Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Повышение тарифов на электроэнергию для населения с потреблением более 500 кВт в мес.

БеLка

Рекомендовані повідомлення

Вчера общался с владелицей электроотопления (квартира в Днепропетровской обл.).

С ее слов, ей подтвердили льготный тариф  - 90 коп. днем, и 45 ночью. :unknown:

Или я шо то пропустил, или в каждом энергосбыте свои погремушки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, OlegArh сказал:

Вчера общался с владелицей электроотопления (квартира в Днепропетровской обл.).

С ее слов, ей подтвердили льготный тариф  - 90 коп. днем, и 45 ночью. :unknown:

Или я шо то пропустил, или в каждом энергосбыте свои погремушки?

от як прийде перший рахунок в опалювальний сезон за зниженою ціною чи з компенсацією, то і можна сказати "підтвердили". Бо зараз це просто слова нікчемного чиновника,які дорівнюють 0

Ось офіційний документ від 11 серпня 2021, де тарифу "для опалення" не існує в природі.

s3.eu-central-1.amazonaws.com/yasno.com.ua/uploads/documents/2021/08/30/Постанова КМУ від 11.08.2021 №859.pdf

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, OlegArh сказав:

Вчера общался с владелицей электроотопления (квартира в Днепропетровской обл.).

С ее слов, ей подтвердили льготный тариф  - 90 коп. днем, и 45 ночью. :unknown:

Или я шо то пропустил, или в каждом энергосбыте свои погремушки?

Не треба бажане виставляти за дійсне. Наразі.

Але опалювальний сезон незабаром. Прийдуть перші "космічні" рахунки і поперекривають шляхи ті, які розповідали що їм же обіцяли.

 

От тільки треба перекривати не загальні шляхи, а під"їзди до Бориспільского аеропорту та Жулян, щоб втекти не могли. Хоча, і будуть намагатися підти шляхом Керенського перевдягнувшись в Сердючку. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, Kirill_Dnepr сказав:

В Днепре начали демонтаж тепловой магистрали, подававшей тепло для отопления в некоторые районы левого берега, и уродовавшей набережную.

Весь лівий берег Дгіпра опалювався від Придніпровської ТЕС. Для цього навіть 4 енергоблоки 150 МВт були реконструйовані на теплофікаційний режим.

24 хвилини тому, Kirill_Dnepr сказав:

Конец угольной эры таки реально пришел. 

Це скоріше підходить до свого кінця ера централізованого опалення міста. 

 

26 хвилин тому, Kirill_Dnepr сказав:

Нет - промки, не нужно столько генерации, нет массовой генерации - нет дешевого света :)

Обладнання вичерпало свій строк експлуатації. Його ніхто е оновлював останні 30 років. Тому не дивно що знищили і промисловість, і знищують енергетику. В тому числі і опалення приватного багатоквартирного сектору. Через кілька років, навіть не десятилітть, в Україні можна буде знімати постапокаліптичні голівудські блокбастери без додаткових декорацій та спецефектів. 

 

31 хвилину тому, Kirill_Dnepr сказав:

А дома, отключенные еще пару лет назад от этой трубы рециркуляции от ТЕЦ, переведены на газовые котельные.

Лише доти, доки є газ. А його може не стати навіть цієї зими. Чим тоді опалювати збираєтесь?

32 хвилини тому, Kirill_Dnepr сказав:

Мы уходим от злого газа, не будет его, ага. Продолжаем отрицать очевидное и дальше :)

Є сенс зачекати. Як тільки росіяни вирішать не прокачувати газ через Україну, то вочевидь стане інше.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Kirill_Dnepr сказал:

Вот тут реально будет трешак.

Та не будет трешака. Те кому нужна услуга будут платить за всех, те кто не платил будут и дальше не платить, за них заплатит тот, кому услуга нужна. Все. По другому не будет.

6 минут назад, Kirill_Dnepr сказал:

Осталось только «уговорить» платить за него рыночную цену

Не просто рыночную. А выполнять и политические требования. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 хвилини тому, Kirill_Dnepr сказав:

Частный сектор левого берега не отапливался от тец. А он больше чем на правом исторически .

Я вас засмучу. Весь лівий берег починаючи з Сонячного опалювався та мав гаряче водопостачання саме від ТЕС через ті самі труби. Міст біля ТЕС проектувався з урахуванням перетину тепловим колектором через нього на правий берег з теплопостачанням правого берегу аж до центральної частини міста. Лише "незаможність" 1991 року не дала реалізувати це.

 

1 година тому, Kirill_Dnepr сказав:

Не переживайте, также параллельно ведётся и реконструкция систем подведения тепла.

А чого мені турбуватись? Мені байдуже. Але стосовно реконструкції - насмішили. Справді.

 

1 година тому, Kirill_Dnepr сказав:

Я лично рад, я все время бесился от этого дыма от труб, засранной экологии и  уродующих город этих труб рециркуляции.

Ну, ніхто не абороняє - скаженійте і надалі. Як тільки Ренату дадуть бажану ціну на електрику він завезе шлам з відвалів та териконів і знов запустить Придніпровську ТЕС. А вночі буде економити від"єднуючи системи вловлювання часток з димових газів. Треба ж на чомусь заробляти? Щодо труб, то це замкнена система теплопостачання, а аж ніяк не реціркуляції.

 

1 година тому, Kirill_Dnepr сказав:

Вопросы с неплательщиками переложат на плечи ОСББ, законодательная база уже есть, везде есть подомовой учёт, разбирайтесь сами с теми, кто не платит.

Якщо в будинку 30 відсотків пенсіонерів, які фізично не зможуть сплачувати рахунки за комірне, то ви сплатите за них. І ніяк накше не буде. Ви вважаєте що у вас приватний будинок і ви від цього захищені? Подивіться уважно в свою кишеню! Там вже давно оселилася уважна та потужна державна рука, яка так бажає перераховувати ваші кошти, щоб лишніх не було. Вона обчистить і вас через податки та непрямі збори.

 

1 година тому, Kirill_Dnepr сказав:

Вот тут реально будет трешак.

Там же где и свет на отопление зайдёт по 3-4 грн за квт.

Будет не до политики :)

Треш вже зараз. Але ви ще його не бачите за тонованим склом свого нового БМВ. Побачите коли люмпен піде трощити багатіїв. І це будуть не Філатов чи Зеленський, а в першу чергу ті, хто живуть в прміських котеджних поселеннях та жителі новобудов Дніпра. Там буде саме політика. Треба лише чиркнути сірника, а згодом вже не зупинити.

55 хвилин тому, Kirill_Dnepr сказав:

Самое явное что на повестке дня стоит - вывод всего что можно максимально из кэша на свет, в безнал, налоги, доходы и расходы, декларации.

Европейские правила общежития.

У мене вже давно все прозоро. От тільки в кеші, бо в українському банку я не тримаю грошей більше, ніж мені потрібно на місяць.  І тримати не буду. Не довіряю! Так само гривні вдома не більше ніж потрібно на поточні витрати. Це все відображено в щорічних деклараціях. Тому це іншим, у кого на чорний день приховано сто баксів треба розмірковувати як декларувати та сплачувати з цього податок, не дивлячись що з цього податки сплаченівже давно. 

1 година тому, Kirill_Dnepr сказав:

А там и реституция где-то на горизонте.

На Донецькому шосе. Поряд з проституцією.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 07.09.2021 в 16:09, Сергей_84 сказал:

от як прийде перший рахунок в опалювальний сезон за зниженою ціною чи з компенсацією, то і можна сказати "підтвердили". Бо зараз це просто слова нікчемного чиновника,які дорівнюють 0

Ось офіційний документ від 11 серпня 2021, де тарифу "для опалення" не існує в природі.

s3.eu-central-1.amazonaws.com/yasno.com.ua/uploads/documents/2021/08/30/Постанова КМУ від 11.08.2021 №859.pdf

Ну и шо вы мне хотели донести этим "опусом"? Только то, что сами вы его же и не читали:

"За наявності обліку споживання електричної енергії за періодами часу розрахунки споживачів, зазначених у підпункті 1 пункту 2 цього додатка, проводяться за фіксованою ціною на електричну енергію, визначеною пунктом 1 цього додатка, із застосуванням таких коефіцієнтів (за вибором споживача):

1) за двозонним диференціюванням за періодами часу: 0,5 фіксованої ціни в години нічного мінімального навантаження енергосистеми (з 23-ї до 7-ї години); повна фіксована ціна в інші години доби;

2) за тризонним диференціюванням за періодами часу: 1,5 фіксованої ціни в години максимального навантаження енергосистеми (з 8-ї до 11-ї години і з 20-ї до 22-ї години); повна фіксована ціна у напівпіковий період (з 7-ї до 8-ї години, з 11-ї до 20-ї години, з 22-ї до 23-ї години); 0,4 фіксованої ціни в години нічного мінімального навантаження енергосистеми (з 23-ї до 7-ї години).”

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 часа назад, Humanite сказал:

Весь лівий берег Дгіпра опалювався від Придніпровської ТЕС. Для цього навіть 4 енергоблоки 150 МВт були реконструйовані на теплофікаційний режим.

Увы, але це брехня.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 часа назад, Kirill_Dnepr сказал:

Частный сектор левого берега не отапливался от тец. А он больше чем на правом исторически .

И скажу больше - основная часть Левобережного-3 (после 137-й школы) отапливалась от газовых котелен. 

В том и моя заслуга

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, Humanite сказал:

Якщо в будинку 30 відсотків пенсіонерів, які фізично не зможуть сплачувати рахунки за комірне, то ви сплатите за них. 

Трiшечки не так.

Новомосковск, Днепровской обл. Дом, лохматых годов СССРа на 6 подъездов, где ПРОПИСАНЫ, в основном пенсионеры - сколько там живет непрописанных, даже Г-ду неизвестно.

Местный фирташ-газ в 2015-м. поставил общедомовой газовый счетчик (заперещен Законом от 2018). В итоге, те, кто прописан, платят за тех кто пользует газ "на халяву", ибо делят общий объем потребления только на прописанных. :x

В итоге, пенсионер, проживающий один, получает счет на 20 кубов в январе 21-го, а дальше  - по 14 кубов каждый месяц. И это при том, что харч,  ему привозят родичи, а он, максимум, кипятит чай.  

ПыСы. Счет на отопление, даже озвучить стрёмно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пенсіонери отримують субсидію - не треба про це забувати. Тому краще хвилюватися за алкашів, які субсидію не отримують, але й комірне не сплачують. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, OlegArh сказав:

Ну и шо вы мне хотели донести этим "опусом"? Только то, что сами вы его же и не читали:

"За наявності обліку споживання електричної енергії за періодами часу розрахунки споживачів, зазначених у підпункті 1 пункту 2 цього додатка, проводяться за фіксованою ціною на електричну енергію, визначеною пунктом 1 цього додатка, із застосуванням таких коефіцієнтів (за вибором споживача):

1) за двозонним диференціюванням за періодами часу: 0,5 фіксованої ціни в години нічного мінімального навантаження енергосистеми (з 23-ї до 7-ї години); повна фіксована ціна в інші години доби;

2) за тризонним диференціюванням за періодами часу: 1,5 фіксованої ціни в години максимального навантаження енергосистеми (з 8-ї до 11-ї години і з 20-ї до 22-ї години); повна фіксована ціна у напівпіковий період (з 7-ї до 8-ї години, з 11-ї до 20-ї години, з 22-ї до 23-ї години); 0,4 фіксованої ціни в години нічного мінімального навантаження енергосистеми (з 23-ї до 7-ї години).”

А до чого погодинний розрахунок до тарифу для будинків з електроопалюванням? Чи хто там буде розбиратися, коли така поважна людина дурню пише?

1 година тому, OlegArh сказав:

Увы, але це брехня.

Змістовно. Головне що навіть дискутувати нема про що.Написав - як ідрізав! Всі дурні, один тільки вправний хлоп!

 

1 година тому, OlegArh сказав:

В том и моя заслуга

Невже напукали стільки? А я думаю чим то тхне біля лівобережного-3?

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, OlegArh сказал:

Ну и шо вы мне хотели донести этим "опусом"? Только то, что сами вы его же и не читали:

"

Яке відношення двозонний чи трьохзонний облік має до тарифу на опалення в опалювальний сезон?

 

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 07.09.2021 в 14:46, OlegArh сказал:

Вчера общался с владелицей электроотопления (квартира в Днепропетровской обл.).

С ее слов, ей подтвердили льготный тариф  - 90 коп. днем, и 45 ночью. :unknown:

Це Ви пишете  зараз про тариф на Електроопалення. Його вже нема і біс з ним, навіть без нього це все одно недорого

4 часа назад, OlegArh сказал:

, із застосуванням таких коефіцієнтів (за вибором споживача):

1) за двозонним диференціюванням за періодами часу: 0,5 фіксованої ціни

Це Ви зараз пишете про денний/нічний тариф. Він є і буде, і це добре 

 

4 часа назад, OlegArh сказал:

Ну и шо вы мне хотели донести этим "опусом"? Только то, что сами вы его же и не читали

 

А це Ви вже наїжджаєте на наш "дискусійний клуб" на рівному місці. Не робіть так, давайте  спілкуватися цивілізовано) 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фактически тема отопления электричеством уходит во флуд. Уважаемое общество не может спрогнозировать цены на газ или электроэнергию в отопительном сезоне 2022. Газ в ЕС уже $670, электричество вроде €100 за мегаватт. С другой стороны то, что у нас происходит к ценам в ЕС не имеет никакого отношения. 

Я лично сторонник электричества, как ресурса генерация которого достаточно проста и недорога. С понедельника начал дотапливать в дневное время используя СЭС.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, tesla2176 сказал:

Фактически тема отопления электричеством уходит во флуд.

Як і будь-яка інша тема, у якої більше 4-5 сторінок) 

Змінено користувачем Богдан Грищенко
Опечатка
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, Humanite сказал:

А до чого погодинний розрахунок до тарифу для будинків з електроопалюванням? Чи хто там буде розбиратися, коли така поважна людина дурню пише?

Змістовно. Головне що навіть дискутувати нема про що.Написав - як ідрізав! Всі дурні, один тільки вправний хлоп!

 

Невже напукали стільки? А я думаю чим то тхне біля лівобережного-3?

Понятно - очередной всезнайка вср@вся, но признать этого не в силах, вот и быкует, аж пукает.

ПыСы, я из Днепра уехал несколько лет назад, но с коммуникациями Левого-3, знаком не понаслышке, в отличии от пустобреха.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, Сергей_84 сказал:

Яке відношення двозонний чи трьохзонний облік має до тарифу на опалення в опалювальний сезон?

 

Так это ж вы и дали ссылку на сей документ, хотя я ни словом не обмолвился про "тариф на отопление".

Тщательнее нужно быть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 хвилини тому, OlegArh сказав:

Понятно - очередной всезнайка вср@вся, но признать этого не в силах, вот и быкует, аж пукает.

ПыСы, я из Днепра уехал несколько лет назад, но с коммуникациями Левого-3, знаком не понаслышке, в отличии от пустобреха.

Звісно. Всрався та втік з Дніпра. Що ж поробиш. Всьознайки вони такі.

Я так розумію, що окрім тонких натяків на всезнайство почути ніякої конкретики нам не світить. Воно і не дивно!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, tesla2176 сказал:

Я лично сторонник электричества, как ресурса генерация которого достаточно проста и недорога.

Сейчас подключают американцев для модернизации АЭС, очень похоже на то, что к 2030 году после модернизации это будет самый доступный и дешевый ресурс (тем более когда уберут зеленый тариф и вместо него ввидут как было в Германии после отмены зеленого тарифа сколько отдал в сеть столько обратно и забираешь).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, laritus сказав:

Сейчас подключают американцев для модернизации АЭС, очень похоже на то, что к 2030 году после модернизации это будет самый доступный и дешевый ресурс (тем более когда уберут зеленый тариф и вместо него ввидут как было в Германии после отмены зеленого тарифа сколько отдал в сеть столько обратно и забираешь).

Вибачте, кого підключають? Куди підключають? Що модернізувати? 

Я пагано розумію такий гумор.

https://ru.wikipedia.org/wiki/AP1000

Наразі працюють лише 4 реактори цієї крнтори в Китаї, але беспосередньо виробник так і неспромігся їх запустити і тому Китай запускав і обслуговує їх самотужки. Також з 2013 року намагаються збудувати 4 реактори в Сполучених Штатах, і здається щось в Британії, але так і не запустили. Тобто з тим самим успіхом ми могли запросити на добудову наших АЕС якесь Макао, в якому навіть про електрику знають не всі. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Humanite сказал:

Я пагано розумію такий гумор.

ви просто погано розумієте (і вік тут до речі ні до чого). Та й завдання у вас по методичці: на кшталт зміцнювати протестні настрої, зневіру і акцентувати увагу тільки на негативі, а оскільки негативу все менше, вам залишається його вигадувати, або спотворювати позитивні новини для країни.

23 минуты назад, Humanite сказал:

Наразі працюють лише 4 реактори цієї крнтори в Китаї, але беспосередньо виробник так і неспромігся їх запустити і тому Китай запускав і обслуговує їх самотужки.

я так розумію ви останні кілька років були в ізоляції і не чули про санкції (економічні війни США-Китай) при Трампі проти Китаю? Було б дуже дивно, якби американська компанія в 2017 р. всупереч законам своєї країни добудувала блоки в Китаї :). І до чого тут взагалі Китай (і США тут ні до чого так як у них з електрикою немає ніяких проблем :), особливо за вартістю... потужностей вистачає, більш того в їх стратегії декарбонізації яку вони впроваджують у всьому світі, передбачено збільшення частки з відновлювальних джерел електроенергії. Ілон Маск електричний дах презентував ось в цьому напрямку вони і здійснюють розвиток), коли ви самі повторюєте весь час, що вас не цікавлять інші країни крім України. Що повинні ці посилання доводити по відношенню саме до України, коли у нас вже більше 5 років успішної співпраці з Westinghouse і вони жодного разу не підвели. Будівництво енергоблоків та інш. інвестиції на 30 млрд. - це схоже саме ті гарантії які дала США Україні в замін на поступову втрату транзиту газу (поступово людей будуть стимулювати переходити від газу знову на електрику). Оскільки всі сучасні технології знаходяться в США, я як громадянин дуже радий такій співпраці.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, laritus сказал:

.. Будівництво енергоблоків та інш. інвестиції на 30 млрд. - це схоже саме ті гарантії які дала США Україні в замін на поступову втрату транзиту газу (поступово людей будуть стимулювати переходити від газу знову на електрику). Оскільки всі сучасні технології знаходяться в США, я як громадянин дуже радий такій співпраці.

Я кстати тоже с удовольствием порадовался бы, но так и не смог услышать разъяснения кто собственно даст эти 30 ярдов? Я так понимаю, что речь таки о меморандуме, а не о контракте?

П.С.: слушал Джангирова по этому поводу. Чувак ватный конечно, но неглупый. Говорит что если посчитать стоимость электроэнергии от АЭС за 30-40 лет эксплуатации, то себестоимость 1кВт окажется не менее 10 центов...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, OlegArh сказал:

Так это ж вы и дали ссылку на сей документ, хотя я ни словом не обмолвился про "тариф на отопление".

Тщательнее нужно быть.

Якраз ви і обмовились, навівши  цифри 0.9 вдень  і 0.45 вночі, які являли собою якраз той самий тариф на опалення для власників електрокотлів в приватних будинках.

І сказали ви це в контексті, що наче нічого не змінилось і цей тариф діє.

Я вам навів  офіційний документ , де цифри зовсім інші , а саме 1.44/0.72  вбо 1.68/0.84 для двохзонного обліку.

Про ваші 0.9 і 0.45 там ні слова

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...