Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Оплата за транспортировку газа

NullDev

Рекомендовані повідомлення

Облгази ще заробляють на продажу газу. Не тільки на транспортуванні. Принаймні масового переходу до інших постачальників поки не видно. Тому поки є час треба собі солодші умови вибити.

Чи може хтось настільки наівний що повірив в поділ на продаж та транспорт?:oops:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это те самые постановления по плате за номинал счётчика. реально они не действовали.

 

Нет. Речь идет о цене газа для физ- и юрлиц.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет. Речь идет о цене газа для физ- и юрлиц.
Читайте внимательно. Там тариф за м3/ч.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

закінчиться все як і з євробляхарями: одні видихнуть, ну що хоча б так і підуть платити, інші будуть і далі незадоволені і обурені..

Бо всім не вгодиш..

 

.

 

Тут будет зависеть сколько кого будет. Если большинство все будет устраивать, придется подчиниться. Бо у нас демократия.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут будет зависеть сколько кого будет. Если большинство все будет устраивать, придется подчиниться. Бо у нас демократия.

 

Просто цікаво, звідки ви взяли, що зараз більшість не підтримує?

Просто ті, хто не підтримують, голосніше кричать, а іншим все одно...:)

 

Більшість населення взагалі в квартирах живе і має стабільне споживання, їм то точно той транспорт і абонплата за нього не дуже цікава, їх більше цікавить вартість централізованого опалення.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это те самые постановления по плате за номинал счётчика. реально они не действовали.

Из методики расчета

7. Перехідний період, протягом якого здійснюватиметься розрахунок тарифів на послуги розподілу природного газу окремо для побутових та непобутових споживачів, триває три роки, починаючи з дати набуття чинності тарифів на послуги розподілу природного газу.

дата набуття чинності 2016 год. 3 года прошло

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто цікаво, звідки ви взяли, що зараз більшість не підтримує?

Просто ті, хто не підтримують, голосніше кричать, а іншим все одно...:)

 

Більшість населення взагалі в квартирах живе і має стабільне споживання, їм то точно той транспорт і абонплата за нього не дуже цікава, їх більше цікавить вартість централізованого опалення.

 

"В Україні нараховується трохи більше 13 млн споживачів природного газу. 60% з них використовують газ для опалення осель.

Це 6,1 млн домогосподарств і 1,9 млн квартир по всій Україні."

 

www.epravda.com.ua/projects/gas/2020/02/6/656702/

 

Споживачі, які використовують газ для опалення, мають НЕ "стабільне споживання". Від слова "зовсім".

 

Якщо чесно, то з цієї теми складається враження, що більше за всіх питання непокоїть людей, яким настільки все одно, що вони не втомлюються доводити іншим, наскільки всім усе одно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"

Споживачі, які використовують газ для опалення, мають НЕ "стабільне споживання". Від слова "зовсім"..

 

Малось на увазі стабільне з року в рік... А на за принципом, хочу палю-хочу не палю...

 

В мене 2 квартири на автономці, споживання приблизно стабільне з року в рік. Я один з тих абонентів кому дійсно все рівно платити покубово транспорт чи у вигляді абонплати,яка привязана до споживання попереднього року... іншого типу енергоносія немає..

 

По суті більше всього від нової системи втрачають ті , хто тимчасово не живе в квартирі чи будинку, хто має змогу топити дровами чи електрикою замість газу, нові абоненти з великими будинками і ті, хто трубу газову мають по принципу "нехай буде, їсти не просить"

 

Не впевнений , що таких абонентів більшість...їх мізерна меншість

 

PS А ще дуже багато людей здійняло бучу, бо навіть і не знали, що в тарифі на газ розподіл завжди був і що його просто виокремили, для них це просто новий платіж... Серед моїх знайомих таких більше половини і коли їм показуєш платіжки за минулий рік, де все розписано і присутній цей розподіл , то починають трохи розуміти і намагатись розібратись, до цього їм це було не цікаво, бо в мордокнизі не було репостів на цю тему...тренду не було...

 

Добавлено через 4 минуты

"

Якщо чесно, то з цієї теми складається враження, що більше за всіх питання непокоїть людей, яким настільки все одно, що вони не втомлюються доводити іншим, наскільки всім усе одно.

 

просто обурює, що в країні більшість людей просто "виступає" за компанію навіть не розібравшись в суті питання...

"караул...друга платіжка"....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ёжики продолжают жевать кактус.

Уже правительство и НКРЕ признали, что вторая платежа и методика расчёта не справедлива.

Прекрасно люди поняли, что должны платить за воздух облгазу. Причем тут вторая платежа?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ще дуже багато людей здійняло бучу, бо навіть і не знали, що в тарифі на газ розподіл завжди був і що його просто виокремили, для них це просто новий платіж...

Я з тих людей,що знали...але вміють рахувати(по своєму,як і облгази).Якщо ПРОСТО відокремили,то ми рахуємо:6.32 гр-1.32гр(які відокремили)=5гр. за кубометр спожитого газу у січні.Натомість пропонується заплатити 6.9гр за м3 газу + те що відокремили...Наперстки якісь,чому не здійняти бучу?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я з тих людей,що знали...але вміють рахувати(по своєму,як і облгази).Якщо ПРОСТО відокремили,то ми рахуємо:6.32 гр-1.32гр(які відокремили)=5гр. за кубометр спожитого газу у січні.Натомість пропонується заплатити 6.9гр за м3 газу + те що відокремили...Наперстки якісь,чому не здійняти бучу?

 

яка вартість газу у вас була в грудні? чому ви берете цифру 6,32?

 

PS Про 6,9 +те що відокремили -це я так розумію плід фантазії чи є платіжка про вартість газу 6,9? бо на січень вартість газу 5,9

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

яка вартість газу у вас була в грудні? чому ви берете цифру 6,32?

Інфо з 104 юа,особистий кабінет.

 

Ціни на газ

Ціна 01.01.2020 - 31.01.2020 5.8685 грн

Ціна 01.12.2019 - 31.12.2019 6.3256 грн

Ціна 01.11.2019 - 30.11.2019 7.091 грн

Ціна 01.10.2019 - 31.10.2019 6.3207 грн

Ціна 01.09.2019 - 30.09.2019 6.5924 грн

 

Добавлено через 2 минуты

6.9 за січень,виправили на 5.87,вже після здійнятої бучі,та закінчення терміну оплати...

 

Добавлено через 10 минут

проблема в тому, що в цій таблиці ціни на газ без вартості транспортування

Тобто 6,32+транспорт

Вы теряете для меня статус авторитетного собеседника.Приведённая таблица это тариф за конец прошлого года,который,не только с Ваших слов,ВКЛЮЧАЛ в себя стоимость распределения...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І

6.9 за січень,виправили на 5.87,вже після здійнятої бучі,та закінчення терміну оплати...

.

 

так можливо проблема не в транспорті, а в тому, що реальна вартість газу 5,87 вища за ту,яка була до цього (5,26)?

 

Чомусь про це ніхто нічого не говорить

 

В грудні,як і в попередні місяці, вже була доставка газу прописана в платіжці, але і ціна газу була 5,26 (за грудень)) І нікого не обурювала ця вартість транспортування, в грудні ніхто бучу не підіймав.

 

Добавлено через 5 минут

.Приведённая таблица это тариф за конец прошлого года,который,не только с Ваших слов,ВКЛЮЧАЛ в себя стоимость распределения...

вибачайте, поспішив, так, дійсно, я перевірив по 104.ua і платіжці, в наведеній табличці за минулий рік тариф з транспортом, тому і видалив повідомлення та скоригував відповідь

 

По факту ми прийшли до того, що транспорт як був так і залишився, просто збільшилась вартість газу і народ не проти того протестує))

 

PS У сусідній темі про ціну газу я раніше наглядно в пості показав,як у відповідності до ціни європейського габу мала б змінитись сама вартість газу...через його зниження в 2 рази в порівнянні з січнем 2019 року...Але в країні буча про доставку..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чомусь про це ніхто нічого не говорить
Вообще-то, планы сделать цену газа (с учётом транспорта) «дешевле, чем в прошлом отопительном сезоне» (т.е., дороже чем летом-осенью) озвучивались прилюдно и в СМИ. Но всех почему-то возбудила именно вторая платёжка, хотя конский платёж будет только у нескольких процентов пользователей, а вот цена газа у всех.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вообще-то, планы сделать цену газа (с учётом транспорта) «дешевле, чем в прошлом отопительном сезоне» (т.е., дороже чем летом-осенью) озвучивались прилюдно и в СМИ. Но всех почему-то возбудила именно вторая платёжка, хотя конский платёж будет только у нескольких процентов пользователей, а вот цена газа у всех.

 

 

Ось це мене і дивує.....народ обурюється, але навіть не розібравшись чому обурюється...У них вартість газу збільшилась, а вони розподілом бентежаться..

 

Правда Коболєв вже анонсував зниження ціни газу на лютий...побачимо що там назнижують і на скільки копійок)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось це мене і дивує.....народ обурюється, але навіть не розібравшись чому обурюється...У них вартість газу збільшилась, а вони розподілом бентежаться..

 

Може фінт з платіжками придумали, щоб прикрити зростання вартості газу і відсутність кореляції з ціною на хабі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вполне возможно. Но прикрываются директивами ЕС и унификацией законодательства с ними. Хотя сканы польских платёжек (где, таки-да, есть абонплата за трубу) показывают, что это совсем не так.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шось таки потеплело : ubr.ua/finances/zhilishhno-kommunalnoe-hozjajstvo/oshibka-ispravlena-platezhku-za-dostavku-haza-urezhut-v-razy-3890502
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ту несправедливость, когда новые потребители или потребители без потртебления платили дурные деньги, урегулировали. И прекрасно!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може фінт з платіжками придумали, щоб прикрити зростання вартості газу і відсутність кореляції з ціною на хабі?

Цілком ймовірно..показати перемогу у здешевленні газу в порівнянні з прпередниками..

 

А тим часом за даними хабу TTF(за яким у нас формується ціна) вартість оптового газу там 100 дол за тис.кубів:lol:

Рік тому було 250-270...

 

Про курс грн я мовчу...28 в минулому і 24.5 нині

 

Але ж у нас доставка і друга платіжка-це проблема....

 

Добавлено через 4 минуты

Транспортировка= Доставка это одно и тоже ? Шо то я запутался :lol:

 

Є транспортування магістральними трубопроводами Укртрансгаз і розподіл локальними мережами облгазів...

По суті все це і є доставка

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зато сам хаб максимально удалённый от границ Украины. Чтоб было, на чём накручивать цену.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зато сам хаб максимально удалённый от границ Украины. Чтоб было, на чём накручивать цену.

 

На тому хабі найнижчіі ціни серед інших...

 

З травня вже не буде хабів і формул....ціну наче відпустять

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але ж у нас доставка і друга платіжка-це проблема...

А найголовніше - саме друга платіжка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Малось на увазі стабільне з року в рік... А на за принципом, хочу палю-хочу не палю...

 

В мене 2 квартири на автономці, споживання приблизно стабільне з року в рік. Я один з тих абонентів кому дійсно все рівно платити покубово транспорт чи у вигляді абонплати,яка привязана до споживання попереднього року... іншого типу енергоносія немає..

 

По суті більше всього від нової системи втрачають ті , хто тимчасово не живе в квартирі чи будинку, хто має змогу топити дровами чи електрикою замість газу, нові абоненти з великими будинками і ті, хто трубу газову мають по принципу "нехай буде, їсти не просить"

 

Не впевнений , що таких абонентів більшість...їх мізерна меншість

 

PS А ще дуже багато людей здійняло бучу, бо навіть і не знали, що в тарифі на газ розподіл завжди був і що його просто виокремили, для них це просто новий платіж... Серед моїх знайомих таких більше половини і коли їм показуєш платіжки за минулий рік, де все розписано і присутній цей розподіл , то починають трохи розуміти і намагатись розібратись, до цього їм це було не цікаво, бо в мордокнизі не було репостів на цю тему...тренду не було...

 

Добавлено через 4 минуты

 

 

просто обурює, що в країні більшість людей просто "виступає" за компанію навіть не розібравшись в суті питання...

"караул...друга платіжка"....

 

 

Сергей, вопрос в том что методика по среднепотолочному предыдущему году и прочие "нормы" при отсутствии - полная херня.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...