Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вопросы по умному дому, не требующие создания отдельных тем

metall_version

Рекомендовані повідомлення

9 хвилин тому, smartdom сказав:

блютуз версия напрямую интегрируется в НА. хотя и медленнее срабатывает чем по дискретному сигналу.

Я знаю, але там мало даних, якщо не помиляюся. А потрібно рахувати кількість присутніх, а не просто присутність, і через ESP якраз можна отримати всі дані.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, TaurosRMK сказав:

Я знаю, але там мало даних, якщо не помиляюся. А потрібно рахувати кількість присутніх, а не просто присутність, і через ESP якраз можна отримати всі дані.

youtu.be/KMopR2zANDc?si=lFAoKEwdGejWeD68

community.home-assistant.io/t/build-a-smaller-human-body-radar-sensor-using-esp32-s2-and-ld2410c/554502

може буде корисне. Але як рахувати людей я не зрозумів.

Змінено користувачем yur43
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хотя этот варианте...может и посчитает )

 

Змінено користувачем smartdom
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 хвилин тому, smartdom сказав:

хотя этот варианте...может и посчитает )

www.aliexpress.com/item/1005005610605274.html

виявлення і відстеження до трьох цілей

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 хвилин тому, smartdom сказав:

кол людей они не считают.

Хм, може я щось собі придумав... але здається десь попадалая інфа про то що може виявляти кількість цілей. А може то про готові зігбі датчики, не пам'ятаю, треба буде шукати. Якщо ні, то значить ні, шо поробиш, буду просто по присутності автоматизувати. Хоча теоретично, якщо розмістити 4 датчики, а саме стільки планую, в кімнатах в певних місцях, а вони мають в теорії через стіну пробивати, то можна буде рахувати людей по даних кожного датчика. Може щось з того вийде, а може й ні 😁

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, TaurosRMK сказал:

Хм, може я щось собі придумав... але здається десь попадалая інфа про то що може виявляти кількість цілей. А може то про готові зігбі датчики, не пам'ятаю, треба буде шукати. Якщо ні, то значить ні, шо поробиш, буду просто по присутності автоматизувати. Хоча теоретично, якщо розмістити 4 датчики, а саме стільки планую, в кімнатах в певних місцях, а вони мають в теорії через стіну пробивати, то можна буде рахувати людей по даних кожного датчика. Може щось з того вийде, а може й ні 😁

через стену не пробьет. лист гипсокартона - да ( у меня под потолком инсталяция). а для подсчета 3 целей нужен именно 2450 - но возможно этот датчик тоже легко интегрируется в НА по блютуз и передает информацию о кол. 

Змінено користувачем smartdom
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а еще одна фишка этого датчика - он срабатывает на поворот ручки двери. удобно отслеживать "разведчиков" домушников и давать сигнал предварительного аларма.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если интересует дискретный сигнал по проводам, то покупать желательно блютуз варианты. с телефона очень удобно их настраивать по блютуз с их проги.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, smartdom сказав:

если интересует дискретный сигнал по проводам, то покупать желательно блютуз варианты. с телефона очень удобно их настраивать по блютуз с их проги.

Та вже є на руках 3 шт LD2410C, ще один в дорозі. Якщо рахувати кількість людей буде не просто або взагалі не можливо, то буде просто як датчик. Фіг з ним.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, standov сказав:

о_О а як плануэться рахувати кількість і нащо? )

По ходу ніяк, хіба що складними розрахунками з різними датчиками, але то не для мене 😄 Я писав в окремій темі про автоматизація своєї ПВ вентиляції, щоб рахувати скільки людей в домі і відповідно до цього зменшувати чи збільшувати оберти вентиляторів, або взагалі відключати вентиляцію коли нікого немає.

Хоча можна рахувати присутність по спрацюванню датчиків в різних кімнатах, але то грубі розрахунки. Наприклад є 4 датчики і 3 з них виявляють присутність, значить як мінімум 3 людини в домі. Але з іншого боку якщо лише один датчик виявляє, то це не значить що тільки одна людина присутня, може всі в одній кімнаті знаходяться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, TaurosRMK сказал:

хіба що складними розрахунками з різними датчиками, але то не для мене

элементарно ) сколько срабатывает в ед времени датчиков в разных помещениях - столько и людей. в НА это точно можно сделать несложными алгоритмами.  хотя по классике для вентиляции ставят датчик со2.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, smartdom сказал:

элементарно ) сколько срабатывает в ед времени датчиков в разных помещениях - столько и людей. в НА это точно можно сделать несложными алгоритмами.  хотя по классике для вентиляции ставят датчик со2.

еее...а в вас діти малі є?  

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, standov сказал:

еее...а в вас діти малі є?  

эксперты модбас подтянулись )) с парадоксальным мышлением ))) знаю кота шредингера, детей шредингера еще не встречал )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо прям хочеться заморачуватися на тему кількість людей то є іший рецепт (+- робочий). По кількості вайфай дивайсів в мережі - відомі дивайси. В мене є окремий ssid саме для гостей по кількості дивайсів я можу орієнтуватися на факт тусні. Бо друзі зазвичай мають доступ до вашого вайфаю

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, smartdom сказал:

эксперты модбас подтянулись )) с парадоксальным мышлением ))) знаю кота шредингера, детей шредингера еще не встречал )))

а ну зрозуміло...пан-теоретік, удачі ) рахувати рухи дітей в будинку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, standov сказал:

а ну зрозуміло...пан-теоретік, удачі ) рахувати рухи дітей в будинку

самокритичный вы наш ))

для начала поставьте себе этот датчик )) а потом уж озвучивать гипотетические проблемы серии - "а был еще такой смешной случай" и "а что если....."

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, smartdom сказал:

самокритичный вы наш ))

для начала поставьте себе этот датчик )) а потом уж озвучивать гипотетические проблемы серии - "а был еще такой смешной случай" и "а что если....."

я не буду ставити цей датчик бо це абсурд рахувати людей рухами, я сижу в кабінеті і думаю 8-10-12 годин на добу а діти в мене носяться по всій хаті. удачі то все рахувати та кореліровать з рухами

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, standov сказав:

якщо прям хочеться заморачуватися на тему кількість людей то є іший рецепт (+- робочий). По кількості вайфай дивайсів в мережі - відомі дивайси. В мене є окремий ssid саме для гостей по кількості дивайсів я можу орієнтуватися на факт тусні. Бо друзі зазвичай мають доступ до вашого вайфаю

Так я можу знаходитися поруч з будинком, а система буде думати що я в будинку. Або телефон може бути в будинку, а я на вулиці, і знову помилка. Хіба що потрібно заморочуватися з алгоритмом. Але вже бачу що я десь прогадав, коли думав що зможу по цих датчиках рахувати кількість людей 😄

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, TaurosRMK сказал:

Так я можу знаходитися поруч з будинком, а система буде думати що я в будинку. Або телефон може бути в будинку, а я на вулиці, і знову помилка. Хіба що потрібно заморочуватися з алгоритмом. Але вже бачу що я десь прогадав, коли думав що зможу по цих датчиках рахувати кількість людей 😄

так, тому я і написав +- ) система не заточена під рахування людей, там схема простіше - багато кліентів в гостьовій мережі - туса, а 3 чи 5, хто де то вже в мінуси. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, standov сказал:

я не буду ставити цей датчик бо це абсурд рахувати людей рухами, я сижу в кабінеті і думаю 8-10-12 годин на добу а діти в мене носяться по всій хаті. удачі то все рахувати та кореліровать з рухами

самому не надо тогда и не советуй другим считать твоих детей )))) вообщето это датчик регит как движуху...так и присутствие, т.е. неДвижение а стояние )) эта часть понятна? дальше тоже надо разжевывать такому выдающемуся практику или....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, TaurosRMK сказал:

Хіба що потрібно заморочуватися з алгоритмом

в мене просто є
1. режим туса коли повні оберти 
2. звичайний коли припускаю що всі штатні мешканці вдома, там режим в залежності від часу, вуличної температури
3. режим економний, коли будинок на охороні

В планах регулювати покімнатно по цо2 в приміщеннях але якось поки не до того

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, smartdom сказал:

самому не надо тогда и не советуй другим считать твоих детей )))) вообщето это датчик регит как движуху...так и присутствие, т.е. неДвижение а стояние )) эта часть понятна? дальше тоже надо разжевывать такому выдающемуся практику или....

йдіть пліз в жопу ) ну правда, у вас шось тригернуло, лікувати не планую. забанив.

ПС. готовий прийняти штраф від модераторів, заслужив 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...