Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Повышение тарифов на электроэнергию для населения с потреблением более 500 кВт в мес.

БеLка

Рекомендовані повідомлення

51 минуту назад, Humanite сказал:

Маю надію що цей допис був зроблений без використання електрики, що була розвинена за радянських часів, що все, що було у вашому і ваших батьків за радянських часів ви "декомунізували" в тому числі і знання що були отримані в радянській школі, та й ви народилися в радянському роддомі, жили в будинках збудованих за радянських часів у місті, що було розвинено за радянських часів. Може є сенс вам самого себе "декомунізувати"?

Я пишаюсь тим, що було збудовано моїми батьками, мною в країні де будували літаки та космічні ракети, де було реальне право на працю, лікуваня, навчння. Де керівниками ставали ті, хто краще навчався, а не ті, кому батьки купили посаду. Це моє життя і я його не забуду. Хоча, отакі "Івани, рідства не пам"ятаючи" намагаються все щр було зроблено предками загрести під себе і стерти історичну авм"ять тих, хто це розбудовував, роповідаючи про "рабську працю", тоді як зараз вільне безробіття та праця "на дядю" за миску їжі без будьякої надії на завтрашній день.

Та да, дали квартиру

Предварительно отобрав хозяйство в селах что у предков отца что у матери, а потом одних уморив голодом, 8 душ из 11, а других сгноив где то в уральских лагерях.

Спасибо за квартиру

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, Humanite сказал:

А торгівельно розважальні комплекси до чого тут?

Ну их надо закрыть чтобы днём не потребляли или сделать круглосуточным. И штраф за небаланс если ночью потребляют меньше дня

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 хвилин тому, Kirill_Dnepr сказав:

Более того, я настаиваю перестать мне продавать электричество и газ по цене для нищебродов.

Хтось забороняє? НАпишіть заяву в облгаз що ви бажате сплачувати за німецькими тарифами. Думаю вони заради вас зроблять окремий таоиф. От тільки хитро... мудрі хочуть щоб їм бескоштовно, а іншим щоб за три німецьких тарифа.  Якщо облгаз не захоче, то підійдіть в місцеве управління по забеспеченню дітей сиріт, сімейних дитячих будинків і заради меценатства сплачуйте їх рахунки. Але щось мені так здаться що то не ваш шлях. Хай вони краще виздихають від захмарних тарифів, бо у вас (поки що) є гроші на їх сплату.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нічого дивного. Те, що я і казав трохи раніше. 

 

Але світ трохи не такий, яким здається з вікна БМВ. Він трохи інший і іноді підкидає такі фортелі, коли із князів в такі грязі, що аж жах бере. Тому від тюрми та від суми не заріквйся.

Доречі, у мене зараз суди за 191.5 ККУ та 366.1 ККУ. При тому, що ніколи в житті не брав чужої копійки, та навіть таке на думку не спадало. А от знайшлися хлопці які вирішили що 12 років саме те що треба за чесність.

Змінено користувачем Humanite
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Kirill_Dnepr сказав:

Я смотрел на мир из окна волги газ 21 и газ 24.

Точно такой же он и люди теже.

"Люди те же, но их испортил квартирный вопрос"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Kirill_Dnepr сказав:

Неприятно.

Сочувствую.

 


 

Нема з чого співчувати. Як казав один знайомий - держслужбовець без статті, то значить нероба.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Humanite сказал:

Нема з чого співчувати. Як казав один знайомий - держслужбовець без статті, то значить нероба.

он все правильно сказал :), а смысл в том, что работа чиновника это доступ к общим материальным благам с 0 ответственностью (туда приходят в основном воровать т.к. зарплата у чиновника не топ. ранга копеечная и даже близко не рыночная. Исключение только молодые специалисты которые без опыта первые пару лет просто набираются опыта, а потом убегают с гос. службы подальше и если и вспоминают ее, то только как страшный сон) :). А статьи у вас интересные :) 366 ККУ - это подделка документов (тут не обязательно брать чужую "копейку", вспоминается анекдот про таможенника и Копперфильда, где Копперфильд заставил исчезнуть на глазах у зрителей вагон, а таможенник целый состав с нефтепродуктами написав в бланке "зеленый горошек" :)), а 191 ККУ - присвоение или растрата чужого имущества, которое было вверено лицу или находилось в его ведении (причем п. 5 это действия совершенные в особо крупных размерах или организованной группой) т.е. пазл складывается и теперь понятно почему вы ранее говорили, что в сельсоветах нет свободной для приватизации земли :)... конечно ее не будет :), когда есть состав по 191 ККУ 🤣.

Змінено користувачем laritus
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, laritus сказав:

он все правильно сказал :), а смысл в том, что работа чиновника это доступ к общим материальным благам с 0 ответственностью (туда приходят в основном воровать т.к. зарплата у чиновника не топ. ранга копеечная и даже близко не рыночная. Исключение только молодые специалисты которые без опыта первые пару лет просто набираются опыта, а потом убегают с гос. службы подальше и если и вспоминают ее, то только как страшный сон) :). А статьи у вас интересные :) 366 ККУ - это подделка документов (тут не обязательно брать чужую "копейку", вспоминается анекдот про таможенника и Копперфильда, где Копперфильд заставил исчезнуть на глазах у зрителей вагон, а таможенник целый состав с нефтепродуктами написав в бланке "зеленый горошек" :)), а 191 ККУ - присвоение или растрата чужого имущества, которое было вверено лицу или находилось в его ведении (причем п. 5 это действия совершенные в особо крупных размерах или организованной группой) т.е. пазл складывается и теперь понятно почему вы ранее говорили, что в сельсоветах нет свободной для приватизации земли :)... конечно ее не будет :), когда есть состав по 191 ККУ 🤣.

Це лише ваше особисте бачення. При тому збочене, як у того избушника, який заявляв що був би він на моїй посаді, то точно б крав, тому і я, мабуть, краду, але він не знає як. Я казав неодноразово - ви себе не вважаєте злочинцем? ви маєте час а натхнення щось зробити не на власний карман, а для громади, то йдіть у місцеву владу і працюйте. Але ж більшість - "я туди не піду, бо там невелика зарплатня, і всі злодії, а я, один, весь у білому". 

А статті, дійсно, важкі. Але дуже і дуже популярні. От тільки з доказами ніяк, бо нема з чого брати. Лише - "невстановленими особами, в невстановленому місті, в невстановлений час за невстановлених обставин". Тобто - винен!

Та і до землі це не має жодних відносин, бо землею, її виділенням, визначенням вартості аренди та використання займаються здебільш депутати, а не держслужбовці. Хоча, я так розумію, ви не розділяєте де держслужбовці, де посадові особи місцевого самоврядування, чим депутати селищної об"єднаної громади відрізняються від дерутатів райрад чи обласних рад, у кого які права та повноваження. У вас всі злодії?

Змінено користувачем Humanite
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Humanite сказал:

А статті, дійсно, важкі. Але дуже і дуже популярні. От тільки з доказами ніяк, бо нема з чого брати. Лише - "невстановленими особами, в невстановленому місті, в невстановлений час за невстановлених обставин". Тобто - винен!

по 366 ККУ точно установлено кто именно подделывал т.к. на документе который подделан есть подпись (и согласно должностным инструкциям кто в принципе вправе был выдавать такие документы), не было бы установлено не было бы статьи. По 191 ККУ - аналогично т.к. формулировка предполагает персональную ответственность за имущество которое было вверено лицу или находилось в его ведении, да и если бы было то, что вы написали, вы бы проходили во-первых по ст. 185 ККУ (просто кража) или ст. 193 ККУ (незаконное присвоение лицом найденного или чужого имущества, случайно оказавшегося у него), а во-вторых как свидетель :), а не обвиняемый (и скорее всего это был бы самый короткий судебный процесс).

1 час назад, Humanite сказал:

Та і до землі це не має жодних відносин, бо землею, її виділенням, визначенням вартості аренди та використання займаються здебільш депутати, а не держслужбовці.

значит у вас более долгий послужной список :) и дойдут аналогично и до земли :).

1 час назад, Humanite сказал:

Хоча, я так розумію, ви не розділяєте де держслужбовці, де посадові особи місцевого самоврядування, чим депутати селищної об"єднаної громади відрізняються від дерутатів райрад чи обласних рад, у кого які права та повноваження. У вас всі злодії?

ни я ни криминальный кодекс не разделяют :) (по крайней мере в части ответственности за перечисленными вами же статьями).

1 час назад, Humanite сказал:

Це лише ваше особисте бачення. При тому збочене, як у того избушника,

чем дальше тем интересней :), т.е. досудебным расследованием занимался не просто следователь нац. полиции, а следователь СБУ? :) Вы один из тех кто армию распродал?!? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, laritus сказав:

по 366 ККУ точно установлено кто именно подделывал т.к. на документе который подделан есть подпись (и согласно должностным инструкциям кто в принципе вправе был выдавать такие документы), не было бы установлено не было бы статьи. По 191 ККУ - аналогично т.к. формулировка предполагает персональную ответственность за имущество которое было вверено лицу или находилось в его ведении, да и если бы было то, что вы написали, вы бы проходили во-первых по ст. 185 ККУ (просто кража) или ст. 193 ККУ (незаконное присвоение лицом найденного или чужого имущества, случайно оказавшегося у него), а во-вторых как свидетель :), а не обвиняемый (и скорее всего это был бы самый короткий судебный процесс).

Ще раз -  ніякої підробки чи ще якихось незаконних дій. Все висмоктано з... пальця, так скажемо. Але декому кортіло показати що його ні в якому разі не можна командирувати на схяд, бо там стріляють і нема теплого нужника. От і висмоктував. Щоправда вже не висмоктує, бо звільнили з лав (за інші справи - взяли на хабарі). 

 

13 хвилин тому, laritus сказав:

значит у вас более долгий послужной список :) и дойдут аналогично и до земли :).

Звісно що довгий. Живу довго. Але до землі ніколи не мав беспосереднього відношення. То у вас в уяві - якщо службовець, то одразу і все.

14 хвилин тому, laritus сказав:

ни я ни криминальный кодекс не разделяют :) (по крайней мере в части ответственности за перечисленными вами же статьями).

Ну дочекаймося суду і побачимо хто і що розділя а що ні. Але якщо б було хоч найменша підозра на те, що написано в справі, то я б вже найменш пів року не дописував би в інтернеті. Голова слідчої групи каже що у справи жодних судових перспектив, але через суд треба пройти. Всі все розуміють, але всім треба показувати що вони хоч чимось займаються.

18 хвилин тому, laritus сказав:

чем дальше тем интересней :), т.е. досудебным расследованием занимался не просто следователь нац. полиции, а следователь СБУ? :) Вы один из тех кто армию распродал?!? :)

Ні. В реєстр справу вніс ізбушнік, що вже є порушенням Законодавства. Ані 191, ані 366 не є підпорядкованими службі бандитів. Довго чекав що я прийду "домовлятися" про закриття справи. Сам приходив. Навіть писав скільки бажає. Але за мною гріхів нема, тому з бидлотою мені нема про що домовлятись, навіть якщо воно зі званням. Нажаль там зараз таких переважна більшість. Ну і від нього вже передали до слідчого управління нацполіції області. Але вони також нічого не робили і намагалися в такому вигляді передати до суду. Суддя, навіть не починаючи розгляд повернув, бо вже на перших сторінках справи такі ляпи, що суддя прокурору сказав у відкриту, що ящо він іменем України буде виносити вироки по такій якості справ, то не буде навіть себе поважати і повернув на виправлення. Пройшло два місяці за які жодний з ляпів не усунуто (я навіть не уявляю яким чином можна усунути те, що потребує розпочинати все наново), справу до суду передавати не спішать, хоча процесуальні строки давно спливли. Чекаю!

А стосовно армії та її розпродажу, то в 2001-2005 роках розпродував. Офіційно. Через УкрОборонПром. Тоді то мало назву "конверсія".  І там теж ні в кого не викликало питаннь. Я законослухняна людина. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Humanite сказал:

ніякої підробки чи ще якихось незаконних дій

Перестаньте оправдываться. Бесполезно. Будет клевать не взирая на аргументы. Тем более что это оффтоп.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Humanite сказал:

Але якщо б було хоч найменша підозра на те, що написано в справі, то я б вже найменш пів року не дописував би в інтернеті.

в нашей стране никто из гос. служащих не сидит ни до решения суда, ни как правило после :)

12 минут назад, Gitan сказал:

Будет клевать не взирая на аргументы.

Глупости не пишите т.к. человек сам на себя свидетельствует, я ничего сверху не добавляю. Единственно в чем вы правы это офтоп. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 23.08.2021 в 11:21, tesla2176 сказал:

Мусье предлагает плоскую крышу с небольшим уклоном (с учетом всех нагрузок) делать по деревяным балкам ? :)

А вы считаете металл более эффективным? Сомневаюсь я однако.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 24.08.2021 в 21:42, Kirill_Dnepr сказал:

Чейта мне себя декоммунизировать?

Я все свои налоги платил и плачу только одному государству - Украина.

У меня был пионерский галстук и значок только. Был выдан мне в Генконсульстве СССР в Алеппо, там же в Сирийско Арабской Республике и остался.

Да-да, только противники идей Чучхе  КПСС, и могли работать "в Генконсульстве СССР а Алеппо". А теперь, переобувшись - главные декоммунизаторы. :lol:

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Kirill_Dnepr сказал:

Где вся ваша большая многомиллионная КПСС была во времена ГКЧП?
Если бы эти люди тогда вышли за СССР постоять, вы бы сейчас тут не писали, а работали бы на замесе бетона на стройке коммунизма  :)

ГКЧП лишь приблизил неизбежное. Без него - ну год еще или два. Но до сейчас совок бы точно не дотянул.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Kirill_Dnepr сказал:

не будет больше низких тарифов на свет

А вот интересно, что в вашем понимании "низкие тарифы"? Сколько это в у.е. ? А то после каждого повышения начинается "всё, кончились низкие тарифы, всё пропало!"

Змінено користувачем n0mad
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, n0mad сказал:

что в вашем понимании "низкие тарифы"? Сколько это в у.е.

Это без привязки к доходам сложный вопрос

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, n0mad сказав:

А вот интересно, что в вашем понимании "низкие тарифы"? Сколько это в у.е. ? А то после каждого повышения начинается "всё, кончились низкие тарифы, всё пропало!"

Мабуть ринок сам відрегулює, якщо він буде звісно, а не то що у нас

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Kirill_Dnepr сказал:

Ну как бы 1-2 евроцента как было, это просто смешно.

и тем не менее только отменив квоту в 100 кВт Энергоатом уже получил прибыль 1,7 млрд при тарифе 1,68 грн. Украина задумывалась как энергохаб, ресурс АЭС заканчивается в 2025-2030 г. (примерно когда заканчивается зеленый тариф). У нас не проблема с ресурсом, у нас проблема с менеджментом и олигархами т.к. тариф 1,68 грн. за кВтч ввели еще при прежней власти и энергоатом был прибыльным тогда (когда утверждали схему ротердам+) и сейчас темболее когда отменили для 600 тыс. хозяйств электротариф на отопление, он принесет государству еще 18,6 млрд грн. Не понятно куда все эти деньги уходят (все вложения в АЭС окупились еще при совке и государство тупо доит 30 лет эту отрасль). Не вводили бы менеджмент страны ротердам+ или зеленый тариф спокойно еще до 2030 г. могли пользоваться низкими тарифами (при этом не заметили потерю транзита от газа т.к. все перешли бы на электрику).

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, Kirill_Dnepr сказал:

Это как те, кто идеи ещё тогда понимал «правильно» 😄

Где вся ваша большая многомиллионная КПСС была во времена ГКЧП?


Если бы эти люди тогда вышли за СССР постоять, вы бы сейчас тут не писали, а работали бы на замесе бетона на стройке коммунизма  :)

Не. я политику партии понимал отлично, хоть в ней и не состоял - главное колебаться в унисон с ней, с партией.:friends:

А так да, меня даже из комсомола выгнали, и знаете за шо? "за преклонение перед вражескими идеологиями"  - на джинсах Монтана (на ж@пе) был "звездно-полосатый". Какая то тварь стуканула в комсомол, а я их на 3 буквы... ДИСИ (еще при Брежневе)

 

ПыСы. И "многомилионная КПСС" - не наша, а ваша - не забывайте, что вы попали в Сирию, благодаря партбилету ваших родаков. А теперь, прям Павлик Морозов. :rolleyes:

Да и при КПСС я не месил бетон - только в стройотряде, где за полтора месяца "урвал" 1400 сов. руб. 

Ну, а потом уже надел пинжак, отрастил пузо - надо ж было куда то галстук ложить класть. Так шо - мимо.

Змінено користувачем OlegArh
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Kirill_Dnepr сказал:

Чтобы объединиться с с европейской энергосистемой

Ну, к евро-чему-то-там, мы уже пытались присоединиться в Вильнюсе, в 13-м. Видать по тарифам не прошли.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, laritus сказав:

все вложения в АЭС окупились еще при совке и государство тупо доит 30 лет эту отрасль

У вас є автівка? Ви її заправляєте? Проводите обслуговування? Міняєте вузли що відпрацювали, наприклад гальма? Але ж ви колись, коли купляли, заплатили шалені гроші. Так і з енергетикою. Потрібно обслуговувати, купляти паливо, кудись дівати відпрацьоване, утримувати мережі електропостачання. А головне - треба частину грошей, які зароблені промисловістю відкладати на утилізацію відпрацьованого обладнання та будівництво нового, відновлювання, чого не робиться в жодній галузі промисловості на протязі 30 років. Але вже недовго. Мережі в містах спрацьовані на сто відсотків і їх лише аварійно латають шматочками, промислові підприємства добивають та дорізають на брухт. Ми великими кроками наближаємося до Европи? А от нікому не спадало на думку, навіщо це саме Европі? Купа голодних, неосвічених нероб, які ще малюють якісь "червоні лінії"?

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

www.epravda.com.ua/news/2021/08/26/677199/

Зокрема, з нього виключений пункт про те, що на період дії карантину і протягом 30 днів з дня його скасування забороняється припинення або призупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України в разі їх несплати або оплати в неповному обсязі.

Згідно зі змінами, тепер заборона відключати споживачів комунальних послуг у разі наявності заборгованості діятиме тільки на період дії карантинних обмежень "червоного" рівня і протягом 30 днів після їх скасування.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Kirill_Dnepr сказал:

Все темы о высоких тарифах сводятся к одному исходу:

- не будет больше низких тарифов на свет, совок закончился

🤭

Если сравнить с другими странами - они до сих пор низкие.

Плохо, что снова началось заигрывание с люмпеном - дифференцированные тарифы "в розницу дешевле, чем оптом". Это новая коррупционная кормушка, от которых так тяжело избавлялись.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А давайте зробимо електрику по сто гривень за кіловат, а газ по тисячу долярів за куб? Ну, щоб жили краще ніж будьде! 

Ледь не забув - ше й бензин по чртириста долярів за літр для кращого життя. Олігархів.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...