Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Колхозим ТН воздух-вода из воздух-воздух!

tansss

Рекомендовані повідомлення

8 часов назад, volomoto сказал:

Воно під тиском працює?

Під не великим, зараз 0,2 бар пробував підняти до 1,2 пластикова бочка роздувається стало трохи лячно) скинув до 0,2 і обманув датчик Протерма (він думає що в системі 1,2бар) все працює але в мене опалюється тільки тепла підлога першого поверху.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, alexfx35 сказал:

Під не великим, зараз 0,2 бар пробував підняти до 1,2 пластикова бочка роздувається стало трохи лячно) скинув до 0,2 і обманув датчик Протерма (він думає що в системі 1,2бар) все працює але в мене опалюється тільки тепла підлога першого поверху.

  Это сколько квадратов? 

Так по температурам на фотке все красиво очень... 

А где сейчас датчики Т воздуха и фреона внутреннего блока? 

 

Змінено користувачем tansss
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

130кв.будинок із сіп панелей + утеплювач 50см. Теплий пол першого поверху гріє перший і другий поверх, на першому 23гр. на другому 19гр. але на другому поки що немає дверей (тільки шторки якщо хтось там ночує) і на другому в кожній кімнаті вісить керамічна панель на 600ват з електронним регулюванням температури, якщо комусь мало 19 то виставляє для себе комфортну температуру і догріває.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Датчик той що на теплообміннику там і залишився тільки я його обмазав герметиком щоб він міряв температуру фреону а не води, а жовтий в коридорі де сходи тут найнижча температура так як тепло піднімається на другий поверх.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, alexfx35 сказал:

Дружина назвала його франкенштейн)

мне кажется, приспособить пластинчатый теплообменник, вместо конструкции с бочкой, было бы проще)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, alexfx35 сказав:

скинув до 0,2 і обманув датчик Протерма (він думає що в системі 1,2бар)

Воно буде працювати, але може підсасувати повітря в систему, бо насос протерма робить розрідження, яке нижче атмосферного тиску. Якщо помітите повітря в контурах, то причина в низькому тиску.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, alexfx35 сказал:

Під не великим, зараз 0,2 бар пробував підняти до 1,2 пластикова бочка роздувається стало трохи лячно) скинув до 0,2 і обманув датчик Протерма (він думає що в системі 1,2бар) все працює але в мене опалюється тільки тепла підлога першого поверху.

а не думали бочку зробити відкритою, з змієвиком, який підключений до СО? так звичайно додаткові втрати через проміжний теплоносій, але зате бочка не під тиском?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, alexfx35 сказал:

Датчик той що на теплообміннику там і залишився тільки я його обмазав герметиком щоб він міряв температуру фреону а не води, а жовтий в коридорі де сходи тут найнижча температура так як тепло піднімається на другий поверх.

Класс! Как по мне, все работает супер. Можно по теплу спаять бочку по аналогии из металла и вааще все окейно будет. 

Кстати, я мотор таки заменил на обманку... , а то часто стал выпадать в ошибку. :)

 

См на 30 минуте

evse.com.ua/generator-pryamougolnykh-impulsov-signalov-ne555?gclid=Cj0KCQiA6vaqBhCbARIsACF9M6lPpI1g2DgGVfvDWT787fi0nqEdr52jFNIcNgjKDt7Mt3uKkRvGNMYaAr65EALw_wcB

 

Змінено користувачем tansss
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну обманку в мене так і не получилося поставити, як я не крутив резистори, думаю без осцилографа ніяк а його в мене немає! Та як я зрозумів з моторчиком краще так як зміною обертів я або стартую або на мінімум ставлю.

В бочці зараз 0,2 бар, випробування пройшла в 1 бар нічого не підсасує все працює, тож поки що нічого міняти не буду!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...