Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

выбор кабеля для проводки в доме

NBB

Рекомендовані повідомлення

А його і не можна гнути під прямим кутом. Так само як і інші силові кабелі.

 

Добавлено через 8 минут

 

 

Ну у мене 15 кВт і на стовпі офіційно стоїть 40 А. І шо з цього?

А на будинок 120 квалратів котел завеликий. Достатньо 12 кВт.

Не зрозуміло з чого повинна виникнути нестача потужності. Та й не зрозуміло яким чином ви вивели що гаряча вода потребує 1 000 кВт. У мене 200 літровий бойлер при нагріванні електрикою потребує не більше 10 кВт*год на день. Тобто на місяць орієнтовно 300 кВт*год.

 

 

Доречі, NBB, уважно подивіться на цифру наведену shneider_vova для будинку на 120 квадратів. Вона доволі збігається з моїми розрахунковими цифрами. Хоча, мені чомусь здається що то не максимальна потреба, а середня.

 

 

у меня сейчас в квартире 700 кВт спрашиваю у знакомых и по форумах так они платят за дом не сильно больше чем я за квартиру всю коммуналку

 

Добавлено через 4 минуты

ну возьмем его цифры в той же пропорции примерно это будет в районе 5000 кВт плюс минус

хотя как-то много выглядит-))) сейчас это 8000 грн без ночного тарифа

при подорожании будет 12000-15000 грн

 

ставить газ? полюкчение до забора 3000-3500 у.е., котел и ввод газа будет дороже чем ставить электрокотел

ну и раз уже пошла такая тема

то может вообще второй этаж есть смысл ставить электроконвекторы ( есть розетки под них и под кондиционеры)

а первый этаж электрокотел на 8-10 кВт и ТП

 

Добавлено через 4 минуты

У меня подключено 20 кВт. Ограничение через автомат 40 А. От щита на столбе кабель 4*10 медь 40 метров. Котел 18 кВт. Дом 120 м2, утепление по норме дбн, без фанатизма. Газа нет. Проблем с нехваткой мощности за 2 года не было. Максимальное месячное потребление 3300 кВт на все (думаю, ГВС не менее 1000 ушло).

 

3300 кВт это в этом году когда было -20?

за апрель сколько вышло и ли за март?

 

 

стены и утепление какие?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3300 кВт это в этом году когда было -20?

за апрель сколько вышло и ли за март?

 

 

стены и утепление какие?

 

Screenshot_7.thumb.jpg.20506d39fba834ca9ae00766dce10996.jpg

 

Screenshot_8.jpg.91781eb878650d5d0410341769e80acc.jpg

 

расчетные теплопотери дома 8 кВт. морозы -20 подтвердили эту цифру - включал отопление круглосуточно (не только ночной тариф) и засекал суточный расход по счетчику.

При среднемесячной около нуля - расход будет 8 квт/2 * 24 * 30 = 2880 кВт*ч на отопление, по факту несколько ниже получается.

 

Стены газобетон D300 375 мм, перекрытие утеплено 250 мм минваты, окна Rehau 70 4i-12Ar-4-14Ar-4i, ПВУ с рекуператором 250 м3/ч

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

стены без утепления?

у меня 40 см первый этаж Д400, второй Д300

перекрытие или минвата 20 см или ппу 20 см хочу делать

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну возьмем его цифры в той же пропорции примерно это будет в районе 5000 кВт плюс минус

хотя как-то много выглядит-))) сейчас это 8000 грн без ночного тарифа

при подорожании будет 12000-15000 грн

От і порахували самі.

 

ставить газ? полюкчение до забора 3000-3500 у.е., котел и ввод газа будет дороже чем ставить электрокотел

ну и раз уже пошла такая тема

то может вообще второй этаж есть смысл ставить электроконвекторы ( есть розетки под них и под кондиционеры)

а первый этаж электрокотел на 8-10 кВт и ТП

 

Чи заводити газ, чи ні - ваше рішення. А от стосовно думки про конвектори то я її не розділяю. Краще гроші що збираєтесь на них витраати витратити на більш сучасні теплові насоси (кондиціонери) з можливістю працювати на опалення до -25. Та й щодо першого поверху є сенс розглянути непловий насос або грунт-вода, або авіть повітря-вода. Навіть при сучасних цінах він відіб"ється за пару-трійку років.

Доречі це також дасть змогу зекономити на додатковій потужності і навіть на кабелі :lol::lol::lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та шо там той кабель гнути, штробу по більше і глибше, і все залітає сходу:)

 

не треба штроби

треба пройти стіну акуратно 20 см далі повроти два під 90 і ще 90 в бік в закладній 25 м в грунті і знову закладна під 90 і в щиток

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[ATTACH]718434[/ATTACH]

 

[ATTACH]718435[/ATTACH]

 

расчетные теплопотери дома 8 кВт. морозы -20 подтвердили эту цифру - включал отопление круглосуточно (не только ночной тариф) и засекал суточный расход по счетчику.

При среднемесячной около нуля - расход будет 8 квт/2 * 24 * 30 = 2880 кВт*ч на отопление, по факту несколько ниже получается.

 

Стены газобетон D300 375 мм, перекрытие утеплено 250 мм минваты, окна Rehau 70 4i-12Ar-4-14Ar-4i, ПВУ с рекуператором 250 м3/ч

фундамент какой, подскажите пожалуйста?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

фундамент какой, подскажите пожалуйста?

 

лента, сверху плита. потом 100 мм ЭППС и стяжка 70 мм с ТП. Но это мало имеет отношения к обсуждаемому вопросу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...