Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Процесс жизни в частном доме.

Nic-олаевна

Рекомендовані повідомлення

03.10.2023 в 22:44, volkoff сказав:

дав пару флакончикiв з таблет. пити 3 рази на день, пiсля трапези(це все коштувало -3000грн...треба було закiнчити мiсячний курс

А знаєте як від алкоголізму лічать? Дають любу таблетку і місяць нельзя вживати, що є ліками? Врач, таблетка, чи місяць?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, volkoff сказал:

Якщо б вiн лiкував так як нашi врачи (пропонуючи одне,а потiм друге лiкарcтво "пiдробки" невiдомого походженя) то його мабудь вже давно прогнали.

Хто? :shock:

він же гроші платить!

1 час назад, volkoff сказал:

Людина арендуе два примiщеня в полiклинiцi, мабудь плате налоги,а лiки з гарантiею. Люди кажуть вiн рокiв 15 вже працюе.

Ще й чималі, раз стільки там сидить.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, normal сказал:

А знаєте як від алкоголізму лічать?

щиро заздрю людям, у яких вистачає здоров'я пити...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановна спільнота, є будівельно-побутове питання. Вчора довелося грунтовкою Тріора обробити ділянку стіни і не помітила як дуже дрібні крапельки потрапили на нові чорні шкіряні кросівки. Я їх звичайно одразу добре протерла, але бачу що ці краплі сьогодні ще видно і просто водою вони не прибираються. Може у когось є досвід, як це прибрати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Nic-олаевна сказал:

Шановна спільнота, є будівельно-побутове питання. Вчора довелося грунтовкою Тріора обробити ділянку стіни і не помітила як дуже дрібні крапельки потрапили на нові чорні шкіряні кросівки. Я їх звичайно одразу добре протерла, але бачу що ці краплі сьогодні ще видно і просто водою вони не прибираються. Може у когось є досвід, як це прибрати?

Може зафарбувати? Як не знайдете фарбу для взуття, є акрилова для тканини. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, voglya сказал:

Може зафарбувати? Як не знайдете фарбу для взуття, є акрилова для тканини. 

Я теж про це думала, але воно наче не так щоб і дуже багато, можна спробувати замазати кремом для взуття. Думала, може є якийсь спосіб, чимось протерти, по типу на олійній, гліцериновій основі....Є у чоловіка антисилікон, люта штука, багато чого відтирає, але боюся щоб не зробити ще гірше 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Nic-олаевна сказав:

але воно наче не так щоб і дуже багато

Як на думку перехожого, який мав подібний "побутово-взуттєвий" досвід, то Вам вже якось прийдеться з цим жити далі...🙂

Станете натирати ацетонами-антисиліконами, навіть сметаною, - тільки більше позначите це місце.

Просто не дивіться вниз.на свої бути.

І воно з часом "попустить".

Первірено.😉

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Nic-олаевна сказал:

Я теж про це думала, але воно наче не так щоб і дуже багато, можна спробувати замазати кремом для взуття. Думала, може є якийсь спосіб, чимось протерти, по типу на олійній, гліцериновій основі....Є у чоловіка антисилікон, люта штука, багато чого відтирає, але боюся щоб не зробити ще гірше 

Будь що, будьякий засіб спочатку треба спробувати на малопомітному місці!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Nic-олаевна сказав:

Я теж про це думала, але воно наче не так щоб і дуже багато, можна спробувати замазати кремом для взуття. Думала, може є якийсь спосіб, чимось протерти, по типу на олійній, гліцериновій основі....Є у чоловіка антисилікон, люта штука, багато чого відтирає, але боюся щоб не зробити ще гірше 

Якщо рідина плімірізовалась( акрилова краска) то ніхрена ви с цім не зробітє. Соррі. Тількі механічно. Я как мама 3 художников вам кажу. Майже неможливо, якщо засохло. Якщо ворсові тканина, і рідина засохла на ворсі, то ще можно досить в пристойний від привести, якщо тканина типа джинс або щось схоже  и рідина між волокна птрапила то гаплик, тилькі квиткі поверх намалювать и все. Або одразу викидать , якщо креативно покритт ни як не вийде.

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 часа назад, Nic-олаевна сказал:

Може у когось є досвід, як це прибрати?

Е,ну ви ж в це не вiрите.  У дохтора "Хаус" все е )..

Тiльки в другий раз,коли вам прийдеться ще фарбувати, вдягнiть дороге кольорове пляття i туфлi/кросiвки (щоб по дрескоду) i головне щоб "валiк з длiною шерствою" щоб краще "ляпало" i я думаю вам сподобаеться ).. 

А якщо серйозно,то е такi "мокрi салфетки i спрей комп.-"Амвей". Цими салфетками чистили "дубльонку, набук i бiло-беж.штани i кросiвки теж👍

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, volkoff сказал:

Е,ну ви ж в це не вiрите.  У дохтора "Хаус" все е )..

Тобто? Ваш Хаус і кросівки лікує? (навіть не знаю якого тут смайліка поставити, з посмішкою до сліз, чи того, що в шоці)

49 минут назад, volkoff сказал:

 

Тiльки в другий раз,коли вам прийдеться ще фарбувати, вдягнiть дороге кольорове пляття i туфлi/кросiвки (щоб по дрескоду) i головне щоб "валiк з длiною шерствою" щоб краще "ляпало" i я думаю вам сподобаеться ).. 

еж👍

Обов'язково! Я зазвичай так і роблю, але цього разу якось не підготувалась

50 минут назад, volkoff сказал:

А якщо серйозно,то е такi "мокрi салфетки i спрей комп.-"Амвей". Цими салфетками чистили "дубльонку, набук i бiло-беж.штани i кросiвки теж

Якщо серйозно, то дякую. Почитаю, від чого ті серветки. Бо те, що наляпало на кросівки, то ж певно якийсь полімер, чи беруть ті серветки таке, то питання. Я не є великим сектантом Амвею, але у мене є 2 їхні засоби, які я люблю, і навіть якщо є їм якась альтернатива, то міняти не хочу 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 годин тому, Nic-олаевна сказав:

Тобто? Ваш Хаус і кросівки лікує? (навіть не знаю якого тут смайліка поставити, з посмішкою до сліз, чи того, що в шоці)

Обов'язково! Я зазвичай так і роблю, але цього разу якось не підготувалась

Якщо серйозно, то дякую. Почитаю, від чого ті серветки. Бо те, що наляпало на кросівки, то ж певно якийсь полімер, чи беруть ті серветки таке, то питання. Я не є великим сектантом Амвею, але у мене є 2 їхні засоби, які я люблю, і навіть якщо є їм якась альтернатива, то міняти не хочу 

Я тут пригадала , що в мене був десь баночка смивкі графіти и маркеров, там були майже усі фарби в переліку , то може пошукать по подібним смивкам?

Змінено користувачем Сарочка
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановне панство, можно запитання не за темою?

Може хто знає, скільки раз в день (на добу) можно перетинати кордон Україна-Польща?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо порожняком (без декларування і ввозу чогось через таксфрі) - то скільки встигнете черг пройти.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 10.10.2023 в 17:01, voglya сказал:

Шановне панство, можно запитання не за темою?

Може хто знає, скільки раз в день (на добу) можно перетинати кордон Україна-Польща?

Можна скільки встигнете, Але на третій раз в вас побачать професійного мураху і проходити ви будете значно муторніше )

Змінено користувачем standov
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Колись тут говорили про хлібопічки, так ось: для хліба вона нафіг непотрібна, бо хліб це саме просте, що можна приготувити і вже десь два роки його не робив, бо постійно чередую - то піцца, хачапурі по-аджарськи, по-мегрельски, то фокачча, чиабата, то вертута з фаршом, сиром, зеленню, то котлети в тісті, все вона замішує, але потім начиняю і випікаю в духовці, тільки кекси чи шарлотку повністю робить хлібопічка. Завтра може спробую ще навчитись плачінду з кабаком

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, normal сказал:

 бо постійно чередую - то піцца, хачапурі … вона замішує, але потім начиняю і випікаю в духовці, … може спробую ще навчитись плачінду…

:shock:

А дружина у вас що робить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А дружина каже: я тісто не їм, мені неезяя, в мене до нього руки не стоять, ходить на фітнес... Ну то в неї просто не було хлібопічки і не знає, що там нічого складного, я сам невмів, але так люблю всілякі піцци, що навчився. Такий дисонанс тільки з випічкою, бо прибирання, каші, супи, борщі, то вже не моє, навіть вареники вона ліпить, але якщо я дам вже готове розкатане тісто

Змінено користувачем normal
  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, normal сказал:

Колись тут говорили про хлібопічки, так ось: для хліба вона нафіг непотрібна

А чи пробували робити білий хліб зі шматочками твердого сиру? Як на мене, це дуже смачно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Simpapula сказав:

А чи пробували робити білий хліб зі шматочками твердого сиру? Як на мене, це дуже смачно.

Так, дуже смачно, богато рецептів …..але  нормальный сир плавиться. можна додавати в момент коли таймер пікає.  . большімі шматками гарного пармезану, бо інший буде знищен. Якщо вас такой функції  нема, то це буде останній момент перед випечкою. . Але пармезан краще додавати такі або з цибулею , або с шпинатом. В якості начинки. Ну тобто тісто потрібно дістать , сформувать і потім в духовку. Тоді сир гарно, а так, може буде зовсім не то що ви хочете.  Ну тобто шматкі сіру в булке в ленівому способі в хлебопічці майже неможливо отримать. Породію можливо.  Хотя…на що ви взагали орієтуетесь. Мабуть ми зовсім по іншому хліб з сиром бачимо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, normal сказал:

Колись тут говорили про хлібопічки, так ось: для хліба вона нафіг непотрібна, бо хліб це саме просте, що можна приготувити і вже десь два роки його не робив, бо постійно чередую - то піцца, хачапурі по-аджарськи, по-мегрельски, то фокачча, чиабата, то вертута з фаршом, сиром, зеленню, то котлети в тісті, все вона замішує, але потім начиняю і випікаю в духовці, тільки кекси чи шарлотку повністю робить хлібопічка. Завтра може спробую ще навчитись плачінду з кабаком

Мені потрібна. Перед сном закладаю в хлібопіч інгредієнти, а на ранок отримую буханочку свіженького та смачненького хліба. Той самий хліб БЕЗ хлібопічки - це безсонна ніч.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Сарочка сказал:

Мабуть ми зовсім по іншому хліб з сиром бачимо.

Я закидую шматочки сиру 3*3 см наприкінці вимішування. І ще жменьку укропу додаю. Виходить ароматний хліб з великими дірками в середині, кожна дірка якби обмазана тонким шаром сиру.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

5 годин тому, voglya сказав:

Мені потрібна. Перед сном закладаю в хлібопіч інгредієнти, а на ранок отримую буханочку свіженького та смачненького хліба. 

І мені. Якшо вдала модель хлібопічки, то ніщо не замінить, коли вранці будинок наповнюється запахом спеченого хліба. Хрустка запашна   тепла скоринка французького хліба, до якої додаються тонкі кружечки салямі Наполі пікантної та шматочки молодого сиру Проволоне з солодкуватим присмаком  і чашка гарного сорту зеленого чаю, ферментованого молоком...тож підтримую повністю)))

До речі, більшість сортів хліба, що випікає хлібопіч, чудово підходять для тостера- шматочки хліба м'які всередині та мають хрустку піджарену скоринку.

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Фрай сказал:

:shock:

А дружина у вас що робить?

Я теж така дружина😅 Коли мені доводиться щось робити з тістом, то я нещасна жінка, раб на галєрах, в'язень замка Іф і т.д......Ненавиджу тісто! Але випічку їм, хоча без фанатизму. Іноді можу навіть не спробувати те, що приготувала. Не тому що бережу фігуру, а тому що мені байдуже саме до такого смаку. Не знаю чому так. Тортів майже не їм, бо які б вони не були - мені НЕ смачно. Людям важко в це повірити, але для мене це саме так . Тому, якщо б у мене була хлібопічка, то вона б місила тісто для всієї випічки, а я, як раб на галєрах, закладала б в те тісто начинки і потім з таким самим настроєм смажила, чи випікала

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...