Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как подобрать вводной кабель при трехфазном подключении

BAV_Lug

Рекомендовані повідомлення

8 минут назад, Rastak сказал:

Питання по цій самій темі. 3 фази, 17 кВт, ввод в будинок метрів 30, планується закопувати в землю. Пропонують 2 варіанти по міді: 5х6 та 5х10. Кажуть, що 5х6 може бути малувато. Що скажете?

я собі для 20 кВт проклав 4*10

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, Rastak сказал:

Питання по цій самій темі. 3 фази, 17 кВт, ввод в будинок метрів 30, планується закопувати в землю. Пропонують 2 варіанти по міді: 5х6 та 5х10. Кажуть, що 5х6 може бути малувато. Що скажете?

5х10 (або 4х10)

Кількість жил - для забезпечення  відповідної системи захисного заземлення.

Перетин - зважаючи на довжину і спосіб прокладання для багатожильних кабелів, а також беручи до уваги якість і відповідність стандартам нашої міді.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та в нас як завжди - спочатку вважають себе самими розумними та прокладають кабель від лічильника чотирьохжильний, а потім починаеться - а ви мені біля лічильника поставте щит з відгалудженням, і я від нього буду заживлювати привід воріт, освітлення паркану та інше..... Нема заземлення? Бить друге? Ні, ми ж самі розумні !!!
)))

spacer.png

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Chatter сказав:

АВБбШв 5х25 - и дешевле и надежнее.

Щодо алюмінію щось невпевнений. В голові чомусь відклалось, що потрібна саме мідь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І в мене питання в тему - які наконечники використовувати для жил алюмінієвого кабелю АВВГ для підключення до лічильника і на ввідний автомат у щитку?

Штирьові алюмо-мідні під прес ок чи то все зайве?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, ЭлектроМеханиК сказал:

Та в нас як завжди - спочатку вважають себе самими розумними та прокладають кабель від лічильника чотирьохжильний, а потім починаеться - а ви мені біля лічильника поставте щит з відгалудженням, і я від нього буду заживлювати привід воріт, освітлення паркану та інше..... Нема заземлення? Бить друге? Ні, ми ж самі розумні !!!
)))
 

 

А в чем проблема забить еще одно заземление? по деньгам плюс минус одинаково, что заземление. что жила кабеля 10 квадратов 30 метров

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, Rastak сказал:

Щодо алюмінію щось невпевнений. В голові чомусь відклалось, що потрібна саме мідь

У будинку тільки мідь, по двору можна люмінь. Тільки про перехідні гільзи мідь-люмінь треба пам’ятати.

 

25 минут назад, outdoor24 сказал:

Штирьові алюмо-мідні під прес ок

Тільки так ОК.

Змінено користувачем Chatter
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Chatter сказал:

АВБбШв 5х25 - и дешевле и надежнее.

Дешевле раза в два.

Про надёжнее - нет, как в принципе и наоборот.

Мне понравилось когда-то изречение от одного из западных кабельщиков, по поводу "медь vs люминь".

"Мы не такие богатые как вы, в Украине, чтобы закапывать медь в землю".

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
В 21.02.2023 в 23:14, Rastak сказал:

Питання по цій самій темі. 3 фази, 17 кВт, ввод в будинок метрів 30, планується закопувати в землю. Пропонують 2 варіанти по міді: 5х6 та 5х10. Кажуть, що 5х6 може бути малувато. Що скажете?

DEL. шось я отнекропостив, вибачте

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 22.02.2023 в 13:48, Firetuf сказал:

Про надёжнее - нет, как в принципе и наоборот.

В смысле: нет. Сечение больше, броня.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
В 22.02.2023 в 00:14, Rastak сказал:

Питання по цій самій темі. 3 фази, 17 кВт, ввод в будинок метрів 30, планується закопувати в землю. Пропонують 2 варіанти по міді: 5х6 та 5х10. Кажуть, що 5х6 може бути малувато. Що скажете?

також 17 квт, але відстань 20 метрів, думав 5*6 в ПНД трубу

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня автомат 40 ампер стоит. Кабель 4 на 10 медь. Запорожье. Длинна около 30 метров. В ПЭ трубе под землей. При нагрузке котла 15 кВт - и освещение. Может ещё бойлер включен 1,5 кВт. Да кто-то чайник на индукционка включил - внутри дома кабель теплый на прикосновение рукой. Не горячий. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, standov сказал:

21квт підключено 5*6 кгнв медь в пнд трубі в землі, десь теж метрів 25

А який автомат?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Dendnepr сказал:

У меня автомат 40 ампер стоит. Кабель 4 на 10 медь. Запорожье. Длинна около 30 метров.

Хм, у мене 17 кВт наче, але автомат 40А стоїть. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, ho4u_pizzu сказал:

Хм, у мене 17 кВт наче, але автомат 40А стоїть. 

у нас в РЄСе табличка біла. 16,1-19,4 кВт - автомат 32А, от 19,5 кВт - автомат 40 ампер. У меня 19,5 оплачено. Но по токовім характеристикам можно поднимать около 25 кВт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот более свежая. года три этой табличке. Немногог они сетку переделали и добавили редкие номиналы автоматов.

 

IMG_20210611_113216_731.thumb.jpg.c724bdc12b443a9a275fad85c5f30708.jpg

 

Змінено користувачем Dendnepr
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, ho4u_pizzu сказал:

Хм, у мене 17 кВт наче, але автомат 40А стоїть. 

И еще. Подбирать кабель нужно не по оплаченной мощности, а по той, котрую может пропустить автомат. 

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Dendnepr сказал:

И еще. Подбирать кабель нужно не по оплаченной мощности, а по той, котрую может пропустить автомат. 

Вот поэтому я и переспросил. Трактовка, правда, не совсем корректная. Автомат должен защищать кабель, поэтому автомат устанавливается не более пропускной способности кабеля. Но если подстраивамся по РЭС, то кабель берём по ТТХ не ниже номинала АВ.

Автомат 32А и кабель 5х6 - это нормально.

Змінено користувачем Firetuf
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, Firetuf сказал:

Автомат 32А и кабель 5х6 - это нормально.

тобто, після РЕС стовпу, поставити невеликий свій, влупити після їх 40А свій 32А і можна заривати 5*6 ВВГНГ в трубі ПНД?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, ho4u_pizzu сказал:

тобто, після РЕС стовпу, поставити невеликий свій, влупити після їх 40А свій 32А і можна заривати 5*6 ВВГНГ в трубі ПНД?

Якщо вам не потрібна така потужність та немає можливості на кабель більшого номіналу і ви намагаєтесь убезпечити та захистити кабель який є  - так. У вас же на розетку йде окремий автомат з меншим номіналом? Бо там і кабелі з меншим перерізом.

Змінено користувачем Firetuf
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, ho4u_pizzu сказал:

влупити після їх 40А свій 32А

Тільки слід пам'ятати, що у випадку КЗ з достатнім зростанням струму спрацюють обидва автомати. 1 ступень недостатня для більш-менш надійної селекції спрацювання. Це рішення більше для обмеження постійної потужності, на тепловий розмикач. Так що драбину далеко не слід ховати. :) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

глянув у свій проект електрики.....ввід кабелю 4*10, а система заземлення TN-C-S.... а наче ж після заземлення у стовба не можна об*єднувати PEn та N.... ще питання 5*10 влізе в ПНД 32?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...