Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Общая тема про Коронавирус

Сергей НСТ

Как протекает Ваш карантин  

621 користувач проголосував

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

56 минут назад, serg179 сказал:

Ага, це Вам так легко говорити .А як воно свайо,радноє?Рука не піднімається щось міняти.Он на Голкіна подивіться, стільки років вже "жівьйот в Жітомірє" 🤣, десь з 16 року😁.Ще й служба нє вєліт розкриватись а руске нутро вилазить регулярно.Я за своє життя не бачив ЖОДНОГО їхнього з якого б рано чи пізно не вилізло б.

А что, у Вас в Воронеже вообще негде выучить мову? 
Понятно, что это так Вы стараетесь прикинуться украинцем,
но для этого мало менять русские буквы на украинские,
попробуйте хоть гугл-транслейт, тоже позорище, но меньше.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 07.11.2021 в 10:44, OlaR сказал:

С какой стати профлактичні щеплення стали обов"язковы для всіх? Когда это случилось? Только для определенных должностей 

Ще раз. Якщо у тому листі з погрозою згадується профілактичне щеплення, то щеплення від ковіду повинні внести у календар обов'язкових щеплень, який передбачений законом і наказом МОЗ, та ще й внести цю вимогу до посадової інструкції кожного працівника, правил перевезень пасажирів тощо. Щоб якось аргументувати що порушено закон. Якщо ж у тому листі "профілактичне" вжито в якості замінника буденної фрази "добровільне" ,то так само можна відсторонити від роботи людину, яка не їсть цибулю і часник, бо не хоче боротися з поширенням грипу. І нагадаю, влада позиціює це як одноразові заходи. Цікаво, чим вони будуть аргументувати вакцинацію наступного року. От зараз поліцію

пустили в рейди перевіряти сертифікати у транспорті. А хто замість неї буде  боротися з вуличною злочинністю чи контролювати безпеку на дорогах?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ШуRik сказал:

 так само можна відсторонити від роботи людину, яка не їсть цибулю і часник, бо не хоче боротися з поширенням грипу.

это не так работает
если цибуля и часник действуют на грипп, помогают от него защититься,
но не входят в стандартный протокол лечения — 
то от работы отстранят именно тех, кто их, несмотря на запрет — употребляет.
по запаху вычислят на  раз, так что лучше применять только разрешенное,
а не искать эффективное, будь бы оно еще вчера против этого же было эффективным
и разрешенным. 
Только актуальный, текущий утвержденный протокол.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, iiigolkin сказав:

А что, у Вас в Воронеже вообще негде выучить мову? 
Понятно, что это так Вы стараетесь прикинуться украинцем,
но для этого мало менять русские буквы на украинские,
попробуйте хоть гугл-транслейт, тоже позорище, но меньше.

Нє атвлєкайтєсь таваріщь.Ваші там вже починають прапори звертати і потребують підтримки нового курсу всіма членами, навіть такими як Ви.

А з приводу рідної мови-володію нею досить не погано.Точно не гірше ніж Ви своїм рідним нарєчьєм.Але, на відміну від вас, лаптєй, можу собі дозволити інколи тролити і стібатись з вас, на вашому ж нарєчьї.

Готовий і надалі чемно і виховано відповідати на Вашу істерику.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, Billi сказал:

Правда очі колить? Тільки найулюблінише помітили? Я не жадний - підбирайте, смакуйте.))

Ви якщо намагаєтесь писати українською, користуйтесь словником. На паплюжте її русизмами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, serg179 сказал:

Нє атвлєкайтєсь таваріщь.

 нарєчьєм.

 

Ну вы тут не первый россиянский бот, они всегда одно пишут.
И очень трусливы — всегда никакой информации, пустой профиль.
Думаю, будете вакциной — при Вас другие не так лезут,
видят что уже занято. Оставайтесь, норм. Один бот должен быть —
иначе тучи налетят.

Змінено користувачем iiigolkin
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, iiigolkin сказав:

Ну вы тут не первый россиянский бот, они всегда одно пишут.
Думаю, будете вакциной — при Вас другие не так лезут,
видят что уже занято. Оставайтесь, норм. Один бот должен быть —
иначе тучи налетят.

О, бачте спілкуючись зі мною, з Вас вже  наче і менше вилазить лаптьового: ідіот,тупой і т.д. і може навіть скластись враження що Ви людина.Але ми не забуваємо, у всі часи про вас відома правда:

Отак подивишся здаля на москаля - неначе справді він людина: іде собі як сиротина, очима - блим, губами - плям, і десь трапляється хвилина - його буває навіть жаль. А ближче підійдеш -москаль...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, serg179 сказал:

О, бачте спілкуючись зі мною, з Вас вже  наче і менше вилазить лаптьового: ідіот,тупой і т.д. і може навіть скластись враження що Ви людина.Але ми не забуваємо, у всі часи про вас відома правда:

Отак подивишся здаля на москаля - неначе справді він людина: іде собі як сиротина, очима - блим, губами - плям, і десь трапляється хвилина - його буває навіть жаль. А ближче підійдеш -москаль...

О, класс. А что, теперь ботов набивают просто украинскими текстами?
А живые люди за Вами присматривают, правят тексты?
До этого такая каша шла, а тут ровно человек пишет, так всегда.
Я думаю, сейчас как раз включился кто живой править,
я помню как их «привлечь» еще с 2014.
Ну раз подключился — привет, Воронеж! Чего палишься-то, необучаемый, что ли?

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Dmitriy_S сказав:

Он показывает абсолютно противоположное, смертей на 100к среди невакцинированных больше в разы.

Ви завжди окуляри десь губите?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ШуRik сказал:

А хто замість неї буде  боротися з вуличною злочинністю чи контролювати безпеку на дорогах?

Еще наберут по объявлениям ) Ситуация в экономике ЖОППА, работы нет. На стабильную зряплату побегут легко, только свистни. И всё это оплачивается из того же дырявого бюджета, в частности новыми кредитами. Платят маргиналам за отстранение граждан от работы, граждане не зарабатывают себе на жизнь и не производят товары и услуги, нет ВВП, страна не зарабатывает валюту. Угадайте, к чему всё это приведет? )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, Вомбат сказав:

Ви завжди окуляри десь губите?

Та це ви шось недобачаєте. Будь-яка людина, що вміє в арифметику, явно бачить на приведеному мною скріні, що смертність серед невакцинованих в рази більше. А те що вы запостили - цілковита брехня.

 

 

Змінено користувачем Dmitriy_S
  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Та це ви шось недобачаєте. Будь-яка людина, що вміє в арифметику, явно бачить на приведеному мною скріні, що смертність серед вакцинованих в рази більше. А те що в запостили - цілковита брехня.

 

 

выделенное — опечатка? поправьте... положено писать — нет совсем, или в крайнем случае — «меньше в десятки раз», а не «в разы».

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, iiigolkin сказал:

поправьте...

Поздняк метаться, я заскринил.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, iiigolkin сказав:

выделенное — опечатка? поправьте... положено писать — нет совсем, или в крайнем случае — «меньше в десятки раз», а не «в разы».

Да, опечатка. Вы тоже в цифры не умеете? Это очень странно для инженера) Боюсь теперь кванты знакомым рекомендовать.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Сергей НСТ сказав:

Ситуация в экономике ЖОППА, работы нет.

Если не бухать - работы валом. Работодатели слезы льют что работать некому, слезно просят не поминать всуе работу в Польше, чтобы последние оставшиеся сотрудники не свалили туда. Но это квалифицированная работа людей с опытом и знаниями, а не грузчик-разнорабочий. Впрочем и грузчики-разнорабочие тоже без работы не сидят, если не бухают, а грузят и работают - такие тоже в дефиците. Вон Фрай недавно искал - не знаю нашел ли, но на улице разнорабочего праздношатающегося не пьющего найти не удалось. 

13 хвилин тому, Сергей НСТ сказав:

На стабильную зряплату побегут легко, только свистни.

Не побегут. Некому бежать уже. 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Сергей НСТ сказав:

Поздняк метаться, я заскринил.

И что вам это дало? Цифры от этого не поменялись, ложь Вомбата не перестала быть ложью. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Да, опечатка. Вы тоже в цифры не умеете? Это очень странно для инженера) Боюсь теперь кванты знакомым рекомендовать.

Опечатка у Вас, а в цифры не умею я.
Да, пожалуй не надо рекомендовать, подрихтуйте логику сначала.
И подумайте, если б я не поправил — вы б щас как антиваксер смотрелись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, iiigolkin сказав:

Опечатка у Вас, а в цифры не умею я.
Да, пожалуй не надо рекомендовать, подрихтуйте логику сначала.
И подумайте, если б я не поправил — вы б щас как антиваксер смотрелись.

Премного благодарен. Вы спасли меня от несмываемого позора:lol:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

Премного благодарен. Вы спасли меня от несмываемого позора:lol:

Право, не стоит.
Мы, люди, обязаны служить котам.
Это наше священное право и почетная обязанность.

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, Сергей НСТ сказал:

Еще наберут по объявлениям ) Ситуация в экономике ЖОППА, работы нет. На стабильную зряплату побегут легко, только свистни. И всё это оплачивается из того же дырявого бюджета, в частности новыми кредитами. Платят маргиналам за отстранение граждан от работы, граждане не зарабатывают себе на жизнь и не производят товары и услуги, нет ВВП, страна не зарабатывает валюту. Угадайте, к чему всё это приведет? )

З такими темпами скоро невакцинованих перестануть пускати в державні установи, щоб  оформити субсидію(доречі, а відстороненим від роботи без збереження зарплати передбачили в бюджеті на цей рік субсидії на комуналку?) чи стати на облік у службі зайнятості

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доречі, вже пишуть що скоротили строк дії ковідного сертифікату про одужання зі 180 до 105 днів. Ще й слово придумали, наче елітна хвороба- міжнародний чи внутрішній сертифікат 🤮

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, ШуRik сказал:

Доречі, вже пишуть що скоротили строк дії ковідного сертифікату про одужання зі 180 до 105 днів. Ще й слово придумали, наче елітна хвороба- міжнародний чи внутрішній сертифікат 🤮

1200px-Kindzadza_stani2.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Dmitriy_S сказав:

И что вам это дало? Цифры от этого не поменялись, ложь Вомбата не перестала быть ложью. 

Ще раз кажу: одягніть окуляри. Ви геть натяків не розумієте? Соромно за тупняк не буде?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Вомбат сказал:

Ще раз кажу: одягніть окуляри. Ви геть натяків не розумієте? Соромно за тупняк не буде?

 

Вомбат, Вы такой эмоциональный.
У меня к Вам большая просьба — ради мира на форуме,
когда наконец уже объявят официально, что вакцины не так эффективны
и нужен жесткий локдаун вдобавок к вакцинации (думаю, это неизбежно) — 
вы, пожалуйста, не злорадствуйте, ладно? Это не выглядит так хорошо,
как могло бы показаться, ОК?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, iiigolkin сказав:

когда наконец уже объявят официально, что вакцины не так эффективны
и нужен жесткий локдаун вдобавок к вакцинации (думаю, это неизбежно) — 
вы, пожалуйста, не злорадствуйте, ладно?

Та я би і радий, але після жорсткого локдауну більш дієвим методом можуть визнати децимацію, а воно якось не тойво...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • FLASH закріпив темі

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...