Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

выбор поддержанного автомобиля с автоматом до 12 к

igorrius

Рекомендовані повідомлення

Я розглядав можливість придбання автівки зі сполучених штатів, але для себе вирішив що придбання котика в мішечку немає сенсу.

 

так из европы тоже могут пригнать такого же кота в мешке, и вообще бу автомобиль- это всегда кот в мешке.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так из европы тоже могут пригнать такого же кота в мешке, и вообще бу автомобиль- это всегда кот в мешке.
Тут дещо простіше з купівлею в тій же Німетчині. Маючи біометрику можна подивившись на мобіле де обрати декілька варіянтів, замовити огляд автівки фахівцями, накшталт Рема, та самостійно пригнати через кордони та розмитнити.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут дещо простіше з купівлею в тій же Німетчині. Маючи біометрику можна подивившись на мобіле де обрати декілька варіянтів, замовити огляд автівки фахівцями, накшталт Рема, та самостійно пригнати через кордони та розмитнити.

Таже херня и в америке. Можно подобрать несколько вариантов, заказать экспертизу, и получить здесь, и растаможить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пригнати через кордони та розмитнити.

а просто купить нельзя, без перегонов и растаможек ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Таже херня и в америке. Можно подобрать несколько вариантов, заказать экспертизу, и получить здесь, и растаможить.
Саме так. Але тоді потрібно купувати цілу автівку, бо мотлох він і є мотлох з непередбаченим майбутнім. Тоді ціна буде майже такою ж як на автівку придбану в Німетчині з урахуванням перевезення та розмитнення. Який сенс тоді в американцеві?

 

а просто купить нельзя, без перегонов и растаможек ?

 

Чому ж не можна? Звісно можна, але

так из европы тоже могут пригнать такого же кота в мешке, и вообще бу автомобиль- это всегда кот в мешке.

 

Ще є варьянт зайти в салон і придбати нову автівку з гарантією.

 

Але, я так розумію, то не ваш вибір?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але, я так розумію, то не ваш вибір?

может быть следующий автомобиль так и будет приобретен, но не в этот раз

 

Добавлено через 4 минуты

Саме так. Але тоді потрібно купувати цілу автівку, бо мотлох він і є мотлох з непередбаченим майбутнім. Тоді ціна буде майже такою ж як на автівку придбану в Німетчині з урахуванням перевезення та розмитнення. Який сенс тоді в американцеві?

 

вот американец. цена норм.

Он битый и на фото я вижу фото совершенно другой машины, или я вижу по ссылке продукт обработки фотошопом, в чем подвох ?

 

auto.ria.com/auto_volkswagen_jetta_27647136.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саме так. Але тоді потрібно купувати цілу автівку, бо мотлох він і є мотлох з непередбаченим майбутнім. Тоді ціна буде майже такою ж як на автівку придбану в Німетчині з урахуванням перевезення та розмитнення. Який сенс тоді в американцеві?

 

 

 

Чому ж не можна? Звісно можна, але

 

 

Ще є варьянт зайти в салон і придбати нову автівку з гарантією.

 

Але, я так розумію, то не ваш вибір?

Любое подержанное авто можно окрестить «мотлохом» и ваше пригнанное из ниметчины.

А также любое авто можно восстановить, вопрос цены.

Незнаю что дешевле, взять 20го года бмв битый по кузову в америке, или купить «помытый», 18 года в германии, а потом через 2 мес менять двигатель, коробку и раздатку.

 

Каждый покупая авто, неважно в германии или америке, играет в лотерею с условиями которой он согласен.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

купить «помытый», 18 года в германии, а потом через 2 мес менять двигатель, коробку и раздатку

ой. а что это за помывка такая, и видно ли ее будет, если машину загнать на диагностику на сто ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ой. а что это за помывка такая, и видно ли ее будет, если машину загнать на диагностику на сто ?

 

:)

Хорошая помывка, что они там на сто видят - сказать не могу, от сто тоже сильно зависит.

Мне как то официалы на лексусе битый лексус рядили как целый мамой клянусь, а после правильных вопросов сказали мы незнанм, мы не чинили, при нас не билось.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вот американец. цена норм.

Он битый и на фото я вижу фото совершенно другой машины, или я вижу по ссылке продукт обработки фотошопом, в чем подвох ?

 

auto.ria.com/auto_volkswagen_jetta_27647136.html

 

Файна автівочка. Майже не бита. Невеличка подряпинка на дверцятах. Це зараз.

А на фото така, як її купували в америці. Майже така сама - не бита і не мальована. Трішечки вдарилася, вся безпека спрацьована, кузов напевне поведений. Хочете таку автівочку як на фото?

5cb53fc7-63c7-4418-bdf0-567d8a1a8d8b.jpg.ab11d2de92aeb157d7e33c8e24c7345d.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Любое подержанное авто можно окрестить «мотлохом» и ваше пригнанное из ниметчины.

А также любое авто можно восстановить, вопрос цены.

Незнаю что дешевле, взять 20го года бмв битый по кузову в америке, или купить «помытый», 18 года в германии, а потом через 2 мес менять двигатель, коробку и раздатку.

 

Каждый покупая авто, неважно в германии или америке, играет в лотерею с условиями которой он согласен.

 

Не моє. Я купив собі пасата жтє, нового, в Німетчині, в салоні офіційного дилера бо в Україну ці автівки офіційно не везуть.

 

Ну а стосовно БМВ - то навіщо купувати хоч в Німетчині хоч у Сполучених Штатах битого БМВ коли можна ще взяти в борг та купити битого вщент майбаха чи ламбо?

 

P.S. Я не розумію людей, що купують автохлам преміального класу на останні чи навіть на позичені кошти щоб виглядати заможнішим.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я правильно понял, что все автомобили из США были куплены там в битом состоянии, а потом их тут восстанавливают , ремонтируют и продают ?

 

Бывают ли исключения ?

 

Добавлено через 2 минуты

P.S. Я не розумію людей, що купують автохлам преміального класу на останні чи навіть на позичені кошти щоб виглядати заможнішим.

а тут есть такие ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я правильно понял, что все автомобили из США были куплены там в битом состоянии, а потом их тут восстанавливают , ремонтируют и продают ?

 

Бывают ли исключения ?

Ну, якщо ви вважаєте що у сполучених штатах живуть виключно дурні, щопоїздивши рік на новій автівці викидають її бо спустило колесо чи хзхабилася попільничка та купують інше, а це, з пробитим колесом продають в Україну за три центи, то ви помиляєтесь. Цілі автівки продають так само як і в інших країнах ДОРОГО. А з урахуванням транспортування та розмитнення вони будуть коштувати на рівні таких саме автівок, що їздили Европою.

Тому в америці є сенс купувати не биті лише ті автівки, які не завозяться офіційно до Европи, або колекційні. Ну ще може електричні, що виготовлені для ринку Сполучених Штатів поки в Україні є пільги в розмитнені. Але, як на мене, наразі то ще неповноцінні автівки і їх можна використовувати як друге-третье авто в родині.

 

а тут есть такие ?
Ну ви ж дивитесь саме на автівку, що повинна коштувати значно більше, ніж ви за неї намагаєтесь сплатити?
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, якщо ви вважаєте що у сполучених штатах живуть виключно дурні, щопоїздивши рік на новій автівці викидають її бо спустило колесо чи хзхабилася попільничка

 

я ничего не знаю о автомобилях и я- не водитель.

откуда я знаю , сколько должен стоить тот или иной автомобиль , и почему его продали. Возможно владелец прикинул, что ресурса авто хватит еще на год-два и решил его продать.

 

я так понял , что джета отпадает, потому что все предложения по джете на риа- это пригнанные раздолбаи с автосвалки , только доведенные до товарного вида?

 

что тогда брать ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що, в Кийові позакривали всі автосалони та дилерські центри? Не вірю я в це чомусь. Можна поїздити салонами та подивитись які ціни на автівки. Ну а згодом, підти на спеціалізовані ресурси та подивитись на слабкі місця того чи іншого виробника та моделі.

А ще спробувати задати собі питання стосовно бескоштовного сиру.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Файна автівочка. Майже не бита. Невеличка подряпинка на дверцятах. Це зараз.

А на фото така, як її купували в америці. Майже така сама - не бита і не мальована. Трішечки вдарилася, вся безпека спрацьована, кузов напевне поведений. Хочете таку автівочку як на фото?

это реальное фото этой машины после аварии ? я в шоке . А как Вы нашли инфу ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это реальное фото этой машины после аварии ? я в шоке . А как Вы нашли инфу ?

 

Тобто? Це реальне фото автівки з аукціону в Сполучених Штатах.

Ви надали посилання на автівку. В повідомленні був VIN код. Його вбиваєте у пошуковик та дивитесь. Але seksinika пропонує інший шлях - autoastat.com/ru/ де є всі наявні данні стосовно кожного лота на найбільших аукціонах.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

спрашиваю у своего старшего , что сейчас таксует на джете , какой обьем движка в авто - говорит не знаю . вин код вбил в гугль - и вуаля: обьем лвижка видно , правда какая трансмиссия установлена - не указано.

аукцион сша , фото , причина продажи : вандализм .

 

после вандализма востановленную еще можно брать , но после дтп - как то не зочется .

Только заметил , что все автомобили с риа авто - это авто из США ...

 

а обычные люди из Киева где продают свои Бу авто ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

спрашиваю у своего старшего , что сейчас таксует на джете , какой обьем движка в авто - говорит не знаю . вин код вбил в гугль - и вуаля: обьем лвижка видно , правда какая трансмиссия установлена - не указано.

аукцион сша , фото , причина продажи : вандализм .

 

после вандализма востановленную еще можно брать , но после дтп - как то не зочется .

Только заметил , что все автомобили с риа авто - это авто из США ...

 

а обычные люди из Киева где продают свои Бу авто ?

 

Там же, но цена выше и не попадает в ваш фильтр поиска

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24tv.ua/ru/volkswagen_jetta_bu_cena_v_ukraine_harakteristiki_obzor_avto_n1268088

 

Добавлено через 5 минут

Там же, но цена выше и не попадает в ваш фильтр поиска

 

поставил приложение - теперь все норм , с приложением лучше

 

Добавлено через 16 минут

а у форда фокус какая трансмиссия установлена ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А в чем проблема покупки под заказ через кого-то типа сексиники? Сразу будут видны повреждения и не будет иллюзий насчет "не бит не крашен", выбираете какие повреждения вас устраивают и машина едет спецом под вас. Потом вы их сами чините и знаете наверняка, кто и как их починил. Зачем может понадобиться авториа?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24tv.ua/ru/volkswagen_jetta_bu_cena_v_ukraine_harakteristiki_obzor_avto_n1268088

 

Добавлено через 5 минут

 

 

поставил приложение - теперь все норм , с приложением лучше

 

Добавлено через 16 минут

а у форда фокус какая трансмиссия установлена ?

 

херовая

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А в чем проблема покупки под заказ через кого-то типа сексиники? Сразу будут видны повреждения и не будет иллюзий насчет "не бит не крашен", выбираете какие повреждения вас устраивают и машина едет спецом под вас. Потом вы их сами чините и знаете наверняка, кто и как их починил. Зачем может понадобиться авториа?

это же без предоплаты не будет ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это же без предоплаты не будет ?

 

тут не в предоплате даже вопрос, а в том, что платишь сейчас, потом через месяц два, доплачиваешь на таможне, а потом после растаможки еще и е..ся с ремонтом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а у форда фокус какая трансмиссия установлена ?

 

Европейский рынок - робот и механика.

Но имхо, лучше взять ваг на 2-5 лет старше, чем фокус.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...