Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Общая тема про Коронавирус

Сергей НСТ

Как протекает Ваш карантин  

621 користувач проголосував

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

9 годин тому, Вомбат сказав:

З поваги до Вас, Сергію, скажу те, що тупа тварина "с айкю меньше шестьдесят" не змогла ані побачити, ані зрозуміти: там дані по загальній смертності з розбивкою на вакцинованих і ні. Бо якщо смертністю від ковіда можна легко маніпулювати, то ЗАГАЛЬНОЮ смертністю вже так не покрутиш. І всі графіки - саме про загальну смертність. Але, звісно, це збіг, що вакциновані помирають вдвічі більше (в перерахунку на сто тисяч, звісно). Соупадєніє такоє.

Ликбез для животных с айкю меньше шестьдесят. Сравниваем таблицу 4 из датасета с вашим графиком.

image.png.4774771a6d141ef309d18589426c5887.png

image.png.3f1037da2efbdd3a89fa9eea19abcbe4.png

Смотрим по группе 10-59. 

12.02.21 на графике смертность среди вакцинированных больше трех, в таблице ноль

19.02.21 на графике смертность среди вакцинированных больше четырех, в таблице ноль

26.02.21 на графике смертность среди вакцинированных больше трех, в таблице ноль

График - фейк, рассчитаный на умственно-отсталых.

А еще там есть сводная таблица номер 8, которая показывает, что смертность среди невакцинированных в десятки раз выше по ковиду и в разы по всем болезням.

image.png.3d2edf9fcabfbd7dfec6794084aa389a.png

  • Дякую 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хотелось бы услышать: нужно ли отправлять в неоплачиваемый отпуск невакцинированных врачей?

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, XL.pro сказав:

нужно ли отправлять в неоплачиваемый отпуск невакцинированных врачей?

Нужно, але хто ж їх посадить - він же пам’ятник врач - вони вже давно зарішали, думаю у вомбата вже й сертифікат є, може навіть два і пару довідок про перехворівання і ще кілька про офіційне звільнення від вакцинації по серйозним причинам (зуби ростуть)

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, XL.pro сказав:

Хотелось бы услышать: нужно ли отправлять в неоплачиваемый отпуск невакцинированных врачей?

 

 

Взагалі лікарі, навідміну від педагогів, без онлайнів працювали від першої хвилі карантину. Такої шари, як у педагогів, від самого початку у них ніразу не було. Я то розумію, що педагогам сподобалось о..уївати вдома/на дачі від власної важливості, отримуючи при цьому зарплату в повному обсязі, але нічого страшного, якщо цих священних корів прирівняють до звичайного середньостатистичного громадянина. 

Ну а при нестачі лікарів, нема чого дивуватись, якщо їм теоретично можуть робити якісь поступки. Чого тільки не зробиш, аби зарплату не підвищувати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, DecorMaster сказав:

Чого тільки не зробиш, аби зарплату не підвищувати.

А в них проблеми із зарплатою? По-моєму лікарі вже як будівельники - чим більш кваліфіковані тим більш високооплачувані, і роботи - непереробити - гріх жалітись

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Дощ сказав:

А в них проблеми із зарплатою? По-моєму лікарі вже як будівельники - чим більш кваліфіковані тим більш високооплачувані, і роботи - непереробити - гріх жалітись

Не можу дати своєї суб'єктивної оцінки зарплати медиків, але судячи з постійних скарг на нестачу медиків при наявній в Україні кількості медичних навчальних закладів, їх випускникам чогось не вистачає для роботи за спеціальністю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, iiigolkin сказал:

Може, мы всерьез хоть тут не будем говорить на эту тему?

Тут подавляющая часть контента  и есть тот самый бред, который как раз преподносят на полном серьезе. Вот только для чего?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Сергей_84 сказал:

До речі ,він не дебільніше тих

Ну очевидно же, тезка, шо в существование недоказанного наукой вируса и в опасность здоровых людей без намордника верят исключительно гении 😉

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, kim chen loran сказал:

Вот только для чего?

Дык и расскажите, для чего Вы это второй год неустанно делаете? Заняться больше нечем в палате, или таки работа? )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Сергей НСТ сказал:

Дык и расскажите, для чего Вы это второй год неустанно делаете?

За вчерашний день умерло за 800 чел. Нужно чтоб было еще больше?

Так вот, в странах, где нет в массе антивакцы, как например в арабском мире, то там смертность уже в десятки раз ниже.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Сергей_84 сказав:

Я розумію,що у вас тут своя війна ваксерів проти антиваксерів , на яку мені глибоко нас... але мяко кажучи такими своїми неперевіреними маніпулятивними  даними ви за дебілів вважаєте не лише затятих  ваксерів, але і інших, вселяючи думку, що все, що пишуть антиваксери-брехня..

Ви помиляєтеся. Ваша помилка полягає у тому, що Ви враховуєте тільки третю категорію вакцинованих, а перші дві - ні. А в перших двох ЧОМУСЬ люди мруть, як мухи. Чрму - питання інше, але навіть побіжний погляд на статистику підказує, що саме вакцинація РІЗКО збільшує смертність. Я нижче пояснив тваринці, в чому його помилка. Поясню і Вам - третя категорія - то померлі вакциновані, з часу отримання другої дози яких пройшов 21 день. А перші дві категорії - то інші ВАКЦИНОВАНІ. Треба просто доплюсовати їх у розрахунки і отримаєте саме такий графік. Не вірите - перевірте. Я перевіряв.

1 годину тому, Dmitriy_S сказав:

26.02.21 на графике смертность среди вакцинированных больше трех, в таблице ноль

Дєточка, ну шо же Ви так тупите? Який же нуль? Там є три категорії вакцинованих і якщо в останній дійсно нуль, то в перших двох сумарно померло 164 особи. А це, погодьтеся, ДУЖЕ далеко від нуля.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, kim chen loran сказал:

За вчерашний день умерло за 800 чел. Нужно чтоб было еще больше?

Так вот, в странах, где нет в массе антивакцы, как например в арабском мире, то там смертность уже в десятки раз ниже.

Ну вот давайте посмотрим со стороны, в прошлом году германия не была факцинирована, и смертность общая выросла на 4.9 процента

В смерти от ковида 4%
как бы можно сказать - вот оно ковид увеличил смертность, ан не все так просто.

от сердечно сосудистых увеличилось на 2.1 и онкология на 1.8

и получается что 3 % умерших от ковида и так бы умерли…

А все доп действия увеличили общую смертность 

https://www.google.com/amp/s/amp.dw.com/ru/smertnost-v-germanii-vyrosla-pochti-na-5-procentov/a-59717087

 

ну или привитая германия

Спойлер

B9B5DF4A-E9CD-4BAA-84C3-18ADFB97A5DA.thumb.jpeg.4563e610643c7c177564a593893f62e2.jpeg

 

Змінено користувачем Narval
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, kim chen loran сказал:

За вчерашний день умерло за 800 чел. Нужно чтоб было еще больше?

Так вот, в странах, где нет в массе антивакцы, как например в арабском мире, то там смертность уже в десятки раз ниже.

Я посмотрел ваши последние графики - впечатляет. Если растянуть Y и подать цифру не на миллион, а скажем на 10 тыщ, то наверное и высоты монитора не хватит от того ужаса. А что скажите по моим графикам? (через пост) Надеюсь не затруднит.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Вомбат сказал:

Я нижче пояснив тваринці, в чому його помилка. Поясню і Вам - третя категорія - то померлі вакциновані, з часу отримання другої дози яких пройшов 21 день. А перші дві категорії - то інші ВАКЦИНОВАНІ. Треба просто доплюсовати їх у розрахунки і отримаєте саме такий графік. Не вірите - перевірте. Я перевіряв.

 Це данні по тільки одній країні, якими можна беспредметно жонглювати. А вот якщо, наприклад, узяти смертність на якомусь з щільно населених континентів, скажимо,  для Азії чи Европи - можно вибрати по 5 найбільш та найменш вакцинованих, та порівняти їх між собою - то утвориться більш збалансована картина стану речей. Та з"являться реальні підстави для підтвердження своїх точок зору.

  Якщо вам нецікаво привести такі порявняння, то я сам може спробую.

                                                                                                                Не дякуйте!

Змінено користувачем kim chen loran
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Вомбат сказав:

Ви помиляєтеся. Ваша помилка полягає у тому, що Ви враховуєте тільки третю категорію вакцинованих, а перші дві - ні. А в перших двох ЧОМУСЬ люди мруть, як мухи. Чрму - питання інше, але навіть побіжний погляд на статистику підказує, що саме вакцинація РІЗКО збільшує смертність. Я нижче пояснив тваринці, в чому його помилка. Поясню і Вам - третя категорія - то померлі вакциновані, з часу отримання другої дози яких пройшов 21 день. А перші дві категорії - то інші ВАКЦИНОВАНІ. Треба просто доплюсовати їх у розрахунки і отримаєте саме такий графік. Не вірите - перевірте. Я перевіряв.

Дєточка, ну шо же Ви так тупите? Який же нуль? Там є три категорії вакцинованих і якщо в останній дійсно нуль, то в перших двох сумарно померло 164 особи. А це, погодьтеся, ДУЖЕ далеко від нуля.

Вам уже объяснили, что вы умственно-отсталый и дискредитируете антиваксов.

Как бы вы не складывали цифры с манипулятивными целями, как на графике у вас не выйдет

image.thumb.png.a118e06bade4b220d1577c098abb9c3f.png

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Вомбат сказал:

Треба просто доплюсовати їх у розрахунки і отримаєте саме такий графік.

Це ви серйозно зараз написали? Ви реально "просто доплюсовуєте" ті значення на 100 тисяч? Вас Ігоріус покусав чи як каже Іголкін ви засланий козачок який спеціально виставляє "антиваксів" розумово відсталими?

Якщо ви все ще не розумієте то я максимально спрощу задачку для ілюстрації щоб не плутатись в тих нулях. Наприклад в одній групі померло 1 на 10, а в другій 3 на 10. За вашим методом якщо об'єднати ці дві групи то буде 4, а в людей без ушкоджень когнітивних здібностей буде всього 2. :)

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, yuragon сказав:

Це ви серйозно зараз написали? Ви реально "просто доплюсовуєте" ті значення на 100 тисяч? Вас Ігоріус покусав чи як каже Іголкін ви засланий козачок який спеціально виставляє "антиваксів" розумово відсталими?

Якщо ви все ще не розумієте то я максимально спрощу задачку для ілюстрації щоб не плутатись в тих нулях. Наприклад в одній групі померло 1 на 10, а в другій 3 на 10. За вашим методом якщо об'єднати ці дві групи то буде 4, а в людей без ушкоджень когнітивних здібностей буде всього 2. :)

Та можно даже предположить, что он додумался поделить на три, но все равно не выходит каменный цветок

12.02   (4.6 + 2.4 + 0) / 3 = 2.33 а на графике ~3.3

19.02 (6 + 3.4 + 0) / 3 = 3.13 а на графике ~4.6

26.02 (4.7 + 2.8 + 0) / 3 = 2.5 а на графике ~3.7

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, kim chen loran сказал:

А вот якщо, наприклад, узяти смертність на якомусь з щільно населених континентів, скажимо,  для Азії чи Европи - можно вибрати по 5 найбільш та найменш вакцинованих, та порівняти їх між собою - то утвориться більш збалансована картина стану речей. Та з"являться реальні підстави для підтвердження своїх точок зору.

  Якщо вам нецікаво привести такі порявняння, то я сам може спробую.

 Ось яке порівняння рівня смертності вийшло для країн Европи в залежності від степені вакцинованності

5р.jpg

1и.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, yuragon сказав:

Ви реально "просто доплюсовуєте" ті значення на 100 тисяч? Вас Ігоріус покусав чи як каже Іголкін ви засланий козачок який спеціально виставляє "антиваксів" розумово відсталими?

Не треба мені приписувати свої тупі думки, ок? Я доплюсовую смерті з одночасним перерахунком смертності на сто тисяч, доплюсовуючи загальну кількість вакцинованих по всім групам, не по одній.
Ок.тупим пояснюю останній раз. Отже, беремо для прикладу дату 26.02, там тварина цю дату вибрала, я ж не проти. Що ми бачимо? Якщо сплюсувати всіх померлих, то буде 164 особи. Загальна кількість всіх вакцинованих на той час складала (просто доплюсуйте всіх вакцинованих по трьом категоріям, 2233629+2152786+141603) 4 528 016 осіб. Шляхом примітивних обчислень (100:4528,016*164) отримуємо цифру смертності в 3,62. Смертність серед НЕвакцинованих складала 100:22789,777*564=2,47 НА СТО ТИСЯЧ! Як в таблиці написано.
Яких розрахунків вам ще не вистачає? Все, більше ніяких пояснень, якщо ви цього не розумієте, то пояснювати вам взагалі нічого не варто.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо раптом виникне питання, чому така методика розрахунку, то це саме те, як розраховується авторами таблиці Age-specific rate per 100,000. По методиці - всі питання до них.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можете взяти будь-яку цифру із колонки Age-specific rate per 100,000 в четвертій таблиці перерахувати по цій методиці, так воно і вийде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але має бути соромно так дико тупити. А мене звинувачували ще в брехні. Ви вдвох там адекватні?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну типа да, от ковида невакцинированных больше померло, но по итогу вакцинированные ударными темпами стали умирать от чего попало. А note 4 прибивает окончательно, оказывается в ковидники могут записать и не обнаружив вирус. Как-то так..

Stat.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, kim chen loran сказал:

За вчерашний день умерло за 800 чел. Нужно чтоб было еще больше?

Это Вы нам ответьте — нужно ли и главное — можно ли.

800 —  это 50% от естественной смертности. Уровень сердечно-сосудистых плюс рак, если не ошибаюсь.

Можно верить что оно так, можно не верить — для этого у нас есть ваксеры, а «не верить» — антиваксеры, все при деле.

Вам же, как человеку ответственному, не могу порекомендовать Веру, вы не настолько религиозны. 
Вам лучше — перепроверять, через другие данные, чтоб оценить верность цифры.
Дальше — проще. Если цифра верная — сравните ее с цифрой до начала вакцинации (30-40).
Если неверная — действия будут другими (сравнивать нечего).

Если окажется, что при вакцинации возросло в десятки раз — вакцина ли виновата или рукожопы с сертификатами?
Вопрос риторический, и подразумевает не ответ на него, а многозначительное мычание антиваксеров, которые,
по странному совпадению, тоже любят контактировать как и ваксеры, и заражаются с удовольствием.

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • FLASH закріпив темі

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...