Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Пол в частном доме

vint_il

Рекомендовані повідомлення

7 часов назад, vint_il сказал:

Пенопласт то играет 😞... Как на играющем пенопласте организовать маяки?

У вас же немає чорнової стяжки? То вбийте в тих місцях де пінопласт грає півметрові шматки арматури в якості опори під маяки. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, Maryan_bhfz сказал:

У вас же немає чорнової стяжки? То вбийте в тих місцях де пінопласт грає півметрові шматки арматури в якості опори під маяки. 

Не хочу прорвати слой гідроізоляції.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну то виставте маяки по рівню притиснутого пінопласту, все одно, коли почнете заливати, то бетон притисне весь пінопласт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Maryan_bhfz сказал:

Ну то виставте маяки по рівню притиснутого пінопласту, все одно, коли почнете заливати, то бетон притисне весь пінопласт

Так і зробив. От процес

IMG_20210807_143918.jpg

IMG_20210807_143930.jpg

IMG_20210807_212548.jpg

IMG_20210807_113752.jpg

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо всем кто подсказал, особенно форумчанину Мастерок. Почитав его посты, взял на вооружение его опыт 😉

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
  • 3 тижні потому...
В 07.08.2021 в 08:32, vint_il сказал:

Не хочу прорвати слой гідроізоляції.

Гидра и так будет у вас вся дырявая.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17.08.2021 в 21:53, vint_il сказав:

По истечении какого времени можно грунтовать стяжку?

Марна витрата часу та коштіа , не потрібно її грунтувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, andrey_ka сказал:

Марна витрата часу та коштіа , не потрібно її грунтувати.

Под плавающие полы согласен - пылесоса более чем достаточно  😉

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если конечное покрытие будет не сразу, то даже на время стройки - грунтованная стяжка намного меньше пылит. 

Перед укладкой кафеля вычистили пол. Через некоторое время - пыль цементная за ногами тянется. Подметали, пылесосили - пыль цементная все равно есть. Погрунтовали разбавленной 6рунтовкой - сразу 6амного чище стало. А перед укладкой кафеля погрунтовали второй раз, уже неразбавленной. Совсем хорошо стало. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Diablopc сказав:

Под плавающие полы согласен - пылесоса более чем достаточно 

Та не залежно  від застосованої технології , ЦПС ,  із за своєї пористості має достатнє зчеплення з будь-яким матеріалом , достатньо обезпилення та зволоження.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, Dendnepr сказав:

сли конечное покрытие будет не сразу, то даже на время стройки - грунтованная стяжка намного меньше пылит. 

Перед укладкой кафеля вычистили пол. Через некоторое время - пыль цементная за ногами тянется. Подметали, пылесосили - пыль цементная все равно есть. Погрунтовали разбавленной 6рунтовкой - сразу 6амного чище стало. А перед укладкой кафеля погрунтовали второй раз, уже неразбавленной. Совсем хорошо стало. 

Обезпилювати стяжку потрібно безпосередньо перед укладанням плитки  , і то тільки той невеликий участок де в данний момент монтується плитка (принаймі я так роблю). А якщо ви погрунтували , а потім походили по грунтованій поверхні  при цьому нанесли туди купу пилюки , то ефект від грунтівки абсолютно нульовий. І який сенс в такому разі грунтувати?

Змінено користувачем andrey_ka
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, andrey_ka сказал:

Обезпилювати стяжку потрібно безпосередньо перед укладанням плитки  , і то тільки той невеликий участок де в данний момент монтується плитка (принаймі я так роблю). А якщо ви погрунтували , а потім походили по грунтованій поверхні  при цьому нанесли туди купу пилюки , то ефект від грунтівки абсолютно нульовий. І який сенс в такому разі грунтувати?

Ещё раз. Для непонятливых: грунтовка стяжки позволяет иметь меньше пыли ОСОБЕННО ЕСЛИ КОНЕЧНОЕ ПОКРЫТИЕ ДЕЛАЕТСЯ НЕ СРАЗУ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ферштейн? Зрозуміло? Понятно?

Я же так и писал. "если не сразу делается конечное покрытие, то грунтования позволяет уменьшить количество пыли"

Мы и 6а складе так делали. Пока не погрунтовали стяжку - подметать надо было часто. После грунтовки - намного меньше цементной пыли. И подметать стало намного легче

Змінено користувачем Dendnepr
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Dendnepr сказав:

Ещё раз. Для непонятливых: грунтовка стяжки позволяет иметь меньше пыли ОСОБЕННО ЕСЛИ КОНЕЧНОЕ ПОКРЫТИЕ ДЕЛАЕТСЯ НЕ СРАЗУ

Це процедура виключно для самозаспокоєння , всерівно  після грутування я буду ходити по цій стяжці , совати по ній відра і усілякий інструмент утворюючи при цьому пилюку  , і всерівно перед оздобленням мені доведеться її видаляти, тому я не бачу ніякого сенсу в грунуванні поверхні. Все таки грінтівка вартує деякі кошти , навіщо їх просто так витрачати. А для того щоб стяжка менше пилила , достатньо періодично зволожити та змести пил.

ПС.. Чомусь прибиральникам на вулиці не спадає на думку грунтувати тротуари.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я рассказываю о ЛИЧНОМ опыте. На рабочем складе и у себя на стройке. 

По погрунтованной стяжке легче подметать то, что нанес на ботинках с улицы. 

А тротуары на улице: 1) асфальт. Там битум 2) тротуарная плитка. С очень высокой марочностью и тщательно провибрированная. 

Лично мне понравился эффект по уменьшению пыли на полу и облегчению уборки ЦПС после грунтования. 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Dendnepr сказал:

Если конечное покрытие будет не сразу, то даже на время стройки - грунтованная стяжка намного меньше пылит. 

А стяжка накрытая ПЭ рукавом вообще не пылит 😃

3 часа назад, andrey_ka сказал:

 Все таки грінтівка вартує деякі кошти , навіщо їх просто так витрачати

Не так много она стоит чтобы за эти деньги имело смысл лишнюю пыль глотать. Да и покупается она за счет заказчика, так же как и пленка, так что вообще по барабану.  

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не понимаю сути вопроса.Для нормального набора прочности во влажной среде стяжка стандартно укрывается плёнкой.Надо просто не пожлобится и купить достаточно плотную плёнку,которая прослужит хоть годы,и вопрос о пыли даже не будет возникать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я пояснял - с погрунтованной стяжки легче подметать и пылесосить. 

Пока дело дойдет до финального покрытия. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Diablopc сказав:

Не так много она стоит чтобы за эти деньги имело смысл лишнюю пыль глотать. Да и покупается она за счет заказчика, так же как и пленка, так что вообще по барабану. 

Зараз я роблю ремонт в кімнаті 3,9м. х 3,6м. , а це 54м² грунтівки , множим на 21гр.  = 1134гр. викинутих коштів на вітер. Якщо для вас це не гроші , тоді я вам заздрю. І це тільки з однієї кімнати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, andrey_ka сказал:

Зараз я роблю ремонт в кімнаті 3,9м. х 3,6м. , а це 54м² грунтівки , множим на 21гр.  = 1134гр. викинутих коштів на вітер. Якщо для вас це не гроші , тоді я вам заздрю. І це тільки з однієї кімнати.

Щось в мене з математикою. Я навіть перемножив 4*4 і то вийшло 16 м2 підлоги. 

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, andrey_ka сказал:

Зараз я роблю ремонт в кімнаті 3,9м. х 3,6м. , а це 54м² грунтівки , множим на 21гр.  = 1134гр. викинутих коштів на вітер. Якщо для вас це не гроші , тоді я вам заздрю. І це тільки з однієї кімнати

Не знаю, робив недавно ремонт в схожій кімнаті, наносив буквально 1 л грунтовки СТ 17 на таку площу, затрат мізер, а пилюки практично немає

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 хвилин тому, ngstil сказав:

Щось в мене з математикою. Я навіть перемножив 4*4 і то вийшло 16 м2 підлоги. 

Підлога та стіни. Я вище писав , що грунтувати ЦПС це марна трата коштів , будь то стяжка чи штукатурка.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, andrey_ka сказал:

Підлога та стіни. Я вище писав , що грунтувати ЦПС це марна трата коштів , будь то стяжка чи штукатурка.

 

 

Ні не марна. Але хазяїн барін.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...