Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Оплата за транспортировку газа

NullDev

Рекомендовані повідомлення

а хіба по лічильнику за транспортування платиться? там якась "замовлена потужність" фігурує, хз хто і коли її замовляв. в мене в кабінеті стоїть 26.17 кубів, при середньому споживанні взимку десь 300, до оплати беруть 26.17х1.992 - це так за лютий та січень стоїть. користуватись газом почав як раз 1 січня.

в будинку ЕО, то я нічого поки що не можу зрозуміти з цим газом(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а хіба по лічильнику за транспортування платиться? там якась "замовлена потужність" фігурує

Залежить від того що на вашому лічильнику робитья. Якщо ви використовуєте газ для опалення і ваш лічильник за попередній газовий рік нарахував менше 314 кубів - тоді використовується замовлена потужність у 314 кубів. А якщо раптом у вас не термобудинок і за газовий рік ви спожили більше 314 кубів - тоді розрахунок вартості транспортування здійснюється вже за фактичними показниками лічильника за попередній газовий рік.

користуватись газом почав як раз 1 січня.

Газовий рік - це попередній рік з жовтня по вересень. Звісно якщо за той газовий рік у вас менше 314 кубів, то платите ви за замовлену потужність. А от наступного року вже порахують скільки ви спожили за новий газовий рік і виставлять рахунок виходячи вже з показників лічильника, якщо він накрутить більше 314 кубів.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

314 кубів за рік? Так це ж тільки приготування їжі на газовій плиті. На опалення це місячне споживання у холодний період року:unknown:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

314 кубів за рік? Так це ж тільки приготування їжі на газовій плиті.

Ні. 314 кубів на рік - це при комплексному використанні. Якщо лише приготування їжі - там щось біля 30 кубів лише рахують, якщо на лічильнику менше.

На опалення це місячне споживання у холодний період року

Не знаю. В мене з листопада по лютий 0 кубів споживання, хоча опалення газове. Просто я в будинку взимку не проживаю.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а хіба по лічильнику за транспортування платиться? там якась "замовлена потужність" фігурує, хз хто і коли її замовляв. в мене в кабінеті стоїть 26.17 кубів, при середньому споживанні взимку десь 300, до оплати беруть 26.17х1.992 - це так за лютий та січень стоїть. користуватись газом почав як раз 1 січня.

в будинку ЕО, то я нічого поки що не можу зрозуміти з цим газом(

 

 

эти охреневшые тела хитро транспортировку считают .

 

Коллега плитой в вышгородском р-не напалила газа на 55 грн, а транспортировку пришлось оплатить 45 грн.

 

Она начала звонить, выяснять, на каком основании плата за транспортировку выросла почти в 3 раза, оказывается , там чем больше потребителей - тем дороже транспортировка.

Она пользуется только газ плитой, но у них еще числится, что у нее там и котел имеется, и еще что то там, вот ее и доят по- полной.

 

я ей говорю : может тебе балонным газом проще и дешевле пользоваться , отрежь и пошли их.

 

АГА ! отвеила она . Говорит : мы 100 тысяч вкинули в трубу, жалко теперь отрезать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

там чем больше потребителей - тем дороже транспортировка.

Да, это давно так.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Говорит : мы 100 тысяч вкинули в трубу, жалко теперь отрезать.

 

А есть подтверждающие документы?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

В Кодексе есть такое положение для нначисления в 2020 году:

 

Для нового споживача та/або його об’єкта, що має фактичний період споживання природного газу менший ніж дев'ять місяців (крім об’єктів споживачів, що не є побутовими), або за умови відсутності споживання природного газу споживачем та/або його об'єктом протягом усього попереднього газового року річна замовлена потужність споживача (його об’єкта) визначається Оператором ГРМ за замовчуванням на рівні:

 

Как понимать положение про 9 месяцев: это касается новых потребителей со стажем меньше 9 месяцев (естественно, непрерывным) или это касается старых потребителей со стажем потребления меньше 9 месяцев в течение газового года (в любой комбинации)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для нового, бо неможливо порахувати споживання, бо він менше 9 місячців як абонент.

А для старих клієнтів хто за 12 місяців спожив менше норми нарахують по нормі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А для старих клієнтів хто за 12 місяців спожив менше норми нарахують по нормі.

 

Мова йде по нарахування в 2020 році, коли норми ще не діяли. Припустім, що старий абонент споживав газ тільки протягом літніх місяців, тобто менше 9 місяців за газовий рік.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І що, кого це хвилює? Рахують споживання за газовий рік вцілому. А якщо абонент має "стаж" менше 9 місяців - то йому не можна порахувати річне споживання, бо якщо він, скажімо, лише 1 місяць був абонентом - то на базі спожитого за 1 місяць буде весь наступний рік платити за транспорт, коли отримуватиме послугу аж 12 місяців, тому й обмежили.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І що, кого це хвилює? Рахують споживання за газовий рік вцілому. А якщо абонент має "стаж" менше 9 місяців - то йому не можна порахувати річне споживання, бо якщо він, скажімо, лише 1 місяць був абонентом - то на базі спожитого за 1 місяць буде весь наступний рік платити за транспорт, коли отримуватиме послугу аж 12 місяців, тому й обмежили.

 

Питання тільки стосовно старих споживачів. Можливий варіант я описав. По тексту кодексу не зрозуміло, чи попадає цей варіант під роздачу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, бо вам забезпечувався тиск в трубі більше 9 місяців і ви були абонентом цей період.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, бо вам забезпечувався тиск в трубі більше 9 місяців і ви були абонентом цей період.

 

Я бачу Ви не зрозуміли, про що йде мова.

Я повинен сплатити за транспортування газу протягом 2020 року згідно фактичного споживання протягом попереднього газового року чи не менше нормативу (314 кубів), оскільки протягом попереднього газового року в мене споживання було менше 9 місяців?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви коли оформили договір з газовиками? Якщо більше 9 місяців - то за фактичним споживанням у 2019 році. Ми ж це вже обговорювали.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви коли оформили договір з газовиками? Якщо більше 9 місяців - то за фактичним споживанням у 2019 році. Ми ж це вже обговорювали.

 

В 2007 році.

Обговорювали.

Я зараз намагаюсь по новому прочитати це положення, бо дуже вже настирливо КОГ давить на мене з оплатою по їхнім розрахункам. Бачу, що написано по дебільному, оскільки моє трактування також має право на життя.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваше трактування до мене не застосовувалося. Я оформив газ в 2017 році, споживання - влітку для приготування їжі та може грубку протопити коли задощить й сиро буде. До 40 кубів на рік, 2 місяці на рік є споживання. Минулого року платив за фактичним споживанням, ну а зараз вже за нормою.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваше трактування до мене не застосовувалося. Я оформив газ в 2017 році, споживання - влітку для приготування їжі та може грубку протопити коли задощить й сиро буде. До 40 кубів на рік, 2 місяці на рік є споживання. Минулого року платив за фактичним споживанням, ну а зараз вже за нормою.

 

Значить, мені так само повинні (за аналогією).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 2007 році.

Обговорювали.

Я зараз намагаюсь по новому прочитати це положення, бо дуже вже настирливо КОГ давить на мене з оплатою по їхнім розрахункам. Бачу, що написано по дебільному, оскільки моє трактування також має право на життя.

Ваше трактування права на життя не має.

В 4 пункте четко прописано про новых потребителей или потребителей с нулевым потреблением за предыдущий год и так было с конца 2019 года(менялась только методика начисления).

Категорию потребления Вам уже поменяли?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваше трактування права на життя не має.

В 4 пункте четко прописано про новых потребителей или потребителей с нулевым потреблением за предыдущий год и так было с конца 2019 года(менялась только методика начисления).

 

Я не исключаю вариант, что облгаз пытается подвести меня под статью: старый потребитель с потреблением за прошедший газовый год менее 9 месяцев суммарно. Понимаю, что бред, но как иначе обьяснить их настойчивость?

 

Категорию потребления Вам уже поменяли?

 

Неделю назад слесарь облгаза снимала показания счётчика и проверяла на утечку, попросил зафиксировать газовые приборы потребления, составила акт (созванивалась с кем-то на базе), пообещала передать по инстанции.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не исключаю вариант, что облгаз пытается подвести меня под статью: старый потребитель с потреблением за прошедший газовый год менее 9 месяцев суммарно. Понимаю, что бред, но как иначе обьяснить их настойчивость?

Трактовать так норму исключительно в Вашем случае? Вряд ли. Я больше склоняюсь к какому то глюку/ошибке в кабинете, в которой отказываются разобраться.

Неделю назад слесарь облгаза снимала показания счётчика и проверяла на утечку, попросил зафиксировать газовые приборы потребления, составила акт (созванивалась с кем-то на базе), пообещала передать по инстанции.

Задавали вопрос, почему Вас идентифицируют как нового абонента?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...