Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Процесс жизни в частном доме.

Nic-олаевна

Рекомендовані повідомлення

А для гладкой плитки парогенератор полезен, есть смысл брать? У нас две кошки. Есть моющий робор пылесос,планирую еще для сухой уборки один, бо переставлять насадки каждый день..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, KakTuz сказал:

А для гладкой плитки парогенератор полезен, есть смысл брать? У нас две кошки. Есть моющий робор пылесос,планирую еще для сухой уборки один, бо переставлять насадки каждый день..

Теж цікаво. Особливо, чи очистить він шви.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, KakTuz сказав:

А для гладкой плитки парогенератор полезен, есть смысл брать? У нас две кошки. Есть моющий робор пылесос,планирую еще для сухой уборки один, бо переставлять насадки каждый день..

Ні миючий робот, ні швабра так не зможе вимити плитку як парогенератор і структурність значення не має, просто на фактурній краще помітно 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, Nic-олаевна сказав:

Теж цікаво. Особливо, чи очистить він шви.

У нас десь була на форумі тема,  де згадувались парогенератори ( мені зараз з телефона незручно шукати) там більш детально..скажу, що шви краще вичишає ніж швабра

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 годин тому, irina1969 сказав:

У нас десь була на форумі тема,  де згадувались парогенератори

В темі пилососів і ще десь. Пошуком "парогенератор" видасть всі дописи. Я вже подивилась, але викладати сюди не буду, бо там, як завжди, я вигризаю тім'ячко "куркам", що дають рекомендації, не маючи достатнього досвіду чи пишуть те, що  їх голови понавигадували.

14.02.2024 в 21:51, Nic-олаевна сказав:

Теж цікаво. Особливо, чи очистить він шви.

В мене парогенератор більше 10 років, мабуть вже 12 років. Парогенератор це така річ- або закохався одразу і назавжди, або не сприймаєш і не розумієш, чому в інших він викликає захоплення.

Керхер, той, що на фото.  Миє (освіжає) - кахель, вікна, штори, підлогу, навіть на стінах з декоративної цегли та імітації брусу їм користуюсь. Якщо впевнена в фарбі на дерев'яних меблях, то і там можу кути почистити від пилу.

В моєму випадку не використовую, бо мій Керхер не справляється з таким- на кранах, сантехнічному фаянсі і всякому такому, цього він не почистить в мене.

Стосовно швів на плитці. Якщо звичайний бруд, не старий, то може і взяти. Якщо бруд старий, треба розуміти, що фуга має пористу поверхню і парогенератор може не справитись. Мова за звичайну цементну, епоксидки в мене немає. Хоча в мене був випадок, коли, після ремонту, будівельники погано змили плитку,  на поверхні якої були  дрібненькі дірочки і туди попала фуга, то Керхер  впорався. Якби не він, то не знаю, що і робила б тоді. З брудом зі структурованої поверхні плитки мій пароочисник справляється легко. Але в мене структурована плитка наче легким шаром воску вкрита, без блиску, тож треба враховувати, яку поверхню, шовковисту чи шершаву, має структурована плитка.

Якщо мова за білі шви, які не оброблені захистом від бруду, пароочисник мені не допоміг. В квартирі була ось така ванна кімната, біла структурована плитка. Чого мені в голові стрельнуло, що білу плитку на полу треба затерти білою фугою замість синьої, то вже інше питання, але це було погане рішення -  ванна кімната з білою плиткою та білою фугою на підлозі. З самою плиткою пароочисник справлявся добре, зі швами на підлозі тільки після того, як шви покрили захистом від бруду ( рідина, що висихає плівкою на швах).

На останньому фото(старе) плитка з гостьового будиночку. Виглядає завжди так, як на фото. В цьому будинку ми прожили 5 років, двоє дорослих + кіт і часом гості навідувались.  Згадую, як воно було до появи пароочисника- щітка з якоюсь рідиною, на коліна і вперед, щоб відмити плитку.

З тих пір, як купили парогенератор, забула, що таке швабра. Мова не про парову, бо ніколи  не мала.

В моєму пароочиснику контейнер для води не знімається. Не дуже зручно, але не критично. Тому що відчуваю цю незручність лише тоді, коли треба промити контейнер від накипу.

Мій парогенератор в комплекті з праскою. І тут в мене пішли бульбашки в вигляді сердечок ( я про праску) , бо це річ, про яку можна розповідати годинами. І  роботу тієї праски не можна порівняти з функцією пари в звичайних прасках.

В моєму господарстві пароочисник, то незамінна річ. Мова виключно за Керхер.

 

photo-o02614297_big.jpg.f60c01a1f2df3a42b0c2b33be5564541.jpg

Изображение 1097.jpg

Изображение 1216.jpg

  • Лайк 5
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як не дивно, інфо на форумі про автоматику для воріт якось дуже мало. Тому прийшлося розбиратися самому - може кому стане у нагоді.

Коментарі/дискусія вітаються.

 

Ітак, є нормальний китай і є італійці (теж бувають китайські).

Китай:
- Gant - 20 років на ринку, перевірений часом, надійний але мінімум функцій.

- Miller Technics - клон Gant, хтось з наших забрендував і почав завозити перед війною. механічна частина повністю від Gant. поки непогано, але що буде через 3-5 років (як з якістью, так і сервісом/запчастинами) поки невідомо.

- Steelon, він же Yougate. чи то поляки, чи то западенці, 5 років на ринку, якість непогана, функцій вже більше ніж у Gant.

 

Італія.
- Communelo - дизайн вогінь, але багато нарікань на брак по платах.

- Nice - відомий бренд, аде теж багато нарікань на брак по платах.

- BFT - оптимальне співвідношення ціна/якість - дорожче китаю на 40-50%

- Roger - класна механічна частина - радіальні прецизійні пидшипники, редуктор сталево-бронзовий і т.д. і т.п. але ж по ціні майже 2 китая.

- Came - бренд відомий - нема що розписувати

- Hormann - все круто - дизайн, механіка, функціонал, ПО і т.д. але ціни кінськи на все - прилади, запчастини, аксесуари, пульти.

 

Попередньо прийшов до вибору або gant/steelon або bft.
тепер треба зрозуміти чи є сенс доплати 50% за італію чи ні.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня Faac стоит на воротах. Иногда глючит концевик, очень кучеряво в настройке, сосед за 10 лет так и не настроил привод, катает в ручную. Меня в Faac парят пульты по 50 евро. Более того - просто изнашивается резинка над кнопками, жаба душит платить 50 евро. Аналоги тоже не дешовые и работает не стабильно.

В новый дом купил Rotelli 1100 - скорее всего китай, хотя пишут Италия на самом видном месте. Судя по обзорам - важнее всего материал редуктора, даже италия грешит пластиком. Взял с запасом по мощности.

Змінено користувачем KakTuz
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 23.02.2024 в 14:33, irina1969 сказал:

Я вже писала, що у мене Communelo, тьху- тьху вже років 5 так точно

Ну останні пару років щось забагато скарг на їх плати. Може якість погіршилась… але кого не обзванював і розпитував за бренди - всі казали що дизайн супер, а от по платах багато скарг. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене Came. За 12 років користування нарікань нема. Проблем теж не було. Це у мене. Але на форумі обговорювали про якісь проблеми з ними, чи то фабричний дефект, чи щось таке. Ставив ворота та радив автоматику підрядник з форуму- Вратарь. Як спеціаліст- тільки кращі рекомендації. Може звернутись за порадою до воротарів форуму, послухати їх висновки, бо статистику вони мають більшу, ніж користувачі з поодинокими відгуками?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, allanek сказал:

В мене Came. За 12 років користування нарікань нема. Проблем теж не було. Це у мене. Але на форумі обговорювали про якісь проблеми з ними, чи то фабричний дефект, чи щось таке. Ставив ворота та радив автоматику підрядник з форуму- Вратарь. Як спеціаліст- тільки кращі рекомендації. Може звернутись за порадою до воротарів форуму, послухати їх висновки, бо статистику вони мають більшу, ніж користувачі з поодинокими відгуками?

 

звертався - там тиша :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...