Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Покритикуйте проект будинку та зорієнтуйте з вартістю будівництва.

Юлія77

Рекомендовані повідомлення

7 годин тому, Narval сказав:

Согласен. 

за 70 можно дом даже в жилом виде с отделкой сделать (без цены участка, и дворовых дел)

Но есть ньюансы, очень рекомендую определится по всем параметрам сразу.

и на начальном этапе ни в коем случае не увеличивать хотелки, потому как увеличение хотелок на старте, в геометрическом прогрессе увеличивает расходы на финише.

 

что я имею ввиду:

выбрали проект дома, определили обьем комнат.

выбрали систему отопления (лучше теплый пол)

выбрали крышу

выбрали окна, выбрали двери.

Посчитали стоимость. Добавили 30%. Приняли цифру.записали это все на бумаге и начали строить по бумаге.

если придя на участок вы увидев разметку песочком вам покажется мало и вы решите чуть чуть расширить (это в 90 случаях стандартная ситуация) готовьтесь к увеличению бюджета минимум на 20%.
 

решив вместо обоев делать покраску -еще 20. 
решив вместо обоев веницианку, еще 40.

и так далее, но только это будут не обычные проценты, а сложные, на те 20 наложится еще 20.

 

доя меня очень показательным был дом по проекту z10 в днепре, ник не помню Рома кажется.

он подсчитавал и строил по смете. По итогу получился дом в 67 тыс долл в 2017 году.

 

в прошлом году я построил маленький дом для родителей с гаражом.

по наруже 144

внутри жилая 70, 2 комнаты и гистинная кухня с одним санузлом.

коробка с крышей и окнами получилась 40 тыс.

по результату дом под ключ в 90, с утеплением подшивой, тротуаркой 150кв, забором , воротами и мебелью на 2 комнаты.

Я це прекрасно розумію що зміни в процесі будівництва тягнуть за собою не малі витрати, тому б хотілося чітко визначити що ми хочемо і дотримуватись цього плану. Зараз обираємо проект (візуально), площу...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Збираємося будувати з цегли (1,5), але бачу що більшість будує з газобетону. Це настільки вигідніше? Мені чомусь здається що газобетон не такий надійний🤔

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Юлія77 сказал:

Збираємося будувати з цегли (1,5), але бачу що більшість будує з газобетону. Це настільки вигідніше? Мені чомусь здається що газобетон не такий надійний🤔

Не такой надёжный в каком смысле? Его не хватит на 200 лет? :-)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Татьяна5 сказав:

Не такой надёжный в каком смысле? Его не хватит на 200 лет? :-)

Та ні)))) Склався такий стереотип що можуть йти тріщини, на перестінки кухню не повішаєш)))) але це лише розмови знайомих, особимто ні в квартирі чи домі з газобетону не проживала.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Юлія77 сказал:

Та ні)))) Склався такий стереотип що можуть йти тріщини, на перестінки кухню не повішаєш)))) але це лише розмови знайомих, особимто ні в квартирі чи домі з газобетону не проживала.

 

Дом как дом. Тут холиваров на тему "кирпич - ГБ" - пол форума. В сухом остатке- в каждой избушке - свои погремушки. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Narval сказав:

Согласен. 

за 70 можно дом даже в жилом виде с отделкой сделать (без цены участка, и дворовых дел)

Но есть ньюансы, очень рекомендую определится по всем параметрам сразу.

и на начальном этапе ни в коем случае не увеличивать хотелки, потому как увеличение хотелок на старте, в геометрическом прогрессе увеличивает расходы на финише.

 

что я имею ввиду:

выбрали проект дома, определили обьем комнат.

выбрали систему отопления (лучше теплый пол)

выбрали крышу

выбрали окна, выбрали двери.

Посчитали стоимость. Добавили 30%. Приняли цифру.записали это все на бумаге и начали строить по бумаге.

если придя на участок вы увидев разметку песочком вам покажется мало и вы решите чуть чуть расширить (это в 90 случаях стандартная ситуация) готовьтесь к увеличению бюджета минимум на 20%.
 

решив вместо обоев делать покраску -еще 20. 
решив вместо обоев веницианку, еще 40.

и так далее, но только это будут не обычные проценты, а сложные, на те 20 наложится еще 20.

 

доя меня очень показательным был дом по проекту z10 в днепре, ник не помню Рома кажется.

он подсчитавал и строил по смете. По итогу получился дом в 67 тыс долл в 2017 году.

 

в прошлом году я построил маленький дом для родителей с гаражом.

по наруже 144

внутри жилая 70, 2 комнаты и гистинная кухня с одним санузлом.

коробка с крышей и окнами получилась 40 тыс.

по результату дом под ключ в 90, с утеплением подшивой, тротуаркой 150кв, забором , воротами и мебелью на 2 комнаты.

Ви збудували батькам з гаражем в будинку? Я також спочатку вибирала проект з гаражем, але мені рекомендували робити гараж окремою спорудою. А як краще на вашу думку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 хвилину тому, Юлія77 сказав:

Збираємося будувати з цегли (1,5)

  Вдалий вибір.

51 хвилину тому, Юлія77 сказав:

бачу що більшість будує з газобетону. Це настільки вигідніше?

На якісь відсотки в межах статистичної похибки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З чого будувати дешевше то вам треба рахувати конкретно у вашій місцевості. Я живу в місті, де в радіусі 50км.напевно мінімум 5 цегельних заводів, то в нас будують з цегли практично всі, мало хто з газоблоку, але ж так не у всіх регіонах, може бути і навпаки. Ви спочатку визначтеся з тим, який саме будинок будуватимете. Якщо 100м.кв. вам вистачить то нема сенсу на 2 поверхи робити, хоча я особисто і люблю двоповерхові, але по сто квадратів вони видаються якимись тісними, комфортні сходи зробити не вистачає місця.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Юлія77 сказал:

Ви збудували батькам з гаражем в будинку? Я також спочатку вибирала проект з гаражем, але мені рекомендували робити гараж окремою спорудою. А як краще на вашу думку?

Гараж строился из соображений - для тестя он важен.

Реализация такая, что можно потом переделать в большую гостинную (сделаны выводы канализации и воды, вместо ворот ставится панорамное окно и получается дом с 3мя спальнями и 2мя санузлами.)

так что все спланировано

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Narval сказав:

Гараж строился из соображений - для тестя он важен.

Реализация такая, что можно потом переделать в большую гостинную (сделаны выводы канализации и воды, вместо ворот ставится панорамное окно и получается дом с 3мя спальнями и 2мя санузлами.)

так что все спланировано

Хороше рішення! А ми з чоловіком ще в пошуках ідеального пректу для себе, але завдяки форуму почтнає формуватися бачення майбутнього дому!) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні форумчани, а що ви можете сказати про побудову таунхаусів з товщиною стін в 1 цеглу, перестінок в ребро? Спочатку ми думали купити готове житло, але якісь будівництва лякає😬... та й по грошах різниця я думаю буде не значна.

Змінено користувачем Юлія77
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Юлія77 сказал:

Шановні форумчани, а що ви можете сказати про побудову таунхаусів з товщиною стін в 1 цеглу, перестінок в ребро? Спочатку ми думали купити готове житло, але якісь будівництва лякає😬... та й по грошах різниця я думаю буде не значна.

Это как сравнивать велосипед и автомобиль. Оба ездят, но комфорт разный. Это жилье под разные задачи. Таунхаус это что то поближе к городу, с небольшим куском земли для парковки и клаптик травы. Дом это скорее всего чуть дальше от города, с участком от 8-10 соток. Дальше можно сравнивать качество постройки, но Вы об этом уже сказали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, Юлія77 сказал:

Збираємося будувати з цегли (1,5), але бачу що більшість будує з газобетону. Це настільки вигідніше?

на этапе возведения стен разница  может и небольшая, но она появится потом:

- на кирпичную кладку понадобится значительно больше раствора при оштукатуривании стен  стен

- кирпич холодный и его надо значительно лучше утеплять

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...