Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Оплата за транспортировку газа

NullDev

Рекомендовані повідомлення

бо основне споживання-це газові плити...

То газові котельні не сплачують за розподіл газу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посмотреть бы?
Кодекс ГРМ. Все эти прелести там.

 

"Внески за обслуговування загальнобудинкового лічильника"
Это далеко не новость. Все, у кого общедомовые счётчики есть, с этим сталкиваются. Я впервые наступил ещё в начале 00-х.

 

Добавлено через 2 минуты

Тепер відгрібаємо всі.
Повторяю: монополисту пофиг, кому заносить за нужный ему закон.

 

Якщо використають менше газу, то в наступному році розподіл буде коштувати менше..
Щаззз. Будет рассчитана новая цена за доставку. Ибо там тупо затратный метод (по ВСЕМ комуслугам). Меньше потребление — дороже цена куба.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То газові котельні не сплачують за розподіл газу?

 

 

До котельних підходять потужні магістралі,за які плата йде в укртрансгаз.

Київгаз платить найдорожчу в Україні ціну за це транспортування ( в 5 разів вищу, ніж платите ви), а відповідно і всі його абоненти

 

Ви ж в курсі були, що окрім плати за розподіл облгазам ще є плата за транспортування магістралями Укртрансгазу,яку сплачують всі абоненти?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щаззз. Будет рассчитана новая цена за доставку. Ибо там тупо затратный метод (по ВСЕМ комуслугам). Меньше потребление — дороже цена куба.

Я це вже навіть на пальцях розписував. Не доходить.:shock:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щаззз. Будет рассчитана новая цена за доставку. Ибо там тупо затратный метод (по ВСЕМ комуслугам). Меньше потребление — дороже цена куба.

 

Ви про тариф говрите.

Якщо я один зекономлю, а інші ні, то плата в більшій степені буде залежати від мого споживання, на сам тариф я вплинути не зможу або вплину на 0,000001 %.

То яким чином нова методика вплине на мою плату за розподіл?

 

Краще б народ обсмоктав принцип формування тарифу за транспортування 1 кубометра і всі ці : "амортизації за хєр пойми що". Тут я підтримую.

 

Але це нікому не цікаво, це плять дуже складно і багато розбиратись треба ,готові платити і по 5 грн, я так розумію, аби прибрали формування плати по споживанню попереднього року і щоб в 1 платіжці як раніше.

Звісно, коли споживаєш 10 кубів в рік, то сам тариф не цікавий.... нехай інші платять по ньому.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Краще б народ обсмоктав принцип формування тарифу за транспортування 1 кубометра
Я бы пошёл дальше. Добиться через суд признанием никчемным Кодекса ГРМ. (Это повлечёт никчемность коэффициентов и граничных норм, и их перерасчёт, что лично мне даст возврат нескольких тысяч гривен). Или как минимум отменить его нафик. Потому что именно его существование позволяет вот это вот всё. Но это никому не интересно и даже не обсуждается. Даже вот тем юриздам, которые собирают жалобы на плату за трубу в пейсбуках и ютубах, это почему-то не приходит в голову. То ли слишком плохие юризды, то ли, наоборот, слишком хорошие, как в том анекдоте. Но все эти борцевания мальчиков в песочнице — без меня.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть действующее постановление, где и коэффициенты, и два знака после запятой прописаны.

Кодекс ГРМ содержит в себе действующие постановления(не известно чьи),которые что-то там предусматривают...Я правильно понял Ваш посыл?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кодекс ГРМ сам является действующим постановлением. Граничные нормы, коэффициенты, счета с двумя знаками после запятой и вот это вот всё — в нём прописано. Бороться с коэффициентами и прочим трэшом, не добиваясь отмены документа, которым всё это устанавливается — борцевание мальчиков в песочнице. Без меня. Устранять нужно первопричину, а не героически превозмогать последствия.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бо в Києві вона складає разом з ПДВ 0.29гр.

Це без ПДВ,

Чому?Найменші витрати на розподіл?

Ні. Витрати десь такі ж як і в інших областях. Але споживання значно більше.

Навіщо під боком мати підбурювачів спокою?

:) Не робіть мені смішно. Коли заводи Коломойського хочуть дешеву електрику - вони звозять мітингувальників бозна звідки. Тому було б бажання, а Україна не така велика, щоб це було проблемою доїхати.

А вдоволенні кияни вже мають приборкати не вдоволенних провінциалів

Ой, ви знаєте, ціле літо і всю осінь працівники феросплавних заводів під НКРЕ дуділи в дудки й били набат в барабани. Зранку до вечора. А там офіси, компанії, курси, поліклініка, житлові будинки, гуртожитки... І ніхто їх не приборкував. Тому ваші фантазії не більше ніж фантазії. Відриваєте дупу від крісла, їдете на Смоленську й висловлюєте протест. Беріть дудку й барабана... Але ж винні кияни, що дупу відірвати від крісла ліньки.

Будет рассчитана новая цена за доставку. Ибо там тупо затратный метод (по ВСЕМ комуслугам). Меньше потребление — дороже цена куба.

Саме так. Тому якщо зараз знизять абонку новим споживачам та тим хто газ не споживав - то ті хто старі споживачі й газ споживали будуть платити за вищим тарифом, бо ж треба компенсувати недоотримання коштів.

То ли слишком плохие юризды, то ли, наоборот, слишком хорошие, как в том анекдоте.

Доки існує кодекс ГРМ - можна по 30-35 грн збирати за заяву на хайпах з населення. А якщо відмінити кодекс ГРМ - хто ж тоді годуватиме?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але споживання значно більше.

За рахунок газових плит.?..знімаю претензії.

 

Добавлено через 2 минуты

Беріть дудку й барабана...

Это не наш метод...0 эффективности...

 

Добавлено через 6 минут

І ніхто їх не приборкував.

Не мав на увазі під приборкуванням,дії на кшталт 2го травня...

От Ви взяли на себе зобов"язання розтлумачити легковірним позицію уряду,не деяких подіє.Чим не приборкування?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это не наш метод...0 эффективности...

Тобто сидіти на форумах ефективніше. Так, звичайно.

І я нічого на себе не брав. Я лише показую високий рівень уважності більшості населення країни, яке помітило плату за трубу лише коли її вивели на окремий папірець.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Назло ПАПі 73% упороли хєрню. Тепер відгрібаємо всі.

хватит писать ерунду !

 

до этого Кравчука сменили на Кучму, Кучму на Ющенка, Ющенка на Януковича- и ничего , это называлось демократия , законная смена Президента.

Так почему же в этот раз законные выборы Вы вдруг решили называть "упороли херню " , что вдруг случилось ?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потому что в этот раз выбор был и что разводят как котят было предельно ясно. Учителя уже получили по 4К евро? Или только минстр образования 100К, ибо на 36К она не может ребенка родить. А когда замминистру образовния говорят что у учителей зарплата минималка - он говорит так мы молодым спецам 21К грн разовую помощь выплатим. И вообще пусть откроют ворк.уа и найдут себе нормальную работу. ???
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В нас знімали лічильники газу. На повірку.

Повернули лічильник вскритий. Звісно опломбований.

Але в нього заглядали.

Попередні рази навіть коли давали припис з вибором заміна або ремонт й я обирав ремонт а не заміну на чужий бушний, повертали з "ремонту" не вскритий. То така схема заробітку була по ходу. Міняли за гроші лічильник який зняли в когось. Гроші брали як за новий. А той що знімали не видавали а продавали далі.

Зараз хочу на протязі року поспостерігати як він міряти буде.;) Заодно цікаво копирсались тільки в моєму чи й в сусідських також?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я лише показую високий рівень уважності більшості населення країни, яке помітило плату за трубу лише коли її вивели на окремий папірець.

В нас богато спільного,тільки я показую високий рівень пофігізму більшості населення країни,для яких таке виведення призвело до зменшення розміру платежу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потому что в этот раз выбор был и что разводят как котят было предельно ясно.

 

так это норма нашей жизни , каждая последующая власть хуже предыдущей ,

дальше будет хуже и хуже , чего ныть то ?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хватит писать ерунду !

 

до этого Кравчука сменили на Кучму, Кучму на Ющенка, Ющенка на Януковича- и ничего , это называлось демократия , законная смена Президента.

Так почему же в этот раз законные выборы Вы вдруг решили называть "упороли херню " , что вдруг случилось ?

В чомусь ви такі праві...

73% законно на законних , чесних і демократичних виборах упороли хєрню.

Думаю так буде правильно:D

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В чомусь ви такі праві...

73% законно на законних , чесних і демократичних виборах упороли хєрню.

Думаю так буде правильно:D

 

повторяю :

 

почему упороли, и почему херню, а не исполнили свой гражданский долг и не проголосовали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бо якось так виходить, що ейфорія від результатів голосування у нас закінчується повним розчаруванням.

всегда так было и будет и в этот раз тоже ничего особого не произошло , просто прошли выборы и смена Президента , ничего особого

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лично мне не понятно, откуда взялись числа 2.8 -21.90 грн и как это связанно с трубой.

Я вижу так в среднем по 220 грн не получилось. Теперь посмотрим как 21.9 грн схавают.

Не платить принципиально.

Пусть выводят тариф и расписывают затраты понятно и не запутанно. Тогда посмотрим.

Снижение цены 21.9 - это наживка, потом будут поднимать и ничего сделать уже не сможем.

Змінено користувачем Александр _ Васильков
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вот кто желает можно вернуть деньги переплаченные в период с 05.2016 по 11.2018

заява про перерахунок щодо газу.doc

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Основний посил і аргумент був в тому, що в тій же Польщі і Чехії є абонплата за газові мережі, в Чехії і за електромережі, в польщі не знаю.Тобто це не є якоюсь платою зі стелі видумвною тільки в Україні.

 

Від ваших текстів мені чогось скрєпами повіяло... Ви можете відповісти на два питання?

 

(1) У чому різниця між газовою мережею та поштовою мережею, і чому за утримання першої треба платити абонплату, а за утримання другої - ні?

 

(2) Ви ж не просто так вибрали як взірець Східну Європу. Країни Східної Європи приєдналися до країн Західної не так давно. Вони наче теж хотіли імплементувати в себе євпропейські цінності та підходи. Але абонплату монополістам вони чогось скопіювали, а от легалізацію одностатевих шлюбів - ні. Виявляється, прямуючи в Європу, можна обирати, що імплементувати в себе, а що ні. І якщо можна не імплементувати одностатеві шлюби, то й монополісти можуть посунутись.

 

За вашими власними словами, коли ви щось не розумієте, то просто дивитесь, як це зроблемно в Європі, і вважаєте за потрібне це скопіювати навіть, якщо це вам не подобається, бо це для чогось там зроблено. Чи достатньо ви послідовні, щоб підтримувати легалізацію одностатевих шлюбів, які дозволені у Чехії, яку ви приводите у приклад, з 2006 року у вигляді одностатевих партнерств?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

(1) У чому різниця між газовою мережею та поштовою мережею, і чому за утримання першої треба платити абонплату, а за утримання другої - ні?

 

(2) Ви ж не просто так вибрали як взірець Східну Європу. Країни Східної Європи приєдналися до країн Західної не так давно. Вони наче теж хотіли імплементувати в себе євпропейські цінності та підходи. Але абонплату монополістам вони чогось скопіювали, а от легалізацію одностатевих шлюбів - ні. Виявляється, прямуючи в Європу, можна обирати, що імплементувати в себе, а що ні. І якщо можна не імплементувати одностатеві шлюби, то й монополісти можуть посунутись.

 

За вашими власними словами, коли ви щось не розумієте, то просто дивитесь, як це зроблемно в Європі, і вважаєте за потрібне це скопіювати навіть, якщо це вам не подобається, бо це для чогось там зроблено. Чи достатньо ви послідовні, щоб підтримувати легалізацію одностатевих шлюбів, які дозволені у Чехії, яку ви приводите у приклад, з 2006 року у вигляді одностатевих партнерств?

 

По першому питанню:

Якщо ви не знали, то укрпошті абонплату платить нашими грошима Кабмін у вигляді щорічних дотацій на їх підтримку. 500 млн за минулий рік.

Цікаво чому ви не згадуєте мобільний або фіксований звязок, інтернет, той же вивіз сміття... Де якраз класична схема: користуєшся-не користуєшся, але плати.

І там теж ніхто не питає у людей який тариф їх влаштовує...або плати по такому, або вільний...

 

По другому:

Моральні устої і господарські відносини це дещо інші сфери щоб їх порівнювати і ставити в один ряд при уніфікації норм і правил.

Напевне ця тема для вас особисто дуже важлива і близька раз ви її раптом підняли в розмові про газ і так добре знаєте історію легалізації в сусідніх країнах.

Але я не є гомофобом і цілком би підтримав таку ініціативу раз деяким людям це конче потрібно.

 

PS Ну і по темі

Споживачі, у яких є лише комфорка, це буде в середньому по Україні 2,8 грн, у кого є підігрів води - 8,9 грн, для приватних будинків, де ще є котел, це буде 21,9 грн.

Просто жахливі цифри...катастрофічні.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...