Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Квартира в селе

Astrolog_ua

Рекомендовані повідомлення

Я дуже вибачаюсь, но ви можете закінчувати свій будинок, поки такі сантехніки десь "там" забули за свої труби... І ще мають для вас тільки слово "задрот"...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Gitan сказал:

Я бы промолчал, из уважения к человеку, защищающего страну.

Я в великою повагою відношуся до Захисників нашої країни.

Це можуть підтвердити чимало воїнів котрим я допомагав, допомагаю і, сподіваюсь, буду допомагати надалі особитими коштами зі снарягою, спорядженням, придбанням та ремонтом автівок...

 

Але до чого тут це до відповіді майстра замовнику "то ти, задрот, сам підняв стяжку"?

 

Чи то я просто не розумію, що якшо людина на фронті, то вона має право так відповідати?

Якщо так, то я, безумовно, приношу свої найщиріши вибачення за те шо підняв цю тему (абсолютно серйнозно).

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, Astrolog_ua сказал:

 

А скажіть @naupv в який момент я став задротом?

Ще раз добрий день. Нажаль дуже рідко захожу, якщо є інтернет.

Треба уважно, зі змістом прочитати мій пост, де слово "задрот" не є конкретно до вашої особи. Задрот, це той, хто ховається, і нічого не робить. Ви напевно працюєте і справно платите податки. Не всім треба йти сюди, комусь треба одягати, кормити, допомагати ЗСУ, державі.

Я в Донецькій, Запорізькій та Дніпропетровській області надивився такого що у кіно такого не покажуть. У людей зі всього нажитого залишаються тільки документи.

А скаржитись публічно на ті 5см сьогодні, ну якось..........

Думаю крапки над ї поставимо. Кінець зв'язку. Все буде Україна!

 

  • Лайк 15
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, йде війна і у кожного свій фронт, без допомоги цивільних і захисники не могли б захищати як захищають от і всі крапки над "і". Дякую Всім хто причетний до перемоги!

Люди мають турбуватись побутовими речами і навіть на певні відхилення в 5см і міркувати як недолік можна виправити, інакше від усього цього можна з глузду з'їхати. Життя треба продовжувати! Astrolog_ua Ви молодець, що зібрались мужністю і завершили розпочате, бажаю Вам здоров'я, доброту та затишного проживання в будинку!

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як на мене, то +-5см для такого елементу, як вивід каналізаціі то задродство ІМХО, зазвичай воно взагалі приховано від очей після встановлення сіфонів, меблів в тд

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 09.10.2022 в 20:15, Astrolog_ua сказал:

Цього тижня, нарешті, закрив дуже важливе (для мене) питання альтернативного джерела енергії. 
Придбали та підключили бензогенератор. 

870D91DD-E571-4B75-A7A1-9FDE438B4604.thumb.jpeg.cf0abbba94caf99a19c8f459c05d0c44.jpeg

Спочатку хотів взяти Hyundai, але ціни стали щось вже зовсім захмарні.

 
Взяв прайват-лейбл розетки на 7 По відгуках наче норм.

Характеристики, кому цікаво, легко гугляться по моделі.
 

Тепер хочу придбати пару металевих каністр та залити 92-й про запас. 
Хозблок планую будувати після війни, тому пока зроблю йому якусь тимчасову будку на місці хозблоку. 
 

Ціна питання - 1000 usd. 

 

п.с. ще хочу придбати або зробити глушник для нього. 

Вітаю! Можливо занадто пізно... Щодо глушника - дуже раціонально. В мене генератор (Хюндай на 7,5 кВт) стоїть за будинком в міні сарайчику. Сарайчик я робив спеціально для генератора. Бетонна плита, стіни - з профлиста, дах - теж з профлиста. Але все одно - дуже гучно.. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про яму. 
 

Будівельники не зробили одну дренажну яму під водосточку. 
Оскільки вони вже поїхали вирішив викопати сам. 
Інші ями мені робили по 1000 грн/штука. 
 

От копав повільно десь годину-півтори на глибину біля метра і думав «чи багато 1000 грн за цю роботу чи ні?»

986DF441-D635-4488-8EFB-D0F324160C91.thumb.jpeg.9a9a01e9527899578e1482fe4dbb9b81.jpeg

 

Потім, поки відсипав куб щебня хвилин за 30, думав «чи багато 1000 грн за цю роботу чи ні?»

CDC1DFFC-87E1-4901-9F39-9118E316E608.thumb.jpeg.84b9c4918000e164254cf32f64effa5b.jpeg

 

Потім закрив мембраною…

69BA7646-8CF0-4205-9789-2E072A8B2533.thumb.jpeg.9427fe57c71f326ebc01e12f246724b3.jpeg

…і так задумався «чи багато 1000 грн за цю роботу чи ні?», що забув сфотографувати пісчану подушку зверху.  
 

Так я і не відповів собі на це питання.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вибачаюсь за офтоп, а чому саме такий вибір (яма/щебінь), а не колодязь?

а по темі то все в світі відносно, для вас копати важко, краще за цей час заробити тисячу, а комусь навпаки, тільки так і може.

Собі копав злив і закопував кільця сам, тоді мав час і мав натхнення. )

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Фрай сказал:

Вибачаюсь за офтоп, а чому саме такий вибір (яма/щебінь), а не колодязь?

а по темі то все в світі відносно, для вас копати важко, краще за цей час заробити тисячу, а комусь навпаки, тільки так і може.

Собі копав злив і закопував кільця сам, тоді мав час і мав натхнення. )

Та я і не обирав. 
Як прораб казав, так і робили. 
 

Що ви маєте наувазі під колодязем?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, я робив зливи максимально далі від хати, копав ями, вкидав туди кільця 70см, свердлив отвори у нижніх і обсипав шаром дрібного щебню.

Мав досвід з ямами і щебнем то замахався реставрувати газон, весь час просідала земля.

А тут зелені люки на які можно поставити вазони з квітами та й так вони мені не дуже муляють, а в дякі то взагалі зливаю воду з басейну.

на мій досвід це практичніше і води входить більше.

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зрозумів. 
Прораб тоді подивився наші пісчані ґрунти і сказав що так можна не заморачуватися. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 29.10.2022 в 22:08, Astrolog_ua сказал:

Зрозумів. 
Прораб тоді подивився наші пісчані ґрунти і сказав що так можна не заморачуватися. 

ну як на мене все одно краще, як порадили вище - мати резервуар для такого. Тут проста фізика: це ж лівневка, вірно? Сенс іі в тому, шоб подалі від будинку відводити дощову воду + мати буфер, бо інколи дощі бувають сильні і навіть чистий пісок не встигатиме то все поглинати.

Правильно я розумію, шо ви прямо ту яму біля отмостки зробили (бачу край бетону)?

Як на мене тоді можна було не заморочуватись

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, sidus сказал:

ну як на мене все одно краще, як порадили вище - мати резервуар для такого. Тут проста фізика: це ж лівневка, вірно? Сенс іі в тому, шоб подалі від будинку відводити дощову воду + мати буфер, бо інколи дощі бувають сильні і навіть чистий пісок не встигатиме то все поглинати.

Правильно я розумію, шо ви прямо ту яму біля отмостки зробили (бачу край бетону)?

Як на мене тоді можна було не заморочуватись

Сенс такої ями приймати залповий сброс води з даху і не давати вимивати яму в ґрунті. От і все. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ardesto. 
 

в жодному разі не беріть цей бренд. 
Рік тому, у листопаді , коли зробили теплу підлогу, потрібен був котел. Протерм тоді обіцяли аж на лютий 2022 (по факту вони і у лютому не приїхали).

 

Часу чекати не було - тому взяв Ardesto.

Шумний, глючний

3846F01C-F114-4C50-BD96-9366C51EF998.thumb.jpeg.17a2cfe60b8d2629ff03097d35f959cb.jpeg


Низька якість матеріалів.

 

1EEFD85A-5473-472F-BCFD-859EF6B6D859.thumb.jpeg.0d2fe631d775bbe8f8ed3590d1f6fa22.jpeg
 

Жахлива якість зборки

CA3F9B29-62D7-4D36-B27E-00EF114EB37D.thumb.jpeg.95e94aa4a08e910537cfa29c5f53c08c.jpeg

 

Контакти переобжав, контактор поставив тимчасово нового китайчика, а так планую ось такий - модульний, безшумний

EFD8B5B3-2E39-4645-812F-621473E0C192.thumb.jpeg.8bb2755ab5f8f3eb1c0fa5404d2ff7bd.jpeg


Завтра, сподіваюсь, приїде електрик, прозвонить тени, подивиться проводку (може теж заміню).

В подальшому просто заміню котел, бо зараз і в наявності нема, і сіровози просять по 30 килогривень.

 

Змінено користувачем Astrolog_ua
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Astrolog_ua сказал:

Сенс такої ями приймати залповий сброс води з даху і не давати вимивати яму в ґрунті. От і все. 

Так вона набагато менше зможе об'єм води прийняти, тіж кільце. Ну і це ж під фундамент піде, шо також не дуже

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, sidus сказал:

Так вона набагато менше зможе об'єм води прийняти, тіж кільце. Ну і це ж під фундамент піде, шо також не дуже

А коли дощ на ділянці вода не йде під фундамент?

думаю, тут більше грає роль норми проектування/виконання фундаменту.  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Astrolog_ua сказал:

А коли дощ на ділянці вода не йде під фундамент?...

 

Щоб не їшла роблять відмостку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Gitan сказал:

Яма с гравием быстрее и дешевле чем кольцо + крышка.

Але погодьтесь що в обох випадках вкладати знизу щебеню якусь ганчірку не потрібно...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, Gitan сказав:

Яма с гравием быстрее и дешевле чем кольцо + крышка.

 

12 годин тому, Vikctor сказав:

Але погодьтесь що в обох випадках вкладати знизу щебеню якусь ганчірку не потрібно...

Я погоджусь. Бо маю особистий досвід не один рік. Тільки в яму складались пластмасові ящики для фруктів або для пляшок (один на одне), в них засипався щебінь-все. Так зроблено біля труб водосточки будинку або там, де це рішення було доцільним. І так зроблено на в'їзди. Ділянка розташована нижче рівня дороги, щоб дощова вода не йшла потоком на ділянку під час дощу, була викопана траншея на межі мощеня, туди поставили ящики з щебнем. Це дало змогу відсікати бурхливий потік дощової води, який тік під фундамент паркану і на саму ділянку. Спокійний залишок води був скерован на квітник, завдяки разуклонці фемів. Працює багато років. Ціна рішення- копійчини.  Але в мене пісок.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Vikctor сказал:

Але погодьтесь що в обох випадках вкладати знизу щебеню якусь ганчірку не потрібно...

То не ганчірка, а мембрана. 
щоб відводити воду з ями, в в яму не пускати ззовні. 
 

наскілки це має сенс - не скажу. Прорабська технологія. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, Astrolog_ua сказал:

То не ганчірка, а мембрана.

Я думав, то геотекстиль, це якось більш звично. Але кровельна мембрана - то дійсно ноу-хау прораба, воно не повинно працювати, та думаю, що й не буде. можна зі шлангу залити так, щоб пішло верхом труби (заміряти по часу, скільки літрів влізе), та через декілька годин знову заміряти, скільки треба ДОлити води (тобто виміряти, скільки всмокталося в грунт за цей час).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, Astrolog_ua сказал:

То не ганчірка, а мембрана. 
щоб відводити воду з ями, в в яму не пускати ззовні. 
 

наскілки це має сенс - не скажу. Прорабська технологія. 

Перший раз чую щоб дахова мембрана щось там відводила або не пускала у грунті. Едина мета застосування геотекстілю або агроволокна (не даховой мембрани) у зв'язці щебень-грунт, то їх разділення та недопущення змішування. Робиться це з боків та зверху, але ні в якому разі не з низу. Наче зрозуміло чому?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, shneider_vova сказал:

Я думав, то геотекстиль, це якось більш звично. Але кровельна мембрана - то дійсно ноу-хау прораба, воно не повинно працювати, та думаю, що й не буде. можна зі шлангу залити так, щоб пішло верхом труби (заміряти по часу, скільки літрів влізе), та через декілька годин знову заміряти, скільки треба ДОлити води (тобто виміряти, скільки всмокталося в грунт за цей час).

То не ноу-хау, а залишки від укриття вати на горищі ☺️

що було під рукою - то і запхав 😊

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...