Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

вытяжка ? какая лучше ? какая подойдет ?

igorrius

Рекомендовані повідомлення

16 хвилин тому, DimaF сказав:

Для этого лучше всего окно открывать когда готовишь, иначе щель надо 5 сантиметров делать))

Навіщо 5см , достатньо і 2см.

2см х 80см = 160см²

Стандартний діаметр витяжки Д125 = 123см²

Коли ви відкриваєте вікно повітря надходить у першу чергу у верхню половину кімнати , де його підхоплює витяжка - це малоефективно.

А коли є щілина під дверима витяжка в першу чергу висмоктує повітря з об'єма кухні . Потім береться за коридор куди в свою чергу повітря , (через приточні клапана на вікнах) надходить з інших кімнат. Таким чином створюєтья циркуляція по всьому будинку. А відкривши вікно на кухні , ви зводите все те на нівець.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, andrey_ka сказал:

А коли є щілина під дверима витяжка в першу чергу висмоктує повітря з об'єма кухні . Потім береться за коридор куди в свою чергу повітря , (через приточні клапана на вікнах) надходить з інших кімнат. Таким чином створюєтья циркуляція по всьому будинку. А відкривши вікно на кухні , ви зводите все те на нівець.

Извините, но это псевдонаучный бред....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, andrey_ka сказал:

Тобто , вас не влаштовують запахи на кухні , чи запахи в інших кімнатах від кухні?

Для ефективної витяжки на кухні вам потрібно:

1. Над плитою великий зонт , щоб все що надходить з плити попадало у зону цього зонту , і чим він більший тим краще.

2. Обов'язковий приток повітря до кухні (щілина під дверима) не менше перерізу витяжного каналу , а краще трохи більший.

современные вытяжки делают маленькими .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, DimaF сказал:

Ээээ, как это будет выглядеть??

 

тогда забью , и так норм . вначале подумал : раз вытяжку нельзя повесить на нормальном расстоянии от плиты - то может плиту можно приподнять на сантиметров 15-20 .

но видимо будет некрасиво , когда плита будет выше столешницы и может быть неудобно готовить на высокой плите

Змінено користувачем igorrius
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 22.07.2023 в 20:42, andrey_ka сказал:

Тобто , вас не влаштовують запахи на кухні , чи запахи в інших кімнатах від кухні?

вытяжку покупал , чтоб вообще запахов не было , и на кухне, и в других помещениях.

и чтоб горячий воздух высасывался за борт, чтоб не сильно жарко было на кухне в процессе готовки.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спільнота, привіт. Ділюсь своїми висновками. Маю не глибоку витяжку від електролюкс з діаметром патрубку ф150. Зробив висновок - чи більший діаметр вихідного каналу + чим коротший шлях назовні + подача повітря через вікно = робить свою справу. Поки я працюю на вулиці, я вже відчуваю смак тієї страви, що готує моя дружина. Але зайшовши у будинок, нічого не відчуваю. 
Моя витяжка працює так: патрубок Ф150, шматочок гофри такого ж діаметру для зручності монтажу (см20), пластикове коліно 90° вентс Ф150 і 50см труби від того ж вентс ф150 крізь стіну на двір). Витягує так, що котлети підлітають) жарт. На вулиці, під ковпаком виходу витяжки чутно абсолютно всі аромати. В будинку - ні. Про відкриті вікна. Іноді дружина забуває відкрити вікно і витяжка смокче з димоходу каміну, та з щілей у дверях у підвал. Але працює як вікно у кухні в 1,5 метрах від витяжки, так і вікно в самій далекій спальні на поверсі в 10 метрах. 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, МакДо сказал:

Маю не глибоку витяжку від електролюкс з діаметром патрубку ф150

не помните, какая у нее мощность ? 

колено с гофрой соединяли изолентой ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене витяжка витягує реальних 800 кубів, якщо є достатньо притоку, але цього всеодно недостатньо, якщо йде серйозна жарка. Якщо б кухня була окремим приміщенням з дверима, то ніяких запахів по хаті не розходилось, але то не модно тепер ізоювати кухню від вітальні :)

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, igorrius сказав:

не помните, какая у нее мощность ? 

колено с гофрой соединяли изолентой ?

ELECTROLUX LFG9525S 

заявлено 600 кубометрів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, МакДо сказал:

ELECTROLUX LFG9525S 

заявлено 600 кубометрів

210 вт ,если верить розетке .

моя по ощущениям как то не сильно вытягивает, 

при заявленных 180Вт китайцы указывают более 1000 кубов продуктивности

Змінено користувачем igorrius
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, igorrius сказал:

при заявленных 180Вт китайцы указывают более 1000 кубов продуктивности

На максимальной скорости при выхлопе через сену!?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, igorrius сказав:

не помните, какая у нее мощность ? 

колено с гофрой соединяли изолентой ?

 

IMG_6293.jpeg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, DimaF сказал:

На максимальной скорости при выхлопе через сену!?

да кто его знает, сколько кубов он реально высасывает . Мощность измерить можно , а кубы-  только верить или не верить производителю остается

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, igorrius сказал:

а кубы-  только верить или не верить производителю остается

Производитель как правило заявляет мощность в идеальных условиях, т.е. далеких от реалий.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, DimaF сказав:

Производитель как правило заявляет мощность в идеальных условиях, т.е. далеких от реалий.

Читав, що китайці заміряють обʼєм повітря, що викидає витяжка прямо на вихідному патрубку. Чесні ж виробники вказують, здається, після 0,5м вверх, коліно 90, 0,5м в бік.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, МакДо сказал:

Читав, що китайці заміряють обʼєм повітря, що викидає витяжка прямо на вихідному патрубку. Чесні ж виробники вказують, здається, після 0,5м вверх, коліно 90, 0,5м в бік.

Да, похоже так и есть.

А всякие гофры, сетки, повороты и пр. сильно снижают эффективность процесса.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, igorrius сказав:

да кто его знает, сколько кубов он реально высасывает . Мощность измерить можно , а кубы-  только верить или не верить производителю остается

Це легко заміряти з допомогою анемометра. В мене є Uni-T UT363 яким я балансував систему вентиляції і заодно заміряв продуктивність витяжки. Виявилось навіть трохи більше, ніж я розраховував, бо я спав тиску в системі порахував із суттєвим запасом.

Змінено користувачем volomoto
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, volomoto сказав:

Це легко заміряти з допомогою анемометре. В мене є Uni-T UT363 яким я балансував систему вентиляції і заодно заміряв продуктивність витяжки. Виявилось навіть трохи більше, ніж я розраховував, бо я спав тиску в системі порахував із суттєвим запасом.

Пристрою можна вірити? Збираюсь почати монтаж вентиляції як тільки знизиться температура повітря. Бо холодне горище таке холодне влітку…

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, МакДо сказав:

Пристрою можна вірити? Збираюсь почати монтаж вентиляції як тільки знизиться температура повітря. Бо холодне горище таке холодне влітку…

В нього є похибка, але для наших задач вона допустима.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, МакДо сказал:

Читав, що китайці заміряють обʼєм повітря, що викидає витяжка прямо на вихідному патрубку. Чесні ж виробники вказують, здається, після 0,5м вверх, коліно 90, 0,5м в бік.

а если как тут , на фото : горячий воздух подается противоестественно немного вниз - это вообще наверное равносильно 10 поворотам ....

 

37C7F44A-1F52-4E72-A7B8-990B183549B7.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, igorrius сказав:

а если как тут , на фото : горячий воздух подается противоестественно немного вниз - это вообще наверное равносильно 10 поворотам ....

Для того вентилятора то не так страшно і не такий вже й великий опір того пвітропровода. А от зонт дуже малої площі і гарячий потік повітря від плити сильно розсіюється на боки і просто обтікає зонт.

Змінено користувачем volomoto
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І ще такий момент, що для газової плити потрібна більш потужна витяжка, ніж для електричної, бо продуктів згоряння газу є більше, ніж випарів з їжі, і газова плита створює сильний конвективний потік.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 25.07.2023 в 00:14, МакДо сказал:

чи більший діаметр вихідного каналу + чим коротший шлях назовні + подача повітря через вікно = робить свою справу.

сколько стоит пробить в бетонной стене панельной многоэтажки отверстие 150 мм ?

наверное не дешево , плюс и пыльно будет сильно в помещении ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, igorrius сказав:

сколько стоит пробить в бетонной стене панельной многоэтажки отверстие 150 мм ?

наверное не дешево , плюс и пыльно будет сильно в помещении ?

Ой, мені зарядив «знайомий» 1к грн. Хоча там 25см газоблоку і 10см пінопласту))) через знайомство не послав його на… і не сказав, що краще б сам шуроповертом зі свердлом по діаметру пройшовся за дарма. Пилу мало не бути, але в перфораторі-свині «знайомого» глючив перемикач режимів і іноді на пару обертів вмикався удар. Пилу було багато і багато розмов з дружиною при прибиранні будинку. Пошукайте алмазне буріння коронкою у вашому місті. Зазвичай у них йде подача рідини для зменшення пилу + вони рятують коронку від швидкої смерті. Але якщо не хочете мочити фінішну косметику стіни - вимагайте насадку з пилосмоком.

Змінено користувачем МакДо
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...