Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

выбор поддержанного автомобиля с автоматом до 12 к

igorrius

Рекомендовані повідомлення

Так и я о чем.

С учетом максимальной по городу 60-70 и средней 20-30, не вижу абсолютно никакого смысла кормить табун лошадей под капотом, чтобы разогнаться от одного светофора и тут же тормозить перед вторым.

 

Наразі максимальна дозволена містом - 50.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С учетом максимальной по городу 60-70 и средней 20-30, не вижу абсолютно никакого смысла кормить табун лошадей под капотом.

 

То Ви просто не відчували ніколи як їде авто з v8 .Нехай і 50-60.Того хто таке спробував важко потім пересадити на мотоблок:).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То Ви просто не відчували ніколи як їде авто з v8 .Нехай і 50-60.Того хто таке спробував важко потім пересадити на мотоблок:).

 

А можно поподробней, я записываю :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можно поподробней, я записываю :lol:

 

Це як розказувати про смак лангустів-ЗНАЧНО смачніше за любительську ковбасу.Записали? Далі продовжувати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це як розказувати про смак лангустів-ЗНАЧНО смачніше за любительську ковбасу.Записали? Далі продовжувати?

 

Это Вы сейчас, что и кому пытались доказать? :pozor:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это Вы сейчас, что и кому пытались доказать? :pozor:

 

Нічого, і НІКОМУ.Просто сказав що Ви намагаєтесь міркувати (табун лашадєй) про те чого ніколи не пробували.

 

ЗІ.:pozor:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нічого, і НІКОМУ.Просто сказав що Ви намагаєтесь міркувати (табун лашадєй) про те чого ніколи не пробували.

 

ЗІ.:pozor:

 

Вы не забыли, что на дворе 20-тый год и 8 цилиндров это всего лишь 8 цилиндров, которые доступны на каждом углу?

Вам бы в цивилизацию по чаще выезжать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы лично ездите по городу не более 50 ?

 

Авжеж. І при цьому не тримаю трубку біля вуха однією рукою, а цигарку іншою.

 

Мені не треба комусь щось доводити на дорозі. Я все довів насамперед собі на треку.

 

А можно поподробней, я записываю :lol:

 

Варену картоплю куштували? То це зовсім інше.

Непожалійте грошей, поїдьте в Нюрнбуринг де можна взяти підготовлену автівку, поїздити спочатку з інструктором а потім наповну відірватися. Гарантую що після цього ганятися з тавроном на світлофорі не буде бажання від пів року до року (а то й довше).

 

Добавлено через 3 минуты

Вы не забыли, что на дворе 20-тый год и 8 цилиндров это всего лишь 8 цилиндров, которые доступны на каждом углу?

Вам бы в цивилизацию по чаще выезжать.

 

Це куди?

Наразі навіть в Україні достатньо автівок з 6-8-10-12 ( злі язики кажуть що в приватних колекціях є навіть 18) цліндрові автівки. Нещодавно сам бачив доджа з 8ма цтліндрами.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Авжеж.

 

Если Вы в городе никогда не превышаете 50 км/час, так может Вас в святые сразу записать? :lol:

 

Добавлено через 1 минуту

Це куди?

Наразі навіть в Україні достатньо автівок з 6-8-10-12 ( злі язики кажуть що в приватних колекціях є навіть 18) цліндрові автівки. Нещодавно сам бачив доджа з 8ма цтліндрами.

 

Читать суть разговора пробовали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если Вы в городе никогда не превышаете 50 км/час, так может Вас в святые сразу записать? :lol:

 

Я вас шокую ще більше - я не керую автівкою напідпитку! Мені чомусь здається що навідміну від вас, бо якщо можна містом їздити 120 то чому не можна напідпитку? Я правий?

 

Ми відволіклися від теми. Повернемося до автівок за 12 000 долярів?

 

Добавлено через 2 минуты

Ну на самом деле в городе до 70 наказания нет :) . Так что...

А якщо поліціянтів невидно то можна і 120?

 

Є закон. Там написано що дозволена швидкісь у місті 50 кілометрів на годину. Я законослухняний громадянин і навідміну від вас користуюся буквою закону, а не притягую що заманеться розповідаючи про "дух".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А якщо поліціянтів невидно то можна і 120?

Якщо поліціянтів видно можна 70.

Є закон. Там написано що дозволена швидкісь у місті 50 кілометрів на годину.

А в іншому кодексі сказано, що до 70 покарання немає.

Я законослухняний громадянин і навідміну від вас користуюся буквою закону, а не притягую що заманеться розповідаючи про "дух".

Це теж норма Кодексу про адміністративні правопорушення. Теж не на огорожі написано і без усіляких духів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

А в іншому кодексі сказано, що до 70 покарання немає.

.

Рівно до того моменту коли ,наприклад , сталось дтп і експертиза визнала факт перевищення ,в даному випадку , вище 50 км.

Точно так як і наявність, наприклад, нештатного ксенону- так ніхто не звертає на його наявність ніякої уваги, а от при дтп це може бути ключовим моментом в признанні винного.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо поліціянтів видно можна 70.

 

А в іншому кодексі сказано, що до 70 покарання немає.

У мене нема бажання розповідати про мораль людині, яка вважає що Закон не обов"язковий для виконання, бо є вигадані пом"якшувальі обставини. Це як крадію розповідати про десять заповідей.

 

Покарання є завжди. Але при перевищенні до 10 кілометрів на годину покаранням може бути попередження, а якщо більше, то адміністративне стягнення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рівно до того моменту коли ,наприклад , сталось дтп і експертиза визнала факт перевищення ,в даному випадку , вище 50 км.

Так, звісно.

Закон не обов"язковий для виконання

Обов’язковий :) .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а тут на руле подушка стрельнула?

 

а раз стрельнула- не кандидат в покупку ?

 

bidfax.info/volkswagen/jetta/1709219-volkswagen-jetta-2015-black-2l-vin-3vw2k7aj9fm291863.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а тут на руле подушка стрельнула?

 

а раз стрельнула- не кандидат в покупку ?

 

bidfax.info/volkswagen/jetta/1709219-volkswagen-jetta-2015-black-2l-vin-3vw2k7aj9fm291863.html

Не беріть 2,0 літровий атмосферник. Будете плюватися. Крім того тут удар нижче пояса, можливі проблеми з ходовою, які впжко виявляються.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не беріть 2,0 літровий атмосферник. Будете плюватися.

почему плеваться буду ? много жрать будет ? или что не так ?

 

Добавлено через 1 минуту

такая мазда заслуживает внимания?

auto.ria.com/auto_mazda_cx_5_27738423.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а тут на руле подушка стрельнула?

 

а раз стрельнула- не кандидат в покупку ?

 

bidfax.info/volkswagen/jetta/1709219-volkswagen-jetta-2015-black-2l-vin-3vw2k7aj9fm291863.html

 

Те, що спрацювала безпека свідчить що був доволі сильний удар. Цей удар в нижню частину. У сучасних автівок кузов розрахований таким чином, щоб гасити удар зминаючи частини кузову. Є велика вірогідність того, що порушена геометрія кузову. Тому в Сполучених Штатах не ремонтують автівки, де пошкоджено несучі елементи кузову. Такі автівки списують як непридатні для подальшого використання, а згодом продають в "бананові республіки" де намагаються або виправити кузов, що навіть в Україні не дешево, або трохи підлампічують та продають "не бита не крашена". Доречі на таких автівках безпеку нову не ставлять. замазують кермо та вставляють обманку. Купуйте та катайтеся наздоров"я.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мого пасата розгін трохи більше 7,5 і в порівнянні з спортивною де менше 4 він дуже повільний. А комусь достатньо смарта, який до сотні за 18 намагається. Тут питання в звичках.
Тут питання не в звичках, а в безпеці. Їхати в потоці безпечніше, ніж відставати від нього. А для цього потрібно їхати хоча б 12 с до сотні. 18 - це занадто повільно і тому небезпечно.

Ми відволіклися від теми. Повернемося до автівок за 12 000 долярів?
Так начебто вже все що можна обговорили і щось не найшлося жодних гідних варіантів за 12 000.
Не беріть 2,0 літровий атмосферник. Будете плюватися. Крім того тут удар нижче пояса, можливі проблеми з ходовою, які впжко виявляються.
Ще одне підтвердження.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і щось не найшлося жодних гідних варіантів за 12 000

Корейцев не смотрели, я 10 лет назад взял 3-летнего и ещё лет 5-10 собираюсь на нем отъездить, но сча конечно расклады может уже не те, что раньше...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

почему плеваться буду ? много жрать будет ? или что не так ?

 

Добавлено через 1 минуту

такая мазда заслуживает внимания?

auto.ria.com/auto_mazda_cx_5_27738423.html

Там старий двохлітровий двигун з 90-х. Для таксі саме то.

По мазді давайте він.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там старий двохлітровий двигун з 90-х. Для таксі саме то.

По мазді давайте він.

 

Это где? Не мелите ерундой.

Там стоит новый скай актив 2.5

 

Номера с желтым флагом, значит не перепродавалась 4–5 лет.

Заслуживает внимания.

Но - первые сх5 они очень отличаются от 6ки или нынешней сх5. Салон дешовый, шумка никакая, мне в ней не комфортно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...