Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Квартира в селе

Astrolog_ua

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, Astrolog_ua сказал:

да. портал изнутри весь изолирован (кроме пола). потолок в 2 слоя - 60мм.

 

Думаю можно и так оставить. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 17.02.2022 в 20:55, Astrolog_ua сказал:

Почти готово. 


2F996EAB-854A-4B91-931F-DE72F11F279E.thumb.jpeg.8357b4a5ffb2d66a534aa0093fb4bd2e.jpeg

 

Теперь готово, осталось врезать вент, решётки, врезать скрытый люк под розетки (внизу стены по центру) для телевизора и поклеить обои. 

8ED30465-58E0-44B4-BC69-B32443CE9B71.thumb.jpeg.2788d8253d188359ee930ce1f8beaf9f.jpeg

 

Начали класть плитку в малом (блин, мне нравится как звучит) санузле. 
Бликует от 200-ки лампы, грязно, не затерты швы - но общий фон виден. 

left side 

D33F8645-B231-4D15-904F-519361107701.thumb.jpeg.73286e5e94b7a6d180f04a49bed7e3a3.jpeg

front

08691360-2983-4BC4-AB22-96F20CC6F497.thumb.jpeg.94f40536e2e8e87a36bc7e00f64f8a67.jpeg


right side 

F90AC7E9-A088-48AF-8EE0-5D9655C0B597.thumb.jpeg.87e32253f5b962cf6a9f416dbc161f0e.jpeg

 

Змінено користувачем Astrolog_ua
  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Astrolog_ua сказал:

врезать скрытый люк под розетки (внизу стены по центру) для телевизора

можно подробнее?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, metall_version сказал:

можно подробнее?

 

Внутри полки, что идёт вдоль стены с камином врежем ревизионный люк. 
Сзади телевизора, где крепление, будет врезана дырка для кабелей (как на офисных столах).

Купили ТВ - кабель в дырку, внизу через люк поймали и воткнули в розетку. Купили приставку для ТВ или ещё какую приблуду - аналогичные действия  

D2733CE0-EE9B-4940-BAEC-999584DDA6DB.thumb.jpeg.d686f5894dd33ac3ff02cf303748508e.jpeg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

понял, там фальш стена выходит

у нас обычная стена, не фальш, и будем закладывать короб, выход из короба в "механизм под вывод кабеля", то есть оно вместе в одной рамке с другими розетками будет, короб от ТВ к поле нижней идет, в коробе только HDMI провода будут, от ТВ приставки и плойки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Двері в майбутнє (дуже на це сподіваюсь). 

46B9CD55-C4D0-4225-B8B0-BD0172ABC34E.thumb.jpeg.f1ce3313b7dcf15bb2121e3b81ddf28b.jpeg

 

24/02 життя скінчилось і почалось нове життя. 


Так сталось, що двері я замовив і передплатив ще у жовтні 2021. 2 дня тому відкрили зруйнований міст і сьогодні, 02/06 я стояв перед новими дверима і я не міг описати свій стан.

Дивився на нові двері і не знав що робити. Чи то радіти що, станом на сьогодні, всі рідні живі/здорові, а житло ціле. Чи замислюватись над тим продовжувати будівництво (а це на мінімалках тис 10-15 у.о. без меблів та техніки). Чи забити на все, бо ще нічого не скінчилось і що буде завтра…

Розум фіксував і термо виконання товщиною 86мм, і опціональне прозоре скло, і алюмінієвий поріг, і шикарну матову фурнітуру, і програмуємий ключ… 

А емоцій було 0.

Мабуть вони будуть потім…

  • Лайк 13
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, Astrolog_ua сказал:

Мабуть вони будуть потім…

Будуть. Й вони будут офігенні!!! Дуже красиві двері :-)

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 годин тому, Astrolog_ua сказав:

Двері в майбутнє (дуже на це сподіваюсь). 

46B9CD55-C4D0-4225-B8B0-BD0172ABC34E.thumb.jpeg.f1ce3313b7dcf15bb2121e3b81ddf28b.jpeg

 

24/02 життя скінчилось і почалось нове життя. 


Так сталось, що двері я замовив і передплатив ще у жовтні 2021. 2 дня тому відкрили зруйнований міст і сьогодні, 02/06 я стояв перед новими дверима і я не міг описати свій стан.

Дивився на нові двері і не знав що робити. Чи то радіти що, станом на сьогодні, всі рідні живі/здорові, а житло ціле. Чи замислюватись над тим продовжувати будівництво (а це на мінімалках тис 10-15 у.о. без меблів та техніки). Чи забити на все, бо ще нічого не скінчилось і що буде завтра…

Розум фіксував і термо виконання товщиною 86мм, і опціональне прозоре скло, і алюмінієвий поріг, і шикарну матову фурнітуру, і програмуємий ключ… 

А емоцій було 0.

Мабуть вони будуть потім…

Ви головне пінопласт хоч затягніть. бо дуже бистро на УФ він "усихає". Я теж думав, що віничком верній шар змету жовте і все. А потім по грибкам зромів наскільки він усох)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что за двери, где и почем брал, если не секрет. 

Самого мысли гнетут - строить/не строить. Решил все же продолжать помаленьку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, МаТраС сказал:

Ви головне пінопласт хоч затягніть. бо дуже бистро на УФ він "усихає". Я теж думав, що віничком верній шар змету жовте і все. А потім по грибкам зромів наскільки він усох)

Пінопласт затягнемо. 
Вхідна група не дороблена, бо двері були не готові. 
E6050D46-FB81-4161-83BC-A9C68718818A.thumb.jpeg.a188da80434a3e42cae85884afb97dd7.jpeg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, KakTuz сказал:

А что за двери, где и почем брал, если не секрет. 

Самого мысли гнетут - строить/не строить. Решил все же продолжать помаленьку.

Фінські дерев’яні двері - eurogrupsa.com.ua/product/uol20/

з доплатою за термовиконання, колір, прозоре скло та фурнітуру - 1200 eur. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Astrolog_ua сказав:

Пінопласт затягнемо. 
Вхідна група не дороблена, бо двері були не готові. 

А чому двері не вивели в одну площину з пінопластом? Адже в теперішньому варіанті вони відкриються максимум на 90°. І щоб в майбутньому не пошкодити відкос , потрібно буде ставити обмежувач на відкривання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, andrey_ka сказал:

А чому двері не вивели в одну площину з пінопластом? Адже в теперішньому варіанті вони відкриються максимум на 90°. І щоб в майбутньому не пошкодити відкос , потрібно буде ставити обмежувач на відкривання.

товщина коробки - 115 мм

 там винести нереально. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, Astrolog_ua сказав:

товщина коробки - 115 мм

 там винести нереально. 

Чому ж нереально. Берете фанеру (фінську) товщиною 20мм. , шириною 300мм. Робите з неї п-подібний короб , вставляєте його в дверний переріз. Потім всередину цього короба вставляєте дверну коробку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, andrey_ka сказал:

Чому ж нереально. Берете фанеру (фінську) товщиною 20мм. , шириною 300мм. Робите з неї п-подібний короб , вставляєте його в дверний переріз. Потім всередину цього короба вставляєте дверну коробку.

Гадаю згідно технічного завдання KASKI не ставлять двері в не несучі конструкції, та без опори на підлогу. Можливо і ставлять, та гарантія під питанням. Якщо винести за стіну, опора буде на терасу, а тераса напевно на різних фундаментах з будинком, може просідати

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, andrey_ka сказал:

Чому ж нереально. Берете фанеру (фінську) товщиною 20мм. , шириною 300мм. Робите з неї п-подібний короб , вставляєте його в дверний переріз. Потім всередину цього короба вставляєте дверну коробку.

Варіант. Але то треба було раніше продумати.

Є ще варіант зняти взагалі пінопласт з вхідної групи - котельна та тамбур будуть неутеплені. Не знаю наскільки це погана ідея. 

Змінено користувачем Astrolog_ua
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, @ndrey_Z сказав:

Гадаю згідно технічного завдання KASKI не ставлять двері в не несучі конструкції, та без опори на підлогу.

Думаю немає різниці , несуча та конструкція чи ні. Головне щоб вона могла нести вагу самих дверей. А організувати опору для коробки також не складає проблеми , наприклад , прикрутити на низ фанери кутники , і кріпити саму коробку до фанери тільки на болтове з`єднання, особливо зі сторони навісів.

6 годин тому, Astrolog_ua сказав:

Є ще варіант зняти взагалі пінопласт з вхідної групи - котельна та тамбур будуть неутеплені. Не знаю наскільки це погана ідея.

ІМХО. Утеплення краще залишити. Можна ще пінопластом , не доходити до дверної коробки на ширину лиштви (зазвичай вона є в комплекті дверей) - це додасть градусів на відкривання. Або зробити розгорнуті відкоси.

Змінено користувачем andrey_ka
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я тоже дверь ставил в плоскости стены, все эти выносы - не надежно. Будет +150мм пенопласта, сделаем откосы трапецией, думаю будет достаточно. 105 открывания получится и хорошо.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, andrey_ka сказал:

ІМХО. Утеплення краще залишити. Можна ще пінопластом , не доходити до дверної коробки на ширину лиштви (зазвичай вона є в комплекті дверей) - це додасть градусів на відкривання. Або зробити розгорнуті відкоси.

Лиштву не брали - зовсім не подобається. 
Або таки винесемо в площину, або зробимо откоси трапецією. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Astrolog_ua сказав:

Лиштву не брали - зовсім не подобається. 
Або таки винесемо в площину, або зробимо откоси трапецією. 

Вигляд , то таке. В першу чергу функціонал. Лиштва дає можливість заміни , ремонту дверної коробки без пошкодження оздоблення . Лиштва нівілює вібрацію при гупані дверима , і цим сами зберігає цілісність навколишнього оздоблення. Якщо все ж таки вирішете робити відкоси, то між коробкою та відкосом залишайте зазор , який в подальшому закриєте чимось еластичним.

Наприклад , ось такою резиновою заглушкою :

IMG_20220113_141905.thumb.jpg.b92a6a2317d387ca3b2a06e9edf27b6b.jpg

Правда - це внутрішній відкос вікна , але принцип той самий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, andrey_ka сказал:

Вигляд , то таке. В першу чергу функціонал. Лиштва дає можливість заміни , ремонту дверної коробки без пошкодження оздоблення . Лиштва нівілює вібрацію при гупані дверима , і цим сами зберігає цілісність навколишнього оздоблення.

А ще можна пульт від телевізора покласти у целофановий пакетик ;):)

 

Як серйозно, то, дякую, функціонал лиштви відомий. Просто не все ж заради функціоналу робити. 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 04.06.2022 в 10:19, andrey_ka сказал:

Чому ж нереально. Берете фанеру (фінську) товщиною 20мм. , шириною 300мм. Робите з неї п-подібний короб , вставляєте його в дверний переріз. Потім всередину цього короба вставляєте дверну коробку.

одина з причин чому свого часу не обрав такі, це те що виробник не пропонує завершене рішення, а треба потім когось шукати як там ту лиштву на них навісити. 

Змінено користувачем SergeyGM
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, SergeyGM сказав:

одина з причин чому свого часу не обрав такі, це те що виробник не пропонує завершене рішення, а треба потім когось шукати як там ту лиштву на них навісити. 

Чому ж не пропонує , зазвичай , до вхідних дверей лиштва йде в готовому вигляді , з вирізами під навіси  та просвердленими отворами для кріплення.

sdfg.png.3a664ec6238ac8172b3af0946fe03e46.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@andrey_ka Я говорю про KASKI. Судячи по напису на фото -це не KASKI.

Змінено користувачем SergeyGM
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, SergeyGM сказав:

Я говорю про KASKI. Судячи по напису на фото -це не KASKI.

Вибачте , але я не телепат.  Я вів мову за встановлення дверей не залежно від виробника. Тому я і здивувався коли ви сказали , що виробник не пропонує готове рішення по лиштві.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...