Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Общая тема про Коронавирус

Сергей НСТ

Как протекает Ваш карантин  

621 користувач проголосував

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

16 минут назад, igorrius сказал:

у вечно- не вечно- никто не знает точно, сколько бы он прожил точно , если бы не вакцинировался , но скорее всего больше.

ковид вызывает загущение крови, вакцина могла аналогично сгустить кровь и больное сердце не выдержало.

не всем и не всегда можно делать прививки

 Никто ничего не знает - только предполагает:

665.jpg

Змінено користувачем kim chen loran
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, yuragon сказал:

Інша сторона жодним чином не заперечує того що це впринципі могло мати місце, але просить якісь факти які підтверджують цю версію

чувак жил 15 лет с больным сердцем .

умер через несколько дней после укола вакциной.

Можете верить, что это просто совпадение, никто ж Вам не запрещает

Змінено користувачем igorrius
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, kim chen loran сказал:

Никто ничего не знает - только предполагает:

звиздежь , или слабая память :

у форумчанина умерла сестра после чудо укола, Вы что забыли?

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, igorrius сказал:

чувак жил 15 лет с больным сердцем .

умер через несколько дней после укола вакциной.

Можете верить, что это просто совпадение, никто ж Вам не запрещает

Ну власне це чому я вже з вами майже не дискутую. В нас розбіжність не в поглядах, а в самих принципах сприйняття і аналізу інформації. Я стараюсь оцінювати ймовірності того що могло статися, а ви атбрасиваєте цифри. Відповідно для вас любі варіанти подій є абсолютно однаково ймовірними якщо вони впринципі можуть статися.

Я вам навіть інколи трохи заздрю - вам дуже цікаво жити в цьому "нудному" (для мене) світі.

P.S. Як математик (от я і спалився чого мене так бомбануло від "єслі атбросіть цифри") я вам можу відкриту велику таємницю - подія може статися (і стається) навіть коли в неї нульова математична ймовірність. Думаю цей факт вам ще більше розкриє межі ваших фантазій )))))

Змінено користувачем yuragon
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не знаю сколько будут платить за фейковые вбросы по другим темам, но подбрасываю еще одну идею для вбросов:

Майкл Митчелл умер вскоре после приезда на отдых в Турцию... Именно Турция явилась фактором смерти. Нельзя ездить в Турцию. Ведь мы все знаем, что раз два события почти совпали по времени, то ОДНОЗНАЧНО!!!! одно событие вызвало другое.

Жил бы себе еще 150 лет, но вот приехал - и все...

Подхватывайте!

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, yuragon сказал:

Я стараюсь оцінювати ймовірності того що могло статися,

как то странно Вы оцениваете

15 лет жизни без прививки 

и несколько дней- после прививки.

сопоставимый срок ?

Змінено користувачем igorrius
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, yuragon сказал:

P.S. Як математик (от я і спалився чого мене так бомбануло від "єслі атбросіть цифри") я вам можу відкриту велику таємницю - подія може статися (і стається) навіть коли в неї нульова математична ймовірність. Думаю цей факт вам ще більше розкриє межі ваших фантазій )))))

конечно может, вот на днях большой метеорит как шмякнет нашу Землю- и испортит махом всю позитивную статистику вакцинации .

такой исход маловероятен, но ведь возможен ?

Змінено користувачем igorrius
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Селекционеры растений и животных работают с самым лучшим материалом. Если животное или растение перенесло даже незначительное заболевание, то оно уже не будет использоваться в селекции, т.к. оно ущербно.

А вот с человеками поступают с точностью до наоборот. Более того, человека с раннего детства заражают всеми возможными болячками.
Здорово, да?

  • Лайк 4
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, igorrius сказал:

как то странно Вы оцениваете

15 лет жизни без прививки 

и несколько дней- после прививки.

сопоставимый срок ?

Ви мислите побутовою логікою. Вона дуже добре працює в повсякденному житті і взагалі не працює коли за допомогою неї пробують оперувати або дуже великими, або дуже малими величинами. В таких випадках нажаль нічого не зробиш якщо візмеш і атбросіш цифри. Так званий "закон великих чисел" є просто контрінтуїтивний для побутової логіки.

Для ілюстрації цього є задача про дні народження. Спробуйте без гугла, атбросівши цифри, керуючись просто побутовою логікою і інтуїцією прикінути яка ймовірність того що серед групи в 23 випадкових людей хоча б в двох з них день народження співпаде.

Змінено користувачем yuragon
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Музей сказал:

Селекционеры растений и животных работают с самым лучшим материалом. Если животное или растение перенесло даже незначительное заболевание, то оно уже не будет использоваться в селекции, т.к. оно ущербно.

А вот с человеками поступают с точностью до наоборот. Более того, человека с раннего детства заражают всеми возможными болячками.
Здорово, да?

Селекціонери тварин не роблять своїм племінним тваринам прививки? Цікаво - думав навпаки.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, yuragon сказал:

Вона дуже добре працює в повсякденному житті і взагалі не працює коли за допомогою її пробують оперувати або дуже великими, або дуже малими величинами.

речь по прежнему идет о конкретном одном человеке , умершем через пару дней после укольчика ?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, igorrius сказал:

речь по прежнему идет о конкретном одном человеке , умершем через пару дней после укольчика ?

Саме так. Один конкретний приклад може бути взагалі протилежний до "закону" по якому відбуваються події. "Закон великих чисел" саме про це - якщо дуже спрощено то коли набрати достатньо велику вибірку то реалізується будь-яка навіть найбільш малоймовірна подія. Є ще графік "Колокола" нормального розподілу, де є так називаємі "хвости" які якраз і є виключеннями з правила. Та багато всього цікавого є в тій дурноватій науці з цифрами, так що краще дійсно атбрасуйте їх і насолоджуйтеся життям.

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, yuragon сказал:

"Закон великих чисел" саме про це - якщо дуже спрощено то коли набрати достатньо велику вибірку то реалізується будь-яка навіть найбільш малоймовірна подія.

Більше того - за цим законом, при стількох отриманих вакцинах, стає просто неможливою ситуація щоб десь не стався випадок що після отримання ін'єкції не померла якась абсолютно здорова людина з причини яка ніяк не залежить від отриманої вакцини.

Якби такого не ставалося - це було б серйозним аргументом що "учьониє щось скривають". Саме по відсутності тих хвостів в "колокола" під час метааналізу було виведено на чисту воду бігфарму яка фінансуючи дослідження ефективності нових ліків замовчувала дослідження які не показали їх ефективність. Навіть для самих найкращих ліків має бути дослідження яке показало що воно ніфіга не ефективне, але тільки якщо було проведено достатня кількість різних досліджень.

Прблема випливає тоді коли всякі любітєлі пабмєда висмикують якесь одне конкретне дослідження з хвоста "колокола" і махають ним доводячи свою теорію, ігноруючи при цьому фактом що на одне таке дослідження є 100 інших які говорять про протилежне.

Змінено користувачем yuragon
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, yuragon сказал:

Саме так. Один конкретний приклад може бути взагалі протилежний до "закону" по якому відбуваються події. "Закон великих чисел" саме про це - якщо дуже спрощено то коли набрати достатньо велику вибірку

так мы не говорим о выборке, просто обсудили конкретный единичный случай, конкретного единичного человека, к сожалению, ныне покойного

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, igorrius сказал:

так мы не говорим о выборке, просто обсудили конкретный единичный случай, конкретного единичного человека, к сожалению, ныне покойного

Якби це була одна єдина ін'єкція на цілій планеті - тоді так, її можна розглядати окремо. А так вибачте - ми мусимо розглядати її разом з тими міль'ярдами інших зроблених вакцин, рахувати розподіли, шукати кореляції з іншими подібними фактами і вся інша скучна фігня якою займаються учьониє замість того щоб робити гарні фоткі віруса.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, yuragon сказал:

Якби такого не ставалося - це було б серйозним аргументом що "учьониє щось скривають". Саме по відсутності тих хвостів в "колокола" під час метааналізу було виведено на чисту воду бігфарму

так оно ж так и есть, посмотрите предыдущую страничку в самом низу- там побочки файзера :

только обильные месячные у женщин, и типа все...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, igorrius сказал:

так оно ж так и есть, посмотрите предыдущую страничку в самом низу- там побочки файзера :

только обильные месячные у женщин, и типа все...

Хто вам сказав що то тільки одна побочка? Там побочок вагон з тєлєжкою - питання тільки в цифрах, але якшо їх атбросіть....

Змінено користувачем yuragon
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, igorrius сказал:

речь по прежнему идет о конкретном одном человеке , умершем через пару дней после укольчика ?

А разве 5250 непривитых и умерших от ковида киевлян не были конкретными?

Змінено користувачем kim chen loran
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, yuragon сказал:

Спробуйте без гугла, атбросівши цифри, керуючись просто побутовою логікою і інтуїцією прикінути яка ймовірність того що серед групи в 23 випадкових людей хоча б в двох з них день народження співпаде.

igorrius - вже думали над цією простою задачкою?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, yuragon сказал:

вакцин, рахувати розподіли, шукати кореляції з іншими подібними фактами

так этого никто не запрещает делать, коррелируйте :

тут чувак загнулся через несколько дней после укольчика, у форумчанина сестра умерла ( на днях была инфа, вы же вдели )

у моего знакомого десна начали кровить , я выкладывал ранее инфу

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, kim chen loran сказал:

А разве 5250 непривитых и умершихот ковида киевлян не были конкретными?

не,  это просто нарисованная статистика, не известно, кто все эти люди , сколько их было точно и от чего именно они умерли

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, igorrius сказал:

так этого никто не запрещает делать, коррелируйте :

тут чувак загнулся через несколько дней после укольчика, у форумчанина сестра умерла ( на днях была инфа, вы же вдели )

у моего знакомого десна начали кровить , я выкладывал ранее инфу

Зрозумів, всі мої потуги спробувати донести вам що "прімєр із жизні" абсолютно не працює в контексті статистики і науки вцілому - були марними.

Кланяюсь і знову, в черговий раз зупиняю з вами дискусію ввіду повної безперспективності :)

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, Музей сказал:

Селекционеры растений и животных работают с самым лучшим материалом. Если животное или растение перенесло даже незначительное заболевание, то оно уже не будет использоваться в селекции, т.к. оно ущербно.

Ничего общего с действительностью. Используются. Более того, животное, перенесшее вирусную инфекцию и хорошо с ней справившееся будет иметь приоритет, как экземпляр с крепким иммунитетом.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Знахарь сказав:

 

 

Я начинаю верить в то, что антивакцинаторы реально получают прибыль от фейков по теме вакцинации. Ну не могут люди в здравом уме и без финансовой заинтересованности так методично постить всякую хрень, чтоб обгадить идею вакцинации.

Виділив ключову помилку у Вашому тексті.

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, yuragon сказал:

Зрозумів, всі мої потуги спробувати донести вам що "прімєр із жизні" абсолютно не працює в контексті статистики і науки вцілому - були марними

а много в статистике живых , вышеупомянутых примера ?

их же все надо доказывать , поэтому их нет в статистике.

но то , что 5 с хвостиком киевлян умерло именно от ковида- доказывать не надо.

магия статистики , да ?

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • FLASH закріпив темі

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...