би вимикав рециркуляцію  в нічний час, коли вона не потрібна.

Таймер є - на вихідних виключається вночі .А у робочі дні ще й вдень не працює.Мало того ще й термодатчиком.

   Думаю проблема в довжині труб - хоч і добре теплоізольовані але дві сушарки розташовані в різних кінцях будинку.Отже труба довга і тепловтрати суттєві.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...