Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

План на випадок тимчасового відключення електрики

belosnezka

Рекомендовані повідомлення

13 часов назад, laritus сказал:

що знову не так? Раніше ви не зрозуміли, що виведення дроту автор зробив для себе (це не заводська реалізація), зараз вас щось не влаштовує із чистим синусом?!? Це якійсь код чи що? 🤨

Та, не переймайтесь, то просто "дружеский тролінг".

Хай Ваш пристрій (коли приїде) приносить Вам тількі користь !🤝

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, normal сказал:

Які нах універсальні! Це якісь чисто китайські розетки і навіть по іерогліфам видно, що хрень зроблена тільки під китайський ринок! Спеціально погуглив і ви подивіться які бувають універсальні розетки під наш тип F і це тільки Schuko-bipasso

Так-так, розкажіть мені, а то я не в курсі, що я вдома собі ставив 🤣... добре з вами все зрозуміло ... :), дійсно для вас це невідома хрень.

13.jpg

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, normal сказал:

навіть по іерогліфам видно

3 часа назад, normal сказал:

ну йдемо ще далі:

  • роз'єм INPUT DC 12.6V це від чого? Я останній раз щось подібне бачив ще в бобінному магнітофоні
  •  

По-перше INPUT (це англійське слово) перекладається як вхід, якщо у вас ніколи не було авто де постійний струм, або СЕС чи АКБ то дійсно мабуть таке можно побачити тільки в бобінному магнітофоні, але все це до чого?!? Яке це має відношення до того, що ви не розумієте, що побачили?

Цитата

роз'єми PD3.0 це називається на айфон хватило, а на якись нормальний ecoflow вже грошей не вистачило?

я вибачаюсь більш тупого коментаря не бачив ще :). По-перше, якщо ви розумієте, для чого потрібен екофло (і що це таке), чому ви цю річ називаєте хрінню?!? По-друге, Екофло наприклад модель на 256 втг коштує від 15 тис. грн., але ви самі раніше написали, що людина купила з Китаю цей пристрій ємністю 1,2 кВтг (1200 Втг) за 11 тис. грн. ви різницю розумієте? :) Як ви все це у себе в голові складаєте цікаво? :) До того ж це авіа доставка, якщо те саме людина як я замовляє морем то ціна 4000 грн. + 1786 грн. = 5786 грн. за 1200 кВтг, скільки коштує такий аналог від Екофлоу? :)

Змінено користувачем laritus
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, normal сказал:

Ну дивіться: людина вчить китайську мову, заводить банківську картку, замовляє цей пристрій на алі,

🤣

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, laritus сказав:

що я вдома собі ставив

То виходить у вас всі європрибори без заземлення чи купляєте холодильники в Австралії? Цілком ваше діло, але мова йшла про чувака на відео та мої евророзетки і вилки :)

39 хвилин тому, laritus сказав:

цей пристрій ємністю 1,2 кВтг (1200 Втг) за 11 тис. грн

Я додивився до того моменту, де на ящику написано ємність 2000000mAh, а чувак по банкам нарахував всього 60Ah, на більше мене не хватило, бо чекав як будуть висипать пісок з тих банок, або навпаки підключать холодильник і він запрацює :)

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 хвилин тому, laritus сказав:

🤣

Ну тоді поясніть на цьму скріні, як той чувак поняв шо він купляє зарядну станцію, а не якусь запчастину від МКС :)

c.jpg

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, normal сказал:

...той чувак поняв...

 

Спойлер

c.jpg

 

Давайте про головне: той чувак задоволений придбаною річ'ю, чи ні ?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, normal сказал:

То виходить у вас всі європрибори без заземлення чи купляєте холодильники в Австралії? Цілком ваше діло, але мова йшла про чувака на відео та мої евророзетки і вилки :)

Саме - так, йшлося про пристрій - повербанк і виводи для підключення, а не про холодильник, тому не зрозуміло, до чого тут холодильник і Австралія. Цей пристрій не для холодильника (крім автомобільних варіантів), тому, що стартовий струм компресора звичайного холодильника в декілька разів вище номіналу, цей пристрій для циркуляційного насосу (газовий котел), освітлення, заряджання мобільних пристроїв, роутерів, чайника та інших приладів яким взагалі не потрібно заземлення, якщо ви цього не розумієте :), то це черговий доказ того, що ви не розумієте призначення цього пристрою (його роблять компактним, що б зручно було брати на природу і відпочити з освітленням та різними гаджетами), або не розумієте ціну питання (є моделі більш ємні по об'єму і потужністю інвертора, але вони коштують більше ніж у автора ролика) :). Холодильники або свердловинні насоси запитуються зазвичай від генератора. До речі у мене в квартирі наприклад взагалі не має заземлення (якось прожив там більше 20 років :)) і не тільки у мене.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пора и про весну\лето задуматься...

Тут мне скрин из ФБ прислали, отчасти хлопец прав: аккумуляторы холода в морозилку - маст хев :

 

image.png.babc77f7107d071ee132de32ae6050b1.png

 

Ну, я уже трошки купил на ОЛХ:

image.png.99b5e4f3d8871b71c37818c957d785b4.png

 

Хай буде!

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, 90BCO сказав:

Пора и про весну\лето задуматься...

Тут мне скрин из ФБ прислали, отчасти хлопец прав: аккумуляторы холода в морозилку - маст хев :

В Украине маст хев:

1. Печка

2. Погреб

3. Колодец

4. Кулемет

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, 90BCO сказал:

Ну, я уже трошки купил на ОЛХ:

Таке робиться за декілька хвилин зі сміття. Звичайна пластикова пляшка або кухонна великий пластиковий пакет, що залишився від майонезу/кетчупу (всі рівно викидати) із розчином солі (приблизно 230 гр. на 1 л води, чем більше солі тем швидше замірзає, але гірше акумулює холод) в якості теплоакумулятора. Можна також зробити гелевий із клею (лід повільніше тане, ніж із сіллю), але вода та сіль - простіше. Люди вже це проходили ще у березні 2022 р. Всі ці акумулятори марна трата грошей (тому, що продукти теж є акумулятором), головне сам холодильник кудись у прохолодне місце поставити (щоб рідше компресор стартував чи додатково теплоізолювати) і все одно буде потрібно рішення типу генератора.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, laritus сказал:

Таке робиться за декілька хвилин зі сміття. Звичайна пластикова пляшка або кухонна великий пластиковий пакет, що залишився від майонезу/кетчупу (всі рівно викидати) із розчином солі (приблизно 230 гр. на 1 л води, чем більше солі тем швидше замірзає, але гірше акумулює холод) в якості теплоакумулятора. Можна також зробити гелевий із клею (лід повільніше тане, ніж із сіллю), але вода та сіль - простіше. Люди вже це проходили ще у березні 2022 р. Всі ці акумулятори марна трата грошей (тому, що продукти теж є акумулятором), головне сам холодильник кудись у прохолодне місце поставити (щоб рідше компресор стартував чи додатково теплоізолювати) і все одно буде потрібно рішення типу генератора.

Летом, понятно не в квартире, солнечные панели будут давать столько что не ясно куда девать :-)

Но если будет веерка как сейчас то и летнм проблем не будет как минимум с холодильником, температура то в доме +- одинаковая круглый год

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, mib сказал:

Летом, понятно не в квартире, солнечные панели будут давать столько что не ясно куда девать :-)

Но если будет веерка как сейчас то и летнм проблем не будет как минимум с холодильником, температура то в доме +- одинаковая круглый год

там проблема со стартовими токами компресора (або потрібна гарантована вироботка від СЕС більше 1 кВт, або буферна ємність із АКБ) в принципі, проблема не нова і автолюбителі допрацьовують під свої потреби:

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 29.01.2023 в 14:46, laritus сказал:

Екофло наприклад модель на 256 втг коштує від 15 тис. грн.

Прям сегодня в Алло такой друг купил за 9999. В рассрочку allo.ua/ru/zarjadnye-stancii/zarjadnaja-stancija-ecoflow-river-2-256-vt-ch.html

Провода, кстати - черного цвета

 

 

 

Screenshot_2023-02-01-21-15-35-874_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2023-02-01-21-15-47-306_com.android.chrome.jpg

Змінено користувачем Dendnepr
Ссылку подравил
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, laritus сказал:

там проблема со стартовими токами компресора (або потрібна гарантована вироботка від СЕС більше 1 кВт, або буферна ємність із АКБ) в принципі, проблема не нова і автолюбителі допрацьовують під свої потреби:

 

Ну без акб смысла нет, ибо тучки ходят туда сюда, я больше о том что сегодня я получал с 1 кВт панелей 200 ват, а летом буду практически гарантированно весь световой день получать в среднем 600

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Dendnepr сказал:

Прям сегодня в Алло такой друг купил за 9999. В рассрочкуhttps://allo.ua/ru/zarjadnye-stancii/zarjadnaja-stancija-ecoflow-river-2-256-vt-ch.html

 

 

 

Screenshot_2023-02-01-21-15-35-874_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2023-02-01-21-15-47-306_com.android.chrome.jpg

А зачем?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, mib сказал:

А зачем?

Теще. Она учитель. Ей нужно ноут питать и роутер. Чтоб уроки детям проводить

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Dendnepr сказал:

Теще. Она учитель. Ей нужно ноут питать и роутер. Чтоб уроки детям проводить

Ну может быть и да, хотя ноут те же 4 часа держит, а для роутера с анушкой павербанка достаточно, хотя если за 10 то наверно да, оно задачу решает и думать и переживать не нужно, ну и можно еще какую юсб лампочку воткнуть

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, 90BCO сказал:

Пора и про весну\лето задуматься...

Тут мне скрин из ФБ прислали, отчасти хлопец прав: аккумуляторы холода в морозилку - маст хев :

 

image.png.babc77f7107d071ee132de32ae6050b1.png

 

Ну, я уже трошки купил на ОЛХ:

image.png.99b5e4f3d8871b71c37818c957d785b4.png

 

Хай буде!

 

В аккумуляторах залита вода с карбомексилциллюлозой (в основном) ... это глянул в сети , предварительно глянув цены на эти акккумы на олх

Т.е. для тех, кто хочет сэкономить, можно использовать баклажки разного объёма, с раствором.

 

У меня сейчас свободное место в морозилке (помимо нескольких аккумов холода, кои у меня уже много лет) забито полторашками и литрушками с простой водой. В принципе, когда были длительные отключения, полторашки неплохо спасали, а если залить их раствором ... наверное будет лучше.

Аккумуляторы удобнее, конечно, но там где нужен объём за малые деньги, можно пробовать и самому сделать наполнитель в баклажки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Dendnepr сказал:

Прям сегодня в Алло такой друг купил за 9999.

Лише в цьому місяці (з січня і до травня 2023 р.) скасували митні платежі за ввіз АКБ, генераторів та іншого обладнання для автономки тому, ціна в Алло впала з 16999 грн. (а ще декілька місяців тому я у фейсбуці бачив ціну 28 тис. грн.) до 9999 грн., тобто зараз за нього беруть не в 4 раза більше, а лише в 2 раза більше :), хоча ціна цьому приладу максимум 4000 грн.

8 часов назад, Dendnepr сказал:

питать и роутер.

звичайний повербанк вартістью до 30 у.е. і то лише у випадках коли провайдер аналогічно ставить АКБ на своє обладнання... у мене наприклад простіше інет через мобільний роздавати (сам мобільний замість роутера 4 години працює спокійно, оскільки на мобільних вежах також встановлені або АКБ або працюють генератори), оскільки обладнання провайдера не працює поза будинком.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо, что просветили. "Впервые" узнаю такие пикантные подробности про провайдеров :) , кстати, а какого цвета должен быть кабель от провайдера? Ну, чтоб наверняка в блекаут не остаться без интернета? (ирония)

И ещё. Товарищ сначала во вторник заказал за 12 тысяч, а утром он уже стал 10 тысяч. Отменял уже частично оплаченный заказ (товары в рассрочку) и оформил заново. :)

  • Лайк 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, Dendnepr сказав:

Ей нужно ноут питать и роутер. Чтоб уроки детям проводить

А дети как свои компы питают? У нас уроки вообще не идут в это время (как и при тревоге)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, normal сказал:

А дети как свои компы питают? У нас уроки вообще не идут в это время (как и при тревоге)

учитель может жить в одном район города. а дети в другом. графики разные.

предлагаете не покупать такой павербанк в принципе?

и вообще - к чему эти вопросы? зачем, для чего? Мой каммент был касательно цены девайса, а не причин покупки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Dendnepr сказав:

графики разные

Ясно, та просто интересно стало, у нас весь город и район выключают

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 минут назад, normal сказал:

Ясно, та просто интересно стало, у нас весь город и район выключают

У нас уже если не у всех то у большинства так или иначе проблема решена, интернет так точно, а дети при наличии интернета могут и с планшетами/телефонами сидеть

Ну и опять таки как сказано выше графики, как минимум 3 зоны есть

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...