Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Тариф на електроопалення 3000 кВТ

drozdy

Рекомендовані повідомлення

А у вас тариф на електроопалення був до 01.01.21? :o

 

Нет не было

Мне не положено, частный трансформатор

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет не было

Мне не положено, частный трансформатор

1. Особисто для вас нічого в тарифах не змінилось і не зминиться;

2. Навіщо ви в цій темі?

...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Особисто для вас нічого в тарифах не змінилось і не зминиться;

2. Навіщо ви в цій темі?

...

1.С первого апреля изменится

2. Почитал ваши сообщения удивился вашей жизненной позиции решил ответить

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 взрослых + 2 детей, соцнорма для субсидии 89,82 м2

 

Хотите больше? Никто не запрещает, но сверх нормы будете оплачивать самостоятельно.

Что не так?

:) Это для субсидии. А для льгот - другая норма. А для льгот судьям или прокурорам - третья. И т. д. Вот наши "мудрые правители" не могут сделать один стандарт для "нормального проживания" и желательно для всех граждан Украины. А не делить по категориям.

P.S. Интересно - какая соцнорма для субсидии в Польше или в Германии?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1.С первого апреля изменится

...

Ви собі зробите тариф на електроопалення? Бо тема саме ТАК називається.

Чи ви вмієте гадати?

...

2. Почитал ваши сообщения удивился вашей жизненной позиции решил ответить

:unknown: Ну... Це не правда... Культурно кАжучи...:( Якщо кОротко.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви собі зробите тариф на електроопалення? Бо тема саме ТАК називається.

Чи ви вмієте гадати?

 

:unknown: Ну... Це не правда... Культурно кАжучи...:( Якщо кОротко.

Учитывая что я на частном трансформаторе, в случае запуска рынка ЭЭ скорее мы просто будем покупать оптом на весь сезон

Во мне аж заплакал маленький игорь валерьевич от того насколько я наивен в этом вопросе :-)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз тут я бачу лише злорадство від людей, у яких ніколи не було тарифу на електроопалення а також маніпуляції ("єслі мнє нєт - то і нікому") від людей, що цієї весни не зможуть отримати ці тимчасові субсидії (компенсацію різниці вартості)... Сумно вас читати, панове.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз тут я бачу лише злорадство від людей, у яких ніколи не було тарифу на електроопалення а також маніпуляції ("єслі мнє нєт - то і нікому") від людей, що цієї весни не зможуть отримати ці тимчасові субсидії (компенсацію різниці вартості)... Сумно вас читати, панове.

Вопрос в другом, они вам действительно нужны? Вы малоимущий? Какой площади у вас дом?

 

Вы понимаете что бюджет это тумбочка?

И в этой тумбочке есть сумма которую могут потратить на что то? И вот когда потратят на компенсацию то на что то другое денег не останется

 

Ну это как с газом давайте собственной добычи продавать по себестоимости, ведь оно народное, но тем у кого газа нет получается и в тумбочке меньше станет и газом они не пользуются

 

Л - логика

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

Л - логика

 

Ну... Поїхали :)...

Вопрос в другом, они вам действительно нужны? ...
Мені без різниці як той окремий тариф на електроопалення називає держава: тариф; допомога; субсидія... Держава його запропонувала, я погодився. Не Я вибивав його з держави під ВР - ДЕРЖАВА запропонувала мені бо у держави виникли проблеми у ночі на електростанціях. І я закрив очі на те, що за власні кошти то потрібно було робити (документи, потужності, опалення...). Більше того, держава зробила майже все, щоб я економічно не зміг підключити газ, чи ТТ (в місті, де немає безкоштовних лісів).

...Вы малоимущий? ...
:unknown: Не знаю. Хто це вирішує (а суддя хто)? Це-ж усе в порівнянні. Якщо дивитись на одного мого сусіда - то я мілліонер. Якщо на другого сусіда - то злидень... По суті нашої розмови - то не має ніякого значення, адже ми говоримо не за ВИЖИВАННЯ а за життя.

... Какой площади у вас дом?

...

Це питання має значення для податку, але ніяк не на ціну води в будинку, чи газу/електрики...

...

Вы понимаете что бюджет это тумбочка?

И в этой тумбочке есть сумма которую могут потратить на что то? И вот когда потратят на компенсацию то на что то другое денег не останется

 

...

Хм... Тумбочка... Компенсація...

Проснувся зранку Грицько після гулянки. Требе похмелитись. Грошей немає. Вирішив позичити у сусіда. Але той "не вчорашній", просто так не дасть - потрібна якась застава. Нічого крім сокири не знайшов. Приходить до сусіда:

- Сусіде, позичте гривню до завтра. Завтра дві віддам...

- А в заставу що?

- Ось, чудова сокира.

- То-ж, ви, сусіде хочете позичити до завтра в мене одну гривню, а завтра віддасте дві гривні?

- Саме так. І сокиру даю в заставу...

На тому і порішили. Грицько отримав гривню і віддав сокиру... Тільки, задоволений, хотів піти, аж сусід йому:

- А слухайте, сусіде, навіщо вам завтра віддавати мені ДВІ гривні. Віддайте мені зараз одну і завтра залишиться віддати лише одну гривню.

Грицько почухав потилицю: тю, а дійсно... І віддав...

Іде додому і думає:

- Блін. Ні сокири, ні грошей.... Ще й сусіду гривню винен... А як не крути - все правильно :).

 

Це як найкраще демонструє принцип даної "компенскації".

 

А в Марганці, Нікополі (і т.д.) взагалі люди живуть в палацах і заробляють мільйони...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені без різниці як той окремий тариф на електроопалення називає держава: тариф; допомога; субсидія... Держава його запропонувала, я погодився. Не Я вибивав його з держави під ВР - ДЕРЖАВА запропонувала мені бо у держави виникли проблеми у ночі на електростанціях. І я закрив очі на те, що за власні кошти то потрібно було робити (документи, потужності, опалення...). Більше того, держава зробила майже все, щоб я економічно не зміг підключити газ, чи ТТ (в місті, де немає безкоштовних лісів).

Цитата:

Соседнее кафе сделало акцию на бесплатный кофе, я начал туда ходить и перестал покупать кофе в кафе где я покупал его всю жизнь, и это кафе разорилось, после чего новое кафе где была акция сделало его вдвое дороже, как же так ведь там вчера был бесплатный кофе и я у них его даже не просил они мне его просто давали и я брал, а теперь я должен платить вдвое дороже

 

вы же взрослый человек, вам дают только тогда когда это для чего то нужно, когда не нужно забирают, тогда мы отказывались от российского газа, теперь собрались покупать российскую ЭЭ

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А дают компенсацию, чтобы не обидеть генерирующие компании - Ахметова и Ко. Про людей там думали в последнюю очередь. Точнее вообще не думали. А прямые дотации электрогенерирующим компаниями уже факт.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Соседнее кафе сделало акцию на бесплатный кофе, я начал туда ходить ...
:) Трішечки не так. Я НЕ "ходив у кафе все життя" (не мав газу). І кафе те НЕ розорилось (газ не зник). Обидва кафе працюють. Просто в "моєму" кафе зненацька відмінили нічні "бонуси" які вони мені запропонували і я у них купив свого часу а відвідувачі "сусіднього" кафе аплодують "ну наконєц-то", "справєдлівость", "ринок"...

...

вы же взрослый человек, вам дают только тогда когда это для чего то нужно, когда не нужно забирают, тогда мы отказывались от российского газа, теперь собрались покупать российскую ЭЭ

Ми не про це з вами говорили...:)

 

Добавлено через 8 минут

А дают компенсацию, чтобы не обидеть генерирующие компании - Ахметова и Ко. Про людей там думали в последнюю очередь. Точнее вообще не думали. ...

Не згоден. Адже все це (компенсація) дуже незграбно впроваджувалося. Незграбно навіть для некомпетентних держслужбовців. Злякались "шуму". Скоріше, зрозуміли, що напаскудили сильно (бо цілі міста на електриці "сидять") і зараз замилили очі людям тимчасовою субсидією....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ми не про це з вами говорили...

я уже не понимаю о чем мы с вами говорим, думаю мы уже оба поняли что каждый имеет свой взгляд на происходящее

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я уже не понимаю о чем мы с вами говорим, думаю мы уже оба поняли что каждый имеет свой взгляд на происходящее

Згоден.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Держава його запропонувала, я погодився. Не Я вибивав його з держави під ВР - ДЕРЖАВА запропонувала мені бо у держави виникли проблеми у ночі на електростанціях.

 

Просто в "моєму" кафе зненацька відмінили нічні "бонуси" які вони мені запропонували

 

Ну вообще-то, справедливости ради, тариф на электроотпление никак не связан с ночным тарифом. Каждый из них (тариф на ЭО или двух/трех зонный счетчик) можно оформить вне зависимости один от другого. И после отмены тарифа на ЭО ночной тариф как был 0,5 так и остался. Речь же в теме про льготные 3000кВт зимой. А это все таки разные вещи.

 

ЗЫ. проблемы с ночным потребелением никуда не делись и двух/трех зонные тарифы никто не будет отменять

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну вообще-то, справедливости ради, тариф на электроотпление никак не связан с ночным тарифом. После отмены тарифа на ЭО ночной тариф как был 0,5 так и остался. Речь же в теме про льготные 3000кВт зимой. А это все таки разные вещи.

Згоден. Та то я не зміг повністю розкрити свою думку.:oops:

Ввесь час мав на увазі саме тариф на електроопалення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не згоден. Адже все це (компенсація) дуже незграбно впроваджувалося. Незграбно навіть для некомпетентних держслужбовців. Злякались "шуму". Скоріше, зрозуміли, що напаскудили сильно (бо цілі міста на електриці "сидять") і зараз замилили очі людям тимчасовою субсидією....

 

Так доки погроми не дійшли до офісів ДТЕК довелося терміново гасити невдоволення прямими дотаціями тому ж ДТЕК-у. Ну й відірвуться в квітні.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для споживачів з електроопаленням та багатодітних сімей, які не є отримувачами субсидій, рішенням Уряду передбачена компенсація у І кварталі 2021р. Сума до сплати з урахуванням компенсації буде відображена в Особистому кабінеті після 10 числа

 

Бегущая строка на yasno.com.ua

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На yasno сделали пересчет.

 

Сразу после внесения показаний было 1 301 грн

Стало 1 159.20 грн

 

До изменений был тариф электроотопление.

Логика пересчета не ясна, по платежке пока разобраться не смог

Змінено користувачем lion-masterok
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

все правильно он говорит

вчера не пожалел времени и посчитал тарифы на свет и газ исходя из текущих европейских цен, вывел медиану (среднее значение)

 

итого

 

6,7 грн квт/час

22,8 грн/куб

 

по курсу на вчера

 

это те тарифы к которым мы прийдем рано или поздно, хочется нам этого или нет

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Надеюсь вместе с медианными европейскими зарплатами. Или тут никого не останется - все выедут. Ведь нельзя при европейских доходах платить украинскую зарплату.
  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Логично думать, что в составе тарифа есть налоги и акцизы. И в разных странах они могут быть разными. Тупо сравнивать несравнимое.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...