Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Масочный режим

Dark

Рекомендовані повідомлення

10.03.2023 в 15:18, yukon сказав:

Хоча я і дуже неприязно ставлюсь до ваших публічних нападок на владу під час війни, вимушений признати, що все що ви казали стосовно короно-істерії виявилось правдою.

На жаль, все те, що я казав про дії влади під час війни і за що мене банили - вже є правдою. Я казав, що Херсон здали, я писав, що Маріуполь відверто здавали - так воно і було. А ще скільки всього нам відкриється після перемоги - ми здригнемося від жаху.

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Вомбат сказал:

На жаль, все те, що я казав про дії влади під час війни і за що мене банили - вже є правдою. Я казав, що Херсон здали, я писав, що Маріуполь відверто здавали - так воно і було. А ще скільки всього нам відкриється після перемоги - ми здригнемося від жаху.

Ключові слова не "критика влади", а  " під час війни". Чи ви думаєте, що ми тут сліпі кошенята і не бачимо, що було на Півдні в перші дні війни? Але ж, якщо ми не хочемо щоб таке становище було по всій Україні, краще відкласти деконструктивну критику до кінця війни.

Отримаємо перемогу, тоді все згадаємо, я так точно не забуду.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, yukon сказал:

" під час війни"

 

1 час назад, yukon сказал:

Отримаємо перемогу, тоді все згадаємо, я так точно не забуду.

якщо доживете. в північній частині Кореї вже скільки чекають на "перемогу"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

 

якщо доживете. в північній частині Кореї вже скільки чекають на "перемогу"?

Взагалі то П. Корея і до війни виборів не чекала. Чи ви думаєте там казали, от переможемо капіталістів і проголосуємо за противників Кім Ір Сена?)

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я нічого не думаю. просто дивуюсь оптимізму тих хто розраховує в майбутньому з когось щось спитати за умови що ніхто не гарантує що:

1. буде кому питати

2. буде з кого питати

3. буде взагалі можливість питати

 

але згоден, віра це завжди гарно

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, yukon сказав:

Ключові слова не "критика влади", а  " під час війни". Чи ви думаєте, що ми тут сліпі кошенята і не бачимо, що було на Півдні в перші дні війни? Але ж, якщо ми не хочемо щоб таке становище було по всій Україні, краще відкласти деконструктивну критику до кінця війни.

Під час війни заборонено критикувати владу ТІЛЬКИ І ВИКЛЮЧНО в тоталітарних країнах, типу нацистської Німеччини чи сталінського Совка. В демократичних країнах критика влади під час війни є АБСОЛЮТНО НОРМАЛЬНИМ процесом.  Нам обирати, в якій країні ми хочемо жити...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, yukon сказав:

 

Отримаємо перемогу, тоді все згадаємо, я так точно не забуду.

Та всі все забудуть, не живіть ілюзіями.
Ковід закінчився - хтось відповів за ковідний терор? Ляшко, який власним ротом зізнавався в діях, прямо передбачених 258 статтею ККУ (Тероризм) - вже сидить? Отож...
Нічого не буде. Зелень просто буде дограбовувати країну і ніхто не буде покараний. Ну хіба якісь стрілочники.
Не майте з того приводу жодних ілюзій.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Ой. Ну хто б міг подумати...
www.frontiersin.org/articles/10.3389/fpubh.2023.1125150/full?fbclid=IwAR3HHkiuPyAYHduygMKam0DFI-ZjDPBUrGfhfm56DBNJn6lr9q0R68clqo0

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вибачте, але на рівень зебілів переміщатися я не бачу сенсу.
Щоб зрозуміти, треба не відосіки чи мемчіки дивитися, а читати. Інших варіантів немає.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.04.2023 в 09:54, porterlv сказал:

Та хто ж би то стільки читав... Треба коротко, а краще картинкою чи мемом на ній :)

Коротоко, носіння маски збільшує кількість С02 в крові. А далі вже читайте літературу....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

08.04.2023 в 20:33, Вомбат сказав:

Вибачте, але на рівень зебілів переміщатися я не бачу сенсу

А рівень копіпасти вище?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...