Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Процесс жизни в частном доме.

Nic-олаевна

Рекомендовані повідомлення

8 годин тому, Nic-олаевна сказав:

світяться кнопки "ЕКО" і "миття 40 хв"

57 хвилин тому, Nic-олаевна сказав:

якщо перший і третій, то це який код?

Якщо миття 40 хв, то це четверта кнопка, а помилка F09 (означает проблемы с модулем управления. Нередко она возникает из-за резкого изменения напряжения в электросети)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, normal сказал:

Якщо миття 40 хв, то це четверта кнопка, а помилка F09 (означает проблемы с модулем управления. Нередко она возникает из-за резкого изменения напряжения в электросети)

Ні, бо була вибрана програма "миття 40 хв" і додатково до цієї кнопки, загорілося ще кнопка 1 і 3. От я і вирішила, що 4-та кнопка - це сама програма, а додаткові - то і є код помилки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Nic-олаевна сказал:

Зараз переключу будинок на інвертор (чи якиця система правильно називається) і запущу машинку. Якщо причина в напрузі, то на інверторі має все працювати, якщо ні, тоді дійсно потрібний майстер

Звітую.

По-перше, дуже дякую всім за таку активну допомогу, навіть не очікувала. Порад отримала багато, дякую

А по-друге на оцій "альтернативній системі освітлення" машинка запустилася, ніяких помилок не видавала і працювала, якби не одне "але". Вода і в процесі миття і в процесі полоскання була холодною, і замість 2 годин (я вибрала таку программу), машинка відпрацювала 3,5 години і продовжувала б ще працювати, але я її примусово зупинила, бо і так було зрозуміло що не все гаразд.

Отже, труба тену? На користь цієї теорії говорить 3,5 години замість 2. Але коли машинка працювала від звичайної електромережі і вибивала помилку, то в середині посуд був теплий. Отже, теорія номер два: оця альтернативна система не потягнула машинку?

У будь-якому разі майстра треба шукати, але навіть не знаю, як розказати йому весь цей "тернистий шлях"🤣

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, areti сказав:

Але ж смачно описуєте!

От навели б ще вдалі моделі девайсів...🙂

Перепрошую, я тільки побачила ваше питання. Коли в мене ще не було Панасоніка, не могла зрозуміти, чому його власники, незалежно від конкретної моделі, нагадують мені секту. Коли стало питання нової хлібопічки, купила Панасонік  SD-2511. Так, це секта))) Навіть чоловік сказав, що хліб з Панасоніку дуже відрізняється від хлібу з Мулінексу.

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, Nic-олаевна сказав:

додатково до цієї кнопки, загорілося ще кнопка 1 і 3

А мигали які? Бо вони дають код помилки, якщо 1 і 3, то це F05 (слабий тиск води чи забився фільтр?)

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, normal сказал:

А мигали які? Бо вони дають код помилки, якщо 1 і 3, то це F05 (слабий тиск води чи забився фільтр?)

Мігає при цьому лише кнопка живлення. Якщо все окей, то вона просто світиться, не мигає. А от оті додаткові програмні кнопки не мигали, просто світилися. Мені взагалі здається що машинка видала якийсь нетиповий набір кнопок, бо читаю в інтернеті поломки саме Арістона, то там нема таких комбінацій.

Тиск води чудовий, і в трубі і в машинці. А щодо фільтра, то теж навряд чи, бо висмикувати зливний шланг щоб подивитися, то в момент зливу вода б'є шаленим напором.

Завтра поїдемо по ремонтних майстернях, будемо шукати майстра, який погодиться розібратися у цьому ребусі

Змінено користувачем Nic-олаевна
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Nic-олаевна сказав:

оті додаткові програмні кнопки не мигали, просто світилися

Тоді виходить кнопка живлення мигає про помилку, а сам код помилки F13 (1+0+4+8) (бо світяться кнопки 1, 3, 4) - несправність з дозатором, теном, заземленням чи платою (майстер розбереться)

1.jpg

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, allanek сказал:

купила Панасонік  SD-2511. Так, це секта))) Навіть чоловік сказав, що хліб з Панасоніку дуже відрізняється від хлібу з Мулінексу.

Вопрос вообще не в тему, мулинекс это же что то хорошее из 90х и нам это вложила реклама в свое время?

У меня просто жена в этом году сошла сума :-) Начала консервировать, кстати все вкусное прям вообще :-)

Ну и решила делать аджику :-) А там нужна мясорубка, ну я быстро на розетку и там была по акции и по характеристикам мулинекс, я и купил :-)

В итоге был вопрос а что это типа сатурна :-) А я вроде как в мозгах уверен что это прям вообще хорошая хФирма :-)

Вот откуда я это себе придумал :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перша хлібопіч купувалась на початку 2000 років. Тоді побутової техніки Мулінекс було багато, різної, і вона вважалась доволі непоганою. Ніяк не Сатурном , то вже дно було. Крім хлібопечі, які тоді тільки з'явились і вибір був невеликий, з Мулінексу в мене нічого не було, тож можу тільки за хлібопіч сказати. Серед них Мулінекс вважався середнячком. Сама якість, як зроблена була, то добре. Два рази падала зі стільниці кухні, залишилась неушкодженою та продовжила працювати. Хліб пекла, теж не було претензій до процесу випічки. Рецепти, що були в книзі рецептів, були  відпрацьовані, це важливо для хлібопечі і не всі можуть цим похвалитись. Вона , навіть, не зламалась, просто хліб, що вона пікла, хоч  щоб то було- рецепти з книги чи інші, на молоці або пиві, завжди були однакові на смак. Навіть не пам'ятаю, де вона поділась, бо перестали  пекти хліб і Панасонік купила через кілька років.

6 годин тому, mib сказав:

Вот откуда я это себе придумал :-)

А хіба Мулінекс ще є на нашому ринку? Якщо і є, то яким він зараз вважається не можу сказати. Якщо якість не змінилась, то така собі робоча лошадка. Звісно, не Кенвуд і не Філіпс, щось поряд з Браун, як на мене, але ніяк не Сатурн. 

 

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, allanek сказал:

А хіба Мулінекс ще є на нашому ринку?

hotline.ua/ua/bt/hlebopechi/301248/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От зараз прям обідно стало)) Мулінекс дуже непогана фірма, АЛЕ це стасується малої  побутової техніки, але якщо потребуються мін мізки, все(( вона не тягне...у мене м'ясорубка та погружний блендер Мулінекс ( Франція) привіт з 2000 ( а може і раніше) 7 переїздів, падіння з усіх поверхонь, а вони працюють, в м'ясорубці тільки ножі нові купила...тьху 3 рази

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А моя м'ясорубка Мулінекс куплена десь років 5 тому, не виглядає такою надійною. Як на мене то її пластиковий корпус слабенький, гріється при роботі. Щоправда я її використовую як сокодавку. Чіпляю на неї насадку для соку і кручу на ній щонайменше відро помідорів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, irina1969 сказав:

зараз прям обідно стало)) Мулінекс

Це   мій відгук викликав обіду за Мулінекс?  Наче я нічого поганого чи принизливого про Мулінекс не сказала.  Яке враження залишила хлібопіч, тим і поділилась 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, allanek сказав:

Це   мій відгук викликав обіду за Мулінекс?  Наче я нічого поганого чи принизливого про Мулінекс не сказала.  Яке враження залишила хлібопіч, тим і поділилась 

да щаз )) це не ти порівняла Мулінекс з Сатурном🤣

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я все намагаюсь пригадати назву фірми, що завжди була поряд з Сатурном. І не  можу згадати. Вони завжди були, як близнюки- дешево і поганої якості

Взагалі, кухонна техніка, то лотерея. В  мене був  блендер Філіпс, повний набір різних насадок та дві чи три чаші з кришками, від яких працювали ті насадки. Так кришка для невеликої чашки, ще на гарантії згоріла, без причини. В сервісі на Глибочіцькій замінили на нову та продовжили гарантію. Через кілька місяців все повторилось. Сервіс сказав, що то буде постійно таке. Вже не пам'ятаю , то було притаманне тільки конкретній моделі Філіпсу, чи то загальна хвороба їх блендерів. Тому блендер змінила на інший бренд. А от тостером від Філіпс, якому більше 20 років, користуємось і зараз.  

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, allanek сказал:

Я все намагаюсь пригадати назву фірми, що завжди була поряд з Сатурном.

Vitek ее еще Витек называли :-)

43 минуты назад, irina1969 сказал:

да щаз )) це не ти порівняла Мулінекс з Сатурном🤣

Вот вот :-)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, allanek сказав:

Я все намагаюсь пригадати назву фірми, що завжди була поряд з Сатурном. І не  можу згадати. Вони завжди були, як близнюки- дешево і поганої якості

Взагалі, кухонна техніка, то лотерея. В  мене був  блендер Філіпс, повний набір різних насадок та дві чи три чаші з кришками, від яких працювали ті насадки. Так кришка для невеликої чашки, ще на гарантії згоріла, без причини. В сервісі на Глибочіцькій замінили на нову та продовжили гарантію. Через кілька місяців все повторилось. Сервіс сказав, що то буде постійно таке. Вже не пам'ятаю , то було притаманне тільки конкретній моделі Філіпсу, чи то загальна хвороба їх блендерів. Тому блендер змінила на інший бренд. А от тостером від Філіпс, якому більше 20 років, користуємось і зараз.  

Скарлетт)) у мене таке було з малою кухоною технікою Бош  (( гидотнішої техніки у мене не було...велика побутова цієї фірми працювала чудово

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, mib сказав:

Vitek ее еще Витек называли :-)

Так, Вітек. Дякую)))

6 хвилин тому, irina1969 сказав:

Скарлетт))

О, про Скарлетт взагалі забула.

9 хвилин тому, irina1969 сказав:

у мене таке було з малою кухоною технікою Бош

Згадала. Коли шукала новий блендер, в Мегамаксі на Петрівці, була якась дуже щедра акція і комбайн Кенвуд коштував трохи більше за той блендер від Філіпс. Мабуть годину кружляла біля  великої коробки з тими "цацками" з нержавійки. Але здоровий глузд переміг, бо мені не потрібно була та стаціонарна стійка з великою чашею. Але ж яка красуня😁. Купила незрозумілий Зелмер з купою всього. і все це можна сховати в шафу, ставити окремо і діставати легко, і мити легко. Працює до цієї пори, задоволена їм повністю.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А моїй дружині Кенвуд зайшов, от тільки баняк той у нього завеликий, але вона й так завжди сусідів пригощає випічкою.

купа насадок, нарізка локшини чудова, мʼясорубка наче непогана, але довелось для приблуди окремий столик купувати, бо тягати важко.

за Філіпс можу сказати, що все що не візьмеш стало ніяким, першим це побачив на бритвах, у мене й досі працює не китайський виріб, а дві нові затупилися у перший рік, потім на кавоварках, не то пальто, не так смачно варить як старі.

Почекаю поки за монітори. ))

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Фрай сказал:

за Філіпс можу сказати, що все що не візьмеш стало ніяким, першим це побачив на бритвах, у мене й досі працює не китайський виріб, а дві нові затупилися у перший рік

От халепа! А я чоловікові купила нещодавно на день народження саме Філіпс, бо він до цього користувався Філіпсом уже років 20, то йому та бритва подобалась, але час її "з'їв".

15 часов назад, Фрай сказал:

Почекаю поки за монітори. ))

Да що ж таке! Ми не так давно дивилися телевізори і саме Філіпс мені був найприємніший на зорове сприйняття. Добре що не придбали

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

стоп, я казав за конкретні товари якими сам користувався image.gif.0e51ec536488267df1481e5b49017a5a.gif

а монітори Філіпс у мене давно і зараз ще один новий більший, працюють нормально

за бритву? А вибору то й нема, сама бритва працює, а проблема тупих ножів/сіточок, от на стару ціна як майже сама бритва і то під замовлення.

все питання у здешевленні собівартості за рахунок якості, при вивченні нутрощів кавоварки у сервісі наочно пересвідчився.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Фрай сказав:

при вивченні нутрощів кавоварки у сервісі наочно пересвідчився.

Яка кавоварка і що вона робила в сервісі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Роял, Інсанто, Лірика

кожна машина рано чи пізно потребує профілактики або регулювання, а також на всіх трьох доводилось міняти жорна.

знайшов фото старе коли повернув машинку в сервіс після «профілактики»

IMG_2582.thumb.jpeg.84ad346c82bc450e8ecf5ba29b490096.jpeg

як казав Бендер - убивать таких надо!

Ці рукожопи не те, що не зробили її, не прочистили все, а навіть не зібрали на всі кріплення. Є й відео як я йому показую і пояснюю.

так от якщо до перших двох питань не було то до Лірики з самого початку, навіть після нетривалого користування вкинув її у комірку і дістав стару.

Тут як раз можу обʼєктивно казати про різницю у приготуванні бо порівнюєш машинки, що стоять поруч, однакова вода і ті ж самі зернята, а кава на смак зовсім різна.

 

Змінено користувачем Фрай
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Фрай сказав:

Роял, Інсанто, Лірика

Та ви багатій🙂.   Саєко... Враження, що це самий популярний чи розкручений бренд кавомашин. Я не кавоманка і завжди замість "кремА" кажу "пінка":pardon: і коли вирішили купити кавомашину, то почалось паломництво по знайомим. У всіх Саєко, в когось, як у вас, дві . Голоси хором співали :" нема нічого кращого за Саєко". Насьорбалась я тої кави тоді на все життя, від дешевих кавових зерен до купажів від "Дома кави" чи щось таке та купила...DELONGHI.

Це, приблизно, як в Лавацца всі купують арабіку Lavazza Qualita Oro і чомусь, мало хто знає, що арабіка Lavazza  Tierra Selection набагато цікавіша- має насичений смак, гарно тримає пінку😁 та не має того специфічного кислого присмаку, що має Lavazza Qualita Oro.

Нічого не маю проти Саєко чи іншого бренду, кожен купує, що йому заманеться)))

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...