Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Війна до перемоги

Фрай

Рекомендовані повідомлення

6 годин тому, lug сказав:

Возможно , Вадим не так уж преувеличивает роль Китая в текущих событиях.

Китай прокололся на том, что МИД РФ озвучил его ультимативные требования по уходу США из Европы. Это чисто китайская хотелка.

7 годин тому, Фрай сказав:

нам їх ніхто платити не буде, хіба що Захід з амерами приймуть рішення видати нам заморожені активи.

Вчора відбувся технічний дефолт РФ - ій не подовжили ліцензію на обслуговування зовнішнього боргу в доларах.

Тобто тепер активи не заморожені, а підлягають арешту.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Фрай сказав:

И?
Деньги отдадут нам в счет репарации?

вы в это верите?

Я неверующий. Отдадут - так отдадут. Не отдадут - так не отдадут.

По крайней мере способ отобрать найден и задействован.

  • Лайк 5
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, vadimv сказал:

Я неверующий. Отдадут - так отдадут. Не отдадут - так не отдадут.

По крайней мере способ отобрать найден и задействован.

"К сожалению, международное право не дает действенных механизмов быстрого возвращения и возможности компенсации, реституции утраченного имущества и вообще утраченных жизней. В то же время уже есть опыт стран, которые проходили войны и получали компенсации после этих войн. Я думаю, что нам нужно воспользоваться опытом Кувейта и войны между Ираком и Кувейтом. После этого была создана соответствующая компенсационная комиссия, которая в течение многих лет работала над тем, чтобы проработать все иски, и вот ирония: фактически она завершила работу в феврале этого года" (С)

"Потому что эта комиссия наработала много: подходы к искам, дизайн исков. У них есть полная методология, сайт этой комиссии открыт, я провела на нем много времени, потому что знаю: лучше не выдумывать велосипед, а поинтересоваться, как работают другие, те, которые уже показали свою эффективность. Работа этой комиссии признана на уровне ООН наиболее эффективной"
Больше читайте тут: gordonua.com/news/war/ukraine-nuzhno-vospolzovatsya-opytom-kuveyta-v-voprose-vzyskaniya-reparaciy-s-rossii-zerkal-1610362.html
 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Фрай сказал:

И?
Деньги отдадут нам в счет репарации?

вы в это верите?

наша перемога буде в поразці параші. як би це не парадоксально звучало. тому умовний захід не нам допомагає. просто інтереси тимчасово збіглися...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Canton сказал:

Больше читайте тут: gordonua.com/news/war/ukraine-nuzhno-vospolzovatsya-opytom-kuveyta-v-voprose-vzyskaniya-reparaciy-s-rossii-zerkal-1610362.html

цікава тітка з амбіціями. думаю ще вилізе на політичний олімп.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, US7IGN сказал:

цікава тітка з амбіціями. думаю ще вилізе на політичний олімп.

75% не любят шибко умных...нет у нее шансов...

А так, она, конечно, умница...профи!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

-- А что в последние дни происходит в Монголии? А в последние месяцы? А последние годы?

-- Я не знаю. А теперь вот Вы ответьте, когда будет полная победа Украины?

-- Когда мои дети также будут отвечать про Россию.

Змінено користувачем vovova
  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та за полную победу и речи нет, что будем считать и примем за победу сейчас?

US7IGN, Зеркаль? Неглупая барышня и что?

А собственно кто такая и откуда взялась, что надо прислушаться к её мнению?

Вот сколько денег стоит столько времени продвигать в информпространстве её и климкина? Даже представить боюсь.

Посмотрев как-то расценки на просто упоминание в выступлении имени Пупкина(ной) понимаешь всю свою никчемность в этом мире денег. )

Платят за фразы: Как сказал Пупкин, как отметил в своей речи Пупкина, как правильно заметила госпожа пупкина, а Пупкин предупреждал, 

Не зря за Пупкина нарот, и тд и тп.

от 100уе и выше в зависимости от личности журналиста, блогера или эксперта.

Боты копейки, но владельцы ферм ого-го! 

А ради чего?  pleasantry.gif.e76e5f3e0a3cd089101e2bf480d15b4b.gif

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, vovova сказал:

-- А что в последние дни происходит в Монголии? А в последние месяцы? А последние годы?

-- Я не знаю. А теперь вот Вы ответьте, когда будет полная победа Украины?

-- Когда мои дети также будут отвечать про Россию.

Ещё три месяца назад так и было... и для меня, и для всех моих знакомых... но некоторым хотелось "повоевать"...33.png.a5112b3c620c027c2091b823102a4e4e.png

Змінено користувачем MAESTRO DNEPR
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, vovova сказав:

-- А что в последние дни происходит в Монголии? А в последние месяцы? А последние годы?

-- Я не знаю. А теперь вот Вы ответьте, когда будет полная победа Украины?

-- Когда мои дети также будут отвечать про Россию.

Тобто не в цьому столітті.Можна розслабитись і далі плисти за течією...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Фрай сказал:

А собственно кто такая и откуда взялась, что надо прислушаться к её мнению?

коли працюєш з інформацію то розумієш її цінність. а цінність залежить від часу її отримання та джерела. а ще від того що ти будеш з нею робити.

особисто я вже деякий час всього лише бекофіс для моїх дітей. збираю, аналізую та видаю їм інформацію для прийняття рішень. а для цього я вимушений обробляти купу іншої інформації, робити прогнози та постійно коригувати їх. поки що вдається залишатися на пару кроків попереду оперативної ситуації, що вже непогано...

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 26.05.2022 в 14:00, ЧортПобьєрі сказал:

Тобто не в цьому столітті.Можна розслабитись і далі плисти за течією...

Если хочешь, что бы что-то изменилось хотя бы в следующем столетии , это не означает, что сегодня не надо ничего делать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Еще на шаг ближе к перемоге Ж-)

Цитата

Кабінет міністрів у вівторок погодив призначення Ярослава Янушевича головою Херсонської обласної державної адміністрації.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

ДОРОГА ДОДОМУ

(Вантаж 200)

Здійнявся дощ - підняв свою тривогу,

Здавалося, здригається земля

Від блискавок і грому, вмить дорогу

Вода, немов рікою, вистеля.

Люд виглядав спокійним і щасливим,

Поки стіна суцільної води

У парі з вітром шквалисто-бурхливим

Не змусила розбігтись - хто куди.

Хтось під стріху, а хтось - під парасольку,

Хтось ще біжить, схилившись від дощу,

Схилив і вітер до землі топольку,

Дрижи тепер, мовляв, поки не вщух.

Грім вирував - то грізно, то тривожно,

Гарматою мов, блискавкою скрес,

То гуркотить протяжно, гуркіт кожний

Повторює відлунням до небес.

Біля дороги, вийшовши з машини,

Стоїть, увесь промоклий, капітан

Вода з нього - дзюрком, немов з хмарини,

А він - ані шелесне - мов титан.

Не помічає ні води, ні грому

Ні нерву на обличчі на його.

Йому лишився кілометр додому -

Додому до солдатика свого.

Всього один лиш - з дальньої дороги,

Там, де і грім той справжній, град - то град...

Але не йдуть оцей один лиш ноги -

Він краще б за п'ятсот вернув назад.

Назад у справжнє пекло, справжню бурю...

Тепер уже не може він без них...

Назад під справжні обстріли, під кулі -

Своїх, щоб захистити ще живих...

Додому близько - он видніє хата,

Неначе й здався вогник у вікні,

Де на солдата ще чекає тато,

Та лиш живого, а не у труні.

Він мусить сина тату передати,

Подякувати тату, попри щем.

Він буде сльози тату витирати,

А сам поки поплаче під дощем...

(с) Ovod

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

- Верите ли вы в победу?

- Ні, я вірю лише в нашу перемогу!

За допомогою нашої організаторки ми допомагаємо дітям і людям, що по різним обставинам не змогли виїхати з окупованої територіі.

І от на днях трапився такий випадок.

У Бердянську окупанти видавали по 10000 руб то наші українці склали гроші у конвертик і найшли змогу передати сюди,

а далі гроші на їх прохання були передані на ЗСУ.

Дуже символічно говорить про те, що ми маємо перемогти і ми неодмінно переможемо.

Дай Боже сили і здоров'я всім до цього причетним!

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Перемога України – переведення подиху перед наступною війною з рф, — головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

«Зважаючи на те, що я знаю про росіян з перших вуст, наша перемога не буде остаточною. Вона стане можливістю перевести подих і підготуватися до наступної війни».

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

все правильно сказав. для тих, хто ще на щось сподівався. тому для кожного перемога буде чимось особистим... для генерала - гарантія працевлаштування :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
  • 4 тижні потому...
  • 1 місяць потому...

85% опитаних українців вважають, що перемогою у війні над РФ буде звільнення усіх територій України включно з тимчасово окупованими Кримом, Донецькою та Луганською областями.  

tsn.ua/ato/85-ukrayinciv-vvazhayut-scho-peremogoyu-u-viyni-bude-zvilnennya-usih-teritoriy-ukrayini-opituvannya-2221918.html

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14.12.2022 в 15:36, Undertone сказав:

85% опитаних українців вважають, що перемогою у війні над РФ буде звільнення усіх територій України

Одне ТІЛЬКИ це не припинить обстрілів всередині країни і спроб атакувати кордони.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15.12.2022 в 19:44, vadimv сказав:

не припинить обстрілів всередині країни

росія має ще достатньо ресурсів для ракетних атак з наявною інтенсивністю впродовж кількох наступних років

Приводів для оптимізму стосовно російських запасів крилатих ракет також немає, заявляє голова оборонного комітету Верховної Ради, генерал-лейтенант Михайло Забродський. 

За його словами, у рф є можливість підтримувати і нарощувати угруповання авіації за рахунок чисельності її бойового складу, "який вражає". 

Щоправда, його якісний склад суттєво погіршився, оскільки російська сторона змушена замінювати сучасні втрачені літаки та вертольоти застарілими модифікаціями, іноді навіть знятими зі зберігання.

"Просто очікувати і сподіватися, що повітряні атаки припиняться, враховуючи брак у противника засобів ураження, найгірше, що можна робити в поточній ситуації. На просте запитання: "коли таке може статися?", існує не менш проста відповідь — ніколи", — резюмує генерал.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, vadimv сказал:

росія має ще достатньо ресурсів для ракетних атак з наявною інтенсивністю впродовж кількох наступних років

Приводів для оптимізму стосовно російських запасів крилатих ракет також немає, заявляє голова оборонного комітету Верховної Ради, генерал-лейтенант Михайло Забродський. 

За його словами, у рф є можливість підтримувати і нарощувати угруповання авіації за рахунок чисельності її бойового складу, "який вражає". 

Щоправда, його якісний склад суттєво погіршився, оскільки російська сторона змушена замінювати сучасні втрачені літаки та вертольоти застарілими модифікаціями, іноді навіть знятими зі зберігання.

"Просто очікувати і сподіватися, що повітряні атаки припиняться, враховуючи брак у противника засобів ураження, найгірше, що можна робити в поточній ситуації. На просте запитання: "коли таке може статися?", існує не менш проста відповідь — ніколи", — резюмує генерал.

Щас Вам расскажут, к какой политической силе принадлежит Забродский и зачем он он "раскачивает лодку"(С)

Змінено користувачем Canton
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...