Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Практическая автоматизация дома на базе openhab

standov

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, k-master сказал:

Ну не так часто схема опалення міняється, намалював та забув. А потім якщо що то можна зробити ще один тріал. Може не красиво, але й не в комерційних цілях. Я поки малював зрозумів що я б її не придбав. Веб версію точно бо не подобається вона мені. Поки шукав я ще знайiов компоненти для MS Visio, але його в мене нема.

це да, я просто трошки вслух здивувався з ціноутворення. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, standov сказав:

це да, я просто трошки вслух здивувався з ціноутворення.

Та нічого дивного для нішевого інструменту. Для того, кому потрібно малювати ті схемки постійно, 99 дол. на 3 роки — це ніщо, бо часу зекономить на порядки більше. А нам простим смертним можна взяти елементи з бібліотеки Caleffi, яка йже в їхніх Idronics журналах, імпортнути в Draw.IO і з'єднувати лініями вже там.

Якщо зайти в якийсь PDF, то там завжди вкінці ж щось таке:

Прихований текст

image.thumb.png.ca25869e942f47dad4c7ba3387306dd3.png

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, volomoto сказал:

99 дол. на 3 роки — це ніщо

та ну камон, я такий самий інженер який користується кучкою усілякого платного по своєму напрямку, 99 баксів за кривеньку прикладну історію це дуже дорого, це не інженерний софт для проектування, це тулза на коленке для вирішення досить обмеженого запиту. Красна ціна 15-35 )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, volomoto сказав:

Та нічого дивного для нішевого інструменту. Для того, кому потрібно малювати ті схемки постійно, 99 дол. на 3 роки — це ніщо, бо часу зекономить на порядки більше.

Ну типа того, але після годинного тріалу я б її ніколи не взяв. Так щоб собі один раз намалювати схему та забути - норм, щоб постійно - дуже багато незручностей, взяти може тільки той хто іншого не бачив. Хоча та сама компанія має інші продукти для компа, може там норм, але тільки почали розвивати та продавати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, standov сказав:

Замкніть %unit% на kW бо ви зараз виводите просто в базових юнітах айтема, без перерахунку 

Я це так й не перевірив, думаю б це спрацювало, але є одне але - це мій кастомний аддон і я можу перекомпілювати та замінити, але це не правильний шлях, бо не буде кожен це робити щоб просто поміняти як воно відображається. Я знайшов правильний шлях - йдемо у перелік айтемов, обираємо той що треба та обираємо "Add metadata", а там обираємо "StateDescription" та у поле pattern пишемо "%.2f kW". Воно впливає тільки на відображення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, k-master сказал:

Я це так й не перевірив, думаю б це спрацювало, але є одне але - це мій кастомний аддон і я можу перекомпілювати та замінити, але це не правильний шлях, бо не буде кожен це робити щоб просто поміняти як воно відображається. Я знайшов правильний шлях - йдемо у перелік айтемов, обираємо той що треба та обираємо "Add metadata", а там обираємо "StateDescription" та у поле pattern пишемо "%.2f kW". Воно впливає тільки на відображення.

я це і мав на увазі, просто я звик айтеми в файлах зберігати (старовер) і там прямо в label пишеш паттерн і воно підхватує, в UI там да якось через мету

Number:Volume GasInput_VolumeMinute "Споживання за хвилину [%.3f m3]" <pipe_gauge> (GasInput) ["Measurement", "Gas"]

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, k-master сказал:

Щось вийшло, в принципі саме складне то було чим малювати схему. Правда щось не виходить форматувати потужність в кіловатах замість ватт.

image.thumb.png.d06c328f0ce096f9e77441d48a5d7a7f.png

 

 

 

А схема відповідає дійсності?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, standov сказав:

я це і мав на увазі, просто я звик айтеми в файлах зберігати (старовер) і там прямо в label пишеш паттерн і воно підхватує, в UI там да якось через мету

Number:Volume GasInput_VolumeMinute "Споживання за хвилину [%.3f m3]" <pipe_gauge> (GasInput) ["Measurement", "Gas"]

 

Коли я починав тестувати я теж зберігав у файлах, стара версія так й працює. А ця нова інсталяція вже через UI бо це здається у майбутньому буде єдиний шлях. В мануалах для девелоперів пишуть що ви повинні надавати приклади для текстових конфігів бо багато хто ще так використовує. Тобто воно є бо поки багато користувачів але мабуть будуть випілювати, а може й ні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, k-master сказал:

це здається у майбутньому буде єдиний шлях

в форумах хтось з ментейнерів заспокоював що нема планів то вимикати бо, я так зрозумів, вони самі так роблять ) Мені не подобається в UI бо то не покладеш в гітхаб на всяк випадок, ну як мінімум без танців з бубном

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, k-master сказал:

У цілому - так

Тоді щось не так з підключенням електрокотла

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Tamburello сказав:

Тоді щось не так з підключенням електрокотла

Там чомусь при експорті поїхало то підключення, я вже потім побачив. Воно мені поки не заважає. У реальності електрокотел паралельно бочке, з зворотнім клапаном на подачі. Мне зараз більше цікавить інтеграція та можливість керування, а малюнок можна поміняти у будь-який момент. Коли буде час та натхнення то може пошукаю інший додаток. Бо ця схема здається гарною, але наприклад нормального зворотного клапана у каталозі немає. Тому й на схемі їх нормальних немає. Та й малювати там не дуже зручно. Коли я нормально протестую інтеграцію цього котла з опенхабом то під час оформлення документацію намалюю нормально і як приклад покладу у документацію. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, standov сказав:

в форумах хтось з ментейнерів заспокоював що нема планів то вимикати бо, я так зрозумів, вони самі так роблять ) Мені не подобається в UI бо то не покладеш в гітхаб на всяк випадок, ну як мінімум без танців з бубном

Та я теж згоден що текст краще, бо можна мати тестовий та реальний і переносити у реальний тільки після тестів. Там би зробити якийсь експорт UI в конфіг та навпаки, бо зараз наскільки я пам'ятаю айтем доданий через конфіг не можна редагувати в UI. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, k-master сказал:

Там би зробити якийсь експорт UI в конфіг та навпаки

є і імпорт і десь експорт бачив але не пробував
image.thumb.png.2a9bde11647032f6c4ac1cf40d4c06f2.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, standov сказав:

є і імпорт і десь експорт бачив але не пробував
image.thumb.png.2a9bde11647032f6c4ac1cf40d4c06f2.png

Я пробував працює, але купа обмежень і у реальності потім треба фіксити

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...

Маю певні незрозумілі приколи з одним з модбас-шлюзів, який працює на 5 штук реле ion8 - все наче працює нормально але інколи шлюз на запис регістрів заліпає на 1-2-3 секунди, тобто натурально команда з опенхаба вийшла, шлюз її отримав а далі незрозуміла пауза, відбувається рендомом. Вирішив спробувати інший шлюз, знайшов дуже цікаву залізку, в одному корпусі на дін-рейку 2 штуки ETH шлюза + ETH світч з додатковим портом для каскадування. Залізка натурально має 2 маки, піднімає два однакових сервіса на різних IP і в середині має 2 фізичних чіпи. В теорії розрахунок на то що я зможу 5 слейвів розкидати на 2 мастери без зайвого місця в щіті. Споживання поміряне на 24В меньше 1Вт. Є навіть POE.

По традиції розковиряв щоб подивитися організацію, в середині навіть розрядники є на RS, пропил в платі від дуги, та джампери на термінуючі резистори.

Називається це Waveshare 2-CH RS485 TO ETH (B)
Інструкція www.waveshare.com/wiki/2-CH_RS485_TO_ETH_(B)#/media/File:RS232_b_Manual_00512.jpg

Другий порт натурально фізично вісить на внутрішньому свічі, приєднаний до нього дивайс працює і бачить роутер.

Чи допомогло статистики поки не напрацьовано але штука дуже цікава.

PXL_20240321_192430963_MP.thumb.jpg.9eb62f729a37be5bddd409b1787e3a83.jpgPXL_20240321_192453838_MP.thumb.jpg.8f22d101e75b67f54639758b098543ea.jpgPXL_20240321_192438877.thumb.jpg.166b3cbd498566f8d519069a436ddc62.jpgPXL_20240321_192235229.thumb.jpg.80a4a5d30726cdaae94b3da79005caee.jpgPXL_20240321_192218207.thumb.jpg.e87cbf090a08537aa7e7c90405faa65f.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...