Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Оплата за транспортировку газа

NullDev

Рекомендовані повідомлення

І там теж ніхто не питає у людей який тариф їх влаштовує...або плати по такому, або вільний...

А ви вважаєте таке порівняння коректним? ;)

Обладнання яке дозволяє вийти в ефір куплене за приватні гроші, а газ добутий у надрах, що належать народу і по суті також належить народу,

так що фактично ми платимо за собівартість його видобування і транспортування, а не за сам газ як такий. :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні по Інтеру бачив нарізку інтерв'ю з головою нкрекп, який повідомив буквально наступне: тепер будуть дві платіжки, але на одному аркуші паперу. :D Ну що тут скажеш.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ви вважаєте таке порівняння коректним? ;)

Обладнання яке дозволяє вийти в ефір куплене за приватні гроші, а газ добутий у надрах, що належать народу і по суті також належить народу,

так що фактично ми платимо за собівартість його видобування і транспортування, а не за сам газ як такий. :D

 

До чого обслуговування мереж і транспортування газу до видобутого газу?

 

А за видобутий газ всі без виключення компанії платять народу ренту у вигляді відрахувань в бюджет. Якщо здається що мало, так це питання до нової Ради, вони з легкістю піднімуть, це ж народна Верховна Рада...

 

Саме це є однією з причин розділення вартості газу: окремо за обслуговування мереж , окремо за сам товар.

 

Така абонплата нас оточує всюди, просто вона непомітно проходить. Наприклад абонплата за облсуговування і будівництво доріг, по яким Нова пошта доставляє вантажі. Її платять абсолютно усі люди, оплачуючи товари і послуги в вартості яких є паливо, в вартості якого є плата в бюджет на обслуговування. При чому якщо навіть жодна людина не купить паливо, гроші за облсуговування дороги все одно будуть витрачені і виплачені з кишень населення (бюджету)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво чому ви не згадуєте мобільний або фіксований звязок, інтернет, той же вивіз сміття... Де якраз класична схема: користуєшся-не користуєшся, але плати.

 

 

Абсолютно інша схема по мобільному і інтернету:

- в абонплату входить пакетна послуга, а не тільки "можливість"

 

- розмір абонплати можна гнучко обирати під потреби

- можна не платити абонплату, боргу нараховано не буде - буде призупинена послуга на період

- після оплати - миттєве відновлення послуги. 0 бюрократії.

 

 

 

Це "дещо" не то лайно, що підсовують по газу.

 

Добавлено через 3 минуты

Така абонплата нас оточує всюди

 

 

Сергій, то не абонплата, то просто затрати, які звичайно є всюди. І звичайно їх оплачує СПОЖИВАЧ.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

газ добутий у надрах, що належать народу і по суті також належить народу,

так що фактично ми платимо за собівартість його видобування і транспортування, а не за сам газ як такий. :D

Тобто, якщо газ мені належить то і має бути безкоштовним, чи не так?

А добування і доставка до мене/споживача виконується приватними компаніями, за що я й плачу згідно отриманного об'єму.

Чому ж ви хочете аби я ще раз заплатив за те ж саме? :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто, якщо газ мені належить то і має бути безкоштовним, чи не так?

А добування і доставка до мене/споживача виконується приватними компаніями, за що я й плачу згідно отриманного об'єму.

Чому ж ви хочете аби я ще раз заплатив за те ж саме? :D

 

Навіть газ вам не належить.

Народу належать надра, а газ належить тому, хто його з надр дістав, тому безкоштовним для народу він ніколи бути не може.

 

І так ви не маєте права отримати будь-який обєм газу задешево, бо ваша частка в добутому державою газі лише 375 кубів.

Для цього і існує принцип продажу газу за ринковою ціною і виплата з добутого газу ренти на благо всього народу, є люди, що не використовують газ, але мають отримати свою частку в бюджеті.

 

Це вже трохи інша тема, яка до обслуговування мереж не має ніякого значення.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні по Інтеру бачив нарізку інтерв'ю з головою нкрекп, який повідомив буквально наступне: тепер будуть дві платіжки, але на одному аркуші паперу. :D Ну що тут скажеш.

 

У мене так і було.

Ці дебіли просто генерують якусь шумову завісу навколо своєї діяльності. А все те саме.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У чому різниця між газовою мережею та поштовою мережею, і чому за утримання першої треба платити абонплату, а за утримання другої - ні?
За вторую абонплату платит правительство из наших налогов.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Абсолютно інша схема по мобільному і інтернету:

- в абонплату входить пакетна послуга, а не тільки "можливість"

 

- розмір абонплати можна гнучко обирати під потреби

- можна не платити абонплату, боргу нараховано не буде - буде призупинена послуга на період

- після оплати - миттєве відновлення послуги. 0 бюрократії.

 

.

 

1. Не вистачало ще щоб нам ввели ціну за пакет разом з вартістю газу....люди б взагалі очманіли б від таких ходів.:D

До речі вНімеччині саме пакетом. Оплатив пакет в скажімо 20000 квтгод зі знижкою , прогнозуючи споживання і користуєшся. Все інше не твої проблеми. Нам бабуїнам до цього ще далеко...

2. Розмір абонплати теж як я бачу буде гнучким. Є потреба в 0 кубах, платиш символічну сумму, є потреба в 100 кубах трохи вищу, є в 2000 кубах зовсім іншу.Просто рощрахунок буде раз в рік.

3. За газ теж можна не платити подавши заявку на відключення.

На жаль технології ще не дозволяють вмикати і вимикати газ дистанційно...

 

Добавлено через 1 минуту

 

 

Сергій, то не абонплата, то просто затрати, які звичайно є всюди. І звичайно їх оплачує СПОЖИВАЧ.

 

Така сама абонплата. При чому її розмір стало відраховується з тих грошей, що ми платимо в бюджет незалежно від користування послугами.

 

Добавлено через 3 минуты

Абсолютно інша схема по мобільному і інтернету:

.

 

А в чому тоді" іншість" схеми по сміттю? Сміття не виносив, а за обслуговування баку заплатити прийдеться, навіть якщо він буде пустий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні по Інтеру бачив нарізку інтерв'ю з головою нкрекп, який повідомив буквально наступне: тепер будуть дві платіжки, але на одному аркуші паперу.

 

У мене так і було.

 

Тобто, якщо раніше вони розрізали аркуш паперу з двома окремими платіжками, то тепер ця місія покладена на споживача? :shock:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Читаю в новостях.

Плата за транспорт в КО 0,936грн/м3

Если я не пользуюсь то, "должен" заплатить 21.9 грн/мес

Если я покажу расход 1 м3 то заплачу, в ценах на январь 20, 5.86+0.936=6,796грн.

Если напишу, что не потреблял газа то 21.9грн.

Отсюда вопрос.

У тех кто это придумал вместо головы жопа?

 

 

Думайте.

Змінено користувачем Александр _ Васильков
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По першому питанню:

Якщо ви не знали, то укрпошті абонплату платить нашими грошима Кабмін у вигляді щорічних дотацій на їх підтримку. 500 млн за минулий рік.

Цікаво чому ви не згадуєте мобільний або фіксований звязок, інтернет, той же вивіз сміття... Де якраз класична схема: користуєшся-не користуєшся, але плати.

І там теж ніхто не питає у людей який тариф їх влаштовує...або плати по такому, або вільний...

 

По другому:

Моральні устої і господарські відносини це дещо інші сфери щоб їх порівнювати і ставити в один ряд при уніфікації норм і правил.

Напевне ця тема для вас особисто дуже важлива і близька раз ви її раптом підняли в розмові про газ і так добре знаєте історію легалізації в сусідніх країнах.

Але я не є гомофобом і цілком би підтримав таку ініціативу раз деяким людям це конче потрібно.

 

PS Ну і по темі

 

Просто жахливі цифри...катастрофічні.

 

(1) Укрпошта - це державне підприємство. Щодо державних витрат, то я вважаю, що вони в нас непрозорі, і невдоволена рівнем контроля (точніше його відсутністью) за грошима платників податків, які ми всі маємо. Я, наприклад, і поліції платити не хочу. Вона мені жодного разу не допомогла, і свої функції не виконує.

 

Я дуже незадоволена тим, як держава розпоряджається грошима платників податків. Але у вашому прикладі якийсь конкретний дебіл вирішив, що державну поштову компанію треба дотувати в цьому році. В мене є надія, що у майбутньому я зможу обрати іншого дебіла, який прийме рішення не дотувати, або Укрпошта навчиться бути прибутковою. В мене не виникає обумовленого законом обов'язку безумовно оплачувати мережу Укрпошти НА ДОДАТОК до звичайних податків, які я й без того вже плачу.

 

А ви мені пропонуєте з'їсти примусові платежі ПРИВАТНІЙ компанії, аргументуючи це тим, що я вже плачу примусові платежі державі - податки. АТ "Дніпрогаз", який хоче з мене абонплату, це ПРИВАТНА КОМПАНІЯ - youcontrol.com.ua/catalog/company_details/20262860/. Якого біса я ЩЕ винна ПРИВАТНОМУ БІЗНЕСУ абонплату?

 

Чому я не маю платити абонплату іншій приватній компанії - Новій Пошті? Чому я не маю платити абонплату всім поштовим компаніям? Чому ви зупинилися на Укрпошті? Прошу, продовжуйте.

 

За мобільний зв'язок я не платчу жодної абонплати. В мене є пакет послуг за фіксовану ціну на місяць, я сама його обрала. Якщо я поповню рахунок, то буду ним користуватися, якщо ні - то не буду. Якщо я не користувалася послугами, ніхто з мене ніякої абонплати не списує. Я маю повний контроль. Те саме в мене з інтернетом. Причому я живу у ..опі світу в передмісті Дніпра. Навіть тут в мене Є ВИБІР з кількох провайдерів. Я взагалі не розумію людей, які погоджуються на провайдера, з якимись дурнуватими умовами типу плати, коли не користуєшся. Де ви їх берете?

 

Фіксована оплата у випадку мобільного зв'язку та інтернету - це не абонплата, бо по-перше я не плачу її, коли не користуюся взагалі, по-друге, період похвилинної/побайтної оплати у цих галузях просто вже минув, така їх природа.

 

Якщо Фірташгаз запропонує мені пакет, де за фіксовану ціну на місяць він пропонує мені певний тиск та пропускну здатність та не обмежує мене у кількості спожитих кубів, то я розгляну цю пропозицію, чого б ні? Який зв'язок між таким пакетом послуг і безумовною абонплатою при відсутності користування послугою?

 

Вивіз сміття: набагато складніше питання, як не дивно, бо в нас великі проблеми з відповідальністю людей. Я, звісно, підтримую вільний вибір обслуговуючої компанії і можливість відмовитися від послуги взагалі. Але проконтролювати наявність чи відсутність в тебе сміття в наших реаліях неможливо навіть теоретично (на відміну від газу, де є лічильник, який чітко показує, чи споживав ти його). Тому на данному етапі я приймаю обов'язкову плату за вивіз сміття як необхідне ТИМЧАСОВЕ зло. Щодо формування тарифа: потрібна конкуренція, тобто по кілька компаній на кожне місто/село, щоб люди могли вільно обирати хто і за яку ціну буде вивозити сміття. Ви готові піднімати це питання? Чи знову вам все і так нормально?

 

(2) В чому різниця між моральними устоями та господарськими питаннями? Я гадала, що коли ви відчуваєте, що не дуже добре на чомусь розумієтесь, то дивитесь на більш розвинуті країни і просто берете з них приклад. Чому ви вважаєте, що моральні питання у більш розвинених країнах - це не приклад для наслідування?

 

І коли це одностатеві шлюби стали питанням моралі? Це суто господарське, можна сказати, технічне питання. Якщо вже люди живуть разом і вважають одне одного родичами, то вартує вирішити їхні саме господарські проблеми: державі зафіксувати їхнє рідство і надати їм права родичів. До чого тут мораль взагалі?

 

Але я рада, що ви перемогли свої скрєпи :)

Змінено користувачем oomka
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Читаю в новостях.

Плата за транспорт в КО 0,936грн/м3

Если я не пользуюсь то, "должен" заплатить 21.9 грн/мес

Если я покажу расход 1 м3 то заплачу, в ценах на январь 20, 5.86+0.936=6,796грн.

Если напишу, что не потреблял газа то 21.9грн.

Отсюда вопрос.

У тех кто это придумал вместо головы жопа?

 

Думайте.

Какого читать в новостях?

Есть официальный сайт с опубликованным проектом.

www.nerc.gov.ua/?news=9913

И за новеньких или нулевых (по проекту постановы.....могут и изменить --- "Думайте") будут платить все остальные

«З 01 січня 2021 року річна замовлена потужність об’єкта (об’єктів)

побутового споживача на розрахунковий календарний рік визначається

Оператором ГРМ виходячи з фактичного обсягу споживання природного газу

цим об'єктом за газовий рік, що передував розрахунковому календарному року,

який визначається відповідно до вимог цього Кодексу, але не може бути

меншою за:

39 куб. м – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ

використовується тільки для приготування їжі;

126 куб. м – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ

використовується для підігріву води та приготування їжі;

314 куб. м – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ

використовується комплексно, у тому числі для опалення.»

www.nerc.gov.ua/?news=9913

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань та інших заінтересованих осіб приймаються до 20.02.2020 року включно, у письмовому та електронному вигляді.

 

Если я покажу расход 1 м3 то заплачу, в ценах на январь 20, 5.86+0.936=6,796грн

с 1 января 2021г(в ценах 01.20) 9.8865 грн/месяц и это если у Вас только одна газплита...

 

Если не права, делайте замечания)

После принятия "как в проекте", будет выглядеть так:

Змінений Кодекс ГРМ.doc

Змінено користувачем Татьяна 1973
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Така абонплата нас оточує всюди, просто вона непомітно проходить. Наприклад абонплата за облсуговування і будівництво доріг, по яким Нова пошта доставляє вантажі. Її платять абсолютно усі люди, оплачуючи товари і послуги в вартості яких є паливо, в вартості якого є плата в бюджет на обслуговування. При чому якщо навіть жодна людина не купить паливо, гроші за облсуговування дороги все одно будуть витрачені і виплачені з кишень населення (бюджету)

 

От не можу не погодитись! Все правильно. ТІ люди, ЯКІ купують товар, платять в тому числі за дороги, які закладені в ціну цього товару, бо продавець платить перевізнику, перевізник купує паливо, у паливо закладений податок на дороги. А ТІ, які НЕ купують, ті НЕ платять. За всіх найбільше платять ТІ, хто купує найбільше. За МОЖЛИВІСТЬ купити для всіх платять ті, хто купує. Я вважаю це справедливим.

 

А якщо раптом на дороги не вистачить, то візмуть з податків. Тільки тому що дороги належать державі і утримуються державою. А податки - це ПРИМУСОВИЙ платіж, які ми всі платимо державі, однак СПІВМІРНО СВОЇМ ДОХОДАМ. Бабця з доходом 2000 за дороги заплатить співмірно свому доходу, а не фіксовану ціну висмоктану з пальця.

 

А от якщо провайдеру на мережу дротів не вистачає, то це його проблеми. Не зможе він зобов'язати всїх мешканців вздовж цієї мережі за неї платити. Підніме платню реальним користувачам - тим, хто користується послугами, а не просто підключений. А ті вже вирішуватимуть, чи платити.

 

Платити за утримання газової мережі ПРИВАТНІЙ компанії мають так само реальні користувачі цієї мережі. До речі, кому ж вона в нас належить, щось так і не з'ясували, заглохло в цій темі...

 

Добавлено через 9 минут

И за новеньких или нулевых (по проекту постановы.....могут и изменить --- "Думайте") будут платить все остальные

 

Вот раньше работала система: выпустили в сеть X кубов газа, их на другом конце потребили разные потребители, собрали за транспортировку X кубов газа месяц в месяц. Что с ней, собственно, было не так? Не надо было "платить за новеньких". Новенькие прекрасно сами справлялись. Только начинали потреблять газ - сразу начинали сами за себя платить. Прогнозы на потребление в год вполне себе были, цену транспортировки сложить было элементарно.

 

...А, забыла... списали Y кубов из этих X, как транспортировочные потери, продали их налево, положили себе в карман. Рассказали всем, как им не хватает платы за транспортировку, потому что она не учитывает эти бешенные потери, поэтому надо пересмотреть подход.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

«З 01 січня 2021 року річна замовлена потужність об’єкта (об’єктів) побутового споживача на розрахунковий календарний рік визначається Оператором ГРМ виходячи з фактичного обсягу споживання природного газу цим об'єктом за газовий рік, що передував розрахунковому календарному року, який визначається відповідно до вимог цього Кодексу, але не може бути меншою за:

39 куб. м – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується тільки для приготування їжі;

126 куб. м – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується для підігріву води та приготування їжі;

314 куб. м – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується комплексно, у тому числі для опалення.»

 

А как быть, если по документам указано, что "природний газ використовується комплексно, у тому числі для опалення", а по факту "природний газ використовується тільки для приготування їжі"? Системы отопления и газовой колонки нет, подводка только к газплите, расход 50 кубов в год.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

314 куб. м
, так и быть.

А как быть тем, у кого выкористовуеться комплексно, но редко и в летний период (т.е. в 10 раз меньше за год)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

, так и быть.

 

Там написано "використовується"? т.е. по факту, а не "прописано в договорі". Юридическая зацепка?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А как быть, если по документам указано, что "природний газ використовується комплексно, у тому числі для опалення", а по факту "природний газ використовується тільки для приготування їжі"? Системы отопления и газовой колонки нет, подводка только к газплите, расход 50 кубов в год.

А в проекте как? На всякий случай начертили/прописали на будущее?)

Наверное, исправлять в договоре, т.к. ходить проверять специально не будут, а платежка будет на основании документов.

 

Добавлено через 1 час 4 минуты

Вот раньше работала система: выпустили в сеть X кубов газа, их на другом конце потребили разные потребители, собрали за транспортировку X кубов газа месяц в месяц. Что с ней, собственно, было не так? Не надо было "платить за новеньких". Новенькие прекрасно сами справлялись. Только начинали потреблять газ - сразу начинали сами за себя платить. Прогнозы на потребление в год вполне себе были, цену транспортировки сложить было элементарно.

 

...А, забыла... списали Y кубов из этих X, как транспортировочные потери, продали их налево, положили себе в карман. Рассказали всем, как им не хватает платы за транспортировку, потому что она не учитывает эти бешенные потери, поэтому надо пересмотреть подход.

Повозмущаться на форуме у нас все знатоки. Сейчас самое время грамотно высказывать свои предложения и замечания по адресу). И чем больше будет недовольных, тем лучше результат...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А в проекте как? На всякий случай начертили/прописали на будущее?)

Наверное, исправлять в договоре, т.к. ходить проверять специально не будут, а платежка будет на основании документов.

 

Понял.

 

Добавлено через 3 минуты

Сейчас самое время грамотно высказывать свои предложения и замечания по адресу). И чем больше будет недовольных, тем лучше результат...

 

Может кто-то выложит в теме набор юридически выверенных формулировок по разным направлениям?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И чем больше будет недовольных, тем лучше результат...

Ну так результат уже на лице в проекте. Вместо того, чтобы новенькие 1 раз заплатили и дальше платили по предыдущему году, теперь и новенькие, и старенькие будут платить абонплату по придуманной норме и больше. Таким образом бедные (которые пытаются экономить газ) заплатят за богатых (которые газом греют бассейны и домики на пол гектара), которым дорого платить за транспорт всех своих кубов.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну так результат уже на лице в проекте. Вместо того, чтобы новенькие 1 раз заплатили и дальше платили по предыдущему году, теперь и новенькие, и старенькие будут платить абонплату по придуманной норме и больше. Таким образом бедные (которые пытаются экономить газ) заплатят за богатых (которые газом греют бассейны и домики на пол гектара), которым дорого платить за транспорт всех своих кубов.

Нееет, это не результат, а пока только проект. А "возмущаться" нужно не на форуме, а по адресу обсуждения проекта. Вот тогда, возможно, будет результат.

Богатых оно не сильно затронет. Они и так платят свое. А вот те, кто использует до 3 кубов/месяц на газовую печь, будут платить больше(норма вместо своего фактического). А таких очень много.

 

Добавлено через 7 минут

Может кто-то выложит в теме набор юридически выверенных формулировок по разным направлениям?

А смысл? У нас народ только в соцсетях и на форумах бучу поднимает. А тут же нужно скачать, свои данные и адрес заполнить, отправить((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вот те, кто использует до 3 кубов/месяц на газовую печь, будут платить больше(норма вместо своего фактического). А таких очень много.

А с учетом того, что у меня оно еще и для отопления, но в период отопления там никто не живет... Но те кто это все затеял - новые подключенцы - этот год будут платить все-равно, а на следующий независимо от потребления по новых минимальных нормах. Причем сами же и заказали такое, решение народа.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отсюда вопрос.
Нет. У них в голове хуцпа.

 

Юридическая зацепка?
Ну, подайте на них в суд. Иначе их не прошибить.

 

Добавлено через 3 минуты

Сейчас самое время грамотно высказывать свои предложения и замечания по адресу
Я уже здесь высказывал: признать юридически ничтожным Кодекс ГРМ, или, как минимум, отменить его. Ежели найдётся какой юризд, готовый на такое подписаться, я его даже спонсирую в разумных пределах. А всё это борцевание нанайских мальчиков против постановлений о коэффициентах, кубах и т.п. — увольте. Просто нет смысла.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот раньше работала система: выпустили в сеть X кубов газа, их на другом конце потребили разные потребители, собрали за транспортировку X кубов газа месяц в месяц. Что с ней, собственно, было не так? Не надо было "платить за новеньких". Новенькие прекрасно сами справлялись. Только начинали потреблять газ - сразу начинали сами за себя платить. Прогнозы на потребление в год вполне себе были, цену транспортировки сложить было элементарно.

 

...А, забыла... списали Y кубов из этих X, как транспортировочные потери, продали их налево, положили себе в карман. Рассказали всем, как им не хватает платы за транспортировку, потому что она не учитывает эти бешенные потери, поэтому надо пересмотреть подход.

 

Читаю ваші довжелезні повідомлення, хотів щось відповідати, а потім подумав:" мені що нема чим зайнятись?"

І так все виходить саме так як я це все бачу і завтра ви так і будете платити абонплату навіть незважаючи на свій витрачений час в цій темі.

:rolleyes:

Собаки гавкають, а караван йде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...