Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будинок біля річки десь під Житомиром

Falwar

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, KakTuz сказал:

Себе в новом доме постелил кварц-винил, ламинат поднадоел, твердый, шумный и у меня ТП везде

кварцвініл замковий чи клеючий? як повідчуттях порівняно з ламінатом? вагаюсь між цими 2 типами покриття

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тонкий, на клей. По отзывам замки не так хороши. Ну и клеевой проще чинить, феном нагрел и снял ламель. Тихо, мягко, мне нравится больше ламината. Ну и тп - не для ламината.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думав робити водоочистку. Для підбору фільтрів здав воду зі свердловини на аналіз в СЕС. Сьогодні результати мене дуже вразили: вода придатна для вживання! 

Після висновку лікаря ризикнув випити і зробити чай - вода дійсно смачна. 

Чи є на форумі експерти з водоочистки? Якщо і потрібно фільтри ставити, то які? 

IMG_20240327_215359.thumb.jpg.16c86c4ae2f986178c89c1422825558b.jpg

IMG_20240327_214557.thumb.jpg.8db0bfd6b0dfe344d38b985be2b20d78.jpg

Змінено користувачем Falwar
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почав наносити рідкі шпалери в одній з кімнат, попередньо прогрунтувавши грунт-фарбою з кварцевим наповнювачем. 

Робота рухається досить повільно - ще мало досвіду 🙂

Як не старався зробити фото нормально на свій дешевий телефон - геть і близько не в ходить передати відтінок. Тому фото не для краси, а для логування прогресу) 

IMG_20240328_114018.thumb.jpg.854cd2401b99262234fbc448c71092e4.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Falwar сказал:

Почав наносити рідкі шпалери

Це таки, волохати!?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Falwar сказал:

Почав наносити рідкі шпалери в одній з кімнат, попередньо прогрунтувавши грунт-фарбою з кварцевим наповнювачем. 

Робота рухається досить повільно - ще мало досвіду 🙂

Як не старався зробити фото нормально на свій дешевий телефон - геть і близько не в ходить передати відтінок. Тому фото не для краси, а для логування прогресу) 

IMG_20240328_114018.thumb.jpg.854cd2401b99262234fbc448c71092e4.jpg

Взагалі дуже практична штука. В мене на квартирі з 2012 року були такі. Досі як нові. Кішка дерла стіни так вони легко відновлюються - намочив та розрівняв:) і все ок.

лише зовнішні кути не дуже гарні виходять. Ще потрібно слідкувати за вологістю а то мають здатність пліснявіти. Сам такого досвіду немав але в брата весь кут де недостатньє опалення позеленів. 

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, в мене в квартирі в дитячій - теж супер. Була драбина з перекладиною, що кріпилася на 8 анкерів. Після того як прибрали, то не довелося робити ремонт. За 5 хв всі дірки були сховані без слідів. 

А ще цей матеріал - додаткова теплоізоляція та шумоізоляція. І по грошам дешево. 

Тому і обрав знову. Єдиний мінус - це дуже повільне нанесення. Може я просто не вмію ще, але прогрес невеличкий. Хоча мені поки нема куди поспішати. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Хоча за результатами лабораторних досліджень вода зі свердловини придатна для вживання, все ж свіжонабрана вода мала запах сірководню. При нетривалому відстоюванні запах повністю зникав і випадав невеликий осад. 

То ж сьогодні було встановлено два магістральні фільтри. Запах зник. Через деякий час користування наберу для відстоювання і подивлюся на результат. 

IMG_20240406_184109.thumb.jpg.15d5b589e99797277c8986276322ce4b.jpg

IMG_20240405_203458.thumb.jpg.f40c162e8e55d91c034b69052c89aad7.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Последний фильтр очень стремный в пользовании.

Никогда не знаешь когда он уже «готов» и получаешь оттуда ацкий коктейль.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Фрай сказав:

Последний фильтр очень стремный в пользовании

Дякую за коментар! Буду вдячний, якщо дасте посилання де почитати про ризики використання і вкажете на альтернативу. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще з виконаних робіт за сьогодні (санвузол другого поверху) :

- повісили унітаз і біде

- встановили рушникосушку

- встановити змішувач на ванну

- встановили витяжний вентилятор

-... а також (ледь не забув) запустили бойлер, то ж тепер можна прийняти ванну чи душ 

IMG_20240406_184255.thumb.jpg.634e7a734cc91147547cba1d72d5c18c.jpg

IMG_20240406_184340.thumb.jpg.2f6a90af5bc1741ca078af1450a4846b.jpg

IMG_20240405_180203.thumb.jpg.ea1e6525e9b873786704603105795442.jpg

Змінено користувачем Falwar
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Falwar сказав:

…Буду вдячний, якщо дасте посилання де почитати про ризики використання і вкажете на альтернативу. 

Це особистий досвід у свій час і порада фахівця щодо використання.

На рахунок посилання то ось перше, що знайшов:

…наступит момент, когда в угольной губке насобирается множество вредных микроэлементов. Проконтролировать момент, когда эти вещества начнут из фильтра попадать в фильтрующуюся воду, невозможно. Вот и выходит: не очищение, а, наоборот, загрязнение.

Понять, работает угольный фильтр или срок службы окончен, нельзя. Способ, как вычислить тот момент, когда фильтр станет просто опасным для жизни человека, пока не придумали. Плюс мы сталкиваемся с психологическим фактором. Ведь когда потребитель установил угольный фильтр и использует отфильтрованную воду для питья, он думает, что у него всё под контролем. Что качество воды, которую он пьёт, на высоком уровне. На том уровне безопасности, который ему обещают производители фильтров. Раз система очищения включена, то можно расслабиться и ничего не делать. К сожалению, нельзя. Так как качество отфильтрованной воды через уголь никем не контролируется.

Тобто, ви практично не можете проконтролювати ступінь його забруднення і ризикуєте отримати небажаний результат.

Я послухав пораду і зробив для себе висновки, тому відмовився від використання вугільних фільтрів назавжди, а ви робіть як вважаєте за потрібне.

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповідь!

Я так розумію, що з вугільним фільтром у Вас був особистий досвід. Коли Ви помітили, що якість води знизилася і фільтр перестав "працювати", на скільки небезпечна вода витікала з нього? 

Яка у вас якість вхідної води і скільки часу пройшло, доки Ви помітили проблему? 

І яку Ви обрали альтернативу після інциденту? 

Змінено користувачем Falwar
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

есть прибор TDS метр, но он реагирует на соли в воде. Можно периодически мерять, можно поставить с постоянным мониторингом.  у меня и запах и железо, ставлю ионообменный фильтр на железо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прикол в тому, що окрім вугільного фільтру для органіки в системах ХВП та ГВП приватних будинків є ще купа поверхонь, де мікрофлорі можна жити та розквітати. Бойлер, внутрішня поверхня труб, ППР фільтри, і т.д. Просто мало хто на це звертає увагу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чтобы как то контролировать состояние фильтров, надо счетчик на воду ставить.

Тогда понятно будет хотя бы по объему воды.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой не всегда так.

К примеру, фильтр предочистки 5 микрон меняю как только появляется посторонний запах в кране, а он не всегда зависит от загрязнения или использованного ресурса.

Да и сам фильтр при этом может выглядеть как свеженький.

IMG_3883.thumb.jpeg.35117a6a60e7f1911c4efdfb142f3d2d.jpeg

IMG_3880.thumb.jpeg.3c85e0fdd68641cebb0cfb7feedc1dce.jpeg

IMG_3885.thumb.jpeg.5b34a4762c01247fd507312671e75b1e.jpeg

IMG_3881.thumb.jpeg.f46ae51cc7b2ad4cdeae867c37e7946f.jpeg

а время работы примерно одинаковое, и оба менял из-за появления запаха

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю як довго "пропрацюють" фільтри, але наразі я мегазадоволений кришталево чистою водою без жодного запаху, - що свіже набрана, що відстояна.

Смачна і в чаю і не лишає накипу.

Змінено користувачем Falwar
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...