Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Развод от магазина Розетка

xPavelx

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, normal сказал:

Вроде читал, что даже если цвет товара тебе не понравился, то в 14 дней можешь вернуть без проблем. Я два раза возвращал и оба в фокстрот:

вернуть можно по любой причине, хоть запах не понравился, в эти 14 дней
проблема в том что вернуть можно - только совершенно новый товар, который "не эксплуатировался", со сохранением заводских лейб, пломб, и тд
а у Паши он намослал уже 1595 часов, так что могут отказать

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я давно еще в денике брал серый, когда покупал не знал этого, да и цена на него была в денике как и везде

купил, привезли все норм, потом через пол года самсунг заблочил серые телеки) у меня пропал смарт

позвлонил по гарантии в денику - вначале морозились мол это не их проблема, я гооврю что я телевизор не могу по назначению использовать не по моей вине, это гарантия, они потом сказали привозите посмотрим.
я спросил что значит привозите, он 55", в машину хрен влезет, может просто мастера пришлете?
сказали за деньги
я почитал закон прав потребителей, статья 8 пункт 5, крупногабаритные товары или товары более 5кг они должны сами забрать или оплатить доставку, звоню им, говорю это, они думают, перезванивает старший менеджер, небольшие качели, в итоге мне предлагают прислать мастера бесплатно

приехал мастер, перепрошил что-то (наверное просто регион поменял), и все работает по сей день (телеку года 2-3)

если брать в таких магазах как деника (где цены сейчас дешевле) то надо уметь общаться и отстаивать свои права, по другому они не идут на контакт и навешают кучу платных услуг, которые по гарантии обязаны выполнить бесплатно
 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 хвилини тому, xPavelx сказав:

только что звонили с розетки. Сказали завтра заберут и потом предложат или возврат денег или замену. 

Что послужило причиной звонка от розетки? На что они отреагировали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, metall_version сказав:

а у Паши он намослал уже 1595 часов, так что могут отказать

Пусть сначала объяснят как он с времени покупки намаслал 1595 часов...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Antrate сказал:

Что послужило причиной звонка от розетки? На что они отреагировали?

Я позвонил им еще раз вчера вечером. Описал ситуацию, менеджер сказал что свяжется с руководством по этому вопросу и потом перезвонит.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да будет все нормально.Думаю тут причина в хитрожопом или не внимательном сотруднике.Извинятся и решат вопрос.Вот скоро уже людей заменят роботы тогда будет все норм))).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, xPavelx сказал:

Я позвонил им еще раз вчера вечером. Описал ситуацию, менеджер сказал что свяжется с руководством по этому вопросу и потом перезвонит.

ну и хорошо, как писали выше резонанс поднять и все ок

розетке репутаци должна быть дороже чем какието 80к

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 09.11.2021 в 13:42, Dendnepr сказал:

И как дела?

Приехали забрали телек, потом еще несколько дней поморозились и вернули деньги. Предлагали новый на замену, но учитывая, что везде говорят этой модели на складах самсунга уже нет, то доверия, что привезут новый у меня тоже нет. Да и общался с продавцом офлайн магазина с розетки, он говорит что скорее всего в остатках только витрина. Типа это нормальная практика, когда модель заканчивается они собирают все витринные модели и отправляют их на склад и потом они продаются как новые.

В общем перезаказал в другом месте, но уже другую модель. 

Змінено користувачем xPavelx
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Розетка накручує рейтинг своїм товарам і видаляє негативні відгуки

Купив дитині Навушники RZTK MS 100 Black, пропрацювали менше 4 місяців, після чого зламалось кріплення "вуха". Проблема глобальна судячи з відгуків на сайті (принаймні, вони ще були близько місяця тому - зараз мій видалили, ті, можливо, теж, не перевіряв) і спеціаліста сервісного відділу в Броварах (з його слів "час від часу приносять"), куди я вперше приносив навушники відправити в сервіс. Не прийняли, дзвонив на сервіс RZTK - там бот, ми вам передзвонимо і т.п., написав негативний відгук на сайті. При цьому вони на сайті в коментарях до відгуків самі радять (радили?) звернутись в сервіс для заміни... За півтора тижні відзвонились з RZTK (що цікаво - коли писав відгук, їх не було в наявності, зараз чогось думається, що і не подзвонили б, якби воно в наявності не з'явилось) - а навіщо ви так, а приносьте  і скажіть, що з нами узгоджено, "сервісний центр прийме рішення про заміну або компенсацію". Ага, вдруге відніс, в кінці того тижня дзвонять, що "негарантійний випадок". Тоді в першій розмові просили - доповніть потім відгук, що все Ок, на моє іронічне зауваження, що самі видалять відгук - "що ви, ми таким не займаємось". Займаються аж бігом, відгук видалили, у цього ломучого лайна рейтинг 5 зірок. Браво, rozetka.com.ua

Ціна питання довіри - 750 грн. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Offroad сказал:

Купив дитині Навушники RZTK

Вы бы еще электрочайник за 200 гривен купили....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, Offroad сказал:

Розетка накручує рейтинг своїм товарам

им можно это и не делать.

На розетке заказываю несколько раз в неделю. Если внимательно смотреть - самое большое количество отзывов и высокие рейтинги не у качественных товаров, а у самых дешевых в категории. Их "бренд" - дешевый. Люди хотят дешевое говно - они его получают. И с восторгом делятся "ой, купил говно и оно пока еще не сломалось, ура-ура". Либо "ой какое говно, но соотношение цена-качество супер".

 

Я писал на этом форуме вроде уже - сосед в жаркий период осени купил генератор в розетке их типа бренда и попросил посмотреть, так как он не заводился. Проблема была в бракованном жиклере карбюратора. Отверстие было меньше номинала раза в три. Т.е. он продувался/проливался норм, но если бы я был не опытен в этом деле, не заметил бы, что количество проливаемого бенза мизерно. Но дело не в этом, а в том, что такого говна я еще в жизни не видел... крышка воздухана треснула при первом снятии, металл гнется, все конструкция хлипкая и вызывает отвращение... Я соседу говорю - сдай бегом, пока не поздно. Он - нуууу, цена ж хорошая...

Змінено користувачем sly
  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Offroad сказал:

Розетка накручує рейтинг своїм товарам і видаляє негативні відгуки

А вы когда просматриваете товары с низкой ценой и с отсутствующими негативными отзывами, то вас ничего не смущает? При помощи отзывов можно накрутить любой рейтинг , как позитивный, так и негативный (конкурентам). Поэтому отзывы чистятся на всех маркетплейсах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, sly сказав:

самое большое количество отзывов и высокие рейтинги не у качественных товаров, а у самых дешевых в категории

Ну не скажіть... Я коли вибирав кавоварку, то склалось враження, що ніщеброд, бо всі інші купують кавомашини за 20-60к, а чи вони випивають по 20 чашок того капучіно на день, чи сусідам продають незнаю :) От завжди дотримувався принципу дороще-краще і більшість купує саме дешеве, а з кофе цей принцип чогось непрацює: більшість купує дорогі кавомашини і арабіку, а мені подобається проста робуста з самої дешевої De`Longhi

Змінено користувачем normal
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 годин тому, Offroad сказав:

Розетка накручує рейтинг своїм товарам і видаляє негативні відгуки

Купив дитині Навушники RZTK MS 100 Black, пропрацювали менше 4 місяців, після чого зламалось кріплення "вуха". Проблема глобальна судячи з відгуків на сайті (принаймні, вони ще були близько місяця тому - зараз мій видалили, ті, можливо, теж, не перевіряв) і спеціаліста сервісного відділу в Броварах (з його слів "час від часу приносять"), куди я вперше приносив навушники відправити в сервіс. Не прийняли, дзвонив на сервіс RZTK - там бот, ми вам передзвонимо і т.п., написав негативний відгук на сайті. При цьому вони на сайті в коментарях до відгуків самі радять (радили?) звернутись в сервіс для заміни... За півтора тижні відзвонились з RZTK (що цікаво - коли писав відгук, їх не було в наявності, зараз чогось думається, що і не подзвонили б, якби воно в наявності не з'явилось) - а навіщо ви так, а приносьте  і скажіть, що з нами узгоджено, "сервісний центр прийме рішення про заміну або компенсацію". Ага, вдруге відніс, в кінці того тижня дзвонять, що "негарантійний випадок". Тоді в першій розмові просили - доповніть потім відгук, що все Ок, на моє іронічне зауваження, що самі видалять відгук - "що ви, ми таким не займаємось". Займаються аж бігом, відгук видалили, у цього ломучого лайна рейтинг 5 зірок. Браво, rozetka.com.ua

Ціна питання довіри - 750 грн. 

інколи купую в розетки різні товари, так, бувало в сервіс їхало , але покищо відмов не було, 

Promate AuraTank-20 20000 mAh (1900 грн, 07/2022) після вроді 4 місяців вийшов з ладу, замінили на новий

BRAUN WK 300 Black (1300 грн, 08/2022р) - теж кілька місяців, вода не закіпала, вимикався швидше, замінили на новий

Бездротовий автомобільний зарядний пристрій Xiaomi MI QI Car Wireless Charger WCJ02ZM (1400 грн 12/2021р)- до року часу, перестав заряджати телефон, такого в наявнсоті не було, повернули гроші.

Навушники Defunc True Go Slim TWS White (D4212) (1000 грн, 12/2021р)  - через 14 міс в одному навушнику в середину запав контакт для зарядки , замінили таке враження що весь комплект, 2 навушники і кейс

Навушники Defunc True Go Slim TWS Red (D4213) (1300 грн, 12/2022р) - через 1-2 міс випадково взнав що 1 з навушників підчас прослуховування відключаєтсья, віддав в сервіс, замінили мабуть лише навушник.

я на те що щось вийде з ладу маю везіння.

 

по продукції їхнього бренду той rztk то взагалі якесь ... ось сиджу вибираю міксери і вирішив глянути що то таке той рзтк... то треш, навіть в коментарях.

робота міксеру до 4 хв, пауза 10 хв... це ж нереально буде щось зробити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, normal сказал:

Я коли вибирав кавоварку, то склалось враження, що ніщеброд

схожі враження, коли читаю відгуки за навушники з цінником 20-25к. При чому відгуки - негативні )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вибираю черговий міксер тому що

перший який був 

philips cucina 1560 з чашею, через кілька років в редукторі стерлись шестерні через те що розкрутився там один болт який це все тримав, шестернів нема ні на сервісі ніду.

після цього купив 

MPM MMR-07Z теж з чашею.

пройшло кілька років і зламались на вінчику ці лопаті і сам вінчик , таких вінчиків ніде нема і не привезуть.

коли зварбвали то не вгадали з кутом, зараз вінчики при роботі один  один "зустрічаються" відповідно неможливо так працювати.

там вінчки зараз дивлюсь майже всі так на соплях зроблені.

тонкий метал, проточка на штоці,

image.png.a7eee75cb87534742ff7685d6d7631b3.png

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, sly сказав:

читаю відгуки за навушники з цінником 20-25к. При чому відгуки - негативні )

Ви оці почитайте за 60к :)

 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

все зроблено в Китаї максимально дешево. розраховано максимум на гарантійний термін. не жлобіться, порадуйте жінку новим міксером )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, normal сказав:

Ви оці почитайте за 60к :)

 

там колись і про ТВ які коштували шалені гроші теж такі відгуки були.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, normal сказал:

Ви оці почитайте за 60к :)

 

Это для товарищей из этой палаты)

neolurk.org/wiki/Аудиофил

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, DimaF сказав:

Это для товарищей из этой палаты)

neolurk.org/wiki/Аудиофил

ага то їм кабель має бути спецальний і там це напрям самого кабелю має бути правильний, в залежності в яку сторону тягнулась катанка в жилу,  то й підставки під кабель зі спеціального дерева  ну й інша така .... :classic_biggrin:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, DimaF сказав:

Это для товарищей из этой палаты)

neolurk.org/wiki/Аудиофил

rozetka.com.ua/ua/318322213/p318322213/questions/

ось тут навушники за 160 000 грн

Діапазон частот навушників 3-112000

коменти вогонь...

""Там в коментах до молодшої моделі вже дали відповідь: ці навушники створені спеціально для дельфінів (вони сприймають частоти до 150 кГц).
Не дякуйте.""

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Dr.Yura сказал:

колись і про ТВ які коштували шалені гроші теж такі відгуки були.

одно дело, когда стеб в каментах, а другое - когда пачки отзывов с отметкой "уже купил"

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, US7IGN сказал:

не жлобіться, порадуйте жінку новим міксером )

совет женщинам: никогда не выходите замуж за мастера на все руки - у вас не будет новой техники, он Вам все починит :)

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...