Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ФОП vs РРО

MaksymS

Рекомендовані повідомлення

Только что, yoojin сказал:

Он у меня и так есть. 3-я группа без НДС.

Так давайте людям оплату по счету.

когда в привате вбиваешь карту чп, перебрасывает на реквизиты.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Narval сказал:

Можете завести рсч и давать номер карты.

вообще без рро будет.

Расчетный счёт и номер карты "ключ к счету" это РРО. 

Была консультация, что только через полные реквизиты платеж на текущий счёт - безнал. 

А перевод с карты на карту - это участие визы или мастеркарда - идёт по совсем другому процессу. И приравен к налу

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Narval сказал:

Так давайте людям оплату по счету.

когда в привате вбиваешь карту чп, перебрасывает на реквизиты.

Так и делаю, но, думаю, этого будет недостаточно.

Фискальный чек все равно надо будет выдать в ситуации, когда дают наличку.

Змінено користувачем yoojin
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Dendnepr сказав:

Расчетный счёт и номер карты "ключ к счету" это РРО. 

Была консультация, что только через полные реквизиты платеж на текущий счёт - безнал. 

А перевод с карты на карту - это участие визы или мастеркарда - идёт по совсем другому процессу. И приравен к налу

Так "ключ до рахунку" це і поточний рахунок і платіж на нього фіксується на рахунку - тут без рро. Але в інших банках, в авалі наприклад, підвязана до п/р картка має свій рахунок - тут рро.

17 хвилин тому, yoojin сказав:

Фискальный чек все равно надо будет выдать в ситуации, когда дают наличку.

готівка - без варіантів рро

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, roma1 сказав:

У мене швейка, фурнітура, та сама біда як це все покодувати і внести у базу, звісно що першого числа того не буде, а торгувати будемо попутно щось вносити.

контролери заї*уться платежі по 1 грн перевіряти  :crazy:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Дощ сказал:

Так "ключ до рахунку" це і поточний рахунок і платіж на нього фіксується на рахунку - тут без рро. Але в інших банках, в авалі наприклад, підвязана до п/р картка має свій рахунок - тут рро.

готівка - без варіантів рро

Нет. Именно перевод с карты на карту это не платеж IBAN. В том-то и фокус. 

Платеж по ибан проходит по совсем другой процедуре и совсем другому процессу. Не обеспечивается полная идентификация и т.д.  

Только "платеж по реквизитам" считается безналом.

Я одно время использовал номер карты "ключ к счету" для получения платежей. Но была налоговая консультация и там все разъяснили. 

Внутри привата банка перенаправляет с номера карты на полные реквизиты. Из других банков это совсем другой техпроцесс через визу или мастеркард. 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Dendnepr сказав:

Платеж по ибан проходит по совсем другой процедуре и совсем другому процессу. Не обеспечивается полная идентификация и т.д.

Но была налоговая консультация и там все разъяснили. 

Внутри привата банка перенаправляет с номера карты на полные реквизиты. Из других банков это совсем другой техпроцесс через визу или мастеркард. 

А є документальне підтвердження пояснення?

Суть всього кардебалету - облікувати всі доходи, якщо гроші заходять на п/р, при чому незалежно від "техпроцесу" - вони автоматично обліковуються і можуть бути перевірені. До речі ви так само можете виписати податкову накладну (маєте право) як за звичайного платежу бо гроші зайшли на рахунок. Які претензії виставить податкова і головне на підставі чого?

Теоретично може бути не пройдена ідентифікація платника, через використання транзитних рахунків абощо, але в цьому випадку банк отримувача не пропустить платіж, і на п/р він не буде зарахований

Змінено користувачем Дощ
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По оплате картой через терминал деньги тоже попадают на расчетный счёт продавца, но это РРО 

Вот вебинар. Длинный. Но я его весь смотрел онлайн ещё. 

youtu.be/z4A6zCiCSak

Суть такова:

1) оплата по полным реквизитам - это платеж по iban с полной идентификацией и получателя и плательщика. Задействован техпроцесс Межбанк Украины. РРО не нужен

2) платеж по номеру карты это платеж Р2Р - без участия техпроцесса межбанка Украины. Без iban реквизитов.  РРО нужен. 

Даже приват ввел ограничения на прием платежей по номеру карты "ключ к счету" 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є ще схема, практикувалось на НП при післяоплаті, НП видає чек у вигляді доручення - начебто платник доручає передати гроші отримувачу.

Можна й тут - начебто покупець доручає продавцю внести гроші на свій п/р від його імені. Потім звісно їх і треба внести на п/р, а покупцю віддати квитанцію. Не знаю наскільки робоча схема

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, MaksymS сказал:

Наскільки давно? Товарні чеки від фоп видававли аж бігом. 

От скільки ви про це говорите на форумі стільки я і отримую фіскалки від ТОВок при купівлі в Розетці.(наприклад ТОВ Європлюс) навіть за якусь дрібноту.

Взагалі ті велики рітейлери, з якими я стикаюсь вже давно з рро чи прро, та навіть не дуже великі, по дорозі в цитрусі купив батарейки, видано фіскальний чек від якоїсь товки...

Тому Максим досить цю пластинку вже тягати. Великим компаніям до одного місця нововведення по РРО, вони вже давно готові. А от всілякого роду дрібні  фопи-Хотлайнщики будуть вигрібати по повній

 

Змінено користувачем Сергей_84
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, yoojin сказал:

А как, например, тем кто оказывает услуги по монтажу - сантехника, электрика? )

Выдавать фискальный чек: "монтаж системи опалення" - 50000 грн?

Саме так. Але зручніше прийняти на рахунок, в цьому році почав практикувати і вже лапати ті пачки бажання пропадає.

Тільки не класичний формат у вигляді картки-ключа від привату, бо це вважається розрахунковою операцією з готівкою ,  а конкретний іван  розрахункового рахунку.

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Сергей_84 сказав:

От скільки ви про це говорите на форумі стільки я і отримую фіскалки від ТОВок при купівлі в Розетці.(наприклад ТОВ Європлюс) навіть за якусь дрібноту.

Я скани отриманих в Розетці товарних чеків наводив. Може за останній рік щось змінилось - зараз я не частий клієнт Розетки. 

8 хвилин тому, Сергей_84 сказав:

А от всілякого роду дрібні  фопи-Хотлайнщики будуть вигрібати по повній

Більшість з них сама обрала свою долю, своїми власними руками. І взагалі цей напрямок правильний - податки мають сплачувати всі, а не вибірково. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, MaksymS сказал:

Я скани отриманих в Розетці товарних чеків наводив. Може за останній рік щось змінилось - зараз я не частий клієнт Розетки. 

 

От саме тому викиньте свою пластинку, давно вже такого немає, а ви все ще це аргументом наводите і виглядаєте трохи смішно...

Сьогодні навіть в мойо купив на 110 грн дурничку, то чек на вайбер надійшов від ТОВ НРП, а в магазині запитали чи друкувати чи на вайбер чек... ПРРО Chekbox (планую і собі таке завести) 

В Цитрусі ще більше року тому фіскалки друкували

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Сергей_84 сказал:

Саме так. Але зручніше прийняти на рахунок, в цьому році почав практикувати і вже лапати ті пачки бажання пропадає.

Тільки не класичний формат у вигляді картки-ключа від привату, бо це вважається розрахунковою операцією з готівкою ,  а конкретний іван  розрахункового рахунку.

Я таке практикую - за бажанням клієнта виставляю рахунок на iban 2600. Але це можуть не всі. Умовному пенсіонеру за заміну лічильника треба видати фіскальний чек, паперовий. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, yoojin сказал:

Я таке практикую - за бажанням клієнта виставляю рахунок на iban 2600. Але це можуть не всі. Умовному пенсіонеру за заміну лічильника треба видати фіскальний чек, паперовий. 

А тут так, попададово, на щастя я в такому форматі не працюю..Якби працював вимушений був би автономний РРО купувати...

З іншої сторони можга портативний принтер купити на фоомат чеку і роздруковувати електронний чек.

Мене в цих змінах, що обговорюються більше напружує необхідність ведення товарних запасів, якщо ти торшуєш складною технікою.....

А це означає, що продаєш котла через рахунок  і все ....товарні запаси.

От це дійсно попадалово і суцільний гемор з первинниии документаии ..а то все дрібниці 

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є ще варіант, одесити підказують :classic_biggrin:

 

 

Прихований текст

IMG_20211219_011229.jpg

 

Змінено користувачем Дощ
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут еще один ньюанс может возникнуть. Помните, где-то лет 10ть назад была эпопея с разъяснениями, что такое оптовая и розничная торговля. Насколько помнится, если деньги на расчетный счет - это оптовая торговля, если наличка - розничная.

Так вот, давая IBAN, мы по сути производим оптовую торговлю. Тогда надо проверять свои КВЕДы, чтобы там (в них) была еще и оптовая торговля. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Четко написано: оптовая торговля это продажа таким же фопам и фирмам. Розница - частным лицам

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Viorel сказал:

Тут еще один ньюанс может возникнуть. Помните, где-то лет 10ть назад была эпопея с разъяснениями, что такое оптовая и розничная торговля. Насколько помнится, если деньги на расчетный счет - это оптовая торговля, если наличка - розничная.

Так вот, давая IBAN, мы по сути производим оптовую торговлю. Тогда надо проверять свои КВЕДы, чтобы там (в них) была еще и оптовая торговля. 

Я все таки верю в улучшения.

имею опыт работы в европе:

фиксируешь платежи, отображаешь приход и расход, и налоговой пофигу на мелкие косяки, типа квэд или еще что.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відповідь:

 

Коротка:

 

Оптова торгівля - діяльність по придбанню і відповідному перетворенню товарів для наступної їх реалізації підприємствам роздрібної торгівлі, іншим суб’єктам господарювання.

 

Роздрібна торгівля - діяльність по продажу товарів безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших підприємствах громадського харчування.

 

sfs.gov.ua/arhiv/tijden-tematichnih-konsultatsiy/tijden-tematichnih-konsultatsiy-dlya-p/informatsiyno-rozyasnyuvalni-materia/pitannya-vidpovidi-/print-68238.html

 

 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Narval сказав:

налоговой пофигу на мелкие косяки, типа квэд или еще что

Так не выполнить план по штрафам и не заработать на новогодний стол. Масштабнее нужно мыслить. 

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Narval сказал:

Я все таки верю в улучшения.

имею опыт работы в европе:

фиксируешь платежи, отображаешь приход и расход, и налоговой пофигу на мелкие косяки, типа квэд или еще что.

Так если бы так сделали: простейший 3чет доходов. Без всех этих кодировок товаров и прочего. Складского учёта и т.д.

Сначала просто фискальный чек на сумму денег. 

Со временем некоторые группы товаров (подакцизных, лицензионная деятельность, особый режим какой-то) - уже кодировать. И никто бы не возмущался. 

Люди просто боятся делать ошибки при использовании рро

Кто брал нал раньше без чека, тот и сейчас так будет работать. К г принимает на расчетный счёт - все учтено

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Dendnepr сказал:

Відповідь:

 

Коротка:

 

Оптова торгівля - діяльність по придбанню і відповідному перетворенню товарів для наступної їх реалізації підприємствам роздрібної торгівлі, іншим суб’єктам господарювання.

 

Роздрібна торгівля - діяльність по продажу товарів безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших підприємствах громадського харчування.

 

sfs.gov.ua/arhiv/tijden-tematichnih-konsultatsiy/tijden-tematichnih-konsultatsiy-dlya-p/informatsiyno-rozyasnyuvalni-materia/pitannya-vidpovidi-/print-68238.html

 

 

Мне кажется, вы более компетентны в в этом вопросе в украине, а можете в личку проконсультировать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...