Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вставити двері до санвузла при умові шо стан квартири - після будівельників

MrDude

Рекомендовані повідомлення

Виглядає все приблизно як отаке-го (картинка з оголошень)

Хотів би замовити двері із скла, з якимись там візерунками, але шоб були розсувними, тобто від'їжджали убік.

Чи це нормально буде так поставити двері, і чи поставлять?

Бо боюсь, якшо почну звонити замовляти, може пошлють спочатку робити штукатурку і стяжку на полу, а мені зараз не до того, бо треба у першу чергу двері

 

 

ps

Стяжки на полу теж нема (до речі все хочу взнати, чи можна обійтися без стяжки і просто кинути лінолеум?)

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, MrDude сказал:

Хотів би замовити двері із скла, з якимись там візерунками, але шоб були розсувними, тобто від'їжджали убік.

Це називается без портков но в шляпе))

Не морочьте голову, езжайте в ближайший строймаг и купите самые дешевые двери с коробкой.

После ремонта выкинете их.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, DimaF сказал:

Це називается без портков но в шляпе))

Не морочьте голову, езжайте в ближайший строймаг и купите самые дешевые двери с коробкой.

После ремонта выкинете их.

та нє.

не все так драматишно.

Просто спершу в квартирі житиме кіт, і треба якось відгородити жратву, думаю складати її в санвузлі, а кіт хай живе на остальній жилплощі, ну і шоб сусіди заходили годувати. А якшо не відгородити, то зжере все. От і думаю вирішити за один раз дві проблеми. І шоб двері були, і шоб кіт не пожер припаси.

Питання просто у тому, чи не завадять потім уже встановлені двері робити решту ремонта

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, MrDude сказал:

та нє.

не все так драматишно.

Просто спершу в квартирі житиме кіт, і треба якось відгородити жратву, думаю складати її в санвузлі, а кіт хай живе на остальній жилплощі, ну і шоб сусіди заходили годувати. А якшо не відгородити, то зжере все. От і думаю вирішити за один раз дві проблеми. І шоб двері були, і шоб кіт не пожер припаси.

Питання просто у тому, чи не завадять потім уже встановлені двері робити решту ремонта

В тому то і справа, що завадять, тому попередня пропозиція про самий дешевий варіант на цьому етапі буде самий оптимальний

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, MrDude сказав:

і треба якось відгородити жратву,

Положіть усе в п'ятивідерну кастрюлю , і накрийте кришкою.

3 години тому, MrDude сказав:

Питання просто у тому, чи не завадять потім уже встановлені двері робити решту ремонта

Завадять!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розсувні двері у санвузол це дивне рішення. Поставте найдешевшу коробку з дверима без лиштви і воно не заважатиме робити ремонт.

Змінено користувачем BugS
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, MrDude сказал:

Просто спершу в квартирі житиме кіт, і треба якось відгородити жратву, думаю складати її в санвузлі, а кіт хай живе на остальній жилплощі, ну і шоб сусіди заходили годувати. А якшо не відгородити, то зжере все. От і думаю вирішити за один раз дві проблеми. І шоб двері були, і шоб кіт не пожер припаси.

Давно так не смеялся, лучший пост за последнее время😄))

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, BugS сказал:

Розсувні двері у санвузол це дивне рішення. Поставте найдешевшу коробку з дверима без лиштви і воно не заважатиме робити ремонт.

Ну не знаю.

Там вузький коридорчик і кімната санвузла теж невелика. Якшо класичні двері, то вони будуть перегороджувати все, навіть якшо чуть відкритими будуть. Думаю поставити не чисто розсувні, а такі шо виїжжають трохи вперед і потім убік. 

Змінено користувачем MrDude
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, PoliMira сказал:

В тому то і справа, що завадять, тому попередня пропозиція про самий дешевий варіант на цьому етапі буде самий оптимальний

Чим саме вони можуть завадити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, MrDude сказал:

Чим саме вони можуть завадити?

Та просто під час штукатурки та заливання стяжки їм наступить гаплик, бо вони 100 раз обляпаються і закоцаються

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, MrDude сказал:

Ну не знаю.

Там вузький коридорчик і кімната санвузла теж невелика. Якшо класичні двері, то вони будуть перегороджувати все, навіть якшо чуть відкритими будуть. Думаю поставити не чисто розсувні, а такі шо виїжжають трохи вперед і потім убік. 

Схемку с размерами выложите, покумекаем)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...