Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Оплата за транспортировку газа

NullDev

Рекомендовані повідомлення

то за первый месяц потребления мне посчитают транспортировку 314 грн./м.куб., а за второй и последующие - по факту за потребленный объем?

За весь год.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, если я сейчас делаю новое подключение газа, то за первый месяц потребления мне посчитают транспортировку 314 грн./м.куб., а за второй и последующие - по факту за потребленный объем?

До 9-ти месяцев потребления будут считать по норме 314 куб.м./год(если объект с отоплением), т.е. 26.17куб/месяц*тариф.

Дальше, если я правильно понимаю, посчитать должны по фактическому потреблению:

З моменту, коли новий побутовий споживач та/або об’єкт побутового споживача фактично споживає природний газ повні дев’ять місяців та до завершення повного календарного року споживання, величина річної замовленої потужності об’єкта споживача визначається як добуток числа 12 на фактичне середньомісячне споживання природного газу за попередні перші дев’ять місяців споживання з урахуванням вимог пункту 1 цієї глави.

 

За відсутності повного газового року споживання новим побутовим споживачем та/або його об’єктом (у випадку укладення договору розподілу природного газу у період жовтень - грудень) річна замовлена потужність (за замовчуванням) на третій календарний рік розраховується Оператором ГРМ виходячи із середньомісячного фактичного споживання, помноженого на 12.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До 9-ти месяцев потребления будут считать по норме 314 куб.м./год(если объект с отоплением), т.е. 26.17куб/месяц*тариф.

Дальше, если я правильно понимаю, посчитать должны по фактическому потреблению:

 

Но не меньше чем те же 314 куб.м/год

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но не меньше чем те же 314 куб.м/год

 

Це не законно. Сходіть в бескоштовну консультацію і кожен юрист вам разкаже, що це нав`язування послуги.

Що є не законним. Облгази та НКРЕКП порушують закони України. Тому споживач, немає зобов`язань сплачувати не законні вимоги.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вони не нав’язують послугу. Вони беруть тільки плату відповідно до постанови НКРЕКП. А користуватися газом не обов’язково!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вони не нав’язують послугу. Вони беруть тільки плату відповідно до постанови НКРЕКП. А користуватися газом не обов’язково!

 

Ви юрист?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви юрист?

А у вас вже є рішення суду на вашу користь? Бо ці юристи по 30 грн вже надоїли - обіцяють казки, а насправді просто гроші збирають.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А у вас вже є рішення суду на вашу користь? Бо ці юристи по 30 грн вже надоїли - обіцяють казки, а насправді просто гроші збирають.

 

Я чітко написав, йдете в бескоштовну консультацію і там консультуєтесь.

Мені глибоко начхати на підзаконні акти які прдукує НКРЕКП, якщо вони суперечать законам України, то і не обов`я зкові до виконання.

Крім того, самі газовики не виконують дерективи НКРЕКП, то чому ми споживачі повинні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я чітко написав, йдете в бескоштовну консультацію і там консультуєтесь.

За 30 грн. Скільки тут таких вже було. Цікаво, хоч одному відсудили газ безкоштовний чи ні?

Крім того, самі газовики не виконують дерективи НКРЕКП

Бо можуть.

то чому ми споживачі повинні?

Бо не можуть :D .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У вас вкрали 30 грн?

Чи який комплекс на 30 грн?

І при чому тут оплата? Є бескоштовні державні консультації юридичні. Там отримуеться інформація.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Крім того, самі газовики не виконують дерективи НКРЕКП, то чому ми споживачі повинні?

 

Цікаво, які саме? НКРЕКП по козлячому виписало ряд норм і тепер з облгазами клеють дурнів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

виписало ряд норм і тепер з облгазами клеють дурнів.

Це не заважає нам просто спостерігати.Задовільняти фінансові забаганки не обов'язково.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це не заважає нам просто спостерігати.Задовільняти фінансові забаганки не обов'язково.

 

Так можна і без газу спостерігати. Рано чи пізно, терпець урветься і підуть відрізати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рано чи пізно, терпець урветься і підуть відрізати.

Обговорювалось не раз.Шанси близькі до 0.

А от як з'ясується,що газовики тобі винні,то заморишся повертати власні кошти,та навіть не налякаєш відключенням.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У вас вкрали 30 грн?

Чи який комплекс на 30 грн?

В мене не дуже вкрадеш. А от адвоткати, які за тридцятку обіцяють золоті гори тут постійно крутяться, але ще жодного рішення на користь клієнта не отримали. Але розповідають дуже впевнено, що люди аж вірять й гроші платять, щоб Фірташа засудити. Але не розуміють, що адвокати заробляють просто на обсягах обдурених і введених в оману клієнтів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До отримання повідомлення про відключення за борги…

В цій країні вже постачальнік вирішує,чи я є боржником?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В цій країні вже постачальнік вирішує,чи я є боржником?

За Правилами постачання послуги, затвердженої КМУ — саме так.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За Правилами постачання послуги, затвердженої КМУ — саме так.

 

Ви юрист?

Ви договір розподілу читали?

Наприклад, прямо з договору.

V. Порядок обліку природного газу, що передається Споживачу

5.3. При здійсненні обліку спожитого природного газу побутовим Споживачем за розрахункову одиницю розподіленого та спожитого природного газу беруться кубічні метри (м куб.) природного газу, визначені відповідно до фактичних показів лічильника природного газу або відповідно до норм споживання природного газу, затверджених постановою Кабінету Міністрів України.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви договір розподілу читали?

Я читав Правила надання послуг, чи як їх там, та Кодекс ГРМ. При чому цитований пункт про облік споживання до «визнання боржником» я не зрозумів. Згідно Правил, постачальник у нас сам може визнавати споживача боржником та припиняти постачання. Без будь-якого суда. Ви цього не знали? Зараз виконання цієї норми відтерміноване Законом по карантиновірус, але деяким *газам на це байдуже.

Ви читайте не тільки те, що Вам подобається, а все. Будете здивовані.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я читав Правила надання послуг, чи як їх там, та Кодекс ГРМ. При чому цитований пункт про облік споживання до «визнання боржником» я не зрозумів. Згідно Правил, постачальник у нас сам може визнавати споживача боржником та припиняти постачання. Без будь-якого суда. Ви цього не знали? Зараз виконання цієї норми відтерміноване Законом по карантиновірус, але деяким *газам на це байдуже.

Ви читайте не тільки те, що Вам подобається, а все. Будете здивовані.

 

Ні не так. Судячи з того що ви пишите ви не знаєте як читаються договори.

Логіка проста, договори читаються беспосередньо.

Наприклад.

Той пункт що зобов`язує постачальника робити облік по по показниках лічильника і тільки так.

Далі постачальник додає коєфф(не законні) і виставляє рахунок з завідомо не правдивими числами на оплату.

Він порушив пункт договору? Порушив. Далі не має значення що там написано. З вини постачальника виник конфлікт інтересів. Ми як споживачі маємо право невиконувати жодного пункту цього договору.

Далі подаємо заяву з проханням перерахувати вірно, обов`язково з вхідним номером.

Якщо реагує, то платимо. Якщо не реагує не платимо.

Якщо як вони люблять приїхати відрізати, а вони цього не зроблять. якщо ви будите відповідати і листуватися. Але якщо приїдуть, то не даєте цього зробити та викликаєте поліцію. Документі в вигляді договору, листів та рахунків у вас на руках є.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але якщо приїдуть, то не даєте цього зробити та викликаєте поліцію. Документі в вигляді договору, листів та рахунків у вас на руках є.

Гарна ідея. Але лише для тих, хто не працює. Буде їм розвага — охороняти трубу.

З вини постачальника виник конфлікт інтересів.

З вини КМУ та НКРЕКП.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ситуація доведена до абсурду, згоден.

Але якщо постачальник творить таке беззаконня, то ми народ маємо діяти згідно законів та Конституції

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...